Przyszłość wydawnicza Arkham Horror:LCG po polsku

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Luko_b
Posty: 209
Rejestracja: 19 sty 2020, 10:14
Has thanked: 151 times
Been thanked: 63 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Luko_b »

Mr_Fisq pisze: 06 sie 2023, 15:17
Luko_b pisze: 06 sie 2023, 15:01 Tak jak odpisalem wyzej, wszystko jasne ale on niestety tylko potwierdza to co sama Galakta ma na stronie (w planach wydawniczy).
Nie - brak informacji, to nie informacja.
Tzn. w myśl tej logiki to Galakta nie planuje wydania drugiego dodatku do Wojna o Pierścień: Gra karciana. Proponuję z takim newsem wyskoczyć w odpowiednim wątku :roll:
Luko_b pisze: 06 sie 2023, 15:01 Tu mozna dyskutowac o ujawnionych i nieujawnionych planach ale na chwile obecna informacja publiczna jest taka, ze nie ma takich planow.
Nie ma planów w zakresie wydania Zapomnianej Ery w pierwszym druku. To z grubsza wynika z zamieszczonego sceena:
shuji pisze: 06 sie 2023, 14:17 Przecież już wrzucałem, sami mi to napisali - nowej ery nie wydadzą a nowych rzeczy nie planuja

Obrazek
Poza tematem pierwszego drugi Zaginionej ery, to ja tam nie widzę stanowczego: nie planujemy, tylko co najwyżej: "się zobaczy, nie potwierdzamy."
Brakuje też pytania do tej odpowiedzi.

Luko_b pisze: 06 sie 2023, 15:01 Powtorze tylko, ze to co on napisal nie jest dzialaniem na niekorzysc spolki (chyba ze shuji jest z Galakty, wtedy to co innego :))
W kwestiach prawnych - nie znam się, nie wypowiadam się.
Tu jest problem bo to nie jest brak informacji. Galakta publicznie informuje o planach. Nie ma nich nowych cykli do Arkham lcg. To jest informacja o braku tych planow (przynajmiej w najbliszym czasie).

Z cala reszta sie zgadzam.
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4671
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1217 times
Been thanked: 1419 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Mr_Fisq »

Luko_b pisze: 06 sie 2023, 15:22 Tu jest problem bo to nie jest brak informacji. Galakta publicznie informuje o planach. Nie ma nich nowych cykli do Arkham lcg. To jest informacja o braku tych planow (przynajmiej w najbliszym czasie).

Z cala reszta sie zgadzam.
Nie zgodzę się z Tobą.
a) Nie wszystkie plany Galakty są upubliczniane na bieżąco. Nie postulujesz chyba, że przed zapowiedziami w lutym/marcu Galakta nie planowała wydać tytułów które ogłaszała?

b) FFG dopiero zapowiedziało kolejny cykl, nie spodziewałbym się natychmiastowej informacji ze strony Galakty.

W przypadku Scarlet Keys przesunięcie wynosiło ~3 tygodnie:
https://www.fantasyflightgames.com/en/n ... rlet-keys/ => 30 czerwca
http://galakta.pl/szkarlatne-klucze-zap ... rkham-lcg/ => 21 lipca

Nie pamiętam jak to wyglądało przy poprzednich kampaniach.

Ogólnie jak do końca września nie pojawi się info ze strony Galakty, to wtedy zacznę się martwić.
Sprzedam: Obniżki, nowości: Root, Lanzerath Ridge, Dawn of the Zeds, Etherfields
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
Luko_b
Posty: 209
Rejestracja: 19 sty 2020, 10:14
Has thanked: 151 times
Been thanked: 63 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Luko_b »

Mr_Fisq pisze: 06 sie 2023, 15:38
Luko_b pisze: 06 sie 2023, 15:22 Tu jest problem bo to nie jest brak informacji. Galakta publicznie informuje o planach. Nie ma nich nowych cykli do Arkham lcg. To jest informacja o braku tych planow (przynajmiej w najbliszym czasie).

Z cala reszta sie zgadzam.
Nie zgodzę się z Tobą.
a) Nie wszystkie plany Galakty są upubliczniane na bieżąco. Nie postulujesz chyba, że przed zapowiedziami w lutym/marcu Galakta nie planowała wydać tytułów które ogłaszała?

b) FFG dopiero zapowiedziało kolejny cykl, nie spodziewałbym się natychmiastowej informacji ze strony Galakty.

