Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Dhel
Posty: 706
Rejestracja: 28 wrz 2018, 09:49
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 475 times
Been thanked: 395 times

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: Dhel »

To co piszecie właśnie tak bardzo mnie zniechęca do KDM, że nie mam ochoty w niego wchodzić. Sama gra koncepcyjnie i mechanicznie mi się bardzo podoba, ale kontakt z klientem, brak dodruków jak dla mnie wymaganych rzeczy dla właścicieli KDM to naprawdę jest porażka. Pan Poots reklamuje swój produkt jako kategoria 'premium', ale jak traktować klienta chyba wziął z youtube na przykładzie Mercedesa w Polsce. :?
Probe9
Posty: 2457
Rejestracja: 24 sie 2018, 10:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 153 times
Been thanked: 649 times

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: Probe9 »

Dla mnie model wydawniczy też jest jednym z elelemntów, który odpycha od samej gry. Ale jednoczesnie to jest chyba źródło jej sukcesu. Z tego co czytam to mechanicznie to jest dobra gra, może nawet bardzo dobra, ale to ta aura niedostępności sprawia, żę ludzie zabijają się o pojedyńcze sztuki rzucone na stan. Więc za marketing i stworzenie marki należą się twórcy duże prawa :)
Rabaty: Rebel = 10%, 3trolle = 7%, planszomania = 10%, planszostrefa = 11%.

Moje gry
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3366
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1044 times
Been thanked: 2029 times

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: Ardel12 »

Po prostu model wydawniczy wjeżdża na ambicję mówiąc dodatki są nie do upolowania, daty zmieniamy i nikomu nie będzie się chciało czekać itp. A ludzie stwierdzają, że pokażą Adamowi, że się da :D Dla mnie durne podejście, że dodruków nie ma co rok chociaż. Większość dodatków schodzi jak ciepłe bułeczki. A obecny model wydawniczy boostuje handlarzy, a nie wydawcę a tym bardziej graczy.

Z plusów to wejście w podstawkę obecnie było proste i pewnie po BF dalej będzie. To już coś :D Wielu mówi, że zanim ogra się content podstawki to potrzeba sporo czasu. W moim tempie grania wyjdą z tego gdzieś 2 miesiące by przejść kampanię i po tym na pewno będe chciał odpocząć i pograć w inne tytuły.

Mnie obecnie boli zerowa komunikacja. Brak dat dodruków, brak informacji, że nagle zamkną backerKit, zerowe dane na temat stanu nowych dodatków, brak daty wydania GCE...no w sumie nic nie wiadomo. Wszyscy czekają na BF, wtedy zawsze była akutalizacja, więc na razie polecam wszystkim poczekać te 2 tygodnie i wtedy podjąć decyzje co dalej(preordery nie mają limitów, więc na nie, nie trzeba się rzucać, a to co jest obecnie na stanie sklepu to meh).
Awatar użytkownika
Zmij
Posty: 575
Rejestracja: 29 gru 2016, 11:00
Has thanked: 114 times
Been thanked: 211 times

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: Zmij »

Ardel12 pisze: 13 lis 2021, 12:02
Z plusów to wejście w podstawkę obecnie było proste i pewnie po BF dalej będzie. To już coś :D Wielu mówi, że zanim ogra się content podstawki to potrzeba sporo czasu. W moim tempie grania wyjdą z tego gdzieś 2 miesiące by przejść kampanię i po tym na pewno będe chciał odpocząć i pograć w inne tytuły.
Bardzo mi sie podoba twoj optymizm z tym przejsciem kampani:)za pierwszym razem to chyba nierealne to przejsc no ale zreszta sam zobaczysz
Probe9
Posty: 2457
Rejestracja: 24 sie 2018, 10:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 153 times
Been thanked: 649 times

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: Probe9 »

Dodatki gameplayowe działają na zasadzie zmian w podstawowej kampanii czy jej rozszerzenia ? W sensie dodatek sprawia, że walczymy z przeciwnikiem B zamiast A czy po prostu dodaje jakieś nowe wydarzenia ?
Rabaty: Rebel = 10%, 3trolle = 7%, planszomania = 10%, planszostrefa = 11%.

