Everdell - naklejki na meple

Własnoręczne działania twórcze: upiększanie, inserty, malowanie figurek, tworzenie prototypów, stoły do planszówek itp.
Kurzynsky
Posty: 138
Rejestracja: 18 sty 2022, 17:40
Has thanked: 51 times
Been thanked: 26 times

Everdell - naklejki na meple

Post autor: Kurzynsky »

Hej,
Widziałem w internecie fajne naklejki na drewniane meple zwierzątek do everdella.
Nie jestem Januszem, ale 60 pln za kilka naklejek to wg mnie zdzierstwo. Wiecie moze czy są gdzieś do ściągnięcia i druku we własnym zakresie ? Wystarczy przecież papier naklejkowy i drukarka ..
Pozdrawiam
annaKowalska
Posty: 12
Rejestracja: 08 gru 2020, 19:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 17 times

Re: Everdell - naklejki na meple

Post autor: annaKowalska »

I rozumiem, że grafiki chcesz po prostu ukraść z tej aukcji? weź pod uwagę, że muszą jeszcze pasować do kształtu mepelka ;)
Wyliczyłeś koszt jaki trzeba zapłacić za przygotowane grafiki? produkcję? Jak te naklejki były na ETSY to sam podatek i zapłata dla etsy to z 20% tej ceny albo i więcej, tam zdzierają na potęgę.

I nie, papier naklejkowy i zwykła drukarka nie wystarczy bo Ci te naklejki po 3 grze zejdą i się rozwalą, musi być dobry druk na vinylu/folii albo najlepiej jeszcze laminat. Zresztą wycinanie tego ręczne na kształt mepelka to będzie mordęga więc potrzeba wycinarki jakiejś :D
Kurzynsky
Posty: 138
Rejestracja: 18 sty 2022, 17:40
Has thanked: 51 times
Been thanked: 26 times

Re: Everdell - naklejki na meple

Post autor: Kurzynsky »

Dzięki za rady.. już sobie ogarnąłem :)
Ps. Po za pierwszym projektem koszt wydrukowania kompletu to nie więcej niż 5 PLN więc tak uważam że 60 PLN to zdzierstwo!
annaKowalska
Posty: 12
Rejestracja: 08 gru 2020, 19:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 17 times

Re: Everdell - naklejki na meple

Post autor: annaKowalska »

Może 60 to przesada, masz racje ale żeby opłacało się komukolwiek to sprzedawać, szczególnie na portalach które pobierają dużą prowizję jak Etsy to nie może kosztować 5zł a nawet 10zł :D Np Etsy ma stałe prowizje i ze sprzedaży rzeczy za 10zł zostaje Ci z 2zł xD
Co innego sobie to hobbistycznie wydrukować w domu a co innego sprzedawać, pakować, wysyłać + oczywiście jak legalnie to jeszcze odprowadzać podatek ;)
Kurzynsky
Posty: 138
Rejestracja: 18 sty 2022, 17:40
Has thanked: 51 times
Been thanked: 26 times

Re: Everdell - naklejki na meple

Post autor: Kurzynsky »

Aniu,
Niech kosztują 30 - zapłacę ;) jestem ostatnim, który chciałby komuś coś ukraść..
Jakoś do Avela czy Carcassone można kupić na allegro za 8- 15 PLN.. widocznie da się na tym zarobić jeśli ktoś to sprzedaje.
No ale jeśli ktoś chce ze mnie zrobić frajera to niech się „udławi” ;)
Kurzynsky
Posty: 138
Rejestracja: 18 sty 2022, 17:40
Has thanked: 51 times
Been thanked: 26 times

Re: Everdell - naklejki na meple

Post autor: Kurzynsky »

Jakby ktoś chciał komplet to kumpela robi za 30 PLN

Obrazek
annaKowalska
Posty: 12
Rejestracja: 08 gru 2020, 19:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 17 times

Re: Everdell - naklejki na meple

Post autor: annaKowalska »

Twój post mnie natchnął do produkcji :D Dzięki!
Robiłam już wcześniej inne naklejki i na ich podstawie komentowałam Twój wpis :D i stwierdziłam, że te też mogę czemu nie.
ODPOWIEDZ