World of Warcraft The Advanture Game - czym to się je.

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Tommy
Posty: 1739
Rejestracja: 25 lut 2008, 15:18
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 108 times
Been thanked: 27 times

Re: World of Warcraft The Advanture Game - czym to się je.

Post autor: Tommy »

kjk pisze:Aggro, to Aggro.
Nie wszystko da się przetłumaczyć, kiedyś tego próbowano w ramach dbania o czystość mowy polskiej i wyszło "Manipulator drążkowy" zamiast "Joystick".
A nie pomyślałeś, że dla 99,99% ludzi w Polsce w tym kontekście pozostawienie słowa aggro będzie znaczyć guzik (żeby nie powiedzieć gówno) - szczególnie w POLSKIEJ instrukcji? Ja znam to tylko i wyłącznie dzięki graniu w mmorpg.
A druga kwestia - wydaje mi się, że to akurat nie będąc nazwą własną etc. powinno być przetłumaczone absolutnie!

PS. za słownikiem aggro - agresywność, gwałtowność, porywczość, napastliwość ....... które byś wybrał? Ja pewnie agresywny, ale z drugiej strony to znowu nie oddaje tego o co chodzi, bo agresywny to jest każdy potwór, a chodzi o takiego który będzie Cię nękał aż do końca - jego lub Twojego :D - imho zaciekły to najlepsza opcja.
kjk pisze: Bard jako sklep jest ok, jako tłumacz - żałosny.
Kupiłem od nich Warcraft: The boardgame w wersji polskiej i... używam angielskiej instrukcji.
Wystarczy porównać instrukcję z Barda do instrukcji z Rebela lub do oryginalnej. Zatem spuśćmy zasłonę milczenia, na tłumaczenia Barda.
Powiem tak - ja bardzo cenię instrukcje z Barda i osobiście nie naciąłem się jeszcze nigdy, a komentarze w stylu, że bard jest żałosny jak tłumacz - to trochę przesadzone i nie na miejscu. Ile instrukcji znasz z Barda? A inna kwestia - do wielu, wielu tytułów w ogóle by nie powstały te instrukcje, więc lepiej podziękować i cieszyć się, że jest taka opcja - szczególnie, że tak jak mówię - to raczej dobrze przetłumaczone rzeczy (ja znam akurat sporo tych tłumaczeń).


PS. I od razu odpowiem - nie mam żadnego interesu w tym, że chwalić Barda, jego tłumaczenia, wydania, produkty etc.
"I used to roll the dice
feel the fear in my enemy's eyes"
kjk
Posty: 69
Rejestracja: 10 maja 2008, 17:02

Re: World of Warcraft The Advanture Game - czym to się je.

Post autor: kjk »

A nie pomyślałeś, że dla 99,99% ludzi w Polsce w tym kontekście pozostawienie słowa aggro będzie znaczyć guzik (żeby nie powiedzieć gówno) - szczególnie w POLSKIEJ instrukcji?
Nie pomyślałem, gdyż, tak jak napisałem wcześniej, mam wersję angielską, w związku z czym zwisa mi polskie wydanie, tłumaczenie etc.
(...)a komentarze w stylu, że bard jest żałosny jak tłumacz - to trochę przesadzone i nie na miejscu.
To ja jestem klientem i mogę wyrażać taką opinię jaką uważam za słuszną. Dla mnie Bard jest żałosnym tłumaczem i kropka. Nie mam zamiaru się z tej opinii nikomu tłumaczyć.
Jak to komentarz jest nie na miejscu? A gdzie jest lepsze miejsce, na forum o samolotach?

A co do wydawania gier przez Barda, gdy wydali Warcrafta, miałem do wyboru wersję polską lub angielską. Kupiłem polską i niestety, dodatku po polsku się nie doczekałem, zatem kupiłem angielski. Mam teraz wersję mieszaną.
Z tego powodu nie kupiłem polskiej wersji WoW: TAG. Juz wychodzą angielskie dodatki, zapowiadane są kolejne, na podstawie wcześniejszych doświadczeń, przypuszczam, że z polskich dodatków do WoW:TAG wyjdzie tyle co do Warcafta, czyli nic.
Awatar użytkownika
Blue
Posty: 2323
Rejestracja: 09 gru 2006, 22:42
Has thanked: 196 times
Been thanked: 254 times
Kontakt:

Re: World of Warcraft The Advanture Game - czym to się je.

