Small World Underground

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
barni87
Posty: 41
Rejestracja: 13 lip 2015, 20:23

Small World Underground

Post autor: barni87 »

Witajcie
Na początku , przepraszam że zaczynam nowy wątek ale jest trochę tego i nie mogłem znaleźć Undergrounda...
Kupiłem wczoraj gierę i jak z pierwszą częścią i kilkoma dodatkami jest wykonana bajecznie. Oczywiście zamiast śmiechu jest walka prawie na pięści :D ale za to kocham tą grę, nie jest nudna, cicha i podczas gry uwalniamy wszystkie emocje !

Mam parę pytań do tej wersji gry :
1. czy zajmując rzekę możemy zająć wszystkie rzeki w tej samej turze ( oczywiście schodząc z niej przy przegrupowaniu) ?
2. też odnośnie rzek , jeżeli są na niej krakenki wymarłe (czyli po jednym żetonie) to do podbicia ich potrzebujemy 2 żetonów ?
3. Gdzieś w instrukcji jest napisane "podczas wybuchu wulkanu" , nie grałem wszystkimi rasami, zdolnościami i relikwiami , więc zapytam kiedy następuje wybuch wulkanu ?
4. Czy Ducha Tomb Raidera możemy postawić w miejscu krypty ? Stając się rasą wymarłą i tak robiąc blokuje na całą rozgrywkę Pradawne Miejsce...
5. Krakenki mogą zacząć grę od rzeki ?
6. Czy Belrog zabija żetony ze zdolnością IMMORTAL czyli nieśmiertelne ? Czy wszystkie żetony wracają do przeciwnika?
7. Mając nieśmiertelne jako aktywna rasa, jedyną możliwością na ich wytępienie jest zdolność Wampirów ?
Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
ODPOWIEDZ