Nowości w kolekcji i plany zakupowe

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
BartP
Administrator
Posty: 4721
Rejestracja: 09 lis 2010, 12:34
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 384 times
Been thanked: 886 times

Re: Nowości w kolekcji i plany zakupowe - Lipiec/Sierpień 20

Post autor: BartP »

Adar pisze:Labolatorium
laboratorium
gaciak
Posty: 189
Rejestracja: 16 sie 2014, 21:11
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nowości w kolekcji i plany zakupowe

Post autor: gaciak »

Próbuję kontrolować kolekcjonerstwo, więc w lipcu zakupy były wyjątkowo skromne:
Flick'em up - bo brakowało jakiejś pstrykanki, dodatek do Five Tribes oraz wsparcie Ptaszki Ćwierkają.

W sierpniu może do kolekcji dołączy Puerto Rico; ciągle rozważany jest Blood Rage, ciekawi też Hit Z Road oraz Gildie Londynu.
Adar
Posty: 242
Rejestracja: 05 sty 2015, 12:03
Lokalizacja: Wałcz

Re: Nowości w kolekcji i plany zakupowe - Lipiec/Sierpień 20

Post autor: Adar »

BartP pisze:
Adar pisze:Labolatorium
laboratorium
:oops:

Poprawione
Awatar użytkownika
karawanken
Posty: 2365
Rejestracja: 28 wrz 2014, 19:53
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 75 times
Been thanked: 98 times

Re: Nowości w kolekcji i plany zakupowe

Post autor: karawanken »

W lipcu tylko jeden zakup ale za to jaki :D SW Rebelia. W sierpniu na razie tylko Wyścig do Renu
Awatar użytkownika
vincentblack
Posty: 286
Rejestracja: 17 lut 2014, 17:52
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 13 times
Been thanked: 11 times
Kontakt:

Re: Nowości w kolekcji i plany zakupowe

Post autor: vincentblack »

Kupione:

W lipcu przybyły 3 kolejne eurosucharki: Dolina Królów (jeszcze nie grane), Marco Polo (świetne) i Concordia (fantastyczna) + 2 mniejsze pozycje które kiedyś miałem, potem sprzedałem a obecnie kupiłem ponownie (głownie ze względu na potencjał wakacyjno-towarzyski): Munchkin i Sabotażysta.

Plany:

Niezmiennie czekam na premierę polskiej wersji Troyes (miała być w 3 kwartale, obecnie zapowiadana na październik). Dodatkowo jestem bliski zakupu pierwszej przygodówki w kolekcji: Runebound 3ed, mam nadzieję, że spotkanie eurogracza z ameri nie będzie zbyt bolesne...
django
Posty: 31
Rejestracja: 24 lis 2014, 14:49

Re: Nowości w kolekcji i plany zakupowe

Post autor: django »

Kupione w Lipcu:

- Eldritch Horror
- Eldritch Horror Tajemnicze Ruiny
- Elizjum
- Legendy Blue Moon
- Tajniacy
- O Mój Zboże

Planuje kupić w sierpniu:

- Drugi Core set do Android Netrunner
- Android Netrunner creation and control
- Chaos w starym świecie
- x wing ścigani
- VuDu
- VuDu Pigmeje vs Nindża
- Władca pierścieni lcg zdrada sarumana
- Descent labirynt zagłady

Planuje kupić jak tylko pojawią się u nas:

- Rogaty szczur
- Eldritch horror zaginiona wiedza
- Władca pierścieni LCG Płomień zachodu
- Władca pierścieni LCG Piaski Haradu
- x wing bohaterowie ruchu oporu
- wojna o pierscien wojownicy śródziemia
arracan
Posty: 252
Rejestracja: 27 kwie 2015, 17:09
Has thanked: 22 times
Been thanked: 23 times

Re: Nowości w kolekcji i plany zakupowe

Post autor: arracan »

W lipcu do kolekcji dołączyły: Wielka Księga Szaleństwa i Dice Brewing.
Wielka Księga głównie za względu na tematykę i genialne grafiki no i zakup bardzo moim zdaniem trafiony, choć grałem raz, więc wstrzymam się z peanami ;)
A Dice Brewing głównie dlatego, że szukałem jakiejś kościanki, a tu rodzima gierka z fajowym tematem i do tego tania :)