Post autor: Blue »

Po pierwsze WOW:TBG nie był wydany przez Barda!
Po drugie już widzę twoje tłumaczenie gdzie co drugie słowo zostanie po angielsku, bo w tłumaczeniu by źle brzmiało....
Po trzecie jak ci zwisa polskie wydanie i tłumaczenie to po co się go czepiasz?
Po czwartek jak taki dobry z Ciebie tłumacz to może się zatrudnisz w Bardziej w takiej roli? Ocenimy twoje wypociny. Tak wiem, teraz powiesz że to nie twoja broszka i nie twój zawód... akurat z tłumaczeniami jest tak że nigdy wszystkim jeszcze nie dogodzili, ale jak ktoś z założenia zna pojęcia i całe słownictwo angielskie. Do tego czyta książki po angielsku i wie jak trudno przełożyć np humor składniowy/wyrażeniowy, który śmieszy tylko w jednym języku, to jeżeli ma wystarczająco dużo oleju w głowie powinien zrozumieć sprawę problemu tłumaczeń.
Awatar użytkownika
Ajgor
Posty: 49
Rejestracja: 24 cze 2006, 17:17

Re: World of Warcraft The Advanture Game - czym to się je.

Post autor: Ajgor »

Tak nieśmiało ponowię pytanie o ewentualny błąd.

Czy karta postaci "Sandrai" na poziomie zielonym ma 2-atak 2-obrona 2-obrażenia, bo coś mi się wydaje że karta ma błąd. Wraz z podniesieniem poziomu wartość obrony maleje, na poziomie szarym ta karta ma 4-obrona.
Czy nie powinna mieć: 1-atak 4-obrona 1-obrażenia ?
Awatar użytkownika
Tommy
Posty: 1739
Rejestracja: 25 lut 2008, 15:18
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 108 times
Been thanked: 27 times

Re: World of Warcraft The Advanture Game - czym to się je.

Post autor: Tommy »

kjk pisze:
A nie pomyślałeś, że dla 99,99% ludzi w Polsce w tym kontekście pozostawienie słowa aggro będzie znaczyć guzik (żeby nie powiedzieć gówno) - szczególnie w POLSKIEJ instrukcji?
Nie pomyślałem, gdyż, tak jak napisałem wcześniej, mam wersję angielską, w związku z czym zwisa mi polskie wydanie, tłumaczenie etc.
No to chyba kończy dyskusję. Jeżeli Ci zwisa polskie wydanie to po co się go czepiasz? Nie rozumiem tego. Szczególnie tak jak mówię o słowo które moim zdaniem nie mogłoby zostać nieprzetłumaczone!
kjk pisze:
(...)a komentarze w stylu, że bard jest żałosny jak tłumacz - to trochę przesadzone i nie na miejscu.
To ja jestem klientem i mogę wyrażać taką opinię jaką uważam za słuszną. Dla mnie Bard jest żałosnym tłumaczem i kropka. Nie mam zamiaru się z tej opinii nikomu tłumaczyć.
Jak to komentarz jest nie na miejscu? A gdzie jest lepsze miejsce, na forum o samolotach?
Ależ oczywiście, pisz co Ci się podoba - nikt nie ma o to pretensji, ale mam wrażenie, że znasz ledwie jedno tłumaczenie (które Twoim zdaniem jest słabe) i GENERALIZUJESZ pracę która robi Bard od dawien dawna w kwestii tłumaczeń jako żenującą.
kjk pisze: A co do wydawania gier przez Barda, gdy wydali Warcrafta, miałem do wyboru wersję polską lub angielską. Kupiłem polską i niestety, dodatku po polsku się nie doczekałem, zatem kupiłem angielski. Mam teraz wersję mieszaną.
Z tego powodu nie kupiłem polskiej wersji WoW: TAG. Juz wychodzą angielskie dodatki, zapowiadane są kolejne, na podstawie wcześniejszych doświadczeń, przypuszczam, że z polskich dodatków do WoW:TAG wyjdzie tyle co do Warcafta, czyli nic.
JEZUUU, Ty nawet nie kupiłeś polskiej wersji WoW:TAG :!: :!: :!: , to o czym w ogóle my mówimy :?: :?: - graj w swoją wersję angielską i nie czepiaj się polskiej instrukcji.

