Horror w Arkham: Gra karciana / Arkham Horror: The Card Game LCG (N. French, M. Newman)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
flissak
Posty: 268
Rejestracja: 29 maja 2021, 23:12
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 79 times
Been thanked: 47 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: flissak »

Ogrywałem pierwszy raz i 2-3 h zajmował mi jeden scenariusz ;)
BTW. Nie polecam marnowania czasu na filmiki jeśli idzie o poznawanie reguł gry. Działało to dla mnie przy każdej dotychczasowej grze, ale przy HA uznaje ten czas jako całkowicie stracony. Polecam naukę w trakcie gry z instrukcjami w ręce.
Xoltro
Posty: 260
Rejestracja: 09 cze 2021, 12:50
Has thanked: 63 times
Been thanked: 70 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Xoltro »

Czyli jeżeli będę kupował wszystko od nowa w nowym stylu wydawniczym to ogólnie nic mnie nie ominie? Teraz pytanie czy czekać na dunwich do lutego czy jechać z nową kampanią ? Podejrzewam że ta nowa jest najtrudniejsza i ma najwięcej nowych mechanik przez co mogę się zgubić.

Na start wystarczy sama podstawka czy od razu szukać też insertu? Ogólnie to pożyczyłem podstawkę od kolegi i sobie ja przejdę skoro to 2-3h i zobaczymy czy to dla mnie i warto się pchać.
Awatar użytkownika
Evokenx
Posty: 275
Rejestracja: 10 lip 2020, 16:14
Lokalizacja: Śląsk
Has thanked: 525 times
Been thanked: 52 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Evokenx »

Tak w ogóle to fajnie wygląda ta nowa księga kampanii, a nie jakieś pogięte kartki :) Poza tym same pudełko od kampanii ma teraz jakiś sens bo nawet taki insert w nim zawarty z pewnością się przyda.

Trochę żałuję teraz że mam wszystkie poprzednie cykle w starym wydaniu
Awatar użytkownika
arian
Posty: 830
Rejestracja: 26 sty 2016, 22:38
Has thanked: 267 times
Been thanked: 593 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: arian »

Xoltro pisze: 12 sty 2022, 21:52 Czyli jeżeli będę kupował wszystko od nowa w nowym stylu wydawniczym to ogólnie nic mnie nie ominie? Teraz pytanie czy czekać na dunwich do lutego czy jechać z nową kampanią ? Podejrzewam że ta nowa jest najtrudniejsza i ma najwięcej nowych mechanik przez co mogę się zgubić.
Podobno nowa kampania jest stosunkowo łatwa, bo dostosowana właśnie pod nowych graczy, zaczynających swoją przygodę po zmianie sposobu wydawania gry.

Co do insertu, to według mnie przy większej kolekcji lepiej przechowywać karty pionowo, a do tego nawet nowe pudło się nie nadaje. Na początek na pewno wystarczy, ale koniecznie wydrukuj sobie jakieś przekładki, żeby ułatwić wyszukiwanie kart. Są na BGG (Arkhamesque) albo jeśli chcesz, mogę udostępnić swój projekt przekładek (do Pożeraczy Snów włącznie), których jeszcze nie udostępniłem na BGG. Podgląd niżej. Postaram się zresztą wrzucić je wkrótce na BGG, tylko muszę je jeszcze raz sprawdzić i przygotować przekładki do najnowszego cyklu.
Spoiler:
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4125
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 272 times
Been thanked: 941 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: brazylianwisnia »

Evokenx pisze: 12 sty 2022, 22:22 Tak w ogóle to fajnie wygląda ta nowa księga kampanii, a nie jakieś pogięte kartki :) Poza tym same pudełko od kampanii ma teraz jakiś sens bo nawet taki insert w nim zawarty z pewnością się przyda.