W sierpniu już Istanbul i Lewis&Clark, więc prawdopodobnie to już koniec zakupów.
Istanbul głównie dla dziewczyny, bo była zachwycona, Lewis & Clark dla mnie, bo ja byłem zachwycony :D

W sierpniu już raczej nic nie planuję (chyba że uda mi się dziewczynę na Deadwood namówić)

We wrześniu przede wszystkim regał. Jak starczy to coś z wishlisty naszej:
-Badacze Głębin
-Rokoko
-Kawerna/Pola Arle
-Rycerze Pustkowi
-SW: IA
-SW: Rebelia
-Signorie
-Szeryf z Nottingham/Tajniacy
Ale co dokładnie to nie wiem jeszcze, się zobaczy
MAM | CHCĘ

Piszę o grach na POPKULTUROWCY.PL <- ZAPRASZAM
Wincenty Jan
Posty: 1862
Rejestracja: 24 cze 2015, 08:57
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Nowości w kolekcji i plany zakupowe

Post autor: Wincenty Jan »

Zmieniam jednak zdanie... Ten wątek wywołuje u mnie, nie znane do tej pory w moim życiu, uczucie złości i zazdrości jednocześnie... :D
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: Nowości w kolekcji i plany zakupowe

Post autor: misioooo »

Mi pokazuje, że wcale nie przeginam z zakupami :)
Leaving Earth z dodatkiem...
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
Awatar użytkownika
Rocy7
Posty: 5456
Rejestracja: 05 maja 2013, 14:10
Lokalizacja: Warszawa / Kobyłka
Been thanked: 5 times

Re: Nowości w kolekcji i plany zakupowe

Post autor: Rocy7 »

Nowości
Star Wars Rebellion

Zamówione:
Mare Nostrum Imperia
The Others 7 Sins + Apocalypse
Rum and Bones Second Tide
Halo Ground Command

W planach
Cry Havoc
Star Trek Ascendention
Ostatnio zmieniony 05 sie 2016, 11:53 przez Rocy7, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
karawanken
Posty: 2365
Rejestracja: 28 wrz 2014, 19:53
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 75 times
Been thanked: 98 times

Re: Nowości w kolekcji i plany zakupowe

Post autor: karawanken »

Rocy7 pisze:Zamówione:
Mare Nostrum Imperia
The Others 7 Sins + Apocalypse
Rum and Bones Second Tide
Halo Ground Command

W planach
Cry Havoc
Star Trek Ascendention


Daj potem znać jak lądowe Halo :D
aryann
Posty: 270
Rejestracja: 11 kwie 2011, 11:16

Re: Nowości w kolekcji i plany zakupowe

Post autor: aryann »

Mi wątek udowodnił, że nie mam prawa nazywać siebie planszówkowiczem. I jeśli kiedyś żona będzie mi wypominać jakiś zakup to pokażę jej tę stronę.
Awatar użytkownika
crsunik
Posty: 2870
Rejestracja: 03 sty 2014, 12:12
Lokalizacja: Warszawa Wesoła
Been thanked: 2 times

Re: Nowości w kolekcji i plany zakupowe

Post autor: crsunik »

Wpisujemy tutaj te gry które przyszly czy te za ktore sie w danym miesiacu zaplacilo?
Awatar użytkownika
malekith_86
Posty: 791
Rejestracja: 11 kwie 2016, 14:25
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: Nowości w kolekcji i plany zakupowe

Post autor: malekith_86 »

crsunik pisze:Wpisujemy tutaj te gry które przyszly czy te za ktore sie w danym miesiacu zaplacilo?
a to nie jest coś w stylu rekomendacji zakupowych ?
bo co innego rozmawiać o grach ogólnie, można przecież grać w wiele gier a wcale ich nie mieć na swojej półce
ja np nigdy nie kupuje gier, które wiem, że mają moi znajomi z którymi grywam

więc myślę, że zarówno te które dotarły jak i te co planujesz
Awatar użytkownika
crsunik
Posty: 2870
Rejestracja: 03 sty 2014, 12:12
Lokalizacja: Warszawa Wesoła
Been thanked: 2 times