W przypadku Scarlet Keys przesunięcie wynosiło ~3 tygodnie:
https://www.fantasyflightgames.com/en/n ... rlet-keys/ => 30 czerwca
http://galakta.pl/szkarlatne-klucze-zap ... rkham-lcg/ => 21 lipca

Nie pamiętam jak to wyglądało przy poprzednich kampaniach.

Ogólnie jak do końca września nie pojawi się info ze strony Galakty, to wtedy zacznę się martwić.
Oczywiscie mozesz sie nie zgadzac ale to nie zmienia niczego. Dla wyjasnienia dodam, ze w tym co pisze nie ma ani odrobiny zlosliwosci.

To o czym piszesz to informacje niejawne. Moze bedzie, moze nie bedzie. Podobna dyskusja moglaby miec miejsce przy okazji wydawania np. Pracowni Snow Lacerty. Nikt nie wiedzial, ze nie maja juz w planach wydawania kolejnych gier, a jednak. To sa rozmowy o tym co sie moze wydarzyc a co nie.

Niestety w ujawnionych do tej pory informacjach nie ma potwierdzenia wydawania koljnych cykli gry o ktorej rozmawiamy. Dodatkowo ja za nic w swiecie nie chce dyskutowac o tych planach :) Ja sie tylko przyczepilem „dzialania na niekorzysc spolki”, to nie mialo tutaj miejsca.

Czy sa podstawy myslec, ze wiecej dodatkow nie wydadza? Moim zdaniem absolutnie nie. Czy ktos mowiac teraz, ze nie ma ich planach (wg publicznych informacji) klamie? Tez nie.
Arius
Posty: 1413
Rejestracja: 30 mar 2016, 16:31
Has thanked: 297 times
Been thanked: 159 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Arius »

Coen pisze: 06 sie 2023, 14:48
shuji pisze: 06 sie 2023, 14:17
Przecież już wrzucałem, sami mi to napisali - nowej ery nie wydadzą a nowych rzeczy nie planuja



Obrazek
No ale przekręciłeś ich słowa, czy też dopowiedziałeś sobie. Nowych rzeczy nie nie planują, ale nie chcą niczego deklarować i zobaczą co będzie dalej.

Przekręcenie to jedna sprawa.
Druga to kwestia, że inaczej należy czytać to ogłoszenie przed anonsem FFG o nowym cyklu, a inaczej gdy już wiemy, że będzie nowy cykl.
Kontekst się naprawdę zmienia.
Zwłaszcza, że ładnie to ujął Shuji na ten moment. Tylko ten moment w którym dostał odGalakty info, różni się trochę od momentu w którym to pisał na forum, choćby prze kontekst tego, że już mamy nową zapowiedź.
A ponieważ do tej pory Galakta wydawała wszystkie cykle i nie zadeklarowała kategorycznie, że nie planuje wydawać kolejnych to szanse na to dla graczy są naprawdę duże, że to również wyda.
Arius
Posty: 1413
Rejestracja: 30 mar 2016, 16:31
Has thanked: 297 times
Been thanked: 159 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Arius »

Luko_b pisze: 06 sie 2023, 17:07 Czy sa podstawy myslec, ze wiecej dodatkow nie wydadza? Moim zdaniem absolutnie nie. Czy ktos mowiac teraz, ze nie ma ich planach (wg publicznych informacji) klamie? nie.
Ujmę to tak. Nadal czas jest istotnym czynnikiem.
Na moment otrzymania odpowiedzi faktycznie to stwierdzenie było prawda. Galakta sama napisała, że w obecnej chwili nie planują.
Natomiast gdy już pojawia się zapowiedz nowego cyklu i w kontekście tych zapowiedzi, powoływanie się na stary news to już nadużycie.
Chodzi o chronologię.

Galakta pisze, że na tej moment nie planuje nic wydać. Być może wie już o nowym cyklu, ale umowy zobowiązują ją by o tym nic nie pisać.
Po jakimś czasie FFG ogłasza nowy cykl.
I częściowo w kontekście już tych informacji powoływanie się na tą odpowiedź Galakty jest po prostu błędem.
Więc tak, to jest kłamstwo, ponieważ powołuje się na wiadomość, która już straciła aktualność (i o tym doskonale osoba powołując się wie).
Miszon
Posty: 2515
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1015 times
Been thanked: 492 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Miszon »

shuji pisze: 06 sie 2023, 14:17
Arius pisze: 05 sie 2023, 16:54
Miszon pisze: 05 sie 2023, 16:19
Poproszę źródło takiej informacji, bo podejrzewam, że to IDZD.
Niestety kolega shuji ma za cel ciągłe wprowadzanie ludzi w błąd i wciskanie, że Galakta już nie wyda nic do AH LCG.
Taki niepotrzebny pseudo-trolling.
Przecież już wrzucałem, sami mi to napisali - nowej ery nie wydadzą a nowych rzeczy nie planuja



Obrazek
chyba nie zrozumiałeś ich wypowiedzi, a raczej ją zmanipulowałeś, gdyż jednocześnie cały czas wydają nowe rzeczy.

