Zombiaki wydanie jubileuszowe-Resorak wskakuje na barykady?

Masz wątpliwości w sprawie zasad jakiejś gry? Zamiast pisać na forum ogólnym, wyszukaj dedykowany wątek na tym podforum i w nim zadaj pytanie.
shady44
Posty: 20
Rejestracja: 27 lis 2008, 14:15
Lokalizacja: Białogard
Has thanked: 1 time

Zombiaki wydanie jubileuszowe-Resorak wskakuje na barykady?

Post autor: shady44 »

Witam Wszystkich!

Otóż, miałem nadzieję, że w końcu udało się zwyciężyć zombiakami, ale ostatecznie nie udało mi się udowodnić mojej racji mojej dziewczynie. Sytuacja wygląda tak. ONA grając ludźmi posiada na ostatniej przecznicy (w tej edycji na 1-szej) mur. Przed tym murem mam resoraka. Moja kolej na ruch. Za resorakiem stoją inni, dzięki czemu spełnia warunek wejścia na mur, jednak jako resorak, ma możliwość przeskoczenia go, o ile za przeszkodą znajduje się wolne pole. I tu nasza wątpliwość: Czy barykady ludzi to wolne pole, czy nie. Czy w tej sytuacji resorak może przeskoczyć grę i rzutem na taśmę zapewnić zwycięstwo armii zombie??

Niestety, przy okazji zauważyliśmy, że w instrukcji z opisami poszczególnych kart (do tej pory instrukcja wyjaśniała wszelkie wątpliwości) brakuje opisu jednej karty i jest nią właśnie resorak :(

Będziemy oboje niezmiernie wdzięczni za rzeczowe wyjaśnienia i opinie.

Pozdrawiamy!
Awatar użytkownika
Shogman
Posty: 165
Rejestracja: 19 sty 2011, 18:56
Lokalizacja: L-wa

Re: Zombiaki wydanie jubileuszowe-Resorak wskakuje na baryka

Post autor: Shogman »

Resorak jest kartą promo, którą można było dostać w którymś numerze ŚGP, dlatego też nie ma o nim mowy w instrukcji :wink:
A co do problemu, to jestem prawie pewien że Resorak może przeskoczyć przez mur do barykady ludzi.
ODPOWIEDZ