Terraforming Mars: Legacy

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
seki
Moderator
Posty: 3360
Rejestracja: 04 gru 2016, 12:51
Lokalizacja: Czapury/Poznań
Has thanked: 1119 times
Been thanked: 1287 times

Terraforming Mars: Legacy

Post autor: seki »

Będzie terraformacja marsa legacy... Mam mieszane uczucia. Ta formuła nie pasuje mi do TM ale pewnie jestem w błędzie i będzie hit. Jak myślicie, jak to może wyglądać? Trwałe zmiany na marsie to nic nadzwyczajnego, musi być tam coś extra, tylko co? Stopniowy przyrost kart projektów, projektów standardowych, a może coś zupełnie nowego?
stalker7
Posty: 711
Rejestracja: 13 maja 2017, 08:04
Lokalizacja: Podkarpacie wariacie
Been thanked: 3 times

Re: Terraformacja Marsa (Jacob Fryxelius)

Post autor: stalker7 »

Zapewne będą karty, które będzie można samemu tworzyć z kilku opcji i levelować tj dodawać efekty wraz z wglębianiem się w grę. Potem takimi kartami będzie można grać w normalnego Tma :D a może dodadzą mechanikę deckbuildera
emka
Posty: 312
Rejestracja: 01 gru 2016, 23:24
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 30 times
Been thanked: 42 times

Re: Terraformacja Marsa (Jacob Fryxelius)

Post autor: emka »

seki pisze: 21 gru 2018, 23:29 Będzie terraformacja marsa legacy... Mam mieszane uczucia. Ta formuła nie pasuje mi do TM ale pewnie jestem w błędzie i będzie hit. Jak myślicie, jak to może wyglądać? Trwałe zmiany na marsie to nic nadzwyczajnego, musi być tam coś extra, tylko co? Stopniowy przyrost kart projektów, projektów standardowych, a może coś zupełnie nowego?
Skąd takie info?
Awatar użytkownika
seki
Moderator
Posty: 3360
Rejestracja: 04 gru 2016, 12:51
Lokalizacja: Czapury/Poznań
Has thanked: 1119 times
Been thanked: 1287 times

Re: Terraformacja Marsa (Jacob Fryxelius)

Post autor: seki »

emka pisze: 21 gru 2018, 23:58
seki pisze: 21 gru 2018, 23:29 Będzie terraformacja marsa legacy... Mam mieszane uczucia. Ta formuła nie pasuje mi do TM ale pewnie jestem w błędzie i będzie hit. Jak myślicie, jak to może wyglądać? Trwałe zmiany na marsie to nic nadzwyczajnego, musi być tam coś extra, tylko co? Stopniowy przyrost kart projektów, projektów standardowych, a może coś zupełnie nowego?
Skąd takie info?
Stąd https://boardgamegeek.com/thread/211678 ... ars-legacy
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7334
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 460 times
Been thanked: 1108 times

Re: Terraformacja Marsa (Jacob Fryxelius)

Post autor: detrytusek »

Dojenie krowy level master. Czekam na wersję z figurkami przedwiecznych i kośćmi.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4113
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 269 times
Been thanked: 935 times

Re: Terraformacja Marsa (Jacob Fryxelius)

Post autor: brazylianwisnia »

Co to ma do dojenia? Gra w podstawce jest wypasiona. Masz tak naprawdę olbrzymi dodatek gratis bo jak dla mnie gra by się obroniła bez dodatku korporacyjnego w cenie 110zl za jakie można kupić. Dodatki które wychodza są tanie i wypasione oraz jak najbardziej opcjonalne. I wyjdzie dodatkowa gra za 2 lata która dzieli cześć mechanik i nazwę. Co w tym złego? Pogarsza to obecną Terraformacje? To będzie Inna gra a nie to samo tylko inny wariant i dlatego tyle czasu jeszcze będą nad tym pracować. Dla mnie super wiadomość. Jak będzie dobre to kupie.
Ostatnio zmieniony 22 gru 2018, 15:58 przez brazylianwisnia, łącznie zmieniany 1 raz.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
toblakai
Posty: 1279
Rejestracja: 19 mar 2014, 13:57
Has thanked: 228 times
Been thanked: 244 times

Re: Terraformacja Marsa (Jacob Fryxelius)

Post autor: toblakai »

detrytusek pisze: 22 gru 2018, 15:31 Dojenie krowy level master. Czekam na wersję z figurkami przedwiecznych i kośćmi.
Bez przesady. Level master to będzie jak zamkną pierwszy cykl dodatków i zrobią rotację ;)
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2826
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 846 times
Been thanked: 363 times

Re: Terraformacja Marsa (Jacob Fryxelius)

Post autor: Gromb »

Delux edition i nowe pudełko w cenie podstawki, by pomieścić wszystko plus nowa plansza i artbook z grafikami z gry. Hmmm... Może się udać
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
stalker7
Posty: 711
Rejestracja: 13 maja 2017, 08:04
Lokalizacja: Podkarpacie wariacie
Been thanked: 3 times

Re: Terraformacja Marsa (Jacob Fryxelius)

Post autor: stalker7 »

Gromb pisze: 22 gru 2018, 16:30 Delux edition i nowe pudełko w cenie podstawki, by pomieścić wszystko plus nowa plansza i artbook z grafikami z gry. Hmmm... Może się udać
większość gier która ma kilka dodatków prędzej czy później wychodzi jako deluxe/ultimate/master/whatever edition z jednej strony to dobre bo za taniej można mieć fulla w jednym pudle z 2 jak ktoś kupił wszystko osobno to pewnie trochę się zezłości :D
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4113
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 269 times
Been thanked: 935 times

Re: Terraformacja Marsa (Jacob Fryxelius)

Post autor: brazylianwisnia »

Czemu sie złościć? Przez te lata możesz zagrać tonę wspaniałych rozgrywek. Kto ma czas czekać? Co chwila wychodzi nowy hit.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Awatar użytkownika
seki
Moderator
Posty: 3360
Rejestracja: 04 gru 2016, 12:51
Lokalizacja: Czapury/Poznań
Has thanked: 1119 times
Been thanked: 1287 times

Re: Terraformacja Marsa (Jacob Fryxelius)

Post autor: seki »

brazylianwisnia pisze: 22 gru 2018, 19:43 Kto ma czas czekać? Co chwila wychodzi nowy hit.
Odnosząc się tylko do powyższego można by spokojnie czekać bo co chwila wychodzi nowy hit i mamy w co grać.

A będąc w temacie to osobiście też w legacy nie widzę nic złego. Osobna gra, nikt nikogo nie zmusza do jej zakupu. A o odcinaniu kuponów też nie powinno być mowy by póki co wszystkie dodatki wydawane są jako sensowne, każdy z nich ma swoich zwolenników a i ich cena nie jest też specjalnie wygórowana.
feniks_ciapek
Posty: 2298
Rejestracja: 09 lut 2018, 11:14
Has thanked: 1607 times
Been thanked: 936 times

Re: Terraformacja Marsa (Jacob Fryxelius)

Post autor: feniks_ciapek »

Być może Legacy sprawi, że Terraformacja Marsa wróci do łask na moim stole :)
ODPOWIEDZ