W momencie kiedy to pisali, nic nie było wiadomo na temat tego, żeby FFH miało wydawać coś nowego. Jak można plannować wydanie gry, której powstania nie ogłoszono? :lol:

Co do tego, że każdy ma prawo pisać, co mu się żywnie podoba, czy to oznacza, że mogę wszędzie na Fejsie, forach, instagramach i youtube pisać, że Lucrum ogłosił, że po Katakumbach nie zamierza wydawać już żadnego tytułu w świecie Brzdęka? Bo przecież to prawda: nie mają w planach żadnego innego.
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
shuji
Posty: 1280
Rejestracja: 23 kwie 2014, 19:47
Has thanked: 36 times
Been thanked: 219 times

Re: Przyszłość wydawnicza Arkham Horror:LCG po polsku

Post autor: shuji »

Ludzie ale jak oni bardziej dobitnie mogą powiedzieć że nic nie wydadzą ? Przecież nie mogą powiedzieć "nic już nigdy do tego nie wydamy, choćby nie wiem co". Oczywiste jest, że nie można sobie zamykać furtek i w korpogadce nigdy nic ostatecznego nie mówić - wystarczy że wrócą do serii np. za 10 lat i ktoś im potem to wypomni. Dla mnie ten komunikat jest jednoznaczny - nie planują nic wydać, czyli nic nie wydadzą.

Edit: to tak jak zapytali Kwapińskiego czy będzie 4 nemesis - powiedział że nie może powiedzieć że nie nigdy bo może za 15 lat AR albo coś wyda (albo ktoś inny kto wykupi IP), ale on nie zamierza pracować nad kolejnym nemesisem, nie ma takich planów, nie ma pomysłów i według niego nie, ale nigdy nie mów nigdy - dla mnie to identyczny komunikat jak galakty odnośnie hwa lcg - tj. Nie planujemy bo się nie dogadaliśmy z ffg, ale może kiedyś ktoś ich ich wykupi, sprzeda cokolwiek i się dogadamy, ale raczej na pewno nie
Ostatnio zmieniony 06 sie 2023, 17:59 przez shuji, łącznie zmieniany 1 raz.
Miszon
Posty: 2515
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1015 times
Been thanked: 492 times

Re: Przyszłość wydawnicza Arkham Horror:LCG po polsku

Post autor: Miszon »

Chłopie, czy ty w ogóle rozumiesz, co tu piszemy? Jak mogli ogłosić, że coś wydadzą, skoro nie było CZEGO wydawać, w momencie kiedy to pisali?!

Poza tym - proszę bardzo, info z ich fb SPRZED 6 DNI:

Obrazek
"cały czas rozwijamy tą serię" jak rozumiem oznacza "już nie zamierzamy jej wydawać"? Z ciekawego słownika korzystasz.
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
kubaf7
Posty: 51
Rejestracja: 17 sty 2022, 19:16
Has thanked: 60 times
Been thanked: 22 times

Re: Przyszłość wydawnicza Arkham Horror:LCG po polsku

Post autor: kubaf7 »

Miszon pisze: 06 sie 2023, 17:58 Chłopie, czy ty w ogóle rozumiesz, co tu piszemy? Jak mogli ogłosić, że coś wydadzą, skoro nie było CZEGO wydawać, w momencie kiedy to pisali?!

Poza tym - proszę bardzo, info z ich fb SPRZED 6 DNI:

Obrazek
"cały czas rozwijamy tą serię" jak rozumiem oznacza "już nie zamierzamy jej wydawać"? Z ciekawego słownika korzystasz.
Szkoda czasu na niego.
Miszon
Posty: 2515
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1015 times
Been thanked: 492 times

Re: Przyszłość wydawnicza Arkham Horror:LCG po polsku

Post autor: Miszon »

Przynajmniej na chwilę się zamknie :lol: .
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10924
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3357 times
Been thanked: 3217 times