Trochę żałuję teraz że mam wszystkie poprzednie cykle w starym wydaniu
Moim zdaniem te pudełka są za duże. Nie wyobrażam sobie trzymać pudełek od kilkunastu kampanii. Wolę jednak combo powroty + segregatory i skrzynia na standalone.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Trompka
Posty: 31
Rejestracja: 01 gru 2019, 16:51
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Trompka »

Xoltro pisze: 12 sty 2022, 21:52 Na start wystarczy sama podstawka czy od razu szukać też insertu? Ogólnie to pożyczyłem podstawkę od kolegi i sobie ja przejdę skoro to 2-3h i zobaczymy czy to dla mnie i warto się pchać.
Na start wystarczą pudełka z podstawki i nowego cyklu.
Ja próbowałem przechowywania w różnych konfiguracjach. Skrzynia od Warboxa, segregatory, powroty...

Zdecydowanie najwygodniejszą i najlepszą dla mnie opcją jest:

- Kampanie w powrotach - tam masz miejsce na całą kampanię fajnie wymierzone, dedykowane przekładki i klimatyczne pudełko. Rozwiązanie idealne
- Standalone w skrzyni
- Karty badaczy w segregatorach od Gamegenica. Każda klasa w innym kolorze. Wchodzi ciasno po 3 karty w koszulkach DragonShield w każdą kieszeń (w przypadku niezliczonych), a po dwie na luzie. Jednak przegląda się te karty najwygodniej w segregatorze, jak widzisz wszystko.
Xoltro pisze: 12 sty 2022, 21:52 Czyli jeżeli będę kupował wszystko od nowa w nowym stylu wydawniczym to ogólnie nic mnie nie ominie?
Na 99% zbierzesz każdy cykl bo idą dodruki. Ja po cichu liczę też że jak będzie się sprzedawać to i powroty dodrukują, bo brakuje mi Fanatyka i Dunwich do tego żeby mieć pełną kolekcję. Pociesza mnie fakt, że do nowej podstawki nie dodali kart z powrotu fanatyka więc powrót to chyba jedyna opcja na ich zdobycie.
Golin
Posty: 329
Rejestracja: 13 paź 2016, 20:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 32 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Golin »

hmm a czym są wogóle te "powroty"
Onishin
Posty: 136
Rejestracja: 23 kwie 2016, 09:22
Has thanked: 26 times
Been thanked: 42 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Onishin »

Golin pisze: 13 sty 2022, 00:33 hmm a czym są wogóle te "powroty"
Osobny dodatek do konkretnej kampanii, który wprowadza głównie nowe spotkania, czasem nowe lokacje, w Nocy Fanatyka chyba dodaje nawet osobna misję (tego nie jestem pewny, wiec niech mnie ktos poprawi jezeli sie myle). Ogólnie ma za zadanie sprawić, że kampanią która juz znałeś znowu będzie mogła zaskakiwać. Dodatkowo lepsze pudelko do przechowywania wszystkich kart danej kampanii (tutaj według mnie jednak wygrywają nowe pudełka z nowego sposobu wydawniczego, ale pewnie to kwestia gustu), separatory na karty do segregowania kolekcji i czasami jakieś inne smaczki w zależności od kampanii.
yadyam
Posty: 81
Rejestracja: 09 mar 2017, 09:50
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: yadyam »

Onishin pisze: 13 sty 2022, 07:09
Golin pisze: 13 sty 2022, 00:33 hmm a czym są wogóle te "powroty"
w Nocy Fanatyka chyba dodaje nawet osobna misję (tego nie jestem pewny, wiec niech mnie ktos poprawi jezeli sie myle).
Poprawiam, mylisz się. Choć można odnieść takie wrażenie, kiedy porówna się scenariusz pt. Zgromadzenie w wersji podstawowej i tej z Powrotu
Awatar użytkownika
Grellenort
Posty: 364
Rejestracja: 29 wrz 2018, 22:53
Has thanked: 34 times
Been thanked: 100 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Grellenort »

