Koszulki na karty

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
c08mk
Posty: 2463
Rejestracja: 02 sie 2013, 16:24
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 100 times
Been thanked: 286 times

Re: Koszulki na karty

Post autor: c08mk »

Mała aktualizacja dla koszulek Ant-Man i Wasp do Marvel Champions. Dziś się w końcu dorobiłem koszulki do składanych kart.
Pierwsze co potrzeba to koszulki Paladin Pellinore.
Spoiler:
Koszulki są przeznaczone na większe karty i trzeba je przyciąć.
Spoiler:
Trochę się obawiałem, że karty się nie będą składać przy grubości koszulek premium ale ostateczny efekt jest całkiem przyzwoity.
Spoiler:
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4529
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1366 times
Been thanked: 875 times
Kontakt:

Re: Koszulki na karty

Post autor: Hardkor »

Szybkie pytanko, kupuje koszulki pierwszy raz w zyciu. Planuje zakoszulkowac Lords of Hellas, Abyss i 7 cudów świata pojedynek. Do iostatnich dwóch mam okazje wziac koszulki Ultimate Guard albo Sloyca, ktore lepsze beda?
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
krwlng
Posty: 438
Rejestracja: 12 sie 2018, 14:15
Has thanked: 111 times
Been thanked: 131 times

Re: Koszulki na karty

Post autor: krwlng »

Hardkor pisze: 09 lut 2021, 23:32 Szybkie pytanko, kupuje koszulki pierwszy raz w zyciu. Planuje zakoszulkowac Lords of Hellas, Abyss i 7 cudów świata pojedynek. Do iostatnich dwóch mam okazje wziac koszulki Ultimate Guard albo Sloyca, ktore lepsze beda?
Jakie serie od Ultimate Guard rozważasz? Sloyca standard czy premium?

Na 2 ostatnie gry mogę polecić Gamegenic (poza kartami Panteonu - nie ma Gamegeniców w tym rozmiarze i ogólnie ciężko dorwać sensowne koszulki French Tarot, sam mam Mayday Premium), ale są drogie w porównaniu do producentów powyżej. Co do LoH - jakie koszulki planujesz?
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4529
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1366 times
Been thanked: 875 times
Kontakt:

Re: Koszulki na karty

Post autor: Hardkor »

Aktualnie trzeba mi:
LoH:
41x63 - 20 sztuk
63.5x88 - 113 sztuk

Abyss:
43x65 - 127 sztuk
65x100 - 83 sztuki

7 cudów pojedynek
65x100 - 7 sztuk (tylko na dodatki i promki)

W tej chwili w koszyku mam i mysle nad:
Ultimate Guard 7 Cudów Świata Premium Soft 65x100 mm 80 sztuk
Sloyca Magnum Copper (65x100 mm) 100 sztuk
Mayday Premium 65x100 mm 80 sztuk

Opcja Sloycy najlepsza, bo inaczej mi zabraknie, ale podobno Mayday najlepsze jakosciowo, a o Ultimate Guard slyszalem znowu dobre rzeczy

DO pozostałych mysle nad:
SLOYCA Koszulki Mini American Premium (41x63mm) 100 szt.
SLOYCA Koszulki Standard CCG Premium (63,5x88mm) 100 szt.
Koszulki na karty Rebel (43x65 mm) "Mini USA Premium", 100 sztuk

Wiem na pewno, ze jak jest opcja to zawsze brac premium. Mój problem polega na tym czy brac te 41x64 (bo trzeba mi tylko 20 sztuk) czy lepiej wziac 43x65 200 sztuk i miec w 20 kartach luz 2x2 mm./ Kompletnie sie na tym nie znam wiec nie wiem czy to problem czy nie.