@Blue - prawdopodobnie chodzi o Warcraft: gra planszowa i tą grę rzeczywiście wydał Bard (i o ile wiem nigdy nie wydali dodatku do niego).
"I used to roll the dice
feel the fear in my enemy's eyes"
Awatar użytkownika
Blue
Posty: 2323
Rejestracja: 09 gru 2006, 22:42
Has thanked: 196 times
Been thanked: 254 times
Kontakt:

Re: World of Warcraft The Advanture Game - czym to się je.

Post autor: Blue »

Hmm miałem wrażenie, że to nie Bard wydawał bo były słowa, że gość odpowiedzialny za wydanie polskiego WoW:TBG się zmył... mea cupla. mam błędne info.

EDIT: Z tego co znalazłem World of Warcraft: Gra Planszowa w polskiej wersji wydało Gozoku... Nie Bard.

EDIT2: AAAA wy mówicie o Warcraft:Gra planszowa :) ... ehhh mea maxima culpa :D.
kjk
Posty: 69
Rejestracja: 10 maja 2008, 17:02

Re: World of Warcraft The Advanture Game - czym to się je.

Post autor: kjk »

Blue pisze: Do tego czyta książki po angielsku i wie jak trudno przełożyć np humor składniowy/wyrażeniowy, który śmieszy tylko w jednym języku, to jeżeli ma wystarczająco dużo oleju w głowie powinien zrozumieć sprawę problemu tłumaczeń.
Szanujmy się wzajemnie. Nie określiłem nigdzie Twojego stanu umysłu, zatem bądź łaskaw powściągnąć język i nic nie sugerować.
Tommy pisze:Ależ oczywiście, pisz co Ci się podoba - nikt nie ma o to pretensji, ale mam wrażenie, że znasz ledwie jedno tłumaczenie (które Twoim zdaniem jest słabe) i GENERALIZUJESZ pracę która robi Bard od dawien dawna w kwestii tłumaczeń jako żenującą.
Oczywiście, że generalizuję. Bard mnie zawiódł w kwestii jednego tłumaczenia i nie będzie dla niego drugiej szansy. Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki - jak mówi przysłowie.
Awatar użytkownika
Smoku
Posty: 464
Rejestracja: 17 lut 2006, 17:26
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times

Re: World of Warcraft The Advanture Game - czym to się je.

Post autor: Smoku »

Dziwne :roll: :,ale przysłowie o "nie wchodzeniu dwa razy to tej samej rzeki"-zawsze odbierałem jako przysłowie o upływie czasu,przemijaniu i zmienności losu w kontekście filozoficznym ,bardzo bliskim filozofii ZEN ,ale nigdy negatywnym.

Mam pytanko jak oceniacie w/w grę w porównaniu do Runebound (zastanawiam się czy dokupić dodatek "Wyspa Strachu" czy właśnie WOW tag).Na ile questy urozmaicają rozgrywkę i czy jest to jedynie mniejsza kopia WOW bord game (figurki bohaterów napewno).
Czy mając i grając w Runebound ,WoW BG i Talisman jest sens zakupu WoW TAG.
Ostatnio zmieniony 30 gru 2008, 11:54 przez Smoku, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
anonim
Posty: 233
Rejestracja: 01 paź 2005, 14:20
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 48 times

Re: World of Warcraft The Advanture Game - czym to się je.

Post autor: anonim »

Czy karta postaci "Sandrai" na poziomie zielonym ma 2-atak 2-obrona 2-obrażenia, bo coś mi się wydaje że karta ma błąd. Wraz z podniesieniem poziomu wartość obrony maleje, na poziomie szarym ta karta ma 4-obrona.
Czy nie powinna mieć: 1-atak 4-obrona 1-obrażenia ?
Ja ponawiam pytanie Ajgora bo też chcę usłyszeć odpowiedź i zadam jeszcze jedno.
Jaki efekt daje odkrycie żółtej uśmiechniętej buźki na żetonie odkryć. O tym odkryciu zapomnieli pisząc opis efektów.
(S)Ghost Stories z dodatkiem Black secret, Pan tu nie stał.
wotd
Posty: 26
Rejestracja: 30 lip 2008, 15:25

Re: World of Warcraft The Advanture Game - czym to się je.

Post autor: wotd »

Smoku pisze: Mam pytanko jak oceniacie w/w grę w porównaniu do Runebound
Przyłącze się do pytania :) Którą z tych gier moglibyście mi polecić? Szukam czegoś lekkiego i przyjemnego... :)
Awatar użytkownika
Ajgor
Posty: 49
Rejestracja: 24 cze 2006, 17:17

Re: World of Warcraft The Advanture Game - czym to się je.

