[Gdynia] Spotkania w Eurece

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Nataniel
Administrator
Posty: 5293
Rejestracja: 03 cze 2004, 20:46
Lokalizacja: Gdańsk Osowa
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Re: [Gdynia] Spotkania w Eurece

Post autor: Nataniel »

Ja przypomnisz sie przed piatkiem, to wezmiemy z REBELa.
= Artur Nataniel Jedlinski | GG #27211, skype: natanielx =
= Festiwal gier planszowych w Gdyni - GRAMY! =
Awatar użytkownika
Charon
Posty: 223
Rejestracja: 05 lip 2007, 00:09
Lokalizacja: Sopot

Re: [Gdynia] Spotkania w Eurece

Post autor: Charon »

Gregorian. Widzę że jesteś z Gdańska, to może jest ci bliżej do Schronu? Mamy tam prawie samych fanów Bttlestar Galactica zarówno serialu jak i gry! Jest średnio 2-3 razy grany na spotkanie. Mamy tez dodatek do niego :) Zgrane oba aż strach :D Zresztą sam popatrz na relacje 3/4 zdjęć dotyczy Battlestara! :D
Gregorian
Posty: 3
Rejestracja: 02 lis 2006, 00:34
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [Gdynia] Spotkania w Eurece

Post autor: Gregorian »

Wielkie dzięki za zaproszenie :wink: Akurat moja dziewczyna mieszka bliżej Eureki i jest jakoś bardziej optymalna dla nas opcja wybrania sie tam raz na jakiś czas. Ale jak nadaży się okazja to dam znać wcześniej na forum ,że wpadniemy. Szczególnie że mówisz że sami fani BattleStara tam u Was :wink: A tak poza tym to my już sie znamy z tego co pamietam. Jakoś parę lat temu poznaliśmy się na spotkaniach planszówkowych w Madisonie :wink: Część towarzystwa ze schronu też miałem okazje poznać bo kiedyś sie tam raz zjawiłem ale niestety mój plan tygodnia i inne zainteresowania wykluczają regularne chodzenie na spotkanka. Ale jeszcze raz dzięki za zaproszenie. Jak coś to dam znać ;)
Awatar użytkownika
Widłak
Posty: 12
Rejestracja: 05 cze 2006, 22:33

Re: [Gdynia] Spotkania w Eurece

Post autor: Widłak »

Witam

Dzisiaj kolejne spotkanie w Eurece. Zapraszam wszystkich zainteresowanych. Jeżeli ktoś ma jakiś szczególny tytuł na jaki ma ochotę, to wezmę ze sobą z rebelowego magazynu. Będę około 17:40.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Duch
Posty: 209
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:59
Lokalizacja: Gdynia

Re: [Gdynia] Spotkania w Eurece

Post autor: Duch »

Ostatnio byc nie moglem, ale w najblizszy piatek planuje przyjsc.
Pewnie przyjade samochodem wiec wziecie kilku pudel nie jest problemem. Piszcie tylko co chcecie?

Gry Ducha
Oceny pomagaja tez stwierdzic jak bardzo bede chetny partycypowac w rozgrywce : )
Ezechiel
Posty: 253
Rejestracja: 18 sty 2006, 19:20
Lokalizacja: Gdynia
Been thanked: 1 time

Re: [Gdynia] Spotkania w Eurece

Post autor: Ezechiel »

Cześć

Spróbuję jutro wpaść, chętnie zagrałbym w Strongholda, RftG lub Caylusa - najlepiej na dwie osoby. Nie pogardzę też Conflict of Heroes lub Brassem.

Jeśli ktoś ma ochotę na partię, niech weźmie jedną z ww. gier. Ja niestety jestem przejazdem i nie będę miał ze sobą żadnej planszówki.
Amalgamaty kulturalne z mojej półki Muzyka, książki, planzówki

Moja kolekcja.
Awatar użytkownika
Nataniel
Administrator
Posty: 5293
Rejestracja: 03 cze 2004, 20:46
Lokalizacja: Gdańsk Osowa
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Re: [Gdynia] Spotkania w Eurece

Post autor: Nataniel »