Re: Przyszłość wydawnicza Arkham Horror:LCG po polsku

Post autor: japanczyk »

shuji pisze: 06 sie 2023, 17:51 Ludzie ale jak oni bardziej dobitnie mogą powiedzieć że nic nie wydadzą ? Przecież nie mogą powiedzieć "nic już nigdy do tego nie wydamy, choćby nie wiem co". Oczywiste jest, że nie można sobie zamykać furtek i w korpogadce nigdy nic ostatecznego nie mówić - wystarczy że wrócą do serii np. za 10 lat i ktoś im potem to wypomni. Dla mnie ten komunikat jest jednoznaczny - nie planują nic wydać, czyli nic nie wydadzą.
Shuji, po prostu jestes w bledzie i zle odczytujesz ten komunikat, dopowiadasz sobie tresc ktorej tam nie ma
Arius
Posty: 1413
Rejestracja: 30 mar 2016, 16:31
Has thanked: 297 times
Been thanked: 159 times

Re: Przyszłość wydawnicza Arkham Horror:LCG po polsku

Post autor: Arius »

shuji pisze: 06 sie 2023, 17:51 Ludzie ale jak oni bardziej dobitnie mogą powiedzieć że nic nie wydadzą ? Przecież nie mogą powiedzieć "nic już nigdy do tego nie wydamy, choćby nie wiem co". Oczywiste jest, że nie można sobie zamykać furtek i w korpogadce nigdy nic ostatecznego nie mówić - wystarczy że wrócą do serii np. za 10 lat i ktoś im potem to wypomni. Dla mnie ten komunikat jest jednoznaczny - nie planują nic wydać, czyli nic nie wydadzą.
Proszę uprzejmie. Tak mogą dobitnie poinformować o końcu.


Obrazek


Czy dostrzegasz różnice w komunikacie?
Ja dostrzegam. I mam nadzieję, że Ty też.

Tym bardziej, że jak byk w tym co pokazujesz napisali: co do kolejnych dodatków zobaczymy. Wystarczy więc po prostu zobaczyć.
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4671
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1217 times
Been thanked: 1419 times

Re: Przyszłość wydawnicza Arkham Horror:LCG po polsku

Post autor: Mr_Fisq »

Miszon pisze: 06 sie 2023, 17:58 Poza tym - proszę bardzo, info z ich fb SPRZED 6 DNI:

Obrazek
Dla mnie to przejściowo zamyka temat.
Sprzedam: Obniżki, nowości: Root, Lanzerath Ridge, Dawn of the Zeds, Etherfields
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
Awatar użytkownika
equiv
Posty: 45
Rejestracja: 10 lut 2021, 23:56
Has thanked: 9 times
Been thanked: 7 times

Re: Przyszłość wydawnicza Arkham Horror:LCG po polsku

Post autor: equiv »

Argumenty za zatrzymaniem wydawania serii:
  • Brak zapowiedzi Zapomnianej Ery w nowej wersji
  • Brak zapowiedzi Przerwanego Kręgu w nowej wersji
Argumenty za kontynuowaniem serii:
  • Wypuszczenie scenariusza "Szczęście i szaleństwo" po braku zapowiedzi Zapomnianej Ery
  • Trasa Cthulhu
  • "Cały czas rozwijamy tą serię"
  • Brak informacji o zaprzestaniu produkcji
Po prostu 2 reedycje starych cykli + jeden nowy cykl w ciągu jednego roku to trochę za dużo na nasz rynek. Zostały dwie stare reedycje do zapowiedzi przez FFG (Pożeracze Snów i Zmowa nad Innsmouth). Obstawiam, że Galakta planuje trochę odsapnąć i wydawać jedną reedycję i jeden nowy cykl w ciągu roku.
Czyli:
  • 2021 - Na krawędzi ziemi
  • 2022 - Dziedzictwo Dunwich, Szlak do Carcosy, Machinacje w czasie, Powrót Zapomnianej Ery (dodruk!), Szkarłatne klucze
  • 2023 - Szczęście i Szaleństwo, potencjalnie nowy cykl Święto Hemlock Vale, potencjalnie Zapomniana Era pod koniec roku
  • 2024 - Przerwany Krąg, potencjalnie nowy cykl Święto Hemlock Val
  • 2025 - Pożeracze Snów, nowy cykl
  • 2026 - Zmowa nad Innsmouth, nowy cykl
Będziemy trochę do tyłu względem angielskiej wersji ale tempo, które ma FFG jest naprawdę potężne a w przyszłym roku i tak zrobią ostatnie dwie reedycje i zostaną z tylko nowymi cyklami i może czymś nowym do dopełnienia sprzedaży. 2 cykle na rok brzmią dużo rozsądniej od trzech prawdę mówiąc, za równo z punktu widzenia konsumenta który musi je wszystkie na bieżąco konsumować jak i wydawnictwa, które bierze na siebie ryzyko magazynowania i sprzedaży.
Ostatnio zmieniony 06 sie 2023, 21:20 przez equiv, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4081
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Przyszłość wydawnicza Arkham Horror:LCG po polsku

