Wojna w Krainie Czarów / Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4472
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1354 times
Been thanked: 848 times
Kontakt:

Re: Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: Hardkor »

vnzk pisze: 03 lis 2023, 11:49 Może ktoś zabezpiecza przedświąteczny budżet na Wonderlandsów, więc informacyjnie, we wczorajszym filmie Piotrek z Planszowych Newsów potwierdził, że premiera będzie dopiero w przyszłym roku (nie wiadomo, kiedy dokładnie).
Raczej początkiem roku O ILE drukują razem z wydawcą. Wersja KS ma dotrzeć końcem grudnia do wspierających z Europy.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
apriori
Posty: 25
Rejestracja: 09 lut 2014, 21:58
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times

Re: Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: apriori »

MowMiStefan pisze: 13 lut 2023, 11:43 Mam wersję Retail. Zrezygnowałem z kapslowania żetonów, bo to naprawdę robi się masa (i nie mówię tylko o ilosci ale i wadze)... i teraz trochę żałuję. Żetony sie rozwarstwiają i sklejają. Teraz już też nie będę kapslował, bo zamówiłem chipy w obecnej kampanii - do czasu ich przyjścia WW poleży pewnie na półce. Tak więc radzę: albo zakapslujcie albo bierzcie te z kampanii. W worku grzebie się więcej niż w przypadku kolonii obcych czy testów AH.
A myślisz, że zakup takich meeple z naklejkami upiększy grę?

https://www.etsy.com/pl/listing/1272274 ... _active_22
MowMiStefan
Posty: 636
Rejestracja: 17 sie 2020, 15:09
Lokalizacja: Warszawa/Tychy
Has thanked: 68 times
Been thanked: 162 times

Re: Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: MowMiStefan »

apriori pisze: 04 gru 2023, 08:35 A myślisz, że zakup takich meeple z naklejkami upiększy grę?
https://www.etsy.com/pl/listing/1272274 ... _active_22
Generalnie bardzo lubie "picować" sobie gry, ale gdzieś tam jednak jest granica. Akurat w przypadku WW w ogóle nie brakuje mi "tematycznych" mepelków, choć nie ukrywam, że ładnie wyglądają - natomiast na planszy to się w sumie rozmywają - równie dobrze mogłyby być kosteczki moim zdaniem, bo służą tylko podliczeniu punktów siły.
EDIT: dopiero teraz przewinąłem sobie obrazki na tym Etsy i zobaczyłem jak to z naklejkami wyglada. No gołych mepli na pewno bym nie brał.. z naklejkami wygladają super... bardzo mi się podobają... ale w sumie... i tak to tylko licznik siły/zycia w regionie...


Jeśli czegoś w wersji nie-deluxe brakuje to znaczników dla Wonderlandianinów, żeby łatwo identyfikować do kogo należą - grając w 2 osoby ustawiamy się na skrajnych częściach pola - w więcej robi się już czasem tłok i bałagan.
Moja półka - chetnie umówię się na partyjkę (Tychy i okolice).

Sprzedam / Kupię
Awatar użytkownika
Diserve
Posty: 196
Rejestracja: 05 paź 2021, 08:35
Has thanked: 92 times
Been thanked: 67 times

Re: Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: Diserve »

Generalnie mocno napalony byłem na ten tytuł żeby kupić jak wyda go Galakta i w sumie myślałem, że żetony i standy zamiast figurek to jedyne zmiany. Ale jak czytam to poziom 'zbiedzenia' wersji retail biorąc pod uwage, że pewnie tanio i tak nie będzie sprawia, że w ogóle zastanawiam się czy kupować
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10923
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3356 times
Been thanked: 3217 times

Re: Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: japanczyk »

Diserve pisze: 04 gru 2023, 12:53 Generalnie mocno napalony byłem na ten tytuł żeby kupić jak wyda go Galakta i w sumie myślałem, że żetony i standy zamiast figurek to jedyne zmiany. Ale jak czytam to poziom 'zbiedzenia' wersji retail biorąc pod uwage, że pewnie tanio i tak nie będzie sprawia, że w ogóle zastanawiam się czy kupować
tanio to juz bylo - retail angielski kolo 300 zl chodzil, ale przypomne, ze wersja KSowa za 660 :)
Awatar użytkownika
Diserve
Posty: 196
Rejestracja: 05 paź 2021, 08:35
Has thanked: 92 times
Been thanked: 67 times

Re: Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: Diserve »

japanczyk pisze: 04 gru 2023, 12:58
Diserve pisze: 04 gru 2023, 12:53 Generalnie mocno napalony byłem na ten tytuł żeby kupić jak wyda go Galakta i w sumie myślałem, że żetony i standy zamiast figurek to jedyne zmiany. Ale jak czytam to poziom 'zbiedzenia' wersji retail biorąc pod uwage, że pewnie tanio i tak nie będzie sprawia, że w ogóle zastanawiam się czy kupować
tanio to juz bylo - retail angielski kolo 300 zl chodzil, ale przypomne, ze wersja KSowa za 660 :)
Nawet nie o cenę chodzi, a sam fakt, że nie nic poza retail nie będzie dostępne i to smuteczek - kampanie przespałem bo nie śledzę jakoś mocno
MowMiStefan
Posty: 636
Rejestracja: 17 sie 2020, 15:09
Lokalizacja: Warszawa/Tychy
Has thanked: 68 times
Been thanked: 162 times