Trompka pisze: 12 sty 2022, 23:48
Na 99% zbierzesz każdy cykl bo idą dodruki. Ja po cichu liczę też że jak będzie się sprzedawać to i powroty dodrukują, bo brakuje mi Fanatyka i Dunwich do tego żeby mieć pełną kolekcję. Pociesza mnie fakt, że do nowej podstawki nie dodali kart z powrotu fanatyka więc powrót to chyba jedyna opcja na ich zdobycie.
Miło by było, gdyby cykl Innsmouth wepchnął się w dodruki poza kolejką; mam wrażenie, że przez pandemię na rynek trafiło go wyjątkowo mało i człowiek nawet nie zdążył mrugnąć, a już go wywiało ze sklepowych półek...
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4125
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 272 times
Been thanked: 941 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: brazylianwisnia »

Grellenort pisze: 13 sty 2022, 10:44
Trompka pisze: 12 sty 2022, 23:48
Na 99% zbierzesz każdy cykl bo idą dodruki. Ja po cichu liczę też że jak będzie się sprzedawać to i powroty dodrukują, bo brakuje mi Fanatyka i Dunwich do tego żeby mieć pełną kolekcję. Pociesza mnie fakt, że do nowej podstawki nie dodali kart z powrotu fanatyka więc powrót to chyba jedyna opcja na ich zdobycie.
Miło by było, gdyby cykl Innsmouth wepchnął się w dodruki poza kolejką; mam wrażenie, że przez pandemię na rynek trafiło go wyjątkowo mało i człowiek nawet nie zdążył mrugnąć, a już go wywiało ze sklepowych półek...
Ponoć był to najliczniejszy druk z wszystkich. Chyba było info ze o 50% większy niż Pożeracze tyle że sprzedaż była kilka razy większa niż zwykle..
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Awatar użytkownika
skiba
Posty: 331
Rejestracja: 13 kwie 2018, 07:17
Has thanked: 24 times
Been thanked: 211 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: skiba »

arian pisze: 12 sty 2022, 23:01 Podobno nowa kampania jest stosunkowo łatwa, bo dostosowana właśnie pod nowych graczy, zaczynających swoją przygodę po zmianie sposobu wydawania gry.
Wczoraj z dziewczyną zacząłem grać w najnowszą kampanię (Na krawędzi...) i się mocno zdziwiłem. Ja grałem we wszystko, co wyszło, a dziewczyna tylko Fanatyka, Dunwich i Hotel. Sama składała talię, polecieliśmy z "Na krawędzi..." i myślałem,  że będzie ostro po dupie, a tutaj dość łatwo poszło... Potem zacząłem się zastanawiać z czego to wynika i faktycznie - jest łatwiej. Wynika to między innymi z tego, że grając na standardowym poziomie trudności worek chaosu na ogół daje nam wynik -2. W "Na krawędzi..." pierwszy scenariusz na standardzie najczęściej daje wynik -1. No i doświadczenia też da się nałapać dużo :) Póki co wydaje mi się, że najnowszy cykl jest dobrym punktem wejścia dla świeżych graczy.

No i narracja... MJ mówiła, że z każdym kolejnym cyklem tekstu jest coraz więcej, bo ludzie tego chcą. Tutaj wkrętka fabularna to dobra 20-30 minut czytania i oglądania kart zanim w ogóle coś zrobimy. Fajoszka!
Boîte à Jeux: ilu2112
BGA: mskiba
BoardGameGeek: mskiba
TTA: ilu2112
Miszon
Posty: 2532
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1025 times
Been thanked: 503 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Miszon »

Grellenort pisze: 13 sty 2022, 10:44
Trompka pisze: 12 sty 2022, 23:48 Miło by było, gdyby cykl Innsmouth wepchnął się w dodruki poza kolejką; mam wrażenie, że przez pandemię na rynek trafiło go wyjątkowo mało i człowiek nawet nie zdążył mrugnąć, a już go wywiało ze sklepowych półek...
bo zrobiła się jakaś chora gorączka kupowania tej gry. Galakta pisała, że zrobiła zamówienia o 50% wyższe niż zwykle, a i tak musiała potem ograniczać sklepom liczbę zamawianych egzemplarzy, jakieś sklepy które nigdy nie zamawiały AH robiły zamówienia po kilkadziesiąt sztuk.
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
Xoltro
Posty: 260
Rejestracja: 09 cze 2021, 12:50
Has thanked: 63 times
Been thanked: 70 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Xoltro »

Za mną pierwszy scenariusz podstawowy, kurde fajne to. Trochę mam poczucie że to wszystko nie jest adekwatne do ceny, ale w sumie i tak będzie to można sprzedać po x czasu bez strat.

