Jeden "CubeRails" / Pickupanddelivery z pociągami do kolekcji.

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!

Ten jeden tytuł, który powinien znaleźć się w kolekcji

Age of Steam Deluxe Edition
7
70%
Irish Gauge
1
10%
Ride the Rails
0
Brak głosów
Iberian Gauge
0
Brak głosów
Railways of the World
2
20%
Steam
0
Brak głosów
Trains
0
Brak głosów
Inny (jaki - napisz w komentarzu)
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 10

Awatar użytkownika
Apos
Posty: 973
Rejestracja: 12 sie 2007, 14:42
Lokalizacja: Sosnowiec
Has thanked: 352 times
Been thanked: 756 times
Kontakt:

Jeden "CubeRails" / Pickupanddelivery z pociągami do kolekcji.

Post autor: Apos »

Hej,

pragnę uzupełnić swoją planszową kolekcję o jeden tytuł z gatunku "CubeRails", bądź zwanych potoczniej pickup and delivery z pociągami jako motyw przewodni. W skrócie mają być: kosteczki, pociągi i ładna mapa. Gra ma działać na 4-6 osób, więc wybór map będzie dodatkową zaletą. Może być giełda, ale nie musi. Optymalny czas rozgrywki to 2h, max 3-4h.

Nie szukam 18XX - tych mam kilka i regularnie gramy.
Miałem Chicago Express z dodatkiem Erie, ale gra się stała powtarzalna i poszła pod młotek (nie ma tam też kosteczek).
Miałem Steam i ten również poszedł pod młotek po pewnym czasie z różnych powodów - nie wytrzymała próby czasu. Wygląd też nie zachęcał do rozgrywki.

W ankiecie umieściłem większość popularniejszych tytułów. Plusem będzie gra dostępna do kupienia w polskim sklepie, nie musi być wydana po polsku.

Mocno zastanawiam się nad Age of Steam Deluxe, tylko martwi mnie losowość w generowaniu dóbr w miastach...
ODPOWIEDZ