Re: Nowości w kolekcji i plany zakupowe

Post autor: crsunik »

No to moja lista:
  • Fields of Green
    Near and Far
    Above and Below
    Star Trek Ascendancy
    Cry Havoc
    Yokohama Deluxe (KS)
    Massive Darkness + dodatki (KS)
    Rum & Bones Second Tide + dodatki (KS)
    Flick 'em Up!: Red Rock Tomahawk
    Vikings Gone Wild - The Board Game (KS)
    Far East War (KS)
    Guilds of London
    Dead of Winter: The Long Night
    Seafall
    Istanbul: Brief & Siegel
    Masmorra
    Arcadia Quest Inferno + dodatk
    The Others: 7 sins + dodatki
    Martians: A Story of Civilization
    Mare Nostrum
    This War Of Mine + dodatki (KS)
    A Feast of Odin
    Captain Sonar
Przyszły i czekają aż wyjdę z fazy pracoholizmu:
  • Tyrants of the Underdark
    The Grizzled: At Your Orders!
    Five Tribes: The Thieves of Naqala
    Scythe
    Star Trek Frontiers
    Mansion of Madness
    Shakespear Backstage
    Albion's Legacy 2nd edition + dodatki
    Stockpile podstawka + dodatek
    The Pursuit of happiness
    FOOD CHAIN MAGNATE: MILESTONE BOARDS & CARD ACCORDION
    Agricola Mayfair 2016
    Scoville: Labs Expansion
Wkupiły się w łaski
  • Wybuchowa mieszanka - swietna gra rodzinna,trochę kombinowania, kolorowe kulki. Nawet kotom się spodobało (rip czerwona kulka)

Zastanawiam się nad:
  • Pandemic: Reign of Cthulhu
Ostatnio zmieniony 16 sie 2016, 23:15 przez crsunik, łącznie zmieniany 5 razy.
Awatar użytkownika
BartP
Administrator
Posty: 4721
Rejestracja: 09 lis 2010, 12:34
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 384 times
Been thanked: 886 times

Re: Nowości w kolekcji i plany zakupowe

Post autor: BartP »

A Far East War? :P
Awatar użytkownika
crsunik
Posty: 2870
Rejestracja: 03 sty 2014, 12:12
Lokalizacja: Warszawa Wesoła
Been thanked: 2 times

Re: Nowości w kolekcji i plany zakupowe

Post autor: crsunik »

A fakt! Zapomniałem [emoji14]
Awatar użytkownika
Dwntn
Posty: 1151
Rejestracja: 15 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Re: Nowości w kolekcji i plany zakupowe

Post autor: Dwntn »

crsunik pisze:Wpisujemy tutaj te gry które przyszly czy te za ktore sie w danym miesiacu zaplacilo?
Biorąc pod uwagę Ks i inne portale crowdfundingowe, można rozszerzyć definicję o gry za które się zapłaciło. Najwyżej za parę miesięcy, jeśli wątek się utrzyma, odpiszesz ponownie dany tytuł jako odebrany ;)

Jak ma razie staram się kontrolować. W sierpniu poza zapłaceniem za zamówione w lipcu Leaving Earth z dodatkami, zakupiłem jak na razie dwie nowe armie do NH 3.0 1 Dancer i Mephisto.

Kusi mnie jeszcze kilka gier. Pewnie do końca miesiąca coś jeszcze wzbogaci kolekcję.

Pozdrawiam,

- K.
pieprzowa
Posty: 158
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:24
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 17 times
Been thanked: 15 times

Re: Nowości w kolekcji i plany zakupowe

Post autor: pieprzowa »

Na przełomie czerwca i lipca pojawiły sie w kolekcji:
- Kawerna - mega, mega, mega - uwielbiam to cale hodowanie i rozwijanie swojej jaskini i wlości przed nią na tyle różnych sposobów :)
- Misja Czerwona Planeta - fajna strategia z minimum zasad i przyjemnym flow, przy której można całkiem pokombinować
- Takenoko - najmniej trafiony zakup, albo może po prostu musi wyczekac na odpowiednia okazje i bardziej casualowe towarzystwo.