Takiej żenady to jednak w grze żadnej jeszcze nie widziałem. Produkt o stosunku cena/rozmiar taki że cena jest dość wysoka i takie jaja? Pewnie temat już był obśmiany i poruszany, ale ja to nie mogę z tego i tak xdd.
Obrazek
Miszon
Posty: 2532
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1025 times
Been thanked: 503 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Miszon »

W sensie?
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
Awatar użytkownika
Evokenx
Posty: 275
Rejestracja: 10 lip 2020, 16:14
Lokalizacja: Śląsk
Has thanked: 525 times
Been thanked: 52 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Evokenx »

A w tej nowej podstawce nie jest czasem dorzucany worek materiałowy? :)
jakmis83
Posty: 1176
Rejestracja: 22 maja 2015, 14:31
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 130 times
Been thanked: 141 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: jakmis83 »

Evokenx pisze: 13 sty 2022, 22:21 A w tej nowej podstawce nie jest czasem dorzucany worek materiałowy? :)
Jest
Moje Gry
Jeśli nie wiesz, jak masz zagrać, poczekaj, aż twojemu przeciwnikowi przyjdzie do głowy jakaś idea. Możesz być pewny, że będzie to idea fałszywa.
Siegbert Tarrasch
Awatar użytkownika
arian
Posty: 830
Rejestracja: 26 sty 2016, 22:38
Has thanked: 267 times
Been thanked: 593 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: arian »

Pisałem tu, że wrzucę przekładki na BGG, ale to jest łącznie 60 plików (polski/angielski i dwie wersje graficzne), więc może trochę potrwać. A skoro są już gotowe, to podaję link do swojego dysku, gdzie leżą wszystkie pliki gotowe do druku. Przekładki kart gracza, wszystkich kampanii i wszystkich pojedynczych scenariuszy. Może ktoś skorzysta. :)

https://readycloud.netgear.com/client/b ... DERS%202.0

A tak to wygląda:
Spoiler:
Xoltro
Posty: 260
Rejestracja: 09 cze 2021, 12:50
Has thanked: 63 times
Been thanked: 70 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Xoltro »

arian pisze: 16 sty 2022, 03:07 Pisałem tu, że wrzucę przekładki na BGG, ale to jest łącznie 60 plików (polski/angielski i dwie wersje graficzne), więc może trochę potrwać. A skoro są już gotowe, to podaję link do swojego dysku, gdzie leżą wszystkie pliki gotowe do druku. Przekładki kart gracza, wszystkich kampanii i wszystkich pojedynczych scenariuszy. Może ktoś skorzysta. :)

https://readycloud.netgear.com/client/b ... DERS%202.0

A tak to wygląda:
Spoiler:

Na co to naklejasz tak wydrukowane przekładki? https://www.ceneo.pl/91872746;pla?se=Yx ... 43EALw_wcB takie coś? Na początku chcę składować grę w nowej podstawce i nie wiem jakie do tego kupić przekładki.

Jeszcze pytanie z innej beczki. Chciałbym również grać kampanię na 3-4 osoby. Czy po pierwszym zagraniu w podstawkę podstawowymi taliami mogę chłopakom powiedzieć żeby sobie na spokojnie na następne spotkanie stworzyli swoje talie na arkhamdb? I jakie dać wytyczne, żeby się nie okazało, że czterech zrobi sobie talię i braknie nam kart :DD.
Miszon
Posty: 2532
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1025 times
Been thanked: 503 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Miszon »