Post autor: Ajgor »

Bierz jedną i drugą! Mam obie i fajnie się bawimy z Córką.

W instrukcji ta karta wygląda inaczej, 1-4-1 - To mi wygląda na babola!
Szkoda, bo w tym przypadku jest to dość widoczne.
Awatar użytkownika
wilczur
Posty: 282
Rejestracja: 29 maja 2008, 12:08
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: World of Warcraft The Advanture Game - czym to się je.

Post autor: wilczur »

Ajgor pisze:Tak nieśmiało ponowię pytanie o ewentualny błąd.

Czy karta postaci "Sandrai" na poziomie zielonym ma 2-atak 2-obrona 2-obrażenia, bo coś mi się wydaje że karta ma błąd. Wraz z podniesieniem poziomu wartość obrony maleje, na poziomie szarym ta karta ma 4-obrona.
Czy nie powinna mieć: 1-atak 4-obrona 1-obrażenia ?
Właśnie siedzę z tymi samymi problemami. Znalazłem na BG FAQ któr tutaj wkleję ale on nic takiego nie wyjaśnia. Ja przyjąłem że bombka na karteczce oznacza 1 obrażenie dla postaci która go odkryje.
Jedno co mnie w tej grze denerwuje to nie rozróżnianie stworów z planszy od postaci graczy. Moim zdaniem powinni rozróżnić te oddziaływania szczególnie w kartach umiejętności.

oto treść FAQ:
FAQ and Errata version 1-0 for the
World of Warcraft: Adventure Game.

Errata
Burbonn Fang Character Cards
Burbonn Fang’s green and yellow character cards have an incorrect armor icon on them. The icons on these cards should be the same as those found on his grey and red character cards.

Green Item Armor Icons
Two green items, “Bloodspattered Surcoat” and “Shining Silver Breastplate”, have the incorrect armor icon on them. They should have the “Heavy Armor” icon (the icon that only appears on Grumbaz Crowsblood’s character card.)

Scarlet Chestpiece Armor Item
The attack icon on the upper left corner of this card should be a defense icon.

Permafrost Ability Card
The improved ability of Sofeea Icecall’s Permafrost ability card should read: “While attached, each enemy character with at least 1 of your ability cards attached skips his next challenge phase.”

Frequently Asked Questions
Q: What is the difference between an encounter, encounter
marker and encounter token?
A: Components that refer to an encounter are referring to those printed on the board as well as those represented by encounter markers. Components referring to encounter markers do not affect encounters that are printed on the game board. Encounter tokens and encounter markers are two names for the same component.

Q: Can a character move out of a space containing an aggro
encounter marker by using an ability card?
A: He may only do this if the ability card specifically allows him to ignore aggro encounter markers.

Q: Can a player use multiple mana potions to discount the cost of
a single ability card?
A: Yes.
Mój Bloog
Moja kolekcja
Pozdrawiam
Wilczur
Awatar użytkownika
Dzej
Posty: 1399
Rejestracja: 09 sty 2008, 12:47
Lokalizacja: Kraków

Re: World of Warcraft The Advanture Game - czym to się je.

Post autor: Dzej »

Ma ktoś w Krakowie? Z checia bym pogral.

Pewno zaden wariant solo nie jest przewidziany?
Nigdy więcej karcianek kolekcjonerskich i pseudo kolekcjonerskich. [W trakcie infiltracji mafii Twilightowej ]
Awatar użytkownika
finallyh
Posty: 159
Rejestracja: 11 gru 2005, 18:23
Has thanked: 54 times
Been thanked: 39 times

Re: World of Warcraft The Advanture Game - czym to się je.

Post autor: finallyh »

Dzej pisze:Ma ktoś w Krakowie? Z checia bym pogral.

Pewno zaden wariant solo nie jest przewidziany?
Aa nieparawda, jest na BGG pomysł: http://www.boardgamegeek.com/thread/333540
Sam nie grałem, więc się nie odzywam. Przymiarkę jednak zrobiłem.
Awatar użytkownika
Dzej
Posty: 1399
Rejestracja: 09 sty 2008, 12:47
Lokalizacja: Kraków

Re: World of Warcraft The Advanture Game - czym to się je.

