Galakta – Plany wydawnicze 2024

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4514
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1669 times
Been thanked: 2092 times

Re: Galakta – Plany wydawnicze 2024

Post autor: PytonZCatanu »

Bardzo widać na forum zblazowanie.

Zoo Tycon, Stationfall, Black Orchestra, Pax Hispanica - to poważne i naprawdę oczekiwane tytuły. Jeszcze parę lat temu nikomu nawet nie przydałoby marzyć, żeby coś takiego pojawiło się w Polsce (czego zresztą dowodem jest ciągle widoczne zamawianie różnych gier w wersji ENG).
Awatar użytkownika
kokosowy14
Posty: 323
Rejestracja: 22 sie 2021, 10:13
Has thanked: 160 times
Been thanked: 70 times

Re: Galakta – Plany wydawnicze 2024

Post autor: kokosowy14 »

IrasArgor pisze: 23 lut 2024, 14:54
kokosowy14 pisze: 23 lut 2024, 14:26
Spoiler:
Wiesz jasne fajnie się wyróżniać ale najważniejsze to te gry sprzedać, bo co z tego jak będziesz miał unikalne portfolio jak gry nie trafią w gusta konsumentów i polecą falą na wyprzedaże. Mnie też nic nie zachwyciło Stationfall mamy w ekipie i nie widzę potrzeby przejścia na wersję pl, grę polecam ale poza tym dla mnie meh.
Zgadzam się dlatego napisałem, że jestem ciekaw jak im się to sprawdzi. Uważam, że to forum i my jako gracze zaawansowani to nisza na tym rynku i to nie my napędzamy zyski wydawnictw tylko właśnie zapowiedziany Catan i gry tej ciężkości. Dlatego z naszej perspektywy mogą się te gry wydawać słabe i być kiepskie w porównaniu do roku poprzedniego co nie znaczy, że to zły ruch z perspektywy rynku.
loaru
Posty: 302
Rejestracja: 13 sty 2015, 10:07
Has thanked: 65 times
Been thanked: 118 times

Re: Galakta – Plany wydawnicze 2024

Post autor: loaru »

flissak pisze: 23 lut 2024, 15:04 Znacznie lepsze zapowiedzi od Kaczek, a tam widziałem pianie z zachwytu, a tutaj narzekanie. Sam Stationfall z nowym Paxem zjada zapowiedzi Kaczek.
Niczego nie zjada, bo to zupełnie inna kategoria gier.
flissak
Posty: 266
Rejestracja: 29 maja 2021, 23:12
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 79 times
Been thanked: 46 times

Re: Galakta – Plany wydawnicze 2024

Post autor: flissak »

kokosowy14 pisze: 23 lut 2024, 15:43
IrasArgor pisze: 23 lut 2024, 14:54
kokosowy14 pisze: 23 lut 2024, 14:26
Spoiler:
Wiesz jasne fajnie się wyróżniać ale najważniejsze to te gry sprzedać, bo co z tego jak będziesz miał unikalne portfolio jak gry nie trafią w gusta konsumentów i polecą falą na wyprzedaże. Mnie też nic nie zachwyciło Stationfall mamy w ekipie i nie widzę potrzeby przejścia na wersję pl, grę polecam ale poza tym dla mnie meh.
Zgadzam się dlatego napisałem, że jestem ciekaw jak im się to sprawdzi. Uważam, że to forum i my jako gracze zaawansowani to nisza na tym rynku i to nie my napędzamy zyski wydawnictw tylko właśnie zapowiedziany Catan i gry tej ciężkości. Dlatego z naszej perspektywy mogą się te gry wydawać słabe i być kiepskie w porównaniu do roku poprzedniego co nie znaczy, że to zły ruch z perspektywy rynku.
Gracze chcą gejmerskich ciężkich tytułów i dlatego pieją z zachwytu nad familijkami od LDG LOL i gardzą zapowiedziami Galakty, bo dała jednego Catana na pietnaście zapowiedzi :)
Awatar użytkownika
Mrukar
Posty: 157
Rejestracja: 06 cze 2021, 13:48
Has thanked: 134 times
Been thanked: 73 times

Re: Galakta – Plany wydawnicze 2024

Post autor: Mrukar »

