Dune Imperium Uprising (Paul Dennen)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
MisioKret
Posty: 176
Rejestracja: 26 cze 2013, 10:44
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 15 times
Been thanked: 15 times

Re: Dune Imperium Uprising (Paul Dennen)

Post autor: MisioKret »

Celem istnienia firmy jest zarabianie pieniędzy.

Może to moje mylne wrażenie, ale wydaje mi się, ze cześć osób dyskutujących w tym wątku o tej kwestii nie wie/nie rozumie/nie pamięta?
Pynio
Posty: 860
Rejestracja: 14 sty 2013, 14:16
Has thanked: 122 times
Been thanked: 112 times

Re: Dune Imperium Uprising (Paul Dennen)

Post autor: Pynio »

A celem "istnienia" klienta jest nie dać się... WY(rolować) tejże firmie.

Może to moje mylne wrażenie, ale wydaje mi się, "ze cześć" osób dyskutujących w tym wątku o tej kwestii nie wie/nie rozumie/nie pamięta?

:)

Dziwi mnie jaka w temacie panuje bezkrytyczność odnośnie takich praktyk. Przyjmuję wszelakie uwagi typu "spadaj", "nie kupuj", szybkie riposty admina. Pozostanę jednak przy swoim zdaniu i pozwolę sobie nie zmieniać zdania i komentować, dopóki nie ujrzę produktu finalnego.
sasquach
Posty: 1829
Rejestracja: 29 cze 2016, 00:59
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 934 times
Been thanked: 586 times

Re: Dune Imperium Uprising (Paul Dennen)

Post autor: sasquach »

Tymczasem gracze Aeon's End: "ale o co wam chodzi? i gdzie jest kolejny kickstarter z nową podstawką" ;)
Awatar użytkownika
itsthisguyagain
Posty: 491
Rejestracja: 04 lut 2020, 22:27
Has thanked: 218 times
Been thanked: 345 times

Re: Dune Imperium Uprising (Paul Dennen)

Post autor: itsthisguyagain »

Ja gram bardzo dużo w D:I. Właściwie to gram praktycznie codziennie gry ranked na TTSie (obecnie 130 miejsce w rankingu)

I może nie powinienem się wypowiadać w imieniu graczy z TTSClub ale się wypowiem. Te zmiany w Uprising są trudne ale potrzebne. Chocki klocki z kolejnością w pierwszej rundzie. Smuggle->Smuggle. Nierówne intrygi.

To co będzie w Uprising to wszystko jest na +. Dennen dobrze robi robiąc nową podstawkę, bo to co było w starej D:I się nie da naprawić bez drastycznych zmian.

Ze streamerów Cheesable (to ten co go Dennen ogląda), Orski i BlackShadow póki są na bardzo plus. Na to czekał TTS czyli ci co mają po setki gier na koncie a grę znają pewnie lepiej niż wszyscy krytykanci razem wzięci.

D:I już jest cholernie dobrą grą. Może być jeszcze lepsza? Ja jestem na TAK!
mineralen
Posty: 961
Rejestracja: 01 gru 2019, 19:07
Has thanked: 563 times
Been thanked: 644 times

Re: Dune Imperium Uprising (Paul Dennen)

Post autor: mineralen »

Pynio pisze: 19 sie 2023, 12:04 A celem "istnienia" klienta jest nie dać się... WY(rolować) tejże firmie.

Może to moje mylne wrażenie, ale wydaje mi się, "ze cześć" osób dyskutujących w tym wątku o tej kwestii nie wie/nie rozumie/nie pamięta?

:)

Dziwi mnie jaka w temacie panuje bezkrytyczność odnośnie takich praktyk. Przyjmuję wszelakie uwagi typu "spadaj", "nie kupuj", szybkie riposty admina. Pozostanę jednak przy swoim zdaniu i pozwolę sobie nie zmieniać zdania i komentować, dopóki nie ujrzę produktu finalnego.
To znaczy jakich praktyk? Że wypuszczają produkt z jakiejś okolicznościowej okazji, w tym przypadku wypuszczenia filmu? Co w tym złego?
Pynio
Posty: 860
Rejestracja: 14 sty 2013, 14:16
Has thanked: 122 times
Been thanked: 112 times

Re: Dune Imperium Uprising (Paul Dennen)

Post autor: Pynio »

itsthisguyagain pisze: 19 sie 2023, 12:50 Ja gram bardzo dużo w D:I. Właściwie to gram praktycznie codziennie gry ranked na TTSie (obecnie 130 miejsce w rankingu)

...