Ogolem zamowienie robie w mepel.pl/dragon-eye/aleplanszowki. Moze byc nawet jednoczesnie z tych trzech sklepow (w kazdym mam juz cos zamowione wiec dorzuce za free), wiec jak chce ktos pomoc i dac konkretne linki do np innych koszulek to z checia poslucham :)
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
Jiloo
Posty: 2443
Rejestracja: 19 sie 2011, 14:11
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 533 times
Been thanked: 460 times
Kontakt:

Re: Koszulki na karty

Post autor: Jiloo »

Zwrócę tylko uwagę na koszulki Ultimate Guard jako takie. Ich premium jest mało premium bo maja tylko 50 mikronów czyli tyle co inne marki w standardowych. Classic są jeszcze cieńsze. Dopiero seria Supreme jest sensowna. Dla odmiany ich seria Masters to koszulki 160 mikronów i chętnie bym tego spróbował l, ale nie widziałem u nas w sklepach.
| keep-disco-evil |
mam | szukam | oddam
krwlng
Posty: 438
Rejestracja: 12 sie 2018, 14:15
Has thanked: 111 times
Been thanked: 131 times

Re: Koszulki na karty

Post autor: krwlng »

Hardkor pisze: 09 lut 2021, 23:59
Spoiler:
Zestawienie z ofert mepel.pl i aleplanszówki.pl (+ gościnnie Planszostrefa ;-) ) - w obrębie jednego modelu koszulek linki różnią się tylko sklepem:

Małe karty do LoH - https://mepel.pl/mayday-mini-chimera-premium (brak w aleplanszówkach tego modelu - sprawdzone na grze, najlepiej pasują)
Średnie karty do LoH - https://mepel.pl/koszulki-na-karty-sloy ... -100-sztuk lub https://aleplanszowki.pl/sloyca/1659-sl ... 96092.html
Jakbyś chciał karty potworów zakoszulkować - https://planszostrefa.pl/pl/p/Koszulki- ... szt./11270

Abyss małe karty - https://mepel.pl/koszulki-na-karty-sloy ... -100-sztuk lub https://aleplanszowki.pl/sloyca/1657-sl ... m-100.html
Abyss duże karty (i karty cudów/pomocy gracza w 7 CŚ: Pojedynek) - https://mepel.pl/koszulki-na-karty-sloy ... -100-sztuk lub https://aleplanszowki.pl/sloyca/3746-sl ... 0-szt.html

7 CŚ: Pojedynek - małe karty https://aleplanszowki.pl/sloyca/2246-sl ... 0-szt.html (brak na stanie w mepelu)
7 CŚ: Pojedynek - karty cudów - jak wyżej
7 CŚ: Pojedynek - karty Panteonu - https://mepel.pl/koszulki-na-karty-mayd ... t-61x112mm (brak w aleplanszówkach)

Tak jak Jiloo wspomniał - Ultimate Guard premium soft są cienkie, raz kupiłem i były straszne. To co powyżej to wariant ekonomiczny - Sloyca robi dość dobre koszulki, grubsze niż zwykłe, ale jeszcze nie premium (Sloyca standardowo ma 70 mikronów, Sloyca premium 110 mikronów grubości, Rebel premium 90 mikronów, Mayday premium 90 mikronów, Paladin 90 mikronów, Gamegenic 100 mikronów). Jak chcesz trochę dopłacić to sprawdź Rebele Premium albo Paladiny, jeszcze więcej dopłacając możesz wziąć Gamegenic. Mayday ma straszne rozjazdy w rozmiarówce między seriami (a nawet w obrębie jednej paczki, co niestety miałem okazję przerobić w praktyce) dlatego lepiej na nich uważać.

Luz po 2 mm na każdą stronę na kartę będzie strasznie wkurzać, chyba że koszulka będzie na tyle gruba że jej krawędzie nie będą się zawijać przy brzegu karty przy dotyku. Weź poprawkę na to że jak weźmiesz za małą koszulkę (41x63 - rozmiar Mini American, LoH ma odrobinę większe karty) to nie włożysz karty w koszulkę, bo się nie rozciągnie.

Zamierzasz zakoszulkowane karty trzymać w oryginalnych wypraskach?
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4529
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1366 times
Been thanked: 875 times
Kontakt:

Re: Koszulki na karty

Post autor: Hardkor »

Bardzo dziękuje za pomoc. Do abyssa oraz LoH mam insert, wiec mi sie zmieszcza. Do 7 cudów pojedynek brak, ale na te chwile w podstawce sie mieszcze, a czekam na projekt insertu z agora i panteonem :) Biore sie za zamawianie.

