Jakie to koszulki? Potrzebna pomoc eksperta

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
mati2806
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2021, 08:55
Has thanked: 1 time

Jakie to koszulki? Potrzebna pomoc eksperta

Post autor: mati2806 »

Cześć!
Ostatnio zaopatrzyłem się w Marvel Champions z drugiej ręki, które przyszło okoszulkowane w bardzo specyficznych koszulkach. Fajnie by było okoszulkować przyszłe dodatki w takie same koszulki, niestety nie byłem w stanie ich namierzyć.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Koszulki są matowe i asymetryczne (awers jest bardziej przejrzysty, rewers natomiast bardziej chropowaty). Jedyną podpowiedź jaką otrzymałem od sprzedawcy to "mają przezroczyste opakowania z fioletowym paskiem". Czy jest na forum dobra dusza, która spotkała się z podobnymi koszulkami? Będę bardzo wdzięczny za namiary :D
Awatar użytkownika
karmazynowy
Posty: 1017
Rejestracja: 15 lut 2011, 18:26
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 184 times
Been thanked: 427 times

Re: Jakie to koszulki? Potrzebna pomoc eksperta

Post autor: karmazynowy »

Wyglądają ze zdjęcia jak Dragon Shield Clear Matte.

Ale opis opakowania pasuje do Ultimate Guard, tylko nie wiem czy one mają chropowane plecki.
https://planszostrefa.pl/pl/c/Ultimate-Guard/120
Na półce | Na stole | Na sprzedaż i zamianę (Gdynia) | Podzielę się rabatem: Grybezpradu.eu - 5% | Planszostrefa.pl - 11%
Duckgame
Posty: 10
Rejestracja: 03 lip 2022, 11:41
Has thanked: 2 times

Re: Jakie to koszulki? Potrzebna pomoc eksperta

Post autor: Duckgame »

Jest mnóstwo opakowań przeźroczystych z fioletowym paskiem. Natomiast, różni producenci oznaczają różne rozmiary kart różnymi kolorami(czyli - ten sam rozmiar będzie u jednego producenta fioletowy, a u innego pomarańczowy itd.). Najlepiej na allegro poszukać po rozmiarze jaki ma ta gra, i zredukować w ten sposób listę podejrzanych. Na tej stronce można sprawdzić rozmiar koszulek do danej gry i też trochę jest podanych produktów który podchodzi pod ten rozmiar: do marvel
champions: https://www.sleeveyourgames.com/sleeves ... -card-game
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2820
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 841 times
Been thanked: 363 times

Re: Jakie to koszulki? Potrzebna pomoc eksperta

Post autor: Gromb »

Ja bym obstawiał GAMEGENIC lub Ultra-Pro Matte z tendencją do tych drugich. Koszulkowalem kiedyś jeden tytuł w takie koszulki, bo przez pomyłkę wziąłem kilka paczek
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
Awatar użytkownika
aduko
Posty: 420
Rejestracja: 05 lut 2013, 10:47
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 179 times
Been thanked: 144 times

Re: Jakie to koszulki? Potrzebna pomoc eksperta

Post autor: aduko »

Duckgame pisze: 04 lip 2023, 11:19 Jest mnóstwo opakowań przeźroczystych z fioletowym paskiem. Natomiast, różni producenci oznaczają różne rozmiary kart różnymi kolorami(czyli - ten sam rozmiar będzie u jednego producenta fioletowy, a u innego pomarańczowy itd.). Najlepiej na allegro poszukać po rozmiarze jaki ma ta gra, i zredukować w ten sposób listę podejrzanych. Na tej stronce można sprawdzić rozmiar koszulek do danej gry i też trochę jest podanych produktów który podchodzi pod ten rozmiar: do marvel
champions: https://www.sleeveyourgames.com/sleeves ... -card-game

Spoko, ale nie o rozmiar chodzi ;)

Co do koszulek, to z takim wykonanie spotkałem się przy produktach Gamegenic, ale która linia to teraz nie powiem :(
agt
Posty: 1180
Rejestracja: 17 sie 2020, 13:48
Has thanked: 628 times
Been thanked: 320 times

Re: Jakie to koszulki? Potrzebna pomoc eksperta

Post autor: agt »

aduko pisze: 07 lip 2023, 09:00 Spoko, ale nie o rozmiar chodzi ;)
Tylko o zidentyfikowanie konkretnych koszulek.
Więc Duckgame podał adres strony gdzie podane są przykłady konkretnych koszulek w danym rozmiarze. Że można sprawdzić, czy to nie któreś z tych.
Awatar użytkownika
aduko
Posty: 420
Rejestracja: 05 lut 2013, 10:47
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 179 times
Been thanked: 144 times

Re: Jakie to koszulki? Potrzebna pomoc eksperta

Post autor: aduko »

Na 99% to Gamegenic Matte. Matowe i opakowanie z filotowym paskiem :)
ODPOWIEDZ