Moje gry
Awatar użytkownika
Zmij
Posty: 575
Rejestracja: 29 gru 2016, 11:00
Has thanked: 114 times
Been thanked: 211 times

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: Zmij »

Probe9 pisze: 13 lis 2021, 12:53 Dodatki gameplayowe działają na zasadzie zmian w podstawowej kampanii czy jej rozszerzenia ? W sensie dodatek sprawia, że walczymy z przeciwnikiem B zamiast A czy po prostu dodaje jakieś nowe wydarzenia ?
Dodatki w roznym stopniu wplywaja na gre, dwa dodaja nowa kampanie, pozostale głownie dodaja lub podmieniaja ktoregoś przeciwnika.
okienko1234
Posty: 230
Rejestracja: 14 mar 2021, 00:28
Has thanked: 69 times
Been thanked: 26 times

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: okienko1234 »

Mam pytanie jak wygląda sytuacja z zakupem KD:M dla ktoś chciałby wejść w to uniwersum.
Po pierwsze musiałbym czekać na BF i liczyć że poots wrzuci pare kopii gry.
Kolejno musiałbym szykować się na wydatek 350-400$ + kolejnych ~100 na vat, cło i dostawę gdyż amerykanie nie są świadomi że istnieją inne kraje niż USA i wynajęcie/kupienie magazynu czy innego huba w EU stanowiło dla twórcy gry zbyt duże wyzwanie przez ostatnie 6 lat?
:cry:
Luko_b
Posty: 211
Rejestracja: 19 sty 2020, 10:14
Has thanked: 154 times
Been thanked: 66 times

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: Luko_b »

Na nic nie musisz czekac. Na OLX jest podstawka (wg tego co pisze sprzedajacy stan igla) za 1200. Nie potrzebujesz dodatkow, nie potrzebujesz GC ani niczego innego (czego Poots naobiecywal).
Bierz podstawke i zanim znudzi Ci sie to co jest w pudle 1.5 to minie bardzo duzo czasu. Mam KDM jakies 2.5 roku, mam wszystkie dodatki i odpalielm do tej pory 2 :)
Bierz podatawke, nie mysl o GC i graj bo jest meeeega!

Best
L
Awatar użytkownika
Lossentur
Posty: 311
Rejestracja: 09 maja 2018, 14:49
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 146 times
Been thanked: 147 times

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: Lossentur »

Luko_b pisze: 15 lis 2021, 08:40 Na nic nie musisz czekac. Na OLX jest podstawka (wg tego co pisze sprzedajacy stan igla) za 1200. Nie potrzebujesz dodatkow, nie potrzebujesz GC ani niczego innego (czego Poots naobiecywal).
Bierz podstawke i zanim znudzi Ci sie to co jest w pudle 1.5 to minie bardzo duzo czasu. Mam KDM jakies 2.5 roku, mam wszystkie dodatki i odpalielm do tej pory 2 :)
Bierz podatawke, nie mysl o GC i graj bo jest meeeega!

Best
L
Tylko dodam, że oferta na OLX dotyczy 1.0, a nie 1.5.
Luko_b
Posty: 211
Rejestracja: 19 sty 2020, 10:14
Has thanked: 154 times
Been thanked: 66 times

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: Luko_b »

Ook to moj blad w takim razie ale reszte wypowiedzi podtrzymuje :)
Nie patrz na dodatki, nie czekaj na GC.
Bierz 1.5 jak bedziesz mial okazje i baw sie dobrze!