Zapowiedziano 5 edycję Talismana z premierą w polowie roku. Ciekawe czy Galakta coś działała w tej kwestii :mrgreen:
flissak
Posty: 266
Rejestracja: 29 maja 2021, 23:12
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 79 times
Been thanked: 46 times

Re: Galakta – Plany wydawnicze 2024

Post autor: flissak »

Mrukar pisze: 23 lut 2024, 15:48 Zapowiedziano 5 edycję Talismana z premierą w polowie roku. Ciekawe czy Galakta coś działała w tej kwestii :mrgreen:
Nie sądze, w tej kwestii liczę na kaczki po wprowadzeniu nowej taktyki wydawniczej.
Awatar użytkownika
tomp
Posty: 2087
Rejestracja: 26 kwie 2020, 21:49
Has thanked: 275 times
Been thanked: 432 times

Re: Galakta – Plany wydawnicze 2024

Post autor: tomp »

Wydaje mi się, że Galakta dała bardzo zróżnicowaną ofertę. W zapowiedziach widzę chęć trafienia do różnych grup graczy. Ten zabieg Galakty odbieram bardzo pozytywnie.
Podoba mi się styl robienia zapowiedzi, niezmiennie od kilku lat mini zgadywanka - bardzo fajny zabieg marketingowy oraz zabawa dla osób śledzących facebooka.
Zachęcam do poznania skali ocen BGG
Awatar użytkownika
kokosowy14
Posty: 323
Rejestracja: 22 sie 2021, 10:13
Has thanked: 160 times
Been thanked: 70 times

Re: Galakta – Plany wydawnicze 2024

Post autor: kokosowy14 »

flissak pisze: 23 lut 2024, 15:47
kokosowy14 pisze: 23 lut 2024, 15:43
Spoiler:
Gracze chcą gejmerskich ciężkich tytułów i dlatego pieją z zachwytu nad familijkami od LDG LOL i gardzą zapowiedziami Galakty, bo dała jednego Catana na pietnaście zapowiedzi :)
Pieją z zachwytu bo to głośne tytuły z ostatnich lat na które liczyli a Galakta zapowiedziała gry których się większość niespodziewała jak Trudvang, Black Orchestra czy Hab und Gut. Black Orchestra z 2016 a Hab und Gut z 2008. Czyli, że tylko Catan jest lżejszą grą ze wszystkich zapowiedzianych? Nie bardzo rozumiem co ma do tego, że tylko 1 Catan na 15 zapowiedzi. Gier na poziomie ciężkości Catana zapowiedzieli przecież więcej.
Awatar użytkownika
tomuch
Posty: 1903
Rejestracja: 21 gru 2012, 03:17
Lokalizacja: zza winkla
Has thanked: 147 times
Been thanked: 172 times

Re: Galakta – Plany wydawnicze 2024

Post autor: tomuch »

Dwa tygodnie temu się po długim czasie przełamałem i kupiłem Black Orchestra, a tu teraz taka niespodzianka. Chyba pójdzie w takim razie na sprzedaż. Ciekawe, czy w polskiej wersji są szanse na małe dodatki Conspirator Pack?
kolekcja
rabaty: Planszostrefa 11%, Planszomania 7%, 3trolle 7%, Rebel 5%, Cdp 5%, Aleplanszowki 5%, Mepel 5%
flissak
Posty: 266
Rejestracja: 29 maja 2021, 23:12
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 79 times
Been thanked: 46 times

Re: Galakta – Plany wydawnicze 2024

Post autor: flissak »

kokosowy14 pisze: 23 lut 2024, 15:56
flissak pisze: 23 lut 2024, 15:47
kokosowy14 pisze: 23 lut 2024, 15:43
Spoiler:
Gracze chcą gejmerskich ciężkich tytułów i dlatego pieją z zachwytu nad familijkami od LDG LOL i gardzą zapowiedziami Galakty, bo dała jednego Catana na pietnaście zapowiedzi :)
Pieją z zachwytu bo to głośne tytuły z ostatnich lat na które liczyli a Galakta zapowiedziała gry których się większość niespodziewała jak Trudvang, Black Orchestra czy Hab und Gut. Black Orchestra z 2016 a Hab und Gut z 2008. Czyli, że tylko Catan jest lżejszą grą ze wszystkich zapowiedzianych? Nie bardzo rozumiem co ma do tego, że tylko 1 Catan na 15 zapowiedzi. Gier na poziomie ciężkości Catana zapowiedzieli przecież więcej.
Wybacz, że wprowadziłem Cię w błąd. Kiedy piszę "gracze", to mam na myśli to forum, a raczej tę część, która była aktywna w ocenianiu zapowiedzi w wątkach do tego przeznaczonych, bo samo zainteresowanie zapowiedziami LDG w wątkach poszczególnych gier nie jest za wielkie. Na Planszowych Newsach widać znakomicie, że Galakta ma znacznie głoścniejsze tytuły od "Wielce Imponujących Budowli"- które były najgłośniejszym sztosem zapowiedzi LDG i wątek gry jest bardzo aktywny.

