[Gdynia] Spotkania w Eurece

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
surmik
Posty: 1494
Rejestracja: 07 sty 2010, 14:22
Lokalizacja: Gdynia
Been thanked: 1 time

Re: [Gdynia] Spotkania w Eurece

Post autor: surmik »

Byliśmy, zagraliśmy i Rzeczypospolitej nie uratowaliśmy... (bo nie było czasu) ;)

Frekwencja i czas pozwoliły na rozegranie połowy gry, dokładnie dwóch tur, ale nawet po częściowej rozgrywce spokojnie można powiedzieć, że BI ma potencjał. W zasadzie mogę powiedzieć jedno: Chce więcej! Dzięki za gre i do następnego tygodnia :)
Awatar użytkownika
surmik
Posty: 1494
Rejestracja: 07 sty 2010, 14:22
Lokalizacja: Gdynia
Been thanked: 1 time

Re: [Gdynia] Spotkania w Eurece

Post autor: surmik »

Jak będzie w ten piątek? Ktoś się pojawi? Jeżeli Markusowi uda się dotrzeć to przywiezie ze sobą Die Macher i byśmy chcieli przeprowadzić choć część procedury wyborczej w niemieckich landach ;)
Awatar użytkownika
Widłak
Posty: 12
Rejestracja: 05 cze 2006, 22:33

Re: [Gdynia] Spotkania w Eurece

Post autor: Widłak »

Witam

Od tego tygodnia startują spotkania planszówkowe w YMCA.

Więcej konkretów w temacie:
http://www.gry-planszowe.pl/forum/viewt ... =4&t=10205

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
surmik
Posty: 1494
Rejestracja: 07 sty 2010, 14:22
Lokalizacja: Gdynia
Been thanked: 1 time

Re: [Gdynia] Spotkania w Eurece

Post autor: surmik »

Jako, że YMCA jeszcze nie wypaliła, przypominam, że dziś spotykamy się w Eurece i będziemy (próbować) grać w Die Macher :) Zapraszam! :)
Awatar użytkownika
Odi
Administrator
Posty: 6455
Rejestracja: 21 kwie 2007, 12:51
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 586 times
Been thanked: 943 times

Re: [Gdynia] Spotkania w Eurece

Post autor: Odi »

Ktoś jeszcze chadza do Eureki?

Można tam jeszcze grać?
Awatar użytkownika
surmik
Posty: 1494
Rejestracja: 07 sty 2010, 14:22
Lokalizacja: Gdynia
Been thanked: 1 time

Re: [Gdynia] Spotkania w Eurece

Post autor: surmik »

Było świetnie ;) 3 osoby i jakies 15 gier czyli po 5 na osobę ;) Przetestowaliśmy Zombiaki 2, Stone Age, El Grande oraz Incan Gold (następnym razem się odegram! :P ). Jeżeli będzie wola to w następny piątek równie chętnie się pojawię i zagram z Tobą Odi w 1960:MoP.
Awatar użytkownika
BartP
Administrator
Posty: 4719
Rejestracja: 09 lis 2010, 12:34
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 383 times
Been thanked: 885 times

Re: [Gdynia] Spotkania w Eurece

Post autor: BartP »

Powiedzcie mi proszę, czy w Gdyni wciąż organizujecie jakieś spotkanka planszowe, bo z chęcią bym się wybrał.
Awatar użytkownika
Charon
Posty: 223
Rejestracja: 05 lip 2007, 00:09
Lokalizacja: Sopot

Re: [Gdynia] Spotkania w Eurece

Post autor: Charon »

Nie wiem jak w Gdyni ale w Gdańsku jest schron, czy poterna jak kto woli, do której może przyjść każdy, spotykamy się co piątek i środę od 17, zapraszam jakby co ;)
danielski
Posty: 7
Rejestracja: 08 sty 2011, 12:06

Re: [Gdynia] Spotkania w Eurece

Post autor: danielski »

poszukuje chetnych do wyjasnienia zasad i przeprowadzenia wstepnych rozgrywek w cywilizacje, poprzez wieki. chetnie dolaczylbym do fanow tej gry. znam ja z komputera :wink: ze starej, pierwszej wersji.
jesli bedzie ktos planowal spotkanie w gdyni, dajcie znac.
dzieki.
Awatar użytkownika
surmik
Posty: 1494
Rejestracja: 07 sty 2010, 14:22
Lokalizacja: Gdynia
Been thanked: 1 time

Re: [Gdynia] Spotkania w Eurece

Post autor: surmik »

W tej chwili w Gdyni nie ma niestety nigdzie zorganizowanych spotkań. Nieformalnie spotykamy się w czwartki w Cafe Anioł choć zazwyczaj umawiamy się na konkretne gry w konkretnym gronie. Można jednak przyjść być może będzie miejsce a jeżeli będzie jeszcze ktoś chętny to na pewno znajdzie się dla takich osób jakaś gra i ktoś wytłumaczy zasady :)
Awatar użytkownika
BartP
Administrator
Posty: 4719
Rejestracja: 09 lis 2010, 12:34
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 383 times
Been thanked: 885 times

Re: [Gdynia] Spotkania w Eurece

Post autor: BartP »

Gdynia powinna się bardziej zorganizować. Ja jestem chętny, acz Cywilizacji nie posiadam ;].
Mam Neuroshimę Hex, W:Inwazję, Dominiona, Tannhausera, Runebounda i parę innych.
Awatar użytkownika
Charon
Posty: 223
Rejestracja: 05 lip 2007, 00:09
Lokalizacja: Sopot

Re: [Gdynia] Spotkania w Eurece

Post autor: Charon »

danielski pisze:poszukuje chetnych do wyjasnienia zasad i przeprowadzenia wstepnych rozgrywek w cywilizacje, poprzez wieki. chetnie dolaczylbym do fanow tej gry. znam ja z komputera :wink: ze starej, pierwszej wersji.
jesli bedzie ktos planowal spotkanie w gdyni, dajcie znac.
dzieki.
Cóż w Gdańsku zawsze jest Schron :roll: Można przyjść pograć we wszystko :) Zapraszam jakby co wszystkich chętnych. Gier ani ludzi do grania nie brakuje a i czasu mamy pod dostatkiem bo jesteśmy u siebie :) A to, że daleko jest z Gdyni i korki to pozostaje mi polecić jedynie SKM-kę. :wink:
ODPOWIEDZ