Twilight Imperium dla dwojga

Nasze home-rules do różnych gier, a także PRZETESTOWANE i ciekawe home-rules znalezione w sieci.
Awatar użytkownika
Ryach
Posty: 54
Rejestracja: 17 cze 2004, 01:08

Twilight Imperium dla dwojga

Post autor: Ryach »

Jako że TI bardzo mi się podoba a nie zawsze jestem w stanie znaleźć wystarczającą grupę ludzi do gry. A widząc że TI dużo traci gdy próbujemy zagrać we dwójkę jakiś czas temu zacząłem szukać zasad pozwalających na grę w dwie osoby.
Udało mi się znaleźć zasady tworzone przez weteranów tej gry noszące nazwę Shattererd Ascension uwzględniające także grę w dwie osoby . Znalazłem też dość krótkie zasady których zastosowanie wydało mi się ciekawe o nazwie Owl Rules,
Jednak nadal pomimo wprowadzeniu zasad z obu autorskich rozszerzeń, gra w dwójkę wydawała mi się niekompletna, postanowiłem dodać do tego zestaw kart wprowadzający odpowiednie wydarzenia mające niejako zastąpić brakujących graczy a zarazem nie komplikujących nadmiernie rozgrywki, Spróbowałem to wszystko połączyć w spójną całość i chciałbym pokazać innym Fanom TI, mając nadzieje że podzielicie się ze mną waszą opinią i doświadczeniem.
Co do zasad zamieszczonych w paczce poniżej, jest to pierwsza wersja co do której mam jeszcze parę pomysłów i planów, ale chcąc ją w końcu pokazać innym postanowiłem na razie nie zmieniać. Z góry też przepraszam za błędy lub brak spójności jest to pierwsza tego typu praca którą sam przygotowałem
Co do samej gry testowałem ją na razie na proponowanej mapie z SA o nazwie Aeon Throne, która wydaje mi się najciekawszą mapą przygotowaną dla dwóch graczy przez twórców SA

Poprawiłem trochę punkt 13
Ostatnio zmieniony 11 lip 2011, 01:40 przez Ryach, łącznie zmieniany 1 raz.
enigma
Posty: 33
Rejestracja: 11 kwie 2010, 10:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Twilight Imperium dla dwojga

Post autor: enigma »

Chciałem to sprawdzić, ale... :

"Wybrane załączniki nie istnieją.
Plik ./../files/41_c500cadb749a2057ee216bd09474a141 nie istnieje."
Awatar użytkownika
Ryach
Posty: 54
Rejestracja: 17 cze 2004, 01:08

Re: Twilight Imperium dla dwojga

Post autor: Ryach »

Nie wiedziałem że zostało usunięte, ale stąd nie powinno zniknąć
http://chomikuj.pl/jadwigach/Gry+plansz ... 477608.zip
a rozmiar pliku jest wystarczająco mały aby nie powinno być problemów z pobieraniem
ODPOWIEDZ