Już na sierpień mogę zaliczyć zakup (zamówione, zapłacone, czekam na dostawę :) :
- Marco Polo - bo nie mam jeszcze żadnego dice placement
- 7 Cudów Świata: Pojedynek - bo wszyscy tak chwalą, więc trzeba się samemu przekonać, no i obowiazki w tygodniu wystarczająco pochłaniają, zeby byl czas na cos dłuższego
- Tajniacy - bo brakuje mi fajnej imprezowki - Dixit, Bang i Avalon juz sie przejadly.


Plany na przyszłość (niektóre może jeszcze w tym miesiącu się uda):
- Pokolenia
- Nowa edycja Puerto Rico
-Lewis&Clark
- Abyss
- dodatki do Eldritch: tajemnicze ruiny i moze Piramidy, dodatek do Pandemii: na krawędzi, do Osadników NI
- jak wyjdzie to Rogaty Szczur
- Ticket to Ride EU lub USA + Wlk Brytania/Pensylwania
+ wielkie oczekiwanie i odkładanie kasy na druga edycje MoM PL - do pierwszej mam spory sentyment wiec raczej na pewno zostanie w kolekcji jako uzupełnienie nowej edycji ;) offtop - strasznie sie cieszę, że wydali ta usprawniona wersję, bo gra jest naprawde swietna i klimatyczna, ale koszmarnie dlugi setup, milion pomniejszych regulek innych dla kazdego scenariusza i konieczność grania jednej osoby jako ST sprawily, że pudlo kurzy sie od jakiegos czasu na półce, a tak chciałoby sie zagrać tylko to rozkladanie i skladanie... dlatego nowe MoM jako must have 4 kwartału ;)
Mam i gram: mini-kolekcja
omam
Posty: 287
Rejestracja: 08 wrz 2005, 10:34
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times

Re: Nowości w kolekcji i plany zakupowe

Post autor: omam »

aktualizacja zasobów poprzez następujące tytuły:

Bitwa Pięciu Armii - póki co dopiero po jednej partii ale apetyt rośnie w miarę jedzenia,
Dracula (trzecia edycja) po kilku poprawkach (w szczególności dotyczących walki) jak dla mnie najlepsza w swoim rodzaju (przygodowe podchody po planszy),
Claustrophobia - już od jakiegoś czasu na nią polowałem i wreszcie się udało, proste, łatwe do wytłumaczenia zasady, całkiem niemało rozwiązań taktycznych w rozsądnym czasie.
Tajniacy - niestety nie miałem jeszcze okazji zagrać
Bromka
Posty: 33
Rejestracja: 29 lut 2016, 14:42
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Re: Nowości w kolekcji i plany zakupowe

Post autor: Bromka »

Nie wiem czy to kogoś zainteresuje, bo u nas kategoria raczej stricte rodzinna.

Czerwiec/lipiec
Kupione i już w obiegu:
Domek
Imago
Suburbia

Kupione ale chomikują do urodzin:
Flick em up drewniana
Colt express (wymarzona)
Teby
Takenoko
Jeszcze kupiony na forum Wiek pary ;)

Plany na sierpień/wrzesień:
Puerto Rico
I jeśli jakimś cudem się uda upolować Small World Realms
Chyba Big book of...
I pewnie coś jeszcze będzie bo sezon urodzinowy w pełnym rozkwicie.
Awatar użytkownika
skadam
Posty: 168
Rejestracja: 29 lis 2011, 10:11
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 37 times
Been thanked: 1 time

Re: Nowości w kolekcji i plany zakupowe

Post autor: skadam »

U mnie zakupy z kategorii "kup dzisiaj, graj po premierze":

Przedsprzedaż:
- Star Trek Ascendancy
- Cry Havoc

Wspieram.to:
- Steampunk Rally

KS:
- Massive Darkness

Zwykłe zakupy:
- Cywilizacja Poprzez Wieki (3. edycja) + ramki na kosteczki
- Quoridor Mini