mały problem widzę: czy na pewno małe karty wejda do abyssa? 43x65 są, a wyslales mi 41x63
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
krwlng
Posty: 438
Rejestracja: 12 sie 2018, 14:15
Has thanked: 111 times
Been thanked: 131 times

Re: Koszulki na karty

Post autor: krwlng »

Hardkor pisze: 10 lut 2021, 00:56
Spoiler:
To dobrze że masz już inserty, LoH i Abyss w koszulkach mogłyby mieć problem z wejściem do oryginalnej wypraski ;-) Jak coś to insert do 7 CŚ: Pojedynek z oboma dodatkami też już widziałem na rynku :)

Edit:
Zdjęcie poglądowe
Obrazek
Awatar użytkownika
Erni
Posty: 348
Rejestracja: 07 gru 2013, 23:06
Lokalizacja: Jakaś wiocha pod Gnieznem
Has thanked: 69 times
Been thanked: 74 times

Re: Koszulki na karty

Post autor: Erni »

Jak oceniacie jakość koszulek Sloyca Premium (https://www.gandalf.com.pl/p/koszulki-c ... 63-5x88mm/) w porównaniu do koszulek Classic Card Game Premium od Rebela?
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4529
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1366 times
Been thanked: 875 times
Kontakt:

Re: Koszulki na karty

Post autor: Hardkor »

Korzystając, że jutro ma być promocja na aleplanszowkach z okazji walentynek to dorzuciłbym sobie kolejne koszulki do zamówienia. Czy następujące gry/dodatki pomieszczą okoszulkowane w ORYGINALYCH wypraskach. Bez zadnego przycinania ani kupowania insertu. Wiem, że "mozesz se sprawdzic w necie", ale po pierwsze widzialem juz pare informacji gdzie jedni mowia ze mieszcza a inni ze nie albo "mieszcza jak pomieszasz miejsca miedzy dodatkami i podstawka" (ta ostatnia opcja mnie nie interesuje) + nie mam koszulek by sam sprawdzic.

Gry:
Nemesis
Nemesis Aftermath&Voidseeders
Lords of Hellas Warlods Box , City of Steel, Lord of The Sun, Atlas
Brass WERSJA KICKSTARTER
Wsiąść do pociągu Europa
Splendor
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
addekk
Posty: 642
Rejestracja: 28 gru 2018, 11:54
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 44 times
Been thanked: 103 times

Re: Koszulki na karty

Post autor: addekk »

Hardkor pisze: 13 lut 2021, 15:46 Korzystając, że jutro ma być promocja na aleplanszowkach z okazji walentynek to dorzuciłbym sobie kolejne koszulki do zamówienia. Czy następujące gry/dodatki pomieszczą okoszulkowane w ORYGINALYCH wypraskach. Bez zadnego przycinania ani kupowania insertu. Wiem, że "mozesz se sprawdzic w necie", ale po pierwsze widzialem juz pare informacji gdzie jedni mowia ze mieszcza a inni ze nie albo "mieszcza jak pomieszasz miejsca miedzy dodatkami i podstawka" (ta ostatnia opcja mnie nie interesuje) + nie mam koszulek by sam sprawdzic.

Gry:
Nemesis
Nemesis Aftermath&Voidseeders
Lords of Hellas Warlods Box , City of Steel, Lord of The Sun, Atlas
Brass WERSJA KICKSTARTER
Wsiąść do pociągu Europa
Splendor
Splendor mam koszulki Paladin- nie mieści się grubosc 90mikronow bodajze. Może w rebelowych cienkich się zmieści ale nie zagwarantuje.
Nemesis i Aftermath cienkie koszulki zmieszczą się. Grube sloyca na styki w sensie duże karty się mieszczą, a sloyca są naprawdę grube 110mikronow bodajże, małe karty tylko jakieś cienkie koszulki, najlepiej bardzo dopasowane bo rebelowe są ciut za długie i się wyginają.
Wsiąść do pociągu cienkie koszulki się bez problemu mieszczą. Grube rebelowskie też się mieszczą ale nie w miejsxsch do tego przeznaczonych.
Lords of Hellas z tego co pamiętam nie ma miejsca na karty w koszulkach chyba że pokombinować coś.
Weźże chodźże grać BGG
Awatar użytkownika
paracelsus444
Posty: 222
Rejestracja: 20 lut 2020, 09:48
Has thanked: 44 times
Been thanked: 55 times

