Pytanie o jakąś palnszówkę dla dwojga :)

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Awatar użytkownika
arturmarek
Posty: 1478
Rejestracja: 31 paź 2017, 08:05
Has thanked: 256 times
Been thanked: 716 times

Re: Pytanie o jakąś palnszówkę dla dwojga :)

Post autor: arturmarek »

Harkonnen pisze: 01 mar 2024, 11:09
Zaan84 pisze: 27 lut 2024, 22:14 Ja myślę że całkiem fajnym połączeniem wszystkich Twoich kryteriów będzie Fallout Shelter. Jest post apo, jest ekonomia i mozna powiedzieć że jest co nieco RPG bo walczymy ze złolami, rzucamy kostkami, używamy sprzętu. (...)
Brzmi naprawdę zachęcająco! ;) Tylko z tego co widzę to gra na smartfona i tym podobne ;)
https://boardgamegeek.com/boardgame/293 ... board-game
Awatar użytkownika
Lart
Posty: 50
Rejestracja: 11 kwie 2023, 12:27
Has thanked: 6 times
Been thanked: 10 times

Re: Pytanie o jakąś palnszówkę dla dwojga :)

Post autor: Lart »

Co do Fallout Shelter - to jako były posiadacz mogę powiedzieć, że gra na początku wydaje się fajna. Niestety z czasem ma się wrażenie, że robi się monotonnie. Upierdliwe też bywają te przeźroczyste karty (choć jest to fajny bajer). No i nie przepadam za pudełkami metalowymi... ale to już baaardzo subiektywne marudzenie.

Tak na czasie i zupełnie z czapy wpadła mi jeszcze do głowy Diuna Imperium - w dużej mierze jest to gra podobna do Arnak. Taki deck Builder z tym, że ma się troszkę więcej interakcji między graczami. Automa, też nie jest tam przesadnie upierdliwa - taka typowa przeszkadzajka co zajmuje od 2-3 pól.
Aleplanszówki: 3% / Planszostrefa: 10% / 3trolle: 6% | Moja półka
ODPOWIEDZ