Plany na przyszłość:
- Star Trek Ascendancy Cardassian Expansion
- Star Trek Ascendancy Ferengi Expansion
- wbić zęby w ścianę
Awatar użytkownika
Zefireq
Posty: 297
Rejestracja: 20 lut 2016, 08:15
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times

Re: Nowości w kolekcji i plany zakupowe

Post autor: Zefireq »

Z ostatnich zakupów to na pewno Flick 'em Up i List miłosny - do tego 2giego w końcu się przekonałem i muszę przyznać, rozumiem swoisty fenomen tej gry ;) Lista zakupów długa, ale te najbardziej prawdopodobne to Orlean, Na sprzedaż, i coś z: Osadnicy NI Aztekowie, 7 Cudów Świata: Pojedynek, Tajniacy, a jak zdarzy się okazja, to i Five Tribes chętnie przyjmę ;)
Awatar użytkownika
cactusse
Posty: 482
Rejestracja: 10 sty 2012, 15:50
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 401 times
Been thanked: 338 times

Re: Nowości w kolekcji i plany zakupowe

Post autor: cactusse »

Spoiler:
Kupione i zagrane :

Ravens of Thri Sahashri - Miałem wielkie nadzieje, że Kruki pozwolą mi przekonać żonę do planszówek, ale pierwsza testowa partia padła przez wzgląd na instrukcję. Szkoda, bo wydanie z Ospreya wygląda świetnie.

Warhammer Quest Card Game : Witch Hunter + Troll Slayer - Zamówione, by zmobilizować się do odświeżenia gry, co też się z dużym powodzeniem udało. Witch Hunter robi robotę, pomysł na postać jest całkiem sprytny i wreszcie udało się pokonać pierwszy scenariusz ;-) .

Trucizna - Dawno temu zagrałem i gra wydała mi się dosyć kiepska. Przez sympatię jaką darzę Kniziowe "Zero"", postanowiłem sprawdzić jeszcze raz i nagle bardzo mi się spodobało (magia własnego egzemplarza ? ;-))

Łamigami - Zachęcony recenzją Scheherazade postanowiłem sprawić sobie kopie do urozmaicenia nudnych spotkań bądź czekania na przystankach. Definitywnie nie żałuje, puzel strasznie wciąga, mieści się w portfelu i co jakiś czas wywołuje efekt "przecież to niemożliwe do zrobienia".

Rokoko: Jewelry Box - Kupione, by zmotywować się do ściągnięcia z półki tej całkiem udanej gry. IMHO nie warto rzucać się na dodatek, wydaje się on komplikować rozgrywkę "na siłę", by tylko unikąć ew. oskarżeń o powtarzalność.

Via Nebula - Podobają mi się ekonomiczne gry Wallace'a, ale niechętnie do nich siadam przez wzgląd na długi czas rozgrywki, upierdliwe wyjątki od zasad i spartański wygląd. Miałem nadzieję, że Via Nebula zachowa charakter Wallace'owych gier i rozwiąże powyższe problemy. Gra robi świetne pierwsze wrażeni - banalne zasady, fajne kombinowanie, imponujące wykonanie, niesamowita wypraska i pojedynek w dwie osoby trwa jakieś 15 minut (!).

Legendy Blue Moon - Grzechem nie kupić za promocyjną cenę, a jest to podobno klasyk, który naprawdę warto mieć na półce. Fatalna instrukcja zepsuła nam pierwszą grę, ale dla spokoju ducha ściągnąłem implementacje Keldona by spróbować się z AI i wow, po kilku partiach gra naprawdę rozwija skrzydła.

Small City - Kupione bo promocja była. W "Town Center" tego samego autora strasznie mi się spodobał wymógł wściekłego pre-planowania (bo algorytm rozrostu miasta jest bardzo upierdliwy do ogarnięcia), i w "Small City" element ten został zachowany. Pierwszy rzut oka to solidny zawód, albowiem zawartość jest zdecydowanie nieadekwatna do ceny i wielkości pudła, a zasady pokomplikowane ponad miarę. Szęśliwie grę ratują naprawdę świetne podpowiedzi na głównej planszy oraz zasłonkach graczy, no i sama rozgrywka, która wymaga solidnej gimanstyki umysłowej (w partii solo, który to tryb jest całkiem zgrabny, nad jednym ruchem spędziłem chyba z 40 minut przypasowując elementy i próbując wywróżyć przyszłość).