BTW. Chcesz się klócić z tym, że Galakta zapowiedziała mniej familijnych leciutkich gier od Kaczek, bo nie wiem o co Ci chodzi. Napisałem "jeden Catan na 15 zapowiedzi", bo wydawalo mi się, że odstaje ciężkością od reszty na tyle, żeby to miało sens.
Awatar użytkownika
kokosowy14
Posty: 323
Rejestracja: 22 sie 2021, 10:13
Has thanked: 160 times
Been thanked: 70 times

Re: Galakta – Plany wydawnicze 2024

Post autor: kokosowy14 »

flissak pisze: 23 lut 2024, 16:06
kokosowy14 pisze: 23 lut 2024, 15:56
Spoiler:
Wybacz, że wprowadziłem Cię w błąd. Kiedy piszę "gracze", to mam na myśli to forum, a raczej tę część, która była aktywna w ocenianiu zapowiedzi w wątkach do tego przeznaczonych, bo samo zainteresowanie zapowiedziami LDG w wątkach poszczególnych gier nie jest za wielkie. Na Planszowych Newsach widać znakomicie, że Galakta ma znacznie głoścniejsze tytuły od "Wielce Imponujących Budowli"- które były najgłośniejszym sztosem zapowiedzi LDG i wątek gry jest bardzo aktywny.
Sam bardziej jestem zainteresowany grami zapowiedzianymi przez LDG aczkolwiek zapowiedzi Galakty oceniam pozytywnie bo widać, że mają bardzo mocno zdywersyfikowaną ofertę i odkopali gry o których nawet nie wiedziałem albo zdążyłem już zapomnieć albo w ogóle jak usłyszałem to zakładałem, że to raczej nie wyjdzie w Polsce (Black Orchestra chociażby). Dla każdego coś miłego i to podobne podejście do tego o czym mówił Michał Herman z LDG, że starają się tak przygotować ofertę by dla każdej grupy graczy znalazł się jakiś tytuł.
nolify
Posty: 242
Rejestracja: 03 cze 2023, 20:44
Has thanked: 29 times
Been thanked: 100 times

Re: Galakta – Plany wydawnicze 2024

Post autor: nolify »

Z całej serii zapowiedzi Galakty najbardziej interesuję się zabijaniem Hitlera. Fajny klimat, kooperacja, Druga Wojna Światowa. Może być ciekawie.
Podpowie ktoś, w którym kwartale ma się pojawić Black Orchestra po polsku?
GapcioMaluszek
Posty: 150
Rejestracja: 30 paź 2019, 13:10
Has thanked: 11 times
Been thanked: 37 times

Re: Galakta – Plany wydawnicze 2024

Post autor: GapcioMaluszek »

flissak pisze: 23 lut 2024, 15:51
Mrukar pisze: 23 lut 2024, 15:48 Zapowiedziano 5 edycję Talismana z premierą w polowie roku. Ciekawe czy Galakta coś działała w tej kwestii :mrgreen:
Nie sądze, w tej kwestii liczę na kaczki po wprowadzeniu nowej taktyki wydawniczej.
Taktyka kaczek tu nie ma nic do gadania, Talizmana pewnie każde wydawnictwo by chciało mieć, więc warto spojrzeć kto może wziąć największy nakład + kto już współpracował z Avalon Hill :)
K@mil
Posty: 291
Rejestracja: 03 cze 2020, 09:03
Been thanked: 69 times

