(Warszawa) Android Netrunner

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
piwko
Posty: 363
Rejestracja: 05 lut 2019, 12:09
Has thanked: 68 times
Been thanked: 101 times

(Warszawa) Android Netrunner

Post autor: piwko »

Jako że finał zbiórki na produkty NISEI zbliża się wielkimi krokami pomyślałem że można spróbować skrzyknąć ludzi z Warszawy i okolic do spotkań.

Jest Liga Netrunnera w Cybermachinie, którą wszystkim serdecznie polecam, ale tam grany jest format standard i na początek może to być ciężka nauka.

Mam angielskie wersje decków, chętnie nauczę Was co i jak, na tyle na ile sam umiem. Są dużo bardziej kompetentne osoby, ale na początek powinno wystarczyć.

Jeśli będzie odpowiednia liczba chętnych to założę jakąś grupę na którymś z komunikatorów żeby łatwiej było dogadywać szczegóły.

Pozdrawiam,
Maciek

EDIT: dodam że jestem z okolic Bemowa
piwko
Posty: 363
Rejestracja: 05 lut 2019, 12:09
Has thanked: 68 times
Been thanked: 101 times

Re: (Warszawa) Android Netrunner

Post autor: piwko »

Stanleyarmstrong pisze: 11 lis 2022, 05:15 Jak dołączyć?
Napisz PW i zgadamy się
staniach21
Posty: 547
Rejestracja: 06 mar 2020, 08:43
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 209 times
Been thanked: 165 times

Re: (Warszawa) Android Netrunner

Post autor: staniach21 »

Niestety finał zbliżający się wielkimi krokami od czerwca jeszcze się nie zbliżył ;)))), ale pewnie bliżej jak dalej może dotrze przed 2023... Gracie cos w ten startup w Cyber Machinie czy póki co nie było ekipy z powodu niezrealizowanej zbiórki???
piwko
Posty: 363
Rejestracja: 05 lut 2019, 12:09
Has thanked: 68 times
Been thanked: 101 times

Re: (Warszawa) Android Netrunner

Post autor: piwko »

staniach21 pisze: 11 lis 2022, 12:45 Niestety finał zbliżający się wielkimi krokami od czerwca jeszcze się nie zbliżył ;)))), ale pewnie bliżej jak dalej może dotrze przed 2023... Gracie cos w ten startup w Cyber Machinie czy póki co nie było ekipy z powodu niezrealizowanej zbiórki???
W Cybermachinie grają prawie co tydzień, prawie wyłącznie w standard. Mi strasznie to nie pod drodze i wypadają różne rzeczy: a to praca, a to zebrania dzieci, a to inne zobowiązania.

Liczę na to, że więcej ruszy się jak dojdą karty.
staniach21
Posty: 547
Rejestracja: 06 mar 2020, 08:43
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 209 times
Been thanked: 165 times

Re: (Warszawa) Android Netrunner

Post autor: staniach21 »

Chętnie bym wpadł, ale właśnie Startup i w momencie jak Fulgrim wyśle te karty :D Póki co jinteki.net
lemon_curry
Posty: 275
Rejestracja: 10 mar 2020, 12:30
Has thanked: 51 times
Been thanked: 21 times

Re: (Warszawa) Android Netrunner

Post autor: lemon_curry »

piszę priv
ODPOWIEDZ