Post autor: brazylianwisnia »

No, jak wydadzą nowy cykl w tym roku to chyba oznacza, że Galakta nie tylko kontynuuje wydawanie co przejmuje serie bo FFG planują wydać to w 2024 :)
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Awatar użytkownika
equiv
Posty: 45
Rejestracja: 10 lut 2021, 23:56
Has thanked: 9 times
Been thanked: 7 times

Re: Przyszłość wydawnicza Arkham Horror:LCG po polsku

Post autor: equiv »

brazylianwisnia pisze: 06 sie 2023, 21:16 No, jak wydadzą nowy cykl w tym roku to chyba oznacza, że Galakta nie tylko kontynuuje wydawanie co przejmuje serie bo FFG planują wydać to w 2024 :)
Oo, faktycznie, z przyzwyczajenia myślałem, że wydadzą to to do końca roku tak jak w przypadku dwóch poprzednich cykli.
shuji
Posty: 1280
Rejestracja: 23 kwie 2014, 19:47
Has thanked: 36 times
Been thanked: 219 times

Re: Przyszłość wydawnicza Arkham Horror:LCG po polsku

Post autor: shuji »

Hej,

Nie wiem czemu się tak odpalacie, widzę że temat powoduje dużo emocji, więc sobie odpuszczę zaglądanie tutaj, bo nie o to mi chodzi.

Jak dla mnie, to trochę pytanie do dziewczyny czy wyjdzie za Ciebie, a ona odpowiada, że nie ma takich planów, ale może coś się kiedyś zmieni (jak nie będzie miała lepszych opcji;) ) . A Wy mówicie, że przecież nie powiedziała "nie" i na pewno wam się ułoży :)

Dla wyjaśnienia wątpliwości - nie mam żadnych "kontaktów" w Galakcie, lubię to wydawnictwo, mam kilka ich gier. Wiem tyle co mi napisali bezpośrednio - dla mnie to jednoznaczna informacja, dla Was nie - ok.
Być może będą coś wydawali i macie rację - mam nawet nadzieję, że tak będzie. Mam wszystko w nowym formacie i chętnie będę dokupował wszystko co wyjdzie.

Nie mniej ja interpretuje ich wiadomość jako "nie ma i nie będzie". Przecież wystarczyło powiedzieć co w stylu Portalu, który delikatnie mówiąc nie słynie z dobrej komunikacji tj. na zasadzie "chcielibyśmy, zrobimy wszystko że wychodziło dalej, ale nie zawsze wszystko się da, pracujemy nad tym, żeby wydawać kolejne cykle, ale nie możemy nic obiecać" - a powiedzieli dokładnie na odwrót tj. "nie wydajemy i nie bedziemy, ale nie chcemy jeszcze jednoznacznie uciąć temat"
Arius
Posty: 1413
Rejestracja: 30 mar 2016, 16:31
Has thanked: 297 times
Been thanked: 159 times

Re: Przyszłość wydawnicza Arkham Horror:LCG po polsku

Post autor: Arius »

shuji pisze: 07 sie 2023, 08:28 Nie mniej ja interpretuje ich wiadomość jako "nie ma i nie będzie". Przecież wystarczyło powiedzieć co w stylu Portalu, który delikatnie mówiąc nie słynie z dobrej komunikacji tj. na zasadzie "chcielibyśmy, zrobimy wszystko że wychodziło dalej, ale nie zawsze wszystko się da, pracujemy nad tym, żeby wydawać kolejne cykle, ale nie możemy nic obiecać" - a powiedzieli dokładnie na odwrót tj. "nie wydajemy i nie bedziemy, ale nie chcemy jeszcze jednoznacznie uciąć temat"
Cytując to co wkleiłeś:"czy to się zmieni w przyszłości? Jest taka szansa".

Wyjaśnij mi jak z tego zdania wnioskujesz swoje
"I nie będzie"

Jak coś takiego można wywnioskować?
Po prostu próbuje sobie ułożyć.