Re: Galakta – Plany wydawnicze 2024

Post autor: K@mil »

janmega pisze: 23 lut 2024, 15:09 Napisałem do Galakty na priv. Odpisali mi że nie planują w przyszłym tygodniu robić zapowiedzi dodatków. Wszystko co mają na ten moment już zapowiedzieli. Być może coś pojawi się pod koniec roku. Ale to nic pewnego na razie ...
Wielka szkoda. Już oczami wyobraźni widziałem dodatki do Wojny Nemo i Olree :(
Z tych zapowiedzi na pewno kupię:

Pax Hispanica
Zoo Tycoon
Władca Pierścieni: Wyprawa do Góry Przeznaczenia

Poważnie zastanawiam się też nad:
Black Orchestra
Lost Code
Małe Epickie Dinozaury
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3352
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 2009 times

Re: Galakta – Plany wydawnicze 2024

Post autor: Ardel12 »

Nie zapowiedzieli gier złych, ale sporo jest totalnie niespodziewanych tytułów, z których część nic mi nie mówiła i sprawdzając na BGG w sumie dalej się nimi nie zainteresuje xD

Stationfall niby spoko, dobra gra i na pewno potrzebuje polskiej wersji by łatwiej się ogrywało tego imprezowego molocha.

Pax Hispanica super, acz sam wsparłem w przedsprzedaży wersję Deluxe z dodatkami(dwa z trzech promo packów) i mam teraz twardy orzech do zgryzienia. Galakta wyda wersję sklepową, a ja chcę ten dodatkowy syf i ulepszenia...obecnie nie ma pakietu oferującego upgrade, ale też jest to pierwsza gra od ION, którą kojarzę, by miała dwie wersje. Raczej zostanę przy zamówionej, bo mi angielski nie przeszkadza, ale tutaj tekstu trochę jest wg opisu z wątku z gry. Dobra, mam dużo czasu na myślenie xD

Zoo Tycon może być złotym strzełem. Mnie gra intryguje. Tycoony uwielbiałem acz zagrywałem się najwięcej w RollercoasterTycoon, którego implementacja przez Unfair mi totalnie nie siadła. Ark Nova też nie podeszła, więc może to będzie tytuł ze zwierzątkami dla mnie :D

Zabijanie Hitlera na propsie, z chęcią sprawdzę. Tak samo Trudvanga. Tylko...no właśnie nic z tego nie trafia na listę zakupową. Ten rok muszę przyznać całkowicie nie dla mnie. Jak już są zapowiadane perełki, to przeważnie już je ograłem, a reszta mnie nie interesuje. U Kaczkach jak i Portalu miałem podobnie jak tutaj, więc możliwe, że to problem leży u mnie, ale...wielu kolegów, z którymi grywam ma podobną opinię.
Awatar użytkownika
rand
Posty: 485
Rejestracja: 03 lis 2008, 22:07
Lokalizacja: Gdańsk Zaspa
Has thanked: 114 times
Been thanked: 85 times

Re: Galakta – Plany wydawnicze 2024

Post autor: rand »

Prawda jest taka, że łatwiej znaleźć klienta na gry nowe, głośne i hypowane przez zagraniczne i polskie social media. Nie ma co dziwić, że ludzie są zawiedzeni. Na pewno parę osób czekało na jakiś tytuł sprzed 8 lat, ale raczej dużo takich osób nie ma. Dlatego wydźwięk większości jest jednak, może nie tyle negatywny, co mocno zawiedziony.
Na szczęście w tym hobby gier i wydawnictw jest dużo, zawsze znajdzie się coś na co będzie można kasę wydać. :wink:
Osobiście w tym roku mam zapisane dużo mniej gier na wish liście po zapowiedziach największych wydawnictw niż rok czy dwa lata temu. Zaznaczam, że postanowień żadnych sobie nie robiłem, co miesiąc coś kupuje ;-)
Awatar użytkownika
Poochacz
Posty: 248
Rejestracja: 16 maja 2014, 17:27
Has thanked: 13 times
Been thanked: 66 times

Re: Galakta – Plany wydawnicze 2024

Post autor: Poochacz »

Jak ja się cieszę z Black Orchestra! Gra nie schodziła z radaru ale język angielski nie zawsze w grupie jest obecny. Teraz to pewniak do zakupu.
Awatar użytkownika
Neoptolemos
Posty: 1965
Rejestracja: 09 sty 2014, 18:30
Has thanked: 191 times
Been thanked: 839 times