Re: Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: MowMiStefan »

Diserve pisze: 04 gru 2023, 13:02 Nawet nie o cenę chodzi, a sam fakt, że nie nic poza retail nie będzie dostępne i to smuteczek - kampanie przespałem bo nie śledzę jakoś mocno
O nie nie nie - ja absolutnie nie odpuszczałbym wersji retail. Sam miałem taką i w sumie nic mi nie przeszkadza poza tokenami - dlatego w kampanii zamówiłem tylko je. Niemniej nadal można zakapselkować te z retaila i i tak będzie się dobrze grać. A gra moim zdaniem jest bardzo dobra (jeśli ktoś lubi negatywną interakcję oraz push your luck). WW, Inis, El Grande - trzymam je na półce blisko siebie (choć jest tam też Pan Lodowego Ogrodu, Root i Chaos w SŚ, Kemet i Cyklady) - dla mnie to gry o podobnym charakterze/odczuciu gry, które nieznacznie różnią się dodatkowymi/uzupełniającymi mechanikami.
Moja półka - chetnie umówię się na partyjkę (Tychy i okolice).

Sprzedam / Kupię
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4472
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1354 times
Been thanked: 848 times
Kontakt:

Re: Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: Hardkor »

MowMiStefan pisze: 04 gru 2023, 13:44
Diserve pisze: 04 gru 2023, 13:02 Nawet nie o cenę chodzi, a sam fakt, że nie nic poza retail nie będzie dostępne i to smuteczek - kampanie przespałem bo nie śledzę jakoś mocno
O nie nie nie - ja absolutnie nie odpuszczałbym wersji retail. Sam miałem taką i w sumie nic mi nie przeszkadza poza tokenami - dlatego w kampanii zamówiłem tylko je. Niemniej nadal można zakapselkować te z retaila i i tak będzie się dobrze grać. A gra moim zdaniem jest bardzo dobra (jeśli ktoś lubi negatywną interakcję oraz push your luck). WW, Inis, El Grande - trzymam je na półce blisko siebie (choć jest tam też Pan Lodowego Ogrodu, Root i Chaos w SŚ, Kemet i Cyklady) - dla mnie to gry o podobnym charakterze/odczuciu gry, które nieznacznie różnią się dodatkowymi/uzupełniającymi mechanikami.
Po co tyle podobnych gier skoro sam mówisz, że się nieznacznie różnią?
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10923
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3356 times
Been thanked: 3217 times

Re: Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: japanczyk »

Hardkor pisze: 04 gru 2023, 13:50
WW, Inis, El Grande - trzymam je na półce blisko siebie (choć jest tam też Pan Lodowego Ogrodu, Root i Chaos w SŚ, Kemet i Cyklady) - dla mnie to gry o podobnym charakterze/odczuciu gry, które nieznacznie różnią się dodatkowymi/uzupełniającymi mechanikami.
Po co tyle podobnych gier skoro sam mówisz, że się nieznacznie różnią?
podobne odczucia z gry nie oznaczaja tego, ze gry sie nieznacznie roznia
Awatar użytkownika
Lossentur
Posty: 310
Rejestracja: 09 maja 2018, 14:49
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 146 times
Been thanked: 146 times

Re: Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: Lossentur »

Diserve pisze:
Spoiler:
Nawet nie o cenę chodzi, a sam fakt, że nie nic poza retail nie będzie dostępne i to smuteczek - kampanie przespałem bo nie śledzę jakoś mocno
Jeżeli nie zależy Ci aby mieć jak najszybciej to możesz poczekać na kolejną kampanie. Teraz była pod reprint i mały dodatek, ale w planach jest rozszerzenie tytułu o większe dodatki.
MowMiStefan
Posty: 636
Rejestracja: 17 sie 2020, 15:09
Lokalizacja: Warszawa/Tychy
Has thanked: 68 times
Been thanked: 162 times

Re: Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: MowMiStefan »