Re: Koszulki na karty

Post autor: paracelsus444 »

Potwierdzam wsiąść so pociągu, mieści sie wyśmienicie.
Splendor miesci sie na płasko w standardowych rebelowskich ale na styk i te karty na samym dole to przy wkladaniu sie zatrzymują aż na ściankach (głębiej wypraska jest węższa) ale nie jakoś mocno. Na boku(w pionie) z kolei splendor nie pomiesci kart poniewaz wypraska jest dostosowana do trzymania tak kart niezakoszulkowanych, a po zakoszulkowaniu wieczko pudełka odstaje nawet sporo.
Co do innych gier nie mam pojęcia.
tandetaa
Posty: 5
Rejestracja: 11 paź 2020, 19:52
Has thanked: 4 times

Re: Koszulki na karty

Post autor: tandetaa »

EVERDELL

63,5x88 czy 63,5x89?
esztfke
Posty: 311
Rejestracja: 20 lut 2015, 14:49
Has thanked: 29 times
Been thanked: 16 times

Re: Koszulki na karty

Post autor: esztfke »

tandetaa pisze: 14 lut 2021, 10:22 EVERDELL

63,5x88 czy 63,5x89?
Brzmi jak ten sam rozmiar, tylko te drugie będą troszkę dłuższe. Poza tym czasem producent pisze rozmiar faktyczny koszulki, a czasem podaje na jaki rozmiar karty koszulki będą pasować, więc 64x89 albo 64x88 to nadal będzie ten sam rozmiar (standard CCG)
tandetaa
Posty: 5
Rejestracja: 11 paź 2020, 19:52
Has thanked: 4 times

Re: Koszulki na karty

Post autor: tandetaa »

Brzmi jak ten sam rozmiar, tylko te drugie będą troszkę dłuższe. Poza tym czasem producent pisze rozmiar faktyczny koszulki, a czasem podaje na jaki rozmiar karty koszulki będą pasować, więc 64x89 albo 64x88 to nadal będzie ten sam rozmiar (standard CCG)
[/quote]

fakt, za dużo milimetr nie zmieni ale w tej kwestii jestem pedantem jakich mało
denerwuje mnie jak coś gdzieś odstaje ;)

wezmę większe...raczej...
Awatar użytkownika
paracelsus444
Posty: 222
Rejestracja: 20 lut 2020, 09:48
Has thanked: 44 times
Been thanked: 55 times

Re: Koszulki na karty

Post autor: paracelsus444 »

tandetaa pisze: 14 lut 2021, 12:35
fakt, za dużo milimetr nie zmieni ale w tej kwestii jestem pedantem jakich mało
denerwuje mnie jak coś gdzieś odstaje ;)

wezmę większe...raczej...
Bardzej bym sie kierował konkretnym modelem koszulekz firmą itd. zapytaj kogoś czy ma te koszulki i będziesz wiedział jak sie mają do siebie te koszulki. To że pisze 89 mm a tu 88 wcale nie musi oznaczac że są większe, de facto te 88 mogą w rzeczywistosci być szersze, bo rozmiar na pudełku mówi tylko o konkretnym standardzie do jakiego dopasowana jest koszulka, a prawdziwe wymiary protektora... Pytaj kogoś kto je ma ile mają w rzeczywistości. Ja moge tylko zmierzyć rebelowskie.
Co do odstawania to lepiej czasami żeby byl zapas niż karta równo z końcem koszulki i po chwili od paznokci masz postrzępione brzegi kart
Awatar użytkownika
wojo
Posty: 751
Rejestracja: 20 sie 2008, 13:40
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 3 times

Re: Koszulki na karty

Post autor: wojo »

Erni pisze: 10 lut 2021, 09:10 Jak oceniacie jakość koszulek Sloyca Premium (https://www.gandalf.com.pl/p/koszulki-c ... 63-5x88mm/) w porównaniu do koszulek Classic Card Game Premium od Rebela?
Ja otrzymałem pierwszą partię Sloyca (zwykłe, nie premium) i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.

