Najlepszy sklep

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
wriki1234
Posty: 59
Rejestracja: 21 gru 2012, 22:54

Najlepszy sklep

Post autor: wriki1234 »

Witam !


Cały czas kupuje na rebelu bo jest tam najtansza wysylka ale jakie znacie jeszcze dobre polskie sklepy planszówkowe
Fuck the world, Im panda.
Awatar użytkownika
hadrian
Posty: 543
Rejestracja: 18 sie 2012, 20:05
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 19 times

Re: Najlepszy sklep

Post autor: hadrian »

Jest przyklejony temat w dziale Hot Deals:

http://www.gry-planszowe.pl/forum/viewt ... =34&t=1120
Large Hadrian Collider
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8787
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2696 times
Been thanked: 2370 times

Re: Najlepszy sklep

Post autor: Curiosity »

Rozwaliłeś mnie tą najtańszą wysyłką :))
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
mig
Posty: 4046
Rejestracja: 24 lip 2010, 16:41
Lokalizacja: Konin
Been thanked: 4 times

Re: Najlepszy sklep

Post autor: mig »

Curiosity pisze:Rozwaliłeś mnie tą najtańszą wysyłką :))
Mało który sklep ma darmowego kuriera przy zamówieniu już za 200zł...

a szukanie najlepiej zacząć od http://i-szop.pl/
Planszostrefa - 11%, 3 Trolle - 5%
Mam / Chcę mieć / Sprzedam
wriki1234
Posty: 59
Rejestracja: 21 gru 2012, 22:54

Re: Najlepszy sklep

Post autor: wriki1234 »

Wiesz nie sadzę bo mam tam 5 poziom i płace kurierem 6 zł i przychodzi w 1 dzień.
Fuck the world, Im panda.
Awatar użytkownika
marcia666
Posty: 106
Rejestracja: 26 gru 2012, 20:03
Lokalizacja: Ełk
Kontakt:

Re: Najlepszy sklep

Post autor: marcia666 »

a ja robię zakupy w 3 Trolle bo wiele gier mają duuużo taniej jak rebel a wysyłka paczkomatem 9 zł
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8787
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2696 times
Been thanked: 2370 times

Re: Najlepszy sklep

Post autor: Curiosity »

marcia666 pisze:a ja robię zakupy w 3 Trolle bo wiele gier mają duuużo taniej jak rebel a wysyłka paczkomatem 9 zł
...od 250zł paczkomat gratis, a rabaty są na stałe, nie przepadają po jakimś czasie, jak w sklepie na "R".
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
KubaP
Posty: 5834
Rejestracja: 22 wrz 2010, 15:57
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 137 times
Been thanked: 409 times

Re: Najlepszy sklep

Post autor: KubaP »

Ej, to jest nabardziej łąmiący wszelkie forumowe tabu temat ever :D
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8787
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2696 times
Been thanked: 2370 times

Re: Najlepszy sklep

Post autor: Curiosity »

KubaP pisze:Ej, to jest nabardziej łąmiący wszelkie forumowe tabu temat ever :D
No co Ty, przecież nikt nie podaje żadnych adresów... zbieżność nazw przypadkowa, jakby co ;)
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
ananas
Posty: 126
Rejestracja: 03 sty 2010, 19:38
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Been thanked: 4 times

Re: Najlepszy sklep

Post autor: ananas »

KubaP pisze:Ej, to jest nabardziej łąmiący wszelkie forumowe tabu temat ever :D
http://www.boardgamegeek.com/boardgame/ ... y-monopoly

Temat o tej grze zasługuje na to miano. :wink:
Piękniej wygląda żołnierz poległy w bitwie niż wolny w ucieczce.
Awatar użytkownika
polaquinha
Posty: 251
Rejestracja: 29 gru 2012, 11:49
Lokalizacja: Łódź

Re: Najlepszy sklep

Post autor: polaquinha »

3T miały (a moze mają jeszcze) promocję i wysyłkę paczkomatem Ozł za zamówienie pow.200zł
Natomiast ten system lojalnościowy - chyba nigdy się nie dorobię rabatu... 8)

Natomiast już doceniam Rebela za wybór gier w wydaniu angielskim. I propozycje, ze sa wstanie sprowadzić na prośbe klienta poszukiwaną grę :)

Teraz Gry z Poznania- tez sa niezłe pod tym kątem. Za to rozwalili mnie kosztem wysyłki :roll:

;)
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1309 times

Re: Najlepszy sklep

Post autor: rastula »

marcia666 pisze:a ja robię zakupy w 3 Trolle bo wiele gier mają duuużo taniej jak rebel a wysyłka paczkomatem 9 zł

dziwny wątek, ale jeśli już mam chwalić to najczęściej też 3 trole - mam 5% rabatu (drugie pięć mam za płatność PAYU w jednym banku), e-wysyłka i paczkomaty od 200pln gratis, bardzo szybka wysyłka , bardzo dobrze zapakowana

ceny wyjściowe też są bardzo atrakcyjne, i częste promocje nawet 50 60% ceny pudełkowej.