Niestety, jutro Eureka jest zajeta - odbywa sie tam jakas impreza :-( Wiec o ile nie mamy alternatywy, to raczej odwolamy spotkanie.
= Artur Nataniel Jedlinski | GG #27211, skype: natanielx =
= Festiwal gier planszowych w Gdyni - GRAMY! =
Awatar użytkownika
Markus
Posty: 2447
Rejestracja: 04 mar 2005, 00:35
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 555 times
Been thanked: 271 times

Re: [Gdynia] Spotkania w Eurece

Post autor: Markus »

czyli żadna alternatywa nie pojawiła się , szkoda
Awatar użytkownika
Duch
Posty: 209
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:59
Lokalizacja: Gdynia

Re: [Gdynia] Spotkania w Eurece

Post autor: Duch »

Sadze, ze najwyzszy czas przedyskutowac z nimi jakies warunki wspolpracy.
Sami zaoferowali nam piatek, ktory nie byl najszczesliwszy dla nas, tylko im sie podobal.
Teraz juz trzeci raz nie mozemy sobie pograc bo cos sie tam odbywa.
To jest niepowazne.


Alternatywnie zapraszalbym do siebie, gdybym wiedzial wczesniej.
W sumie nadal zapraszam, jesli ktos jeszcze zdazy to przeczytac...
Awatar użytkownika
Odi
Administrator
Posty: 6455
Rejestracja: 21 kwie 2007, 12:51
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 586 times
Been thanked: 943 times

Re: [Gdynia] Spotkania w Eurece

Post autor: Odi »

Caffe Anioł?
(w połowie Świętojańskiej, vis a vis pubu Poczekalnia)

W piwnicy jest strefa dla niepalących, dość dobrze oświetlona. Serwują świetne kawy, desery mleczne i lodowe.

Gdy w końcu tam zawitam, zapytam się o jakiś woly dzień w tygodniu 'tylko dla nas'
Awatar użytkownika
ewejka
Posty: 17
Rejestracja: 29 cze 2009, 13:28
Lokalizacja: Gdynia

Re: [Gdynia] Spotkania w Eurece

Post autor: ewejka »

Miejscówka jest fajna ale chyba nie na planszówki...
Na dole jest za mało miejsca na tyle osób ile bywało ostatnio w Eurece a na górze jest przeważnie tłum ludzi i w dodatku jest tak głośno (muzyka) że nie da się spokojnie porozmawiać a co dopiero skupić się na jakiejś grze... Myślę, że jak już to trzeba uderzyć do jakiegoś mniej uczęszczanego miejsca.
Awatar użytkownika
Nataniel
Administrator
Posty: 5293
Rejestracja: 03 cze 2004, 20:46
Lokalizacja: Gdańsk Osowa
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Re: [Gdynia] Spotkania w Eurece

Post autor: Nataniel »

Generalnie super, tylko szukalismy juz dosyc dlugo jakiegos miejsca. Wiec wolalbym aby watku nie zasmiecac "propozycjami" - jezeli ktos ma czas i ochote - niech wpada do upatrzonej knajpy, rozmawia i tutaj przedstawia ewentualnie juz sprawdzona i wstepnie dogadana propozycje.
= Artur Nataniel Jedlinski | GG #27211, skype: natanielx =
= Festiwal gier planszowych w Gdyni - GRAMY! =
Awatar użytkownika
Odi
Administrator
Posty: 6455
Rejestracja: 21 kwie 2007, 12:51
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 586 times
Been thanked: 943 times

Re: [Gdynia] Spotkania w Eurece

Post autor: Odi »

Ok. Dzisiaj tam podejdę i porozmawiam
Awatar użytkownika
Duch
Posty: 209
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:59
Lokalizacja: Gdynia

Re: [Gdynia] Spotkania w Eurece

Post autor: Duch »

Myslalem po prostu, ze mozna porozmawiac jeszcze raz z Eureka i moze sami dojda do wniosku, ze jakis inny dzien bedzie rownie dobry na goszczenie tam nas.
Miejsce przeciez jest ogolnie bardzo fajne. Pod warunkiem, ze jest miejsce.
Juz nieraz stwierdzalismy, ze ciezko bedzie o rownie dobre warunki.