Best
L
Awatar użytkownika
pavel
Posty: 795
Rejestracja: 09 sie 2015, 13:45
Lokalizacja: EU
Has thanked: 74 times
Been thanked: 113 times

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: pavel »

okienko1234 pisze: 15 lis 2021, 01:24 Mam pytanie jak wygląda sytuacja z zakupem KD:M dla ktoś chciałby wejść w to uniwersum.
Po pierwsze musiałbym czekać na BF i liczyć że poots wrzuci pare kopii gry.
Kolejno musiałbym szykować się na wydatek 350-400$ + kolejnych ~100 na vat, cło i dostawę gdyż amerykanie nie są świadomi że istnieją inne kraje niż USA i wynajęcie/kupienie magazynu czy innego huba w EU stanowiło dla twórcy gry zbyt duże wyzwanie przez ostatnie 6 lat?
:cry:
Wersja 1.0 nie ma sensu, wspomniana tu przez kogoś, dostępna na olx, bez update packa do 1.5, a ten jest nie do kupienia. Lepszy byłby druk wszystkiego. Czekanie na BF i na to, że pojawi się podstawka, wątpliwe. Domyślam się, że dopiero po wysyłce wave3 pomyślą żeby wstawić to do sklepu, bo pewnie coś zostanie z tej produkcji. W tej chwili szykują hub w EU, albo już go mają i to co jest na stanie w USA pewnie przecenią na BF. Trzeba cierpliwości i rozsądku przy zakupach od Pots’a. Jedyny sens to kupowanie na BF, ale nie w momencie gdy zamyka przygotowanie wave3. Wiec ten rok ciężki. Sprawdzajcie tez grupy na FB o KDM. 2lata temu dodatki kupowałem z magazynu UK Pots’a przed brexitem. Cena 45$ za jeden z tego co pamietam i śmieszna cena dostawy. Kupiłem 3 i pamietam, że po przewalutowaniu, wyszło jakieś 600zł łącznie z dodatkowymi kościami. Wiec ja kompletując KDM, mam coś takiego na względzie 😀 Studzę zapał, bo kiedyś chciałem się rzucać na FlowerKnighta i Gorma, łączne za 1K na ebay’u. Także, na spokojnie nawet kupując podstawkę. @Luko_b, mało jest osób, które zagrały podstawkę i chciałyby na tym skończyć. Fakt, że jest tam dużo godzin grania, ale jednak, wciąga jak diabli.

Polecam też, pomyśleć co mógłbyś mieć w zamian. Może to ułomna metoda, ale jednak próg, który stawia KDM jest wysoki, a kilka wskazówek kiedyś dostałem, wiec sie podzielę, bo najlepiej KDM kupować na BF, a nie od nastroju i chęci 🙂 Ostatnio dałem przykład przy okazji gry w Cloudspire, która do tanich nie należy (130€), ale jednak to nawet nie połowa kosztów podstawki KDM, nie myśląc o reszcie. Patrząc na to w ten sposób, wole kupić dodatki na BF do Cloudspire niż cokolwiek do KDM na ta chwilę dostępne. Albo wejść za 200$ w Aeon trespass Odysey, albo Primal, który można zarezerwować przez sklep w PL, akurat te dwie czerpią dużo inspiracji z KDM. Pisałem @ w sprawie dodatków, mimo, że jestem wspierającym GC, nie dostałem odpowiedzi. Także tego…
okienko1234
Posty: 230
Rejestracja: 14 mar 2021, 00:28
Has thanked: 69 times
Been thanked: 26 times

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: okienko1234 »

Jakbym miał kupować to najprędzej 1.6, dlatego pytam się jak to wygląda od strony wydawcy. Do 400 usd mógłbym dać ale jak państwo ma mnie wychędożyć na kolejne 100 to podziękuje.
Awatar użytkownika
Lossentur
Posty: 311
Rejestracja: 09 maja 2018, 14:49
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 146 times
Been thanked: 147 times

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: Lossentur »

okienko1234 pisze: 15 lis 2021, 12:33 Jakbym miał kupować to najprędzej 1.6, dlatego pytam się jak to wygląda od strony wydawcy. Do 400 usd mógłbym dać ale jak państwo ma mnie wychędożyć na kolejne 100 to podziękuje.
23% VAT masz jak w banku i to niezależnie czy wysyłka będzie z USA czy jakiegoś magazynu w EU bo to nie ma na to wpływu, jedynie cło można ominąć w ten sposób.