Post autor: Dzej »

finallyh pisze:
Dzej pisze:Ma ktoś w Krakowie? Z checia bym pogral.

Pewno zaden wariant solo nie jest przewidziany?
Aa nieparawda, jest na BGG pomysł: http://www.boardgamegeek.com/thread/333540
Sam nie grałem, więc się nie odzywam. Przymiarkę jednak zrobiłem.
Dzięki!Coraz bardziej mnie interesuej ta gra :)
Nigdy więcej karcianek kolekcjonerskich i pseudo kolekcjonerskich. [W trakcie infiltracji mafii Twilightowej ]
Awatar użytkownika
Ajgor
Posty: 49
Rejestracja: 24 cze 2006, 17:17

Re: World of Warcraft The Advanture Game - czym to się je.

Post autor: Ajgor »

Ooo wyjaśnili!

ERRATA: W polskiej instrukcji na ostatniej stronie, w efektach żetonów odkryć brakuje opisu bomby:
Bomba: Otrzymujesz dwa obrażenia. (Bomb: You are dealt 2 damage).
Awatar użytkownika
Bri
Posty: 437
Rejestracja: 18 sie 2009, 14:40

Re: World of Warcraft The Advanture Game - czym to się je.

Post autor: Bri »

To jedyny temat o WoW:tAG więc zmuszony jestem odkopać go.
Szukam polskiej instrukcji w pdf'ie, miałem swego czasu ale musiałem najwidoczniej się jej pozbyć. Na stronie barda został pdf z 4 stronami, a na stronie producenta (FFG) jest cała tylko że po angielsku, nie mam problemu z językiem ale chciałem przeczytać ja szybciej.
Zatem jeśli ktoś posiada i może podesłać będę bardzo wdzięczny i dopisze go do listy beta testerów mojego "czegoś" (albo nawet wszystkich moich "czegosiów" :) )

Pozdrawiam
Bri
Awatar użytkownika
wilczur
Posty: 282
Rejestracja: 29 maja 2008, 12:08
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: World of Warcraft The Advanture Game - czym to się je.

Post autor: wilczur »

mam na dyziu i podrzucam nawet nie pamiętam skąd zassałem....

Rozmiar załącznika jest zbyt duży, maksymalny rozmiar pliku to 2 MB.
Uwaga: wynika to z konfiguracji serwera i nie może zostać nadpisana w panelu administracji forum.


:( jak Ci go dostarczyć ?

wrzuciłem na BG ale czeka na akceptację. Doczytałem się ta instrukcja jest z Rebel.pl (pełna)
Mój Bloog
Moja kolekcja
Pozdrawiam
Wilczur
Awatar użytkownika
Pastorkris
Posty: 901
Rejestracja: 10 lis 2009, 07:30
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Re: World of Warcraft The Advanture Game - czym to się je.

Post autor: Pastorkris »

Nie wiem czy jeszcze kogoś obchodzi zdanie co do porównań przygodówek, ale by uspokoić sumienie napiszę parę słów.
Mimo to, muszę dodać, że opinie o Runebound'zie uzyskałem bardziej od znajomych, którzy grywali w tę przygodówkę jak i WoW'a (w pozostałe udało mi się już zagrać).
Opiszę tu plusy jak i minusy WoW'a w kontekście innych gier przygodowych (w gwoli ścisłości: MiM, Runebound, Prophecy)

Plusy WoW'a:
+każda postać jest inna i wyjątkowa, ma inne umiejętności i atuty
+interakcja między graczami (porównując do R.)
+kontrola ruchu nad naszą postacią (porównując do MiM)
+wykonywanie questów, czyli element nieobecny w innych pozycjach
+brak kuli śniegowej (gracze otrzymują dość instrumentów, by zwolnić lidera)
+zasadniczo dobry czas trwania (nie gra się krótko, gra też się nie ciągnie godzinami)
+klimat (opcjonalne) - zależy co komu się podoba. Ja jednak uważam, że wielu podoba się taki bajkowy świat
+cena (podstawka)

No i minusy:
-liczba postaci (w podstawce krytycznie nisko: 4, ze wszystkimi dodatkami tyle co Runebound w podstawce: 12)
-ekwipunek zdobywamy bardzo losowo (czyli tak jak w talismanie, ale już daleko, daleko za Prophecy, gdzie możemy choćby skorzystać z ofert sklepów, co daje ogromną frajdę i kontrolę nad bohaterem)
-cena i liczba elementów w dodatku (postać i szczypta elementów do gry. Trochę drogi interes...)

