(Lublin) Gryneczek - giełda gier używanych

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
aranjuez
Posty: 38
Rejestracja: 01 cze 2015, 09:34
Has thanked: 1 time
Been thanked: 12 times

(Lublin) Gryneczek - giełda gier używanych

Post autor: aranjuez »

Cześć

Organizujemy w Lublinie giełdę gier używanych. Pierwsze spotkanie zaplanowane na 3 lutego - zrobimy to w ramach czwartkogrania w CSK, w taki sposób, że granie skończy się godzinę wcześniej (o 19) i będziemy mieli stoły rozstawione do wykorzystania. Zaplanowana jest godzina na to - do 20. Jak się przyjmie formuła - będziemy oczywiście powtarzać

Spotkanie jest otwarte, każdy może przynieść dowolną ilość gier które chce sprzedać / wymienić. Myślę że warto jakieś ceny mieć przygotowane na pudełkach, ale można też na zasadzie "pisz priv"

Jeżeli ktoś już organizował podobne akcje i chce się podzielić cennymi radami - chętnie przyjmę :-)

do zobaczenia!
Awatar użytkownika
Misiek1977
Posty: 93
Rejestracja: 26 kwie 2021, 13:54
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 27 times
Been thanked: 11 times

Re: (Lublin) Gryneczek - giełda gier używanych

Post autor: Misiek1977 »

Super. Ja będę. Mam 5 pułkowników (może nazbieram więcej) które sprzedam / wymienię. Może nie do końca chętnie, ale jak mają leżeć i się kurzyć to może niech ktoś inny skorzysta.
aranjuez
Posty: 38
Rejestracja: 01 cze 2015, 09:34
Has thanked: 1 time
Been thanked: 12 times

Re: (Lublin) Gryneczek - giełda gier używanych

Post autor: aranjuez »

Misiek1977 pisze: 28 sty 2022, 08:55 Super. Ja będę. Mam 5 pułkowników (może nazbieram więcej) które sprzedam / wymienię. Może nie do końca chętnie, ale jak mają leżeć i się kurzyć to może niech ktoś inny skorzysta.
Wspaniała obywatelska postawa. Tak trzymać!
Awatar użytkownika
vnzk
Posty: 497
Rejestracja: 10 cze 2018, 11:39
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 254 times
Been thanked: 444 times

Re: (Lublin) Gryneczek - giełda gier używanych

Post autor: vnzk »

I ja się pojawię z kilkoma tytułami od siebie, chętnie też zerknę na stoiska sąsiadów :)
Awatar użytkownika
Misiek1977
Posty: 93
Rejestracja: 26 kwie 2021, 13:54
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 27 times
Been thanked: 11 times

Re: (Lublin) Gryneczek - giełda gier używanych

Post autor: Misiek1977 »

Jak tam ludziska? Emocje rosną? To już jutro!!!!
aranjuez
Posty: 38
Rejestracja: 01 cze 2015, 09:34
Has thanked: 1 time
Been thanked: 12 times

Re: (Lublin) Gryneczek - giełda gier używanych

Post autor: aranjuez »

I poszło, pierwsze koty za płoty. Jak się podobało, to zrobimy kolejną edycję - najbliższa okazja to boardmania :-)
Awatar użytkownika
Misiek1977
Posty: 93
Rejestracja: 26 kwie 2021, 13:54
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 27 times
Been thanked: 11 times

Re: (Lublin) Gryneczek - giełda gier używanych

Post autor: Misiek1977 »

Zauważyłem, że sporo osób na forum nie podaje lokalizacji. Samemu zdarza mi się omijać oferty, bo może i złożyłbym np. propozycję wymiany, ale nie wiem skąd oferent jest. Dlatego proponuję, aby osoby z Lublina i okolic zainteresowane tematem umieszczały swoją ofertę w tym wątku. Niech to np. będzie na zasadzie:

TYTUŁ; WERSJA JĘZYKOWA; NOWA/UŻYWANA; CENA;SPRZEDAŻ/WYMIANA
ew. link do aukcji/oferty.
w przypadku dopuszczenia możliwości wymiany:LISTA GIER KTÓRYMI JESTEŚ ZAINTERESOWANY/A.

Aby nie zaśmiecać niepotrzebnie wątku konkretne oferty składajmy sobie w PM. Nie powielajmy też postów w wątku. W wypadku jakiejkolwiek zmiany w ofercie - aktualizujmy post.
Jeżeli macie jakieś inne propozycje, dodatkowe uwagi - piszcie śmiało.
ODPOWIEDZ