D:I już jest cholernie dobrą grą. Może być jeszcze lepsza? Ja jestem na TAK!
Na taki post warto odpisać.

Liczę, że właśnie tacy ludzie, których wymieniłeś wpływają na to, że zapada decyzja o wypuszczeniu "ulepszonej" wersji gry i autor w potrzebie poprawy swojego i tak świetnego dzieła, decyduje się na taki krok. Z przyjemnością zerknę na tych streamerów. Z ostatnim zdaniem zgadzam się w 100%, dlatego tak żywiołowo podchodzę do tematu :)

---

Co do reszty - proponuję wypuszczać nową wersję co Zielone Świątki. Dla mnie równie dobry powód... [facepalm]
mineralen
Posty: 961
Rejestracja: 01 gru 2019, 19:07
Has thanked: 563 times
Been thanked: 644 times

Re: Dune Imperium Uprising (Paul Dennen)

Post autor: mineralen »

Mogą i co zielone świątki wypuszczać produkty jeżeli będą warte wydawanych pieniędzy.
sasquach
Posty: 1829
Rejestracja: 29 cze 2016, 00:59
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 934 times
Been thanked: 586 times

Re: Dune Imperium Uprising (Paul Dennen)

Post autor: sasquach »

Pynio pisze: 19 sie 2023, 13:15 Liczę, że właśnie tacy ludzie, których wymieniłeś wpływają na to, że zapada decyzja o wypuszczeniu "ulepszonej" wersji gry i autor w potrzebie poprawy swojego i tak świetnego dzieła, decyduje się na taki krok. Z przyjemnością zerknę na tych streamerów. Z ostatnim zdaniem zgadzam się w 100%, dlatego tak żywiołowo podchodzę do tematu :)
A co się stało z poniższymi:
Pynio pisze: 18 sie 2023, 17:21 Eee... no niemożliwe ;) Przecież to zupełnie nie z tego powodu robią.
Pynio pisze: 10 sie 2023, 18:01 - Wydawnictwa / autorzy gotują powoli klientów (żaby). Jak widać, lub właśnie nie widać - przynosi to efekty. Wydawnictwo właśnie testuje czy znajdą się jelenie na nową wersję, a tłumaczenia, które za tym stoją są dość komiczne.
Pynio pisze: 10 sie 2023, 11:59 Oczywiście jedyny powód jaki widzę, to wyciągnięcie pieniędzy od graczy, choć widzę już tutaj na forum, że niektórzy chyba życie oddadzą za wersję, że podstawkę trzeba odnowić.
Może jednak warto było poczekać na więcej informacji zamiast zacietrzewiać się od pierwszych obrazków i lakonicznej zapowiedzi?
bourbon
Posty: 108
Rejestracja: 17 maja 2019, 10:26
Lokalizacja: Bytom
Has thanked: 32 times
Been thanked: 23 times

Re: Dune Imperium Uprising (Paul Dennen)

Post autor: bourbon »

a dla mnie to super info, nie mam Diuny więc zamiast pakować się w duży zestaw poczekam na nowe wydanie
Awatar użytkownika
ave.crux
Posty: 1593
Rejestracja: 20 maja 2021, 08:34
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Has thanked: 722 times
Been thanked: 1078 times

Re: Dune Imperium Uprising (Paul Dennen)

Post autor: ave.crux »

bourbon pisze: 19 sie 2023, 15:42 a dla mnie to super info, nie mam Diuny więc zamiast pakować się w duży zestaw poczekam na nowe wydanie
Również mnie ominął hype na diune i właśnie może uprising będzie tym co jednak mnie do niej przekona. Do tego gry od 2 do 6 ciężko znaleźć
Nic na siłę, wszystko młotkiem. Wieczne narzekanie obrzydza radość grania.
sasquach
Posty: 1829
Rejestracja: 29 cze 2016, 00:59
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 934 times
Been thanked: 586 times

Re: Dune Imperium Uprising (Paul Dennen)