Na samej podstawce na 4 osoby nie będzie się dało wymyślić talii innych niż te sugerowane.
A w każdym razie, w bardzo niewielkim stopniu. Nie ma to sensu.
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
Awatar użytkownika
arian
Posty: 830
Rejestracja: 26 sty 2016, 22:38
Has thanked: 267 times
Been thanked: 593 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: arian »

Xoltro pisze: 16 sty 2022, 10:23 Na co to naklejasz tak wydrukowane przekładki?
Wcześniej drukowałem na dwustronnym papierze fotograficznym i laminowałem. Ale myślę, że wystarczy wydrukować na jakimś tańszym papierze i zalaminować. Wydaje mi się zresztą, że najtańszy papier, laminator i folie wyjdzie porównywalnie co jakiś papier do naklejek i kupowanie sztywnych przekładek. Kilka postów wyżej jest zdjęcie moich, zalaminowanych. Laminuję od razu po wydruku i dopiero później tnę, więc jedyne co trzyma zewnętrzne folie jest sam papier (nie ma tego nadmiaru sklejonej folii po bokach). Warto więc, żeby był na tyle mocny, żeby sam się nie rozwarstwiał. I jeszcze taka porada - takie przekładki mają ostre rogi, są cienkie i sztywne. Żeby się nie kłuć można te rogi bardzo, bardzo delikatnie przyciąć obcinaczem do paznokci, dosłownie pół milimetra.

Co do talii, to przy podstawce raczej nie ma wielkiego pola manewru. Nawet przy jednym cyklu wydaje mi się, że warto spotkać się 15 minut wcześniej i jednak złożyć te talie na miejscu dogadując się co do kart, a na Arkham DB przejrzeć sobie raczej na tyle, żeby wiedzieć jakie są mniej więcej możliwości. Chyba, że każdy wybierze inną klasę, będzie się trzymał sztywno swoich klasowych kart (plus kilka neutralnych), a dopiero na miejscu dobierze sobie i podmieni coś z tego, co zostało po innych graczach z kart pozostałych klas.
Ostatnio zmieniony 16 sty 2022, 12:40 przez arian, łącznie zmieniany 1 raz.
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4741
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1247 times
Been thanked: 1466 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Mr_Fisq »

Może warto byłoby zorganizować jakiś bardziej profesjonalny wydruk?
Patrząc ile stron ma ten w wątek, może znaleźliby się chętni :wink:
Sprzedam: Root z dodatkami, Lands of Galzyr, Sands of Shurax, Etherfields KS PL, Inferno i inne
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo (np. Horizon Wars: Zero Dark, Exploit Zero, Space Station Zero, This is not a Test), figurki do Stargrave - SF, Postapo.
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4125
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 272 times
Been thanked: 941 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: brazylianwisnia »

Mr_Fisq pisze: 16 sty 2022, 12:37 Może warto byłoby zorganizować jakiś bardziej profesjonalny wydruk?
Patrząc ile stron ma ten w wątek, może znaleźliby się chętni :wink:
Druk na przekładki, ksiegi kampanii, oficjalne scenariusze pnp, fanowskie dodatki i inne cuda jest regularnie organizowany na grupie FB która jest centrum życia Arkham LCG w Polsce. Zapraszam:
https://m.facebook.com/groups/165645574 ... highlights
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4741
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1247 times
Been thanked: 1466 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Mr_Fisq »

Ja jestem mało facebook'owy, ale jak załapię się na zbiórkę, to wrzucę tu gdzieś na forum informację. Jeśli ktoś inny zauważy że ruszyła kolejna zbiórka, to niech też podzieli się tą informacją.
Sprzedam: Root z dodatkami, Lands of Galzyr, Sands of Shurax, Etherfields KS PL, Inferno i inne
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo (np. Horizon Wars: Zero Dark, Exploit Zero, Space Station Zero, This is not a Test), figurki do Stargrave - SF, Postapo.
Miszon
Posty: 2532
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1025 times
Been thanked: 503 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Miszon »

Jest też strona, tam też można się chyba zapisywać.
https://sites.google.com/view/autorskie ... i-hwa/home
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
ODPOWIEDZ