W 2021 w jednej z aktualizacji Poots poruszył temat VATu i podkreślił, że ten koszt leży po stronie kupującego. Później ta informacja była widoczna przy składaniu zamówienia na BackerKit. Tak więc przy zamówieniu Core 1.6 za 350-400 USD (+20 USD przesyłka) to VATu będziesz miał 85-96,5 USD (od kwoty wysyłki też jest płatny VAT jeżeli się nie mylę).

Reminder: As per the pre-order store's policy, individuals are responsible for taxes per their delivery country's / region's laws. VAT was not included in the price or shipping rate. Expect to pay VAT upon delivery.
okienko1234
Posty: 230
Rejestracja: 14 mar 2021, 00:28
Has thanked: 69 times
Been thanked: 26 times

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: okienko1234 »

Lossentur pisze: 15 lis 2021, 13:17
okienko1234 pisze: 15 lis 2021, 12:33 Jakbym miał kupować to najprędzej 1.6, dlatego pytam się jak to wygląda od strony wydawcy. Do 400 usd mógłbym dać ale jak państwo ma mnie wychędożyć na kolejne 100 to podziękuje.
23% VAT masz jak w banku i to niezależnie czy wysyłka będzie z USA czy jakiegoś magazynu w EU bo to nie ma na to wpływu, jedynie cło można ominąć w ten sposób.

W 2021 w jednej z aktualizacji Poots poruszył temat VATu i podkreślił, że ten koszt leży po stronie kupującego. Później ta informacja była widoczna przy składaniu zamówienia na BackerKit. Tak więc przy zamówieniu Core 1.6 za 350-400 USD (+20 USD przesyłka) to VATu będziesz miał 85-96,5 USD (od kwoty wysyłki też jest płatny VAT jeżeli się nie mylę).

Reminder: As per the pre-order store's policy, individuals are responsible for taxes per their delivery country's / region's laws. VAT was not included in the price or shipping rate. Expect to pay VAT upon delivery.
Dziękuje. Wychodzi na to że temat do zamknięcia :wink:
Awatar użytkownika
Sir_Yaro
Posty: 1650
Rejestracja: 21 cze 2014, 18:00
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 47 times
Been thanked: 365 times
Kontakt:

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: Sir_Yaro »

Taka informacja na szybko.
Jeśli ktoś byłby zainteresowany kupnem podstawki pl 1.5 wraz z wszystkimi dodatkami i całą żywicą/plastikiem (w większości profesjonalnie pomalowanym) to ja wstępnie rozważam sprzedaż...
QuBek
Posty: 221
Rejestracja: 06 kwie 2018, 15:17
Has thanked: 28 times
Been thanked: 12 times

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: QuBek »

Sir_Yaro pisze: 15 lis 2021, 16:22 Taka informacja na szybko.
Jeśli ktoś byłby zainteresowany kupnem podstawki pl 1.5 wraz z wszystkimi dodatkami i całą żywicą/plastikiem (w większości profesjonalnie pomalowanym) to ja wstępnie rozważam sprzedaż...
Myślałem, że ja większość dodatków od Ciebie kupiłem - co jeszcze tam skitrałeś?
Anyway, jestem zainteresowany ;)
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3366
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1044 times
Been thanked: 2029 times

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: Ardel12 »

Też to przeliczałem i niestety pod 2k za samą podstawkę ze wszystkimi kosztami wychodzi...Ja dorwałem używkę od forumowicza i prócz tego, że widać gdzieniegdzie ślady użytkowania to jestem bardzo zadowolony(no w sumie wkręciłem się trochę w sklejanie a tutaj większość już była gotowa).

Na BF preorder na podstawkę pewnie będzie dostępny, tylko kiedy wyślą...tego nie wie nikt.

Pavel dobrze prawi, w tej cenie można mieć wiele, wiele innych tytułów i może lepiej kupować je i polować na okazję z KDM niż kupować go obecnie za bajońskie sumy(dla mnie cena sklepowa z vatem to max jaki dam komukolwiek).

Za 10 dni będzie BF i powinniśmy dostać jakieś info :)
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3366
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1044 times
Been thanked: 2029 times

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: Ardel12 »

Clark dał znać, że LCP zaczną wysyłać z końcem tego tygodnia, a podstawki wciąż są w tranzycie, więcej danych jak się coś zmieni.