Post autor: sasquach »

ave.crux pisze: 19 sie 2023, 16:57 Również mnie ominął hype na diune i właśnie może uprising będzie tym co jednak mnie do niej przekona. Do tego gry od 2 do 6 ciężko znaleźć
Tylko, że tryb dwuosobowy jest średni, bo trzeba obsługiwać automę jako trzeciego gracza.
A z tym 6 osobowym to zobaczymy jak wyjdzie w praktyce.
Pewnie koniec końców nic się nie zmieni i będzie to gra główne dla 1,3-4 osób.
bourbon
Posty: 108
Rejestracja: 17 maja 2019, 10:26
Lokalizacja: Bytom
Has thanked: 32 times
Been thanked: 23 times

Re: Dune Imperium Uprising (Paul Dennen)

Post autor: bourbon »

sasquach pisze: 20 sie 2023, 02:30 Tylko, że tryb dwuosobowy jest średni, bo trzeba obsługiwać automę jako trzeciego gracza.

jest to potwierdzone że tak będzie w uprising? nie widziałem takiego info
Awatar użytkownika
AnlAir
Posty: 214
Rejestracja: 18 lut 2020, 22:05
Lokalizacja: 3sity
Has thanked: 51 times
Been thanked: 89 times

Re: Dune Imperium Uprising (Paul Dennen)

Post autor: AnlAir »

Jeśli automa to talia kart Hagalów to prostszej automy nie można wymyślić.
Obsługa sprowadza się do odwracania karty z deku automy i ustawianiu pionka agenta + może wysłanie żołnierzy.
Mega prosta sprawa i we dwie osoby można spokojnie grać, bez automy we dwie osoby to musi być słabo.
Ja bardzo sobie chwalę z żoną, Diuna wysoko u nas stoi w rankingu i każde rozgrywki są zacięte, polecam.
Ostatnio zmieniony 20 sie 2023, 05:36 przez AnlAir, łącznie zmieniany 1 raz.
Pynio
Posty: 860
Rejestracja: 14 sty 2013, 14:16
Has thanked: 122 times
Been thanked: 112 times

Re: Dune Imperium Uprising (Paul Dennen)

Post autor: Pynio »

sasquach pisze: 19 sie 2023, 13:45
A co się stało z poniższymi:
Zdałem się po prostu na Twoją inteligencję i zakładam, że rozumiesz do czego "piję" w tym całym projekcie nowej Diuny.

Dla pewności powtórzę: Jeśli ma to być wersja 2.0 w oparciu o informację zwrotną (feedback, jakby ktoś zapomniał ;) ) doświadczonych graczy mających setki partii itp, itd, bla bla bla to jestem na tak, tylko dla mnie ma to mieć mocne potwierdzenie w zmianie zasad. Niestety budzi się we mnie istota stwierdzająca, że cały pomysł to skok na kasę (przy okazji premiery filmu), a 5-6 graczy + zmiany można było wypuścić w formie dodatku.

Nie łap mnie więc za słowa, proszę :)

Co do Aeon's End - miałem, nie spodobało mi się i sprzedałem wszystko. Tam jednak drugą podstawkę traktowałem jako porządne rozszerzenie. Byli nowi Magowie, nowe karty i przeciwnicy. Wszystko było całością - dla mnie ok. Jakby wyszła tego typu trzecia podstawka, a ja byłbym fanem tej gry, to nie miałbym nic przeciwko temu. Dalej tematem się nie interesuję, więc nie spamuję tam moich wypocin szanując regułę - "nie zajmuje Cię ten temat to czego się wypowiadasz" ;)
sasquach
Posty: 1829
Rejestracja: 29 cze 2016, 00:59
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 934 times
Been thanked: 586 times

Re: Dune Imperium Uprising (Paul Dennen)

Post autor: sasquach »

Pynio pisze: 20 sie 2023, 12:45 Dla pewności powtórzę: Jeśli ma to być wersja 2.0 w oparciu o informację zwrotną (feedback, jakby ktoś zapomniał ;) ) doświadczonych graczy mających setki partii itp, itd, bla bla bla to jestem na tak, tylko dla mnie ma to mieć mocne potwierdzenie w zmianie zasad. Niestety budzi się we mnie istota stwierdzająca, że cały pomysł to skok na kasę (przy okazji premiery filmu), a 5-6 graczy + zmiany można było wypuścić w formie dodatku.
A mi chodzi o to, żeby właśnie powstrzymać się od takich komentarzy gdzie ludzie biją piane tylko na podstawie swoich imaginacji i poczekać aż dostaniemy więcej informacji. Ew. pogadajmy o tym co już wiemy i możemy się domyślać. Ale nie formułujmy takich radykalnych tez. To nie jest łapanie za słówka, tylko najpierw rozkręciłeś gównoburzę o to że to skok na kasę tylko pod premierę filmu, a teraz się nagle zmieniasz front bo może nie będzie tak źle skoro jeden gość na forum napisał pozytywne o projekcie.