Ogolnie wypadaloby pogadac. Bo mielismy jakis uklad, a oni sie nie wywiazuja generalnie.
Jesli nie zmiana dnai, to moze przynajmniej ustalic, ze nam zalezy na tym jednyk konkretnym miejscu na dole, a nie na strychu w ciemnosciach.
To juz bylby jakis plus.
Innym plusem byloby jakby nas przynajmniej informowali z wyprzedzeniem o odbywajacych sie tam imprezech (1 dzien to nie wyprzedzenie)
Przeciez musza sami miec jakis terminarz i wiedza o tym wczesniej. Inna sprawa: srednio jak czesto takie imprezy u nich sa. Jak raz w miesiacu to chyba nie ma sensu i tak.

Reasumujac, nie zmieniajmy miejsca tylko poprawmy umowe.
Jak bedziemy sie miotac z miejsca na miejsce to nic z tego nie wyjdzie.


Tak, pewnie ja moglbym to zrobic, zamiast tutaj sobie pisac, ale wydaje mi sie, ze lepiej by bylo jakby rozmawiala ta sama osoba co wczesniej.


Odi, jak jedziesz rozmawiac z aniołem, to umow nas na jakis inny dzien niz piatek.
Ja chetnie pogram dwa razy w tygodniu. I pewnie nie tylko ja.
A jak nie wyjdzie z aniolem, to nic nie stracimy
Awatar użytkownika
Odi
Administrator
Posty: 6455
Rejestracja: 21 kwie 2007, 12:51
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 586 times
Been thanked: 943 times

Re: [Gdynia] Spotkania w Eurece

Post autor: Odi »

No i rozmawiałem z managerem Caffe Anioł, dałem mu też kserówki relacji z GRAMY.

Ogólnie ok.
Będziemy mieli zarezerwowany cały dół (strefa dla niepalących) dla siebie, w każdy poniedziałek od godz 18 do 22. Pewnie wcześniej tez będzie można przyjść, bo u nich w poniedziałki wielkiego tłoku nie ma.
Zmieści się tam ok 15 osób. Jeden stół większy + kilka dwu-trzyosobowych na nieduże gry. Stoliki będziemy mogli przestawiać itp. Jeśli przyjdzie nas mniej, to po prostu damy znać i będą do nas schodzili także 'zwyczajni klienci'

Manager mówił, że 'kiedyś już mieli coś takiego', ale ludzie przychodzili z własnym prowiantem i nawet własną Colą, więc to zlikwidowali. Jemu oczywiście chodzi o to, żebyśmy nie siedzieli tam 'na sępa', tylko zamawiali, jak normalni klienci. Osobiście również do tego namawiam, bo w Caffe Anioł mają niezłe ciasta, kawy i herbaty smakowe, świetne koktajle mleczne i znakomitą 'Malinową fantazję', w cenach dość rozsądnych 8)

Na pierwsze spotkanie umówiłem nas 7 grudnia - tak późno, bo mają naprawić lampę na dole, która to pomieszczenie oświetla (za tydzień sprawdzę co z tą lampą, żeby nie było wtopy żadnej)

No i cóż...
Lokal dla mnie osobiście jeden z lepszych w Gdyni, menu słodkościowe, dojazd (zwłaszcza komunikacją miejską) bardzo fajny. Zobaczymy, jak będzie z tym oświetleniem.
Oby się udało :)
Awatar użytkownika
sowacz
Posty: 772
Rejestracja: 04 lut 2008, 11:08
Lokalizacja: Rumia
Been thanked: 26 times

Re: [Gdynia] Spotkania w Eurece

Post autor: sowacz »

Jakiś rok temu z moją grupą próbowałem w Cafe Anioł takie spotkania przy planszy zorganizować. Zarezerwowaliśmy sobie właśnie ten dół. Jak się okazało oświetlenie było bardzo mizerne, panował półmrok i trzeba było nieźle wytężać wzrok żeby nie pomylić kolorów na planszy. Na upartego wejdzie tam maks 15 osób, ale już wtedy ścisk będzie.

Aha, no i myśmy zamawiali normalnie u nich z karty i nie mieliśmy nic ze sobą, także to nie o nas menedżer wspominał na pewno.