-Jest?
- Aktualnie nie ma.
- Będzie?
- Jest taka szansa.
- A czyli nie będzie. Szkoda.

Jak? Jak? Dodajmy, że pierwsza część dotyczyła zapomnianej ery. Potem wyraźnie zaznaczyli, że na inne dodatki jest szansa, a Ty to uogólniłeś na wszystko.
No po prostu nie. Tak się po prostu nie wnioskuje.
oskaros88
Posty: 18
Rejestracja: 04 paź 2014, 01:14
Has thanked: 1 time

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: oskaros88 »

Czy wiadomo coś na temat starych kampani nowego formatu? Czy w ogóle będą dalej wydawane? Tak samo nowe dwie kampanie zostały zapowiedziane na stronie FFG, a na galakcie cisza. Czy trzeba już się przerzucac na angielska wersję Czy mozna jeszcze czekać na polska?

Przeniesione z głównego wątku o grze - Fisq
Awatar użytkownika
Dako
Posty: 873
Rejestracja: 13 paź 2021, 18:37
Has thanked: 272 times
Been thanked: 255 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Dako »

oskaros88 pisze: 11 sie 2023, 13:04 Czy wiadomo coś na temat starych kampani nowego formatu? Czy w ogóle będą dalej wydawane? Tak samo nowe dwie kampanie zostały zapowiedziane na stronie FFG, a na galakcie cisza. Czy trzeba już się przerzucac na angielska wersję Czy mozna jeszcze czekać na polska?
:lol:
A o czym tu przez ostatnie pięć stron tekstu toczy się dyskusja?
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4671
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1217 times
Been thanked: 1419 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Mr_Fisq »

Dako pisze: 11 sie 2023, 13:14 :lol:
A o czym tu przez ostatnie pięć stron tekstu toczy się dyskusja?
Akurat post został przeniesiony z głównego wątku o grze.
Edit: Dodałem informację na czerwono, żeby bardziej rzucało się w oczy :)
Sprzedam: Obniżki, nowości: Root, Lanzerath Ridge, Dawn of the Zeds, Etherfields
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
Awatar użytkownika
Dako
Posty: 873
Rejestracja: 13 paź 2021, 18:37
Has thanked: 272 times
Been thanked: 255 times

Re: Przyszłość wydawnicza Arkham Horror:LCG po polsku

Post autor: Dako »

A to wypada Użytkownika przeprosić.
Co niniejszym czynię.
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4671
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1217 times
Been thanked: 1419 times

Re: Przyszłość wydawnicza Arkham Horror:LCG po polsku

Post autor: Mr_Fisq »

Dako pisze: 11 sie 2023, 13:23 A to wypada Użytkownika przeprosić.
Co niniejszym czynię.
Spoko, moja wina, mogłem lepiej oznaczyć - nie każdy patrzy na tytuły postów, i nie zawsze tytuł postu determinuje temat z którego post pochodzi.
Sprzedam: Obniżki, nowości: Root, Lanzerath Ridge, Dawn of the Zeds, Etherfields
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10924
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3357 times
Been thanked: 3217 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: japanczyk »

oskaros88 pisze: 11 sie 2023, 13:04 Czy wiadomo coś na temat starych kampani nowego formatu? Czy w ogóle będą dalej wydawane? Tak samo nowe dwie kampanie zostały zapowiedziane na stronie FFG, a na galakcie cisza. Czy trzeba już się przerzucac na angielska wersję Czy mozna jeszcze czekać na polska?
Pewnie beda w swoim czasie, raczej nie przy pierwszym rzucie
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4081
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: brazylianwisnia »

oskaros88 pisze: 11 sie 2023, 13:04 Czy wiadomo coś na temat starych kampani nowego formatu? Czy w ogóle będą dalej wydawane? Tak samo nowe dwie kampanie zostały zapowiedziane na stronie FFG, a na galakcie cisza. Czy trzeba już się przerzucac na angielska wersję Czy mozna jeszcze czekać na polska?

Przeniesione z głównego wątku o grze - Fisq
Jakie nowe dwie kampanie? Galakta wydała wszystkie kampanie które do tej pory się ukazały. Ta jedna zapowiedziana zapewne będzie zapowiedziana później przez Galakte bo oni zazwyczaj nie zapowiadają dodatków do Arkham 6 miesięcy przed premierą.
Co do dodruków w nowym formacie narazie wygląda to słabo. Skoro 2 najpopularniejsze kampanie nie sprzedały się szałowo to nie wróży to dobrze dla tego formatu w PL.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
ODPOWIEDZ