Oryginał:
Spoiler:
Gra pisze sama historie, wyruszyłem do walki z Antylopą, ale tropiąc ją, napotkałem finalnie jej truchło, które zamierzałem przeszukać. Niestety Lwu, który ją upolował się to wybitnie nie spodobało i zaatakował moją paczkę ocalałych. Walka była ciężka i biedny Lary stracił rękę, ale wszyscy przeżyli i wrócili do osady. W niej niestety nie było spokojnie. Dwójka ocalałych się pokłóciła i jeden zabił drugiego. Na domiar złego osadę nawiedziła Kościana Wiedźma, która przyciągnęła do siebie Larego. Niestety Lary był zbyt szalony, by przyjąć wiedzę o ciemności. Wiedźma wydrapała mu oczy robiąc z niego kalekę niezdatnego do dalszych pojedynków. Na dodatek w tym roku wypada walka z Ręką, więc zapowiada się ciekawie :D
Awatar użytkownika
Lossentur
Posty: 311
Rejestracja: 09 maja 2018, 14:49
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 146 times
Been thanked: 147 times

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: Lossentur »

Ardel12 pisze: 06 lis 2021, 20:42
pavel pisze: 06 lis 2021, 17:33
Spoiler:
Spoiler:
Dla mnie największych chamstwem jest zamknięcie opcji wsparcia bez żadnej informacji. Wielu pewnie czekało na ostatni gwizdek, by nie mrozić kasy, a tutaj wyjdzie, że albo w ogóle się nie zamówi GCE albo w wyższej cenie... Nie wiem kto odpowiada u nich za komunikacje(podobno ktoś był, potem nie), ale komentarze Adama na KS są po prostu żałosne i wprowadzają więcej zamętu.
Spoiler:
No i wykrakałeś :) GCE skoczył z 325 USD do 400 USD, Core 1.6 z 350 do 400. Blackes Bundle z 1500 (jeżeli dobrze pamiętam) do 2400 :shock:. Zapomniałbym o najważniejszym, shipping z 20 do 50.

Wszystko poszybowało w górę...

Wisienka na torcie to info, że GCE powinno być dostarczone koniec listopada/grudnia 2022.
Awatar użytkownika
mmag
Posty: 1155
Rejestracja: 02 lut 2016, 18:08
Has thanked: 421 times
Been thanked: 261 times

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: mmag »

No to doroczna aktualizacja z obietnicą, że kolejna fala będzie jak co roku w przyszłym roku, a komunikacja od tego momentu będzie tip top odhaczona. :roll: Hmmm... Tak myślę czy nie byłoby szybciej Pootsowi dowieźć ten projekt do końca nie bawiąc się po drodze w robienie konkursów kulinarnych na twitterze, metrowych (po)piersi z żywicy i nowych kryptowalut...
Ostatnio zmieniony 26 lis 2021, 16:40 przez mmag, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lotheg
Posty: 795
Rejestracja: 11 paź 2017, 10:25
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 271 times
Been thanked: 276 times

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: lotheg »

pavel pisze: 15 lis 2021, 12:28
okienko1234 pisze: 15 lis 2021, 01:24 Mam pytanie jak wygląda sytuacja z zakupem KD:M dla ktoś chciałby wejść w to uniwersum.
Po pierwsze musiałbym czekać na BF i liczyć że poots wrzuci pare kopii gry.
Kolejno musiałbym szykować się na wydatek 350-400$ + kolejnych ~100 na vat, cło i dostawę gdyż amerykanie nie są świadomi że istnieją inne kraje niż USA i wynajęcie/kupienie magazynu czy innego huba w EU stanowiło dla twórcy gry zbyt duże wyzwanie przez ostatnie 6 lat?
:cry:
Wersja 1.0 nie ma sensu
Wrócę do tematu. Czemu nie ma sensu? Są błędy na kartach, w zasadach? Jest niegrywalna?
Jakby ktoś chciał pograć 3 razy w roku, bo ma też mnóstwo innych gier, bez wchodzenia w dodatki itd to też nie ma sensu?
Kanban to najlepszy Vital, a Trajan jest lepszy od Zamków.
Wishlista
Awatar użytkownika
Zmij
Posty: 575
Rejestracja: 29 gru 2016, 11:00
Has thanked: 114 times
Been thanked: 211 times