Flickem Up - Fajny klimat, zachęcające wykonanie, ale ten brak precyzji strasznie drażni, gdy się niedawno popykało w Crokinole.

----------
Kupione i zapółkowane :

Kraftwagen : Upgrade Kit - Po mojej ostatniej straszliwej wygranej wspógracze ocenili grę jako "zepsutą", przez przegiętą strategię na silnik. Mam nadzieję, że upgrade kit przekona ich by dać grze jeszcze jedną szansę.

Broom Service : Card Game - Nie mogłem się doczekać polskiej wersji planszowego pierwowzoru, skusiły mnie też krótki czas gry i grafiki Dutraita.

Władca Pierścieni LCG : Mgła na Kurhanach + Rogata Korona + Sekret Celebrimbor - Zagram w to pewnie za kilka lat, ale must-catch-them-all !

The Grizzled: At Your Orders! - Liczę na wariant solo i dla dwóch graczy, bo przy większym zestawie inne gry wygrywają.

Legendarne postacie do Rattusa - Gra, która kiedyś dostarczała mi wiele radości w początkach planszówkowania. Może dzięki mini-dodatkowi znowu wyląduje na stole...

Team Play - Bo podobno świetnie się sprawdza w większym gronie, ale zdarza mi coraz częściej organiazować spotkania dawnych nerdowskich znajomych.

Pod-X - Przypomina Red7, więc zgarnąłem wersję PnP, by nie żałować kosztu wysyłki przewyższającego cenę gry.

Agricola (wersja dla graczy) - Dawno temu, po początkowym zachwycie Agricola zniechęciła mnie prawie identycznymi początkowymi rundami, oraz kartami, z którymi nie było co robić. Caverna sprawdziła się znacznie lepiej, dzięki większej różnorodności, otwartemu podejściu i zachęcającymi do kombinowania kafelkami. Głupio jednak być fanem Rosenberga i nie mieć jego sztandarowego tytułu na półce, a nowa wersja obiecuje poprawić problem lub dwa.

Dungeon Solitare : Labyrinth of Souls - Pierwowzór (Tomb of the Four Kings) strasznie mi się spodobał ze względu na sprytne wykorzystanie zwykłej talii kart, i strasznie mnie zaciekawiło jak "Labyrinth of Souls" radzi sobie z talią tarota.

Leaving Earth + Outer Planets - Okładka słodka, recenzje bardzo pozytywne, domowe wykonanie promieniuje entuzjazmem autora - co za pech, że życie wymusiło odłożenie rozgrywki na kilka tygodni :-/ .

----------
Zamówione :

Viticulture Tuscany EE - Bo samo Viticulture EE podoba mi się, ale brakuje mi trochę głębi.

Yokohama Deluxe - Nie mogłem się oprzeć "jedynej okazji by mieć super wersje" :-/

Akua - Bo strasznie lubie gry typu print-and-dry-erase, i liczę na to, że twórca zrehabilituje się po mniej udanych tytułach.

Red7 - Wersja PL, bo zbyt często zdarzały mi się przypadki, gdzie nie wypadało męczyć kogoś grą w obcym mu języku.

----------
Planuje zakupić :

Dodatek do Port Royal

Captain Sonar

Holmes : Sherlock & Mycroft

Estoril : City of Spies

Han

Hit Z Road

Guilds of London
Awatar użytkownika
evenstar
Posty: 658
Rejestracja: 22 lut 2014, 10:06
Lokalizacja: Katowice

Re: Nowości w kolekcji i plany zakupowe

Post autor: evenstar »

Pierwszy zakup od dłuższego czasu - Five Tribes, kiedyś miałam i sprzedałam, ostatnio zagrałam i znów mi sie bardzo spodobało. W planach mam póki co tylko Terraformacje Marsa. No i cały czas gdzieś tam świta Świat dysku, ale cena zniechęca :?
przygarnę geeka :D zapraszam do grupy śląscy planszomaniacy :) https://www.facebook.com/groups/596625973748489/
ODPOWIEDZ