(Jarosławiec, Darłowo, Sławno, Ustka, Słupsk) pierwsza połowa sierpnia

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Seraphic_Seal
Posty: 831
Rejestracja: 28 lis 2021, 20:44
Has thanked: 288 times
Been thanked: 192 times

(Jarosławiec, Darłowo, Sławno, Ustka, Słupsk) pierwsza połowa sierpnia

Post autor: Seraphic_Seal »

Poszukiwana planszówkowa aktywność w terminie 05-13.08!

Tak się złożyło, że ląduje w Jarosławcu w wyżej wymienionym terminie. Tak się złożyło, że z całą rodziną, a nie jestem z tych uwielbiających całodniowe leżenie na słońcu. Na wypadek, gdyby rodzinka chciała spędzić cały urlop siedząc na plaży a ja miałbym się tam całymi dniami nudzić zawczasu zebrałem sobie kupkę książek i kilka gier planszowych do gry solo. A teraz oświeciło mnie, że może działa w tej okolicy jakiś klub albo jacyś inni plażowicze będą szukać do grania xd

Posługując się głównie mapą klubów planszowych udało ustalić się, że:
- Biblioteka w Ustce organizuje spotkania co dwa tygodnie. Wypada ono akurat w piątek 5.08, w godzinach 16-20. Niestety prawdopodobnie będę wtedy jeszcze w trasie, a na następne spotkanie już się nie załapię
- W Sławnie funkcjonuje klub Psia Kostka, ma sporą i niedawną aktywność na fb, nie znalazłem niestety informacji na temat jakichkolwiek spotkań. Napisałem na messengerze, czekam na odpowiedź.
- Słupski Ośrodek Kultury też coś kiedyś organizował. Na forum wciąż można znaleźć na ten temat post, niestety sprzed 2 lat. Też poszedł mail.
- Koszalin ma własną platformę do umawiania się na granie. Wow. Niestety panuje tam teraz dość mały ruch i jednak to trochę dalej niż zakładałem, bo tam i z powrotem to wycieczka na lekko 100 km :c ku mojej rozpaczy, ze względu na odległość, Trójmiasto też brzmi mało realnie. A byłaby okazja odwiedzić Rebela xd


Żeby uniknąć niezręczności preferowałbym właśnie jakiś klub niż prywatne spotkania xdd niestety nie będę miał też zbytnio czym "poczęstostować" - najprawdopodobniej pojadą ze mną tylko This War of Mine i Aeon's End. Mam nadzieję, że uda się je upchać bezpiecznie do samochodu.
Na forum wchodzę głównie 7-15:30 w dni robocze.
Osoby odpowiedzialne za produkcję i dystrybucję monopoly w 2024r. powinny być osądzone za zbrodnie wojenne. 90 minut bezdecyzyjnego rzucania 2k6.
Awatar użytkownika
crazygandalf
Posty: 420
Rejestracja: 14 lut 2016, 16:25
Has thanked: 78 times
Been thanked: 480 times
Kontakt:

Re: (Jarosławiec, Darłowo, Sławno, Ustka, Słupsk) pierwsza połowa sierpnia

Post autor: crazygandalf »

My w Koszalinie prowadzimy klub od kilku lat. Z przerwą covidową. W każdy piątek mamy spotkania od 17.00 Ale z tego co piszesz może być ciężko. Aczkolwiek zapraszam jakby jednak udało się złapać czas:
https://www.facebook.com/planszowkionline
Awatar użytkownika
Seraphic_Seal
Posty: 831
Rejestracja: 28 lis 2021, 20:44
Has thanked: 288 times
Been thanked: 192 times

Re: (Jarosławiec, Darłowo, Sławno, Ustka, Słupsk) pierwsza połowa sierpnia

Post autor: Seraphic_Seal »

crazygandalf pisze: 04 sie 2022, 12:35 My w Koszalinie prowadzimy klub od kilku lat. Z przerwą covidową. W każdy piątek mamy spotkania od 17.00 Ale z tego co piszesz może być ciężko. Aczkolwiek zapraszam jakby jednak udało się złapać czas:
https://www.facebook.com/planszowkionline
wszystko akurat w piątek xd ale jak nie w ten to może za tydzień będzie okazja ;)
Na forum wchodzę głównie 7-15:30 w dni robocze.
Osoby odpowiedzialne za produkcję i dystrybucję monopoly w 2024r. powinny być osądzone za zbrodnie wojenne. 90 minut bezdecyzyjnego rzucania 2k6.
ODPOWIEDZ