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: Zmij »

lotheg pisze: 26 lis 2021, 09:26

Wrócę do tematu. Czemu nie ma sensu? Są błędy na kartach, w zasadach? Jest niegrywalna?
Jakby ktoś chciał pograć 3 razy w roku, bo ma też mnóstwo innych gier, bez wchodzenia w dodatki itd to też nie ma sensu?
Wersja 1.0 jako osobny , niekompatybilny z całą resztą dodatków itp pewnie jest grywalna a ponoć nawet brutalniejsza niż wersja 1.5 z tym że jest to gra uboższa mniej potworów i figurek, krótsza kampania, niedoszlifowane zasady itp. Zobacz co zawierał update pack z 1 do 1.5, jest tego masa, nowa instrukcja , książka kampani, figurki itphttps://kingdomdeath.com/rules/upgrade-to-1-5-edition
Awatar użytkownika
pavel
Posty: 795
Rejestracja: 09 sie 2015, 13:45
Lokalizacja: EU
Has thanked: 74 times
Been thanked: 113 times

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: pavel »

lotheg pisze: 26 lis 2021, 09:26
pavel pisze: 15 lis 2021, 12:28
okienko1234 pisze: 15 lis 2021, 01:24 Mam pytanie jak wygląda sytuacja z zakupem KD:M dla ktoś chciałby wejść w to uniwersum.
Po pierwsze musiałbym czekać na BF i liczyć że poots wrzuci pare kopii gry.
Kolejno musiałbym szykować się na wydatek 350-400$ + kolejnych ~100 na vat, cło i dostawę gdyż amerykanie nie są świadomi że istnieją inne kraje niż USA i wynajęcie/kupienie magazynu czy innego huba w EU stanowiło dla twórcy gry zbyt duże wyzwanie przez ostatnie 6 lat?
:cry:
Wersja 1.0 nie ma sensu
Wrócę do tematu. Czemu nie ma sensu? Są błędy na kartach, w zasadach? Jest niegrywalna?
Jakby ktoś chciał pograć 3 razy w roku, bo ma też mnóstwo innych gier, bez wchodzenia w dodatki itd to też nie ma sensu?
1K, dla kilka rozgrywek, jasne można. Natomiast, nie z błędami na kartach, złym balansem, mniejsza ilością lat w kampanii, bez końcowego boss’a już nie ma sensu.

Wracając do updatu88, mamy moim zdaniem z wkalkulowanym oszustwem ze strony Pots’a. Sprawa tyczy się otwartego do granic możliwości PM i aktualizacji o dostarczeniu produktu z początkiem roku i bardzo duzej sprzedaży z racji otwartego PM, na GC i wave4.
QuBek
Posty: 221
Rejestracja: 06 kwie 2018, 15:17
Has thanked: 28 times
Been thanked: 12 times

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: QuBek »

Czy ja dobrze widzę, ze na BF nie ma NIC ciekawego?
Awatar użytkownika
Zmij
Posty: 575
Rejestracja: 29 gru 2016, 11:00
Has thanked: 114 times
Been thanked: 211 times

Re: Kingdom Death: Monster (Adam Poots)

Post autor: Zmij »

QuBek pisze: 26 lis 2021, 10:01 Czy ja dobrze widzę, ze na BF nie ma NIC ciekawego?
A na co ciekawego liczyłeś?gambler, cod i nowe dodatki więc cała przyszła zawartość jest możliwa do zamówienia. Brakuje jedynie starych dodatków które z jakiś przyczyn od dawna nie miały dodruku

Z dobrych wiadomości to chyba ogarnęli hub w eu bo dostałem legendary card pack z francuskiego adresu
ODPOWIEDZ