kupuję też w innych sklepach ( Onyks, Rebel (dużo tytułów niedostępnych gdzie indziej)) ale 3trole ostatnio zdominowały moje zakupy...
schizofretka
Posty: 4360
Rejestracja: 13 mar 2010, 17:29
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Re: Najlepszy sklep

Post autor: schizofretka »

To powiedzcie, kto się wykazuje największą szybkością odpowiedzi i skutecznością w sprowadzaniu gier na zamówienie? Ostatnio 66% gier jest dodawane do oferty na moją prośbę (nawet Rebel ma z nich mały procent).
Ja bym chciał do ciemnej nocki tak układać z wami razem,
Ale dajcie nowe klocki, albo zmieńcie ten obrazek!
Mogę przynieść
Awatar użytkownika
marcia666
Posty: 106
Rejestracja: 26 gru 2012, 20:03
Lokalizacja: Ełk
Kontakt:

Re: Najlepszy sklep

Post autor: marcia666 »

rastula pisze:
marcia666 pisze:a ja robię zakupy w 3 Trolle bo wiele gier mają duuużo taniej jak rebel a wysyłka paczkomatem 9 zł

dziwny wątek, ale jeśli już mam chwalić to najczęściej też 3 trole - mam 5% rabatu (drugie pięć mam za płatność PAYU w jednym banku), e-wysyłka i paczkomaty od 200pln gratis, bardzo szybka wysyłka , bardzo dobrze zapakowana
co do pakowania to musze potwierdzić - zawsze jest pancernie zapakowane i mam pewność, że nic się przesyłce nie stanie

jak już tak chwalimy to zdradź co to za bank i jak działa wyegzekwowanie tego rabatu :) bo ja też płacę payu ale nie mam w tego powodu profitów :)
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1309 times

Re: Najlepszy sklep

Post autor: rastula »

marcia666 pisze:
rastula pisze:
marcia666 pisze:
jak już tak chwalimy to zdradź co to za bank i jak działa wyegzekwowanie tego rabatu :) bo ja też płacę payu ale nie mam w tego powodu profitów :)

konto i karta alior sync, ograniczyli co prawda dostepność cashback'u ( tak się nazywa ta promocja) do osób które przelewają do nich wynagrodzenia, alebo mają miesięczne saldo produktów w wysokości 1500 złotych, ale mnie to akurat nie przeszkadza, tak więc płacąc 200 złotych za gry , mam wysyłkę za darmo i jeszcze 10 złotych wpada do mojej kiszeni. Podobnie na allegro, 5% taniej...(zwrot jest 10 dnia roboczego następnego miesiąca - za wydatki w grudniu około 15 stycznia np.)

właściwie to powinienem wziąć udział w jakimś programie polecającym ( chyba nawet jest , po 50 pln od konta ;-)...ale fakt faktem, że od września w moim przypadku zwroty za zakupy działały bez zarzutu...
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Re: Najlepszy sklep

Post autor: kwiatosz »

rastula pisze:
mają miesięczne saldo produktów w wysokości 1500 złotych,
To jest średnie dzienne saldo, albo można mieć co najmniej 10k w produktach oszczędnościowych.

Generalnie dopóki ktoś nie robi przekrętów to nie ma problemu ze zwrotem tych 5% (sam korzystam), ale przy zakupach w Polsce - za granicą już nie zawsze trafi się odpowiedni kod MCC (nie na każdy zwracają), plus ich spread powoduje, że przeważnie taniej jest płacić inną kartą.

Ale do zakupów w Pl polecam (a za granicą warto kupować kartą Polbanku z 1% cashback - bo nei kroją na spreadzie). Z kont awlutowych w Alior Syncu też cashbacku nie ma, więc tu też się systemu nie oszuka....
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Awatar użytkownika
DarkSide
Posty: 3039
Rejestracja: 07 sty 2013, 15:12
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 578 times
Been thanked: 239 times

Re: Najlepszy sklep

Post autor: DarkSide »

polaquinha pisze: Teraz Gry z Poznania- tez sa niezłe pod tym kątem. Za to rozwalili mnie kosztem wysyłki :roll:
Ceny mają tam kosmiczne!
Opłaca mi się zamówić gry poza Poznaniem za 200-250zł i mieć darmową przesyłkę, niż mieć odbiór osobisty a za to płacić 15-25zł więcej na każdej grze(sic!). :?

Jakiś czas temu zrobiłem sobie własną porównywarkę w excelu dla zestawów kilku gier, które poszukuję i wnioski sa takie, że 3T w tej chwili jest bezkonkurencyjne, po piętach depcze im Morgad (ale dopóki nie przerzucą się na paczkomaty to nie mają dużych szans u mnie). Natomiast niezłe okazje można czasem wypatrzeć w Magic Games (również droga przesyłka) oraz w Planszostrefie (tu również oferują możliwość skorzystania z paczkomatu).
Rebel dla mnie za drogi :cry:
W idealnym świecie planszówkowym wszystkie eurasy ociekają klimatem, a wszystkie ameri mają przejrzyste zasady i nie potrzebują FAQ