Natomiast jeżeli chodzi o Twoje pytanie:
Sloyca zwykłe mają grubość 70 micronów (chyba najgrubsze koszulki nie preimum)
Rebel Premium to grubość 90 micronów
Sloyca Premium to grubość 110 micronów

Pewną wadą Premium Sloyca wynikającą z powyższego będzie na pewno grubszy stos kart ale jeżeli ten Ci nie straszny na stole ani w pudełku to pewnie warto sprawdzić. Ja osobiście (odwieczny zwolennik nie odżałowanych koszulek FFG) polecałbym jednak zwykłe Sloyca. Robią dobrą robotę w dobrej cenie.
Kolekcja na BGG, sprzedam
Jestem (współ)autorem: Bitwa pod Grunwaldem, Ora et Labora, Proch i Stal, Metallum
Awatar użytkownika
Ikari
Posty: 195
Rejestracja: 20 gru 2019, 23:11
Has thanked: 11 times
Been thanked: 42 times

Re: Koszulki na karty

Post autor: Ikari »

Panowie chce zakupić sobie trochę większą ilość koszulek na kilka przyszłych tytułów np Res arcana, Nemesis, Everdell. Wszystkie używają formatu 63,5x88 . I teraz moje pytanie. Są to gry z duża kart, tasowania (dlatego jako skrót myślowy używam karciane).

Mój pierwszy wybór to sloyca premium ( w tej wielkosci 70 mikronow) i rebel premium (90). A może skupić się na czymś jak do MTG typu dragon shield / ultra pro ? Zależy mi na sztywności ale też wysokości by karty mieścił się później w wypraskę. Pewnie macie porównanie jakościowe (wykonanie) plus aspekt cenowy. Co wypada najkorzystniej ?
Awatar użytkownika
paracelsus444
Posty: 222
Rejestracja: 20 lut 2020, 09:48
Has thanked: 44 times
Been thanked: 55 times

Re: Koszulki na karty

Post autor: paracelsus444 »

Sloyca premium ma 110 mikronów 70 ma standard :wink: jesli chodzi o klejemie to używałem rebel standard, rebel premium, sloyca standard. Wszystkie kleją sie tak samo jak spocą się ręce. Myślę że co byś nie wybrał to będzie dobrze, u mnie spisywaly sie te koszulki dobrze. Ja bym wybierał między sloyca standard 70 mikronów a rebel premium 90 mikronów. Sloyca jest minimalnie większa, ale cenowo wypada świetnie.
Oczywiście kwestia droższych (lepszych) koszulek nie wymaga komentarza :)
Awatar użytkownika
Erni
Posty: 348
Rejestracja: 07 gru 2013, 23:06
Lokalizacja: Jakaś wiocha pod Gnieznem
Has thanked: 69 times
Been thanked: 74 times

Re: Koszulki na karty

Post autor: Erni »

Ikari pisze: 17 lut 2021, 14:38 Mój pierwszy wybór to sloyca premium ( w tej wielkosci 70 mikronow) i rebel premium (90).
Wczoraj dotarły do mnie dwie paczki koszulek Sloyca Premium właśnie w formacie 63,5 x 88. Wcześniej miałem Classic Card Game Premium od Rebela w teoretycznie tym samym rozmiarze. Różnice? Tak, są. Sloyca Premium to koszulki grubsze (110 mikronów), ale jednocześnie wyższe i szersze niż te od Rebela - karty nie dolegają idealnie do rantów bocznych. Ponadto w każdej paczce Sloyca trafiło się po kilkanaście sztuk koszulek ewidentnie węższych niż reszta, ledwie dało się w nie karty wcisnąć.
Sloyca Premium to koszulki ogólnie grube, sztywne i trwałe, ale Rebel Premium, mimo że są nieco cieńsze, to koszulki moim zdaniem lepsze, lepiej przylegające i estetyczniejsze.
(Koszulkowałem karty do This War of Mine).
Awatar użytkownika
Ikari
Posty: 195
Rejestracja: 20 gru 2019, 23:11
Has thanked: 11 times
Been thanked: 42 times

Re: Koszulki na karty

Post autor: Ikari »