Ja nie jestem w 100% przekonany do Uprising, bo na razie informacji jest mało, ale nie rozpisuję się na forum jacy to twórcy są pazerni na kasę. M.in. dlatego, że właśnie brakuje informacji i lepiej poczekać niż bić pianę niepotrzebnie.
Awatar użytkownika
nahar
Posty: 1343
Rejestracja: 24 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawa....teraz
Has thanked: 124 times
Been thanked: 85 times

Re: Dune Imperium Uprising (Paul Dennen)

Post autor: nahar »

No to chyba naturalne ze chca zarobic kase? A co im bardziej napedzi sprzedaz niz premiera filmu? Przeciez nawet ilustracje sa wzorowane na aktorach.

A jak to robia to ich sprawa, nie rozumiem tekstu prymitywny skok na kase. NIKT nie zmusza NIKOGO do kupowania czegokolwiek. MtG jako calosc jest prymitywnym skokiem ma kase? Dzialanosc GW? Mlekpolu pewnie tez? Bo robia ten sam ser w innym opakowaniu?

Nie wiem moze sie przeprowadzcie do KRDL? Tam nie ma prymitywnych skokow na kase zwanych wolnym rynkiem.
Awatar użytkownika
itsthisguyagain
Posty: 491
Rejestracja: 04 lut 2020, 22:27
Has thanked: 218 times
Been thanked: 345 times

Re: Dune Imperium Uprising (Paul Dennen)

Post autor: itsthisguyagain »

nahar pisze: 20 sie 2023, 20:56 No to chyba naturalne ze chca zarobic kase? A co im bardziej napedzi sprzedaz niz premiera filmu? Przeciez nawet ilustracje sa wzorowane na aktorach.

A jak to robia to ich sprawa, nie rozumiem tekstu prymitywny skok na kase. NIKT nie zmusza NIKOGO do kupowania czegokolwiek. MtG jako calosc jest prymitywnym skokiem ma kase? Dzialanosc GW? Mlekpolu pewnie tez? Bo robia ten sam ser w innym opakowaniu?

Nie wiem moze sie przeprowadzcie do KRDL? Tam nie ma prymitywnych skokow na kase zwanych wolnym rynkiem.
No właśnie z tych informacji co już są podane i z tego jak wygląda plansza do gry to nie wygląda jak "prymitywny skok na kasę" ale autentyczna próba zrobienia jeszcze lepszej gry. Nieco innej niż D:I 1.0 tu prostszej tam bardziej skomplikowanej ogólnie lepiej zbalansowanej.
Awatar użytkownika
nahar
Posty: 1343
Rejestracja: 24 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawa....teraz
Has thanked: 124 times
Been thanked: 85 times

Re: Dune Imperium Uprising (Paul Dennen)

Post autor: nahar »

Ja raczej odnosze sie ogolnie do argumentow typu "skok na kase".
Dzialnosc biznesowa prowadzimy zeby zarabiac pieniadze, zgodnie z prawem. Rozne sektory sa regulowane i nadzorowane. UOKiK ma zadnie chronic nas klientow przed nieuczciwa konkurencja.
Branza gier planszowych z produktami siedemnastej potrzeby nie jest w zaden szczegolny sposob regulowana. Wiec jak ktos chce wydac planszowke w formie dodatkow to moze to robic. Mozna tez wydawac nowe wersje (poprawione lub nie). Oczywiscie fajnie jest przeczytac analize co sie zmienilo i czy (zdaniem piszacego) warto kupic nowa wersje, ale nie widze sensu oskarzania podmiotow dzialajacych dla zysku o "skok na kase".
Awatar użytkownika
pingus
Posty: 754
Rejestracja: 25 lut 2008, 18:50
Has thanked: 72 times
Been thanked: 111 times