Sprzedam gry
Moje zniżki Planszostrefa -11%, ALEplanszówki -3%
Awatar użytkownika
Lothrain
Posty: 3414
Rejestracja: 18 sty 2011, 12:45
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 142 times
Been thanked: 300 times

Re: Najlepszy sklep

Post autor: Lothrain »

DarkSide pisze: Jakiś czas temu zrobiłem sobie własną porównywarkę w excelu dla zestawów kilku gier, które poszukuję i wnioski sa takie, że 3T w tej chwili jest bezkonkurencyjne, po piętach depcze im Morgad (ale dopóki nie przerzucą się na paczkomaty to nie mają dużych szans u mnie). Natomiast niezłe okazje można czasem wypatrzeć w Magic Games (również droga przesyłka) oraz w Planszostrefie (tu również oferują możliwość skorzystania z paczkomatu).
Rebel dla mnie za drogi :cry:
Wszystko zależy dodatkowo od dostępnych upustów. W 3T masz najniższe ceny, ale tylko 5% możliwego rabatu, w Planszostrefie jest już 10%, Morgad chyba w ogóle nie ma programu rabatowego, nie wiem jak jest z Magic Games. W Rebelu możesz bez bólu złapać 15% rabat, a okazyjnie 20% i wtedy można ustrzelić niektóre tytuły taniej niż gdzie indziej. Więc różnie z tym bywa.
Awatar użytkownika
charlie
Posty: 1001
Rejestracja: 14 wrz 2011, 13:05
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 59 times
Been thanked: 54 times

Re: Najlepszy sklep

Post autor: charlie »

Dla mnie bezkonkurencyjne dla wszystkich sklepów jest to forum :) Odkąd się zarejestrowałem to prawie żadnych gier nie kupuję w sklepach. Czasami do zamówienia koszulek coś doklejam, albo jak mi na czymś zależy bardzo, a na forum brak. Korzystam z Terazgry, bo mają większość koszulek w dobrych cenach (mam rabat, no i możliwy odbiór osobisty w Poznaniu), kupiłem też tam kilka gier, ale zgadzam się, że raczej drogo mają. Korzystałem też z sklepów: Zakamary, Bez-prądu, 3 trolle - wszędzie spoko. W Rebelu też się zdarza jakiś rzadki tytuł, ale raczej przy jakiejś promocji/rabatach i wtedy są konkurencyjni. Nigdy nie zamówię z Warlord, bo mam wrażenie, że są zawsze na samym dole strony przy wyszukiwaniu cena rosnąco na i-szop.pl :D
Banan2
Posty: 2616
Rejestracja: 12 maja 2009, 09:28
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 118 times
Been thanked: 67 times

Re: Najlepszy sklep

Post autor: Banan2 »

Tylko planszomania.pl Stały rabat 10% plus okazjonalne 4% za recenzje sprawiają, że zakupy zwłaszcza dużych, drogich tytułów jest bardzo atrakcyjne (np. Mage Knight PL poniżej 200 PLN).
Pozdrawiam
Moja kolekcja
10% rabatu w planszomanii, 7% w 3Trollach, 5% w Battle Models
Awatar użytkownika
polaquinha
Posty: 251
Rejestracja: 29 gru 2012, 11:49
Lokalizacja: Łódź

Re: Najlepszy sklep

Post autor: polaquinha »

charlie pisze:Dla mnie bezkonkurencyjne dla wszystkich sklepów jest to forum :)
Zgadzam się - forum to pradziwa skarbnica gier, które można kupić w idealnym stanie i taniej.
Do tego bardzo doceniam osobisty kontakt i dogadanie warunków wysyłki, etc
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8787
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2696 times
Been thanked: 2370 times

Re: Najlepszy sklep

Post autor: Curiosity »

Lothrain pisze:W Rebelu możesz bez bólu złapać 15% rabat, a okazyjnie 20% i wtedy można ustrzelić niektóre tytuły taniej niż gdzie indziej. Więc różnie z tym bywa.
A możesz podać przedziały dla rabatów? Np. ile trzeba wydać, żeby mieć te 10 czy 15%? Na stronie tego nie znalazłem :(
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
KubaP
Posty: 5834
Rejestracja: 22 wrz 2010, 15:57
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 137 times
Been thanked: 409 times

Re: Najlepszy sklep

Post autor: KubaP »

Eeeej, chłopaki, no weźcie jakoś tak dyskretniej. Ja wiem, że to są już takie subtelne, niepisane elementy netykiety forumowej, ale... no wiecie.
Senthe
Posty: 1719
Rejestracja: 21 kwie 2009, 16:14
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

Re: Najlepszy sklep

Post autor: Senthe »

@KubaP, to takie urocze, kiedy się tak krygujesz, rób to częściej :mrgreen:
BGG
Będę ubierać się w jasne i wesołe kolory, aby wprawić mych wrogów w konfuzję.
Awatar użytkownika
KubaP
Posty: 5834
Rejestracja: 22 wrz 2010, 15:57
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 137 times
Been thanked: 409 times

Re: Najlepszy sklep

Post autor: KubaP »

Senthe pisze:@KubaP, to takie urocze, kiedy się tak krygujesz, rób to częściej :mrgreen:
Hate you 8)
ODPOWIEDZ