Erni pisze: 17 lut 2021, 16:44
Ikari pisze: 17 lut 2021, 14:38 Mój pierwszy wybór to sloyca premium ( w tej wielkosci 70 mikronow) i rebel premium (90).
Wczoraj dotarły do mnie dwie paczki koszulek Sloyca Premium właśnie w formacie 63,5 x 88. Wcześniej miałem Classic Card Game Premium od Rebela w teoretycznie tym samym rozmiarze. Różnice? Tak, są. Sloyca Premium to koszulki grubsze (110 mikronów), ale jednocześnie wyższe i szersze niż te od Rebela - karty nie dolegają idealnie do rantów bocznych. Ponadto w każdej paczce Sloyca trafiło się po kilkanaście sztuk koszulek ewidentnie węższych niż reszta, ledwie dało się w nie karty wcisnąć.
Sloyca Premium to koszulki ogólnie grube, sztywne i trwałe, ale Rebel Premium, mimo że są nieco cieńsze, to koszulki moim zdaniem lepsze, lepiej przylegające i estetyczniejsze.
(Koszulkowałem karty do This War of Mine).
Mea culpa miało być rzeczywiście 110 mikronów :)

Ta różnica w wielkości rebel prem. vs sloyca prem. jest duża? Mógłbyś poglądowe zdjęcie dwóch kart/koszulek obok siebie zrobić nawet tel?
Awatar użytkownika
Erni
Posty: 348
Rejestracja: 07 gru 2013, 23:06
Lokalizacja: Jakaś wiocha pod Gnieznem
Has thanked: 69 times
Been thanked: 74 times

Re: Koszulki na karty

Post autor: Erni »

Obrazek
Po lewej karta (Mieszkańcy) w koszulce Rebel Premium, po prawej dwie karty (Meble i Sterta) w koszulkach Sloyca Premium. Dwie niby te same Sloyci (z jednej paczki) różnią się od siebie szerokością; widać to jeszcze bardziej, gdy położy się dwie karty jedną na drugą.
Awatar użytkownika
Ikari
Posty: 195
Rejestracja: 20 gru 2019, 23:11
Has thanked: 11 times
Been thanked: 42 times

Re: Koszulki na karty

Post autor: Ikari »

No różnica między rebel a sloyca jest bardzo duża. Nie przeszkadza ci, że w rebelu koszulka jest "na styk" ? Reasumując ty polecasz rebel classic premium ?
Awatar użytkownika
seki
Moderator
Posty: 3360
Rejestracja: 04 gru 2016, 12:51
Lokalizacja: Czapury/Poznań
Has thanked: 1119 times
Been thanked: 1288 times

Re: Koszulki na karty

Post autor: seki »

Tak jak Rebel miewa gorsze zgrzewy, tak Sloyca dla mnie to dramat. Mam dwie paczki Sloyci. Krawędzie mają gorsze od Rebela a co najgorsze są w dziwny sposób pocięte tak, że niektóre jedną stronę koszulki mają krótszą niż drugą stronę i karta z jednej strony wygląda jako tako a z drugiej strony ma odkrytą krawędź na 1-2 mm.

Przy okazji, właśnie koszulkuje dodatki do Marvel Champions LCG i kończą mi się Ultra pro fity. Właśnie wyobraziłem sobie mój dramat jak mieszam karty o różnym rozmiarze. Niedopuszczalne. Pozostanie mi któraś z tych opcji:
A. Rezygnacja z dalszych dodatków
B. odkoszulkowanie bohaterów i aspektów bądź scenariuszy i przekoszulkowanie w coś innego

Ale pomyślałem, że może ktoś coś wie czy jakiś sklep posiada jeszcze te koszulki w starym rozmiarze sprzed zmiany?
Awatar użytkownika
Erni
Posty: 348
Rejestracja: 07 gru 2013, 23:06
Lokalizacja: Jakaś wiocha pod Gnieznem
Has thanked: 69 times
Been thanked: 74 times

Re: Koszulki na karty

Post autor: Erni »

Ikari pisze: 17 lut 2021, 17:33 No różnica między rebel a sloyca jest bardzo duża. Nie przeszkadza ci, że w rebelu koszulka jest "na styk" ? Reasumując ty polecasz rebel classic premium ?
Te koszulki nie są idealnie na styk, co nieco wystają ponad kartę; mi to pasuje i właśnie te koszulki - w porównaniu ze Sloycą - preferuję.
ODPOWIEDZ