Re: Dune: Imperium / Diuna: Imperium (Paul Dennen)

Post autor: pingus »

kozz84 pisze: 06 sie 2023, 16:23
bogas pisze: 06 sie 2023, 16:08
itsthisguyagain pisze: 06 sie 2023, 10:17 Osobiście jestem zniesmaczony. Mam chociaż nadzieję, że gra będzie zdecydowanym ulepszeniem i przebalansowaniem podstawki, wtedy jeszcze może się zastanowię nad zakupem.
Zniesmaczony czym? Że skok na kasę? Że gorsza wersja? Że może lepsza wersja zrobiona „kosztem” tych co kupili pierwowzór?
Wszystko na raz. Dziwię się ludziom, że chcą kupować to samo parę razy. Inne firmy zobaczą, że ten model działa i będą serwować sequele, stand aloney, spin-offy, dylogie, trylogie, tetralogie...
Gdzie wady?
Zapłaciłbym spore pieniądze, za poprawione, lepsze wersje moich ulubionych gier.

I liczę, że Diuna będzie poprawiona, bo sam zamysł gry dużo bardziej, mi się podobał, niż wykonanie. Kolejne dodatki niestety były typowo dopychaniem coraz to nowych zasad. Świeże otwarcie to wspaniała okazja.
Awatar użytkownika
kci83
Posty: 405
Rejestracja: 24 kwie 2020, 23:45
Has thanked: 76 times
Been thanked: 76 times

Re: Dune Imperium Uprising (Paul Dennen)

Post autor: kci83 »

nahar pisze: 21 sie 2023, 10:14 Ja raczej odnosze sie ogolnie do argumentow typu "skok na kase".
Dzialnosc biznesowa prowadzimy zeby zarabiac pieniadze, zgodnie z prawem. Rozne sektory sa regulowane i nadzorowane. UOKiK ma zadnie chronic nas klientow przed nieuczciwa konkurencja.
Branza gier planszowych z produktami siedemnastej potrzeby nie jest w zaden szczegolny sposob regulowana. Wiec jak ktos chce wydac planszowke w formie dodatkow to moze to robic. Mozna tez wydawac nowe wersje (poprawione lub nie). Oczywiscie fajnie jest przeczytac analize co sie zmienilo i czy (zdaniem piszacego) warto kupic nowa wersje, ale nie widze sensu oskarzania podmiotow dzialajacych dla zysku o "skok na kase".
Ale czy wyrażenie "skok na kasę" jest na tyle poważnym stwierdzeniem (które ktoś w tym wątku użył), że należy przytaczać tutaj informacje odnośnie UOKiKu, oskarżania podmiotów, czy nieuczciwej konkurencji?
Jeżeli podmiot działa dla zysku, to znaczy, że nie można już tego komentować? Czy jeżeli w grach są lootboxy, kasyna, wypuszczane są te same gry co roku (wiadomo o kogo chodzi ;)) to oznacza, że nie mogę powiedzieć, że mi to się nie podoba, bo przecież jest to podmiot działający dla zysku i jest ok, bo nie łamie żadnego prawa?
Awatar użytkownika
garg
Posty: 4476
Rejestracja: 16 wrz 2009, 15:26
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1425 times
Been thanked: 1100 times

Re: Dune Imperium Uprising (Paul Dennen)

Post autor: garg »

kci83 pisze: 21 sie 2023, 22:02
nahar pisze: 21 sie 2023, 10:14 Ja raczej odnosze sie ogolnie do argumentow typu "skok na kase".
Dzialnosc biznesowa prowadzimy zeby zarabiac pieniadze, zgodnie z prawem. Rozne sektory sa regulowane i nadzorowane. UOKiK ma zadnie chronic nas klientow przed nieuczciwa konkurencja.
Branza gier planszowych z produktami siedemnastej potrzeby nie jest w zaden szczegolny sposob regulowana. Wiec jak ktos chce wydac planszowke w formie dodatkow to moze to robic. Mozna tez wydawac nowe wersje (poprawione lub nie). Oczywiscie fajnie jest przeczytac analize co sie zmienilo i czy (zdaniem piszacego) warto kupic nowa wersje, ale nie widze sensu oskarzania podmiotow dzialajacych dla zysku o "skok na kase".
Ale czy wyrażenie "skok na kasę" jest na tyle poważnym stwierdzeniem (które ktoś w tym wątku użył), że należy przytaczać tutaj informacje odnośnie UOKiKu, oskarżania podmiotów, czy nieuczciwej konkurencji?
Jeżeli podmiot działa dla zysku, to znaczy, że nie można już tego komentować? Czy jeżeli w grach są lootboxy, kasyna, wypuszczane są te same gry co roku (wiadomo o kogo chodzi ;)) to oznacza, że nie mogę powiedzieć, że mi to się nie podoba, bo przecież jest to podmiot działający dla zysku i jest ok, bo nie łamie żadnego prawa?
Może tylko - zanim wyrazi się swoją opinię - warto zasięgnąć nieco więcej informacji.

