Gra dla Fana piłki nożnej 10 lat

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Gildiril Blackcairn
Posty: 209
Rejestracja: 03 gru 2020, 20:04
Has thanked: 75 times
Been thanked: 15 times

Gra dla Fana piłki nożnej 10 lat

Post autor: Gildiril Blackcairn »

Witam. Mój siostrzeniec, zawodowy piłkarz :roll: ojciec zawodowy kibic
Szukam gry, która przypadnie im obu do gustu, starego trudno zaciągnąć do grania.

Mają w domu Agricole, Na skrzydłach, Catan, Everdell i ten dungeon crawler co udaje descenta ale jest brzydszy (Dungeon Saga).

Z prymitywnych gier piłkarskich mają Goool Egmonta.

Zastanawiam się, czy Eleven to będzie dobra gra dla takich pikników planszowych? Nie znam tej gry poza hypem w sieci.
Golfang
Posty: 1987
Rejestracja: 10 wrz 2018, 21:47
Lokalizacja: Będzin
Has thanked: 230 times
Been thanked: 314 times

Re: Gra dla Fana piłki nożnej 10 lat

Post autor: Golfang »

Eleven - jest to planszowy manadżer piłkarski. Czy 10 latek podoła tej grze - nie wiem. Zasad nie ma jakoś strasznie dużo. Wydali też sporo dodatków do niej. Więc jakby podstawka siadła to zawsze można później dokupić dodatki w prezencie. Obejrzyj jakiś gameplay albo recenzję.
----------------
10% flamberg.com.pl
rutra1992
Posty: 432
Rejestracja: 18 lis 2018, 22:34
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 158 times
Been thanked: 113 times

Re: Gra dla Fana piłki nożnej 10 lat

Post autor: rutra1992 »

Jeśli chodzi o symulacje meczu to dobre opinie ma Hat-trick (ale może moje słowo jest tutaj nie do końca wiarygodne bo akurat mam na sprzedaż :mrgreen:), ale to dostaniesz tylko z drugiej ręki. Gra to względnie prosta karcianka ale z całkiem niezła głębia.

Kiedys przeglądając temat natknąłem się na jeszcze dwa tytuły które w PL są ciężko dostępne niestety, no i to już bardziej skomplikowane:
- time of soccer (to znów raczej manager)
- soccer City (to już mecz piłkarski, ale nie pamiętam jak to dokładnie działa)
Awatar użytkownika
Gribbler
Posty: 544
Rejestracja: 11 wrz 2019, 22:24
Has thanked: 121 times
Been thanked: 393 times

Re: Gra dla Fana piłki nożnej 10 lat

Post autor: Gribbler »

Klask :)
ODPOWIEDZ