To tyle? Może gdy mi się coś przypomni to dopiszę:)
Grę zakupiłem z racji, że nie mogę dostać nigdzie mojego przygodowego ideału: Prophecy. Poza tym, WoW podobał się mojej Pannie :) także nie miałem wyboru, hehe. Myślę, że to dobra pozycja dla ludzi, którzy chcą coś wyciągnąć z gry, mieć kontrolę nad swoim herosem, móc nie tylko rzucać kostami, ale i coś planować. Nie każę tu wszystkim doszukiwać się drugiego dna w grze, bo pewnie niektórzy nigdy go nie znajdą. Zmierzam jedynie do tego, że gracz ma możliwości podczas partii pokazać, że wygrał nie tylko i wyłącznie dzięki kostkom. Bez nich oczywiście trudno jest o czymkolwiek marzyć... Ale taki urok planszówkowych przygodówek :)
Awatar użytkownika
Pastorkris
Posty: 901
Rejestracja: 10 lis 2009, 07:30
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Re: World of Warcraft The Advanture Game - czym to się je.

Post autor: Pastorkris »

Orientuje się ktoś gdzie można jeszcze kupić dodatki do owego tytułu? Może uchowały się jakieś za pół darmo :)
Awatar użytkownika
Dr_Kecaj
Posty: 347
Rejestracja: 21 sie 2013, 13:34
Has thanked: 25 times
Been thanked: 29 times

Re: World of Warcraft The Advanture Game - czym to się je.

Post autor: Dr_Kecaj »

O półdarmo bym zapomniał. Sama podstawka chodzi w prawie podwójnej cenie.

Może na jakimś zagranicznym portalu aukcyjnym się uda, kupić w Polsce to już graniczy z cudem.
Kupię Szczura rogatego PL
Awatar użytkownika
Pastorkris
Posty: 901
Rejestracja: 10 lis 2009, 07:30
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Re: World of Warcraft The Advanture Game - czym to się je.

Post autor: Pastorkris »

Meh, z tą podstawką bym nie przesadzał ;) to nie Board Game. A co do dodatków to czasem plączą się jakieś stare po księgarniach, stąd pytanie ;)
vwootchekey
Posty: 8
Rejestracja: 12 kwie 2016, 15:53
Has thanked: 1 time

Re: World of Warcraft The Advanture Game - czym to się je.

Post autor: vwootchekey »

Odkopię trochę stary temat, bo nie chcę zakładać nowego - konkretnie chodzi mi o pomoc w wycenie tej gry.

Posiadam grę World of Warcraft The Adventure Game w wydaniu polskim (World of Warcraft: Gra Przygodowa).
Ponieważ ekstremalnie rzadko w nią gram chciałbym ją wymienić na inną/e planszówki jednak mam kłopot w jej wycenie - będzie ktoś w stanie pomóc?
Nesmeer

Re: World of Warcraft The Advanture Game - czym to się je.

Post autor: Nesmeer »

vwootchekey pisze:Odkopię trochę stary temat, bo nie chcę zakładać nowego - konkretnie chodzi mi o pomoc w wycenie tej gry.

Posiadam grę World of Warcraft The Adventure Game w wydaniu polskim (World of Warcraft: Gra Przygodowa).
Ponieważ ekstremalnie rzadko w nią gram chciałbym ją wymienić na inną/e planszówki jednak mam kłopot w jej wycenie - będzie ktoś w stanie pomóc?

150-200zl zaleznie od stanu.
Awatar użytkownika
tenuviel
Posty: 18
Rejestracja: 20 lis 2020, 00:07
Has thanked: 16 times
Been thanked: 5 times

Re: World of Warcraft The Advanture Game - czym to się je.

Post autor: tenuviel »

Domyślam się, że dodatki występują tylko w języku angielskim?

Jakby ktoś miał, rozważam jak już ogramy podstawkę.

Też chętnie poznam wszelkie homerules'y do tej gry, bo sami stosujemy parę zmian żeby grało się ciekawiej i płynniej.
(K) Kupię https://www.gry-planszowe.pl/forum/vie ... 6&t=70681 oraz chętnie dowiem się o egzotycznych, archaicznych grach w stylu Królewska Gra z Ur, Szagaj, Hnefatafl, Gęś itp.
ODPOWIEDZ