Żeby, wiesz - opinia była taka trochę jakby bardziej przemyślana i odrobinę wartościowsza... :mrgreen:
Mam / Sprzedam/wymienię
(Może nie wystawiłem, ale też chętnie wymienię)

Najstarszy offtop świata: Ceterum censeo Carthaginem esse delendam ;-)
Awatar użytkownika
kci83
Posty: 405
Rejestracja: 24 kwie 2020, 23:45
Has thanked: 76 times
Been thanked: 76 times

Re: Dune Imperium Uprising (Paul Dennen)

Post autor: kci83 »

garg pisze: 21 sie 2023, 23:08
Może tylko - zanim wyrazi się swoją opinię - warto zasięgnąć nieco więcej informacji.

Żeby, wiesz - opinia była taka trochę jakby bardziej przemyślana i odrobinę wartościowsza... :mrgreen:
Chodzi mi tu raczej o to, że dochodzimy do sytuacji w której nic negatywnego / złego nie można powiedzieć o firmie bo robi to przecież dla zysku, a dopóki nie łamie prawa to powinniśmy się wypowiadać o niej w samych superlatywach.
Awatar użytkownika
garg
Posty: 4476
Rejestracja: 16 wrz 2009, 15:26
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1425 times
Been thanked: 1100 times

Re: Dune Imperium Uprising (Paul Dennen)

Post autor: garg »

Ja lubię czytać negatywne opinie, bo często dają więcej przydatnych informacji, niż te pozytywne.

Natomiast żadna opinia nie jest specjalnie pomocna, jeśli pisze ją osoba nie posiadająca prawie żadnych informacji na temat, na który się wypowiada.

Po prostu lubię rozmawiać i przysłuchiwać/przypatrywać się rozmowom z osobami, które mają nieco głębszą wiedzę, niż "to jest skok na kasę, bo ja tak uważam".
Mam / Sprzedam/wymienię
(Może nie wystawiłem, ale też chętnie wymienię)

Najstarszy offtop świata: Ceterum censeo Carthaginem esse delendam ;-)
Awatar użytkownika
kci83
Posty: 405
Rejestracja: 24 kwie 2020, 23:45
Has thanked: 76 times
Been thanked: 76 times

Re: Dune Imperium Uprising (Paul Dennen)

Post autor: kci83 »

Jasne, zgadzam się, po prostu mam nadzieję, że negatywne opinie (czy były pomocne czy nie) nie będą argumentowane przez drugą stronę tym, że firma robi to dla zysku, jakoś musi zarabiać, a jeżeli nie łamie prawa to ma pełne rozgrzeszenie dla swoich praktyk... bo to również nie jest dla nikogo pomocne ;).
Awatar użytkownika
garg
Posty: 4476
Rejestracja: 16 wrz 2009, 15:26
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1425 times
Been thanked: 1100 times

Re: Dune Imperium Uprising (Paul Dennen)

Post autor: garg »

kci83 pisze: 22 sie 2023, 01:13 Jasne, zgadzam się, po prostu mam nadzieję, że negatywne opinie (czy były pomocne czy nie) nie będą argumentowane przez drugą stronę tym, że firma robi to dla zysku, jakoś musi zarabiać, a jeżeli nie łamie prawa to ma pełne rozgrzeszenie dla swoich praktyk... bo to również nie jest dla nikogo pomocne ;).
Pełna zgoda po obu stronach teraz jest :D
Mam / Sprzedam/wymienię
(Może nie wystawiłem, ale też chętnie wymienię)

Najstarszy offtop świata: Ceterum censeo Carthaginem esse delendam ;-)
ODPOWIEDZ