Re: Galakta – Plany wydawnicze 2024

Post autor: Neoptolemos »

Nie istnieje taki zestaw gier, po którym ktoś nie uznałby za celowe się pochwalić, jaki to jest ą ę ambitny gracz i nic dla niego. Przecież mamy przestój w branży, a w ogóle kiedyś to były czasy, teraz to nie ma czasów. Frakcja forumowych marudów jest silna jak nigdy, choć dla równowagi mamy i takie wątki, a tam np. Pax Hispanica w co drugim poście ;)

Ja też, przyznam szczerze, najbardziej czekam w Galakcie na grę z poprzednich zapowiedzi, czyli Wojnę w Krainie Czarów (chętnie zagram też w Lost Code i Stationfall, raczej nie kupię, bo nie mam ekipy). Daleki jestem jednak od stwierdzenia, że zapowiedzi są słabe.
Spoiler:
Game developer w Lucky Duck Games
Autor bloga Karta - stół!
Redaktor Board Times
Miszon
Posty: 2515
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1015 times
Been thanked: 492 times

Re: Galakta – Plany wydawnicze 2024

Post autor: Miszon »

A ja tam kupię z tej listy zapewne tego Władcę Pierścieni i jestem zadowolony :-) .
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
K@mil
Posty: 291
Rejestracja: 03 cze 2020, 09:03
Been thanked: 69 times

Re: Galakta – Plany wydawnicze 2024

Post autor: K@mil »

Ardel12 pisze: 23 lut 2024, 17:00 Pax Hispanica super, acz sam wsparłem w przedsprzedaży wersję Deluxe z dodatkami(dwa z trzech promo packów) i mam teraz twardy orzech do zgryzienia. Galakta wyda wersję sklepową, a ja chcę ten dodatkowy syf i ulepszenia...obecnie nie ma pakietu oferującego upgrade
A jakie są dokładne różnice między tymi wersjami? Tylko dodatkowe karty, czy jeszcze ulepszone komponenty? Ja po cichu liczę na upgrade packi :wink: Nie mam żadnego Paxa, bo żaden tematycznie mnie nie zainteresował, a tu są piraci, statki i to przeważyło szalę.

Zoo Tycoon natomiast kusi tematyką i wyglądem planszy, na której łatwo sobie wizualizować rozwój własnego zoo. No i te grafiki... Świetny prezent na Gwiazdkę za 10 miesięcy.
Awatar użytkownika
Bart Henry
Posty: 968
Rejestracja: 15 sie 2013, 19:59
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 134 times
Been thanked: 667 times

Re: Galakta – Plany wydawnicze 2024

Post autor: Bart Henry »

Neoptolemos pisze: 23 lut 2024, 18:50 Nie istnieje taki zestaw gier, po którym ktoś nie uznałby za celowe się pochwalić, jaki to jest ą ę ambitny gracz i nic dla niego. Przecież mamy przestój w branży, a w ogóle kiedyś to były czasy, teraz to nie ma czasów. Frakcja forumowych marudów jest silna jak nigdy, choć dla równowagi mamy i takie wątki, a tam np. Pax Hispanica w co drugim poście ;)
No musiałem sprawdzić :D Równowaga to żadna, bo Pax Hispanica jest wzmiankowana w 9 postach na 66, czyli ta połowa to niecałe 14%. ;) Olaboga, komuś się nie spodobało i miał czelność to napisać! Co za ą-ę, maruuudy, nie to co kiedyś! ;)
Awatar użytkownika
Harun
Posty: 1099
Rejestracja: 21 sie 2006, 16:48
Lokalizacja: okolice Poznania
Has thanked: 646 times
Been thanked: 523 times

Re: Galakta – Plany wydawnicze 2024

Post autor: Harun »

Neoptolemos pisze: 23 lut 2024, 18:50 Nie istnieje taki zestaw gier, po którym ktoś nie uznałby za celowe się pochwalić, jaki to jest ą ę ambitny gracz i nic dla niego. Przecież mamy przestój w branży, a w ogóle kiedyś to były czasy, teraz to nie ma czasów. Frakcja forumowych marudów jest silna
Taki mało sympatyczny post, bym powiedział. Są gracze, którzy na przykład kupują 1 lub 2 podstawki w roku, czekają na kilka tytułów i mogą nie doczekać się żadnego. Mają do wyboru nie udzielać się na forum, albo zostać nazwani marudami, ą ę itd.