Edit: doczytałem dopiero twój post do końca Odi :) To ładnie długo oni tę lampę tam naprawiają, cały rok im to zajmuje.. ;]
Awatar użytkownika
Odi
Administrator
Posty: 6455
Rejestracja: 21 kwie 2007, 12:51
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 586 times
Been thanked: 943 times

Re: [Gdynia] Spotkania w Eurece

Post autor: Odi »

sowacz pisze:To ładnie długo oni tę lampę tam naprawiają, cały rok im to zajmuje.. ;]
:?
Awatar użytkownika
Duch
Posty: 209
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:59
Lokalizacja: Gdynia

Re: [Gdynia] Spotkania w Eurece

Post autor: Duch »

Scisle rzecz biorac Cafe Anioł jest chyba na Kilinskiego, gdyby ktos szukal.
Potwierdzam, ze maja tam pyszne ciasta ; )
Jakos tylko zapamietalem, ze rowniez male stoliki, ale jak lampa sie dla nas znajdzie to moze nawet i stol.

Odi, super! Wielkie dzieki za umowienie namnowego meisca.

Jednakowoż nie rezygnowalbym z Eureki.
Czy oprocz mnie sa inni chetni, na dwa spotkania w tygodniu?
Awatar użytkownika
Odi
Administrator
Posty: 6455
Rejestracja: 21 kwie 2007, 12:51
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 586 times
Been thanked: 943 times

Re: [Gdynia] Spotkania w Eurece

Post autor: Odi »

Ja raczej bym się pisał właśnie na Anioła, bo piatek, to wiadomo...

No i ceny dla mnie przystępniejsze, a do tego w menu to, co lubię (mleczno-słodko-lodowo-kawowe przysmaki)
Awatar użytkownika
Duch
Posty: 209
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:59
Lokalizacja: Gdynia

Re: [Gdynia] Spotkania w Eurece

Post autor: Duch »

Rozumiem, ze jutro normalnie sie spotykamy?
Ja w kazdym razie sie pojawie.
Awatar użytkownika
Duch
Posty: 209
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:59
Lokalizacja: Gdynia

Re: [Gdynia] Spotkania w Eurece

Post autor: Duch »

Bylismy, gralismy, kto nie był niech żaluje.
Co prawda bylo nas troche malo i niektorzy krotko. Mam nadzieje, ze nie przeniesliscie sie wszyscy juz w myslach do Aniola.
Dwa stoly osob byly, gier sporo wiecej niz bylismy w stanie zagrac, wiec nie bojcie sie, Eurekowe spotkania nie umieraja jeszcze.

Aha, bardzo chetnie powtorze partyjke w Alchemicusa. Jeszcze chetniej jak bedzie to finalny egzemplarz.
Jest szansa, ze ktos przyniesie za tydzien?

PS. Nasz katek byl poraz kolejny zajety.
Awatar użytkownika
Odi
Administrator
Posty: 6455
Rejestracja: 21 kwie 2007, 12:51
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 586 times
Been thanked: 943 times

Re: [Gdynia] Spotkania w Eurece

Post autor: Odi »

Założyłem nowy wątekdotyczący Caffe Anioł
Awatar użytkownika
Duch
Posty: 209
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:59
Lokalizacja: Gdynia

Re: [Gdynia] Spotkania w Eurece

Post autor: Duch »

Podczas ostatniego spotkania odnalazl sie element z Samuraja. (Fragment planszy?)
Kto 20 listopada gral w Samuraja? Albo, co wazniejsze, czyj to byl egzemplarz?
W kazdym razie wspomniany element jest poki co u mnie. Do odebrania na nastepnym spotkaniu w Eurece lub w Aniele.
antypirx

Re: [Gdynia] Spotkania w Eurece

Post autor: antypirx »

mój samuraj jest kompletny.

co do alchemicusa, to fakt jego wydania sprzęga się negatywnie zwrotnie z moją obecnością w eurece. znaczy nie będzie mnie, bo skoro mamy grę, to jadę na pionek zaprezentować ją ślązakom górnym ;)
za 2 tyg zatem
antypirx

Re: [Gdynia] Spotkania w Eurece

Post autor: antypirx »

z powodu nieprzewidywanego wcześniej wyjazdu mam do oddania za fri 1 bilet na koncert hey jutro 20.00 w uchu

kto pierwszy ten lepszy 502 516 766
ODPOWIEDZ