Dla równowagi napiszę, że chętnie przeczytam posty i entuzjastów i sceptyków.

Co do zapowiedzi Galakty, moim zdaniem jest ... zaskakująca. Fajnie uzupełnia zapowiedzi innych wydawców. Czy wszystkie gry odniosą sukces, zobaczymy.
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3352
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 2009 times

Re: Galakta – Plany wydawnicze 2024

Post autor: Ardel12 »

K@mil pisze: 23 lut 2024, 19:54 A jakie są dokładne różnice między tymi wersjami? Tylko dodatkowe karty, czy jeszcze ulepszone komponenty? Ja po cichu liczę na upgrade packi :wink: Nie mam żadnego Paxa, bo żaden tematycznie mnie nie zainteresował, a tu są piraci, statki i to przeważyło szalę.
W przedsprzedaży są dwa promo dodatki, które wrzucają nowe karty. Dające nam okres sprzed podstawki i po. Trzeci promo trzeba będzie osobno kupić(dodaje wariacje setupu do nawet 8000 :O). Galakta w sumie nie zapowiedziała promosów, ale do Pax Rena wydała od razu, więc można być dobrej myśli. Nie jest to jednak ani składnik retail ani deluxe tylko bonus w przedsprzedaży. Co do różnic, to po pierwsze masz planszę na materiale(obstawiam coś podobnego do Pamira), metalowe monety oraz część elementów wymieniono na drewienka.

Listę zmian można znaleźć na stronie wydawcy:
https://iongamedesign.com/products/pax- ... eq=uniform

Obecnie różnica w cenie między retail a deluxe to 200zł. Same monetki chodzą pod 100zł(patrząc na Pamira czy Rena), więc pytanie czy reszta jest warta kolejnej stówki. A można obstawiać niższą cenę wydania polskiego, więc i różnica robi się większa.
rand pisze: 23 lut 2024, 18:07 Osobiście w tym roku mam zapisane dużo mniej gier na wish liście po zapowiedziach największych wydawnictw niż rok czy dwa lata temu. Zaznaczam, że postanowień żadnych sobie nie robiłem, co miesiąc coś kupuje
Podobnie, acz ja zakupy chcę mocno ograniczyć, ALE gry, które mnie zainteresują wrzucałbym na wishlistę, a obecnie świeci ona pustkami z tego roku xD Również miałem więcej tytułów na liście po zapowiedziach w zeszłych dwóch latach.

ALE, zgadzam się z @Neoptolemos , że Galakta jak i reszta dostarczyła zapowiedzi bardzo dobrych tytułów(obiektywnie?) acz nie wpisujące się w wishlistę każdego(w tym mnie). Przy czym biorąc dla przykładu zapowiedzi Portalu:
Neoptolemos pisze: 23 lut 2024, 18:50 Era Innowacji, Projekt Gaja, Biały Zamek, Voidfall, Diuna: War for Arrakis, Ewakuacja
To albo już w nie grałem i nie porwały na tyle by zakupić(EI, BZ, PG), mam je(Voidfall) lub nie byłem zainteresowany od angielskiej zapowiedzi, więc czemu miałbym się interesować polskim wydaniem? Moim przekleństwem jest sprawdzanie zbyt wielu tytułów w angliku xD
Awatar użytkownika
Malibu
Posty: 269
Rejestracja: 15 wrz 2016, 07:46
Has thanked: 55 times
Been thanked: 45 times

Re: Galakta – Plany wydawnicze 2024

Post autor: Malibu »

A tak całkowicie obok zapytam, wiadomo coś o dodruku Pax Pamir 2ed?
Yappen
Posty: 187
Rejestracja: 04 lip 2014, 17:11
Lokalizacja: Kalisz
Has thanked: 92 times
Been thanked: 81 times

Re: Galakta – Plany wydawnicze 2024

Post autor: Yappen »

Malibu pisze: 23 lut 2024, 22:49 A tak całkowicie obok zapytam, wiadomo coś o dodruku Pax Pamir 2ed?
Potwierdzili, że będzie w tym roku i to w zasadzie tyle.
Rabaty: Rebel 8%-16%, Planszostrefa 7%, Mepel 2%.
ODPOWIEDZ