Hardkor pisze: 04 gru 2023, 13:50 Po co tyle podobnych gier skoro sam mówisz, że się nieznacznie różnią?
Oczywiscie to jest bardzo dobre pytanie. Można by je rozwinąć poprzez: "po co Ci 150+ gier w kolekcji przecież i tak ich wystarczajaco nie ograsz" - i pewnie masz rację. Do tego znajomi mają część z nich no ale co ja poradzę - wykorzystałem i co? mam porzucić na olx? Miłość mojego życia? niechby tylko 5-minutową, ale serce nie sługa!
japanczyk pisze: 04 gru 2023, 13:59 podobne odczucia z gry nie oznaczaja tego, ze gry sie nieznacznie roznia
Dokładnie - czasem mamy ochotę na "prostą" nawalankę i gramy Kemet. Albo chcemy sobie porobić na zlość i gramy Inis. Albo jest komplet ogranych wyjadaczy i gramy Root (albo jakiegoś COINa). Albo bierze nas powrót do klasyki i wskakuje "proste" El Grande. W każdej z wymienionych wcześniej gier jest jakiś element negatywnej interakcji i to jest dla mnie to "podobne odczucie" - wiem, że będziemy sobie zasadniczo dop******* - a pewnie czasem nawet wiedząc, że nie jest to w naszym najlepszym interesie (oh Inis Inis...). Ale jednocześnie w każdej z nich mechanika trochę się różni i wprowadza dodatkowe zasady.
W Wonderland's War Tea Party i potem worek dają mi olbrzymie emocje. Nie dość, że walczę z przeciwnikiem to jeszcze ze swoją chciwością. Zwykle jest przy tym mnóstwo śmiechu. Ale nie chciałbym grac tylko w WW.. nawet nie głównie w WW.
Moja półka - chetnie umówię się na partyjkę (Tychy i okolice).

Sprzedam / Kupię
Awatar użytkownika
Kocia
Posty: 101
Rejestracja: 12 sty 2021, 17:55
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 39 times
Been thanked: 61 times
Kontakt:

Re: Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: Kocia »

apriori pisze: 04 gru 2023, 08:35
A myślisz, że zakup takich meeple z naklejkami upiększy grę?

https://www.etsy.com/pl/listing/1272274 ... _active_22
Zamówiłam same naklejki, więc za jakiś czas będę mogła podzielić się wrażeniami. 🙂 Jak się wrzuci do koszyka i wyjdzie, po jakimś czasie dorzucają rabat 10% by zachęcić do zakupu. 😉
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10923
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3356 times
Been thanked: 3217 times

Re: Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: japanczyk »

Jakby ktos byl zainteresowany to dostalem wlasnie maila, ze mozna sfinalizowac jeszcze PM, ale mam na twardo dodana podstawke deluxe + shards + premium chips - cena takiej przyjemnosci to ~ 1020 zl
Awatar użytkownika
Kocia
Posty: 101
Rejestracja: 12 sty 2021, 17:55
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 39 times
Been thanked: 61 times
Kontakt:

Re: Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: Kocia »

japanczyk pisze: 08 sty 2024, 22:41 Jakby ktos byl zainteresowany to dostalem wlasnie maila, ze mozna sfinalizowac jeszcze PM, ale mam na twardo dodana podstawke deluxe + shards + premium chips - cena takiej przyjemnosci to ~ 1020 zl
Z dostawą w tym rzucie? Statek już chyba w Europie, ciekawe. :o
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10923
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3356 times
Been thanked: 3217 times

Re: Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: japanczyk »

Kocia pisze: 08 sty 2024, 23:01
japanczyk pisze: 08 sty 2024, 22:41 Jakby ktos byl zainteresowany to dostalem wlasnie maila, ze mozna sfinalizowac jeszcze PM, ale mam na twardo dodana podstawke deluxe + shards + premium chips - cena takiej przyjemnosci to ~ 1020 zl
Z dostawą w tym rzucie? Statek już chyba w Europie, ciekawe. :o
yup:
Hello!

If you are receiving this email that means you have an incomplete Pledge Manager for the Wonderland's War 2.0 campaign and we couldn't complete your fulfillment. Don't fret, we have temporarily unlocked the PM so you can login and take care of that. You may have a balance for add ons, shipping or need to give us more info on your shipping address. Either way, get in there and take care of it TODAY! I can only leave this open until Thursday and then I need to close it back up so we can pull the reporting to get fulfillment partners all this info.

Pledge Manager link - https://druid-city.pledgemanager.com/pr ... f-madness/

Now if there is something you wanted but forgot to add it to your order, I am afraid we can't add that to this order as we have sent precise numbers to fulfillment partners, but we do have preorders open while supplies last in the DCG webstore. These will start shipping once the crowdfunding campaign is finished in a few weeks.
Awatar użytkownika
Diserve
Posty: 196
Rejestracja: 05 paź 2021, 08:35
Has thanked: 92 times
Been thanked: 67 times

Re: Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: Diserve »

japanczyk pisze: 08 sty 2024, 22:41 Jakby ktos byl zainteresowany to dostalem wlasnie maila, ze mozna sfinalizowac jeszcze PM, ale mam na twardo dodana podstawke deluxe + shards + premium chips - cena takiej przyjemnosci to ~ 1020 zl
Czyli można domówić albo cały pakiet albo nic? 🧐
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10923
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3356 times
Been thanked: 3217 times

Re: Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: japanczyk »

Diserve pisze: 09 sty 2024, 09:33
japanczyk pisze: 08 sty 2024, 22:41 Jakby ktos byl zainteresowany to dostalem wlasnie maila, ze mozna sfinalizowac jeszcze PM, ale mam na twardo dodana podstawke deluxe + shards + premium chips - cena takiej przyjemnosci to ~ 1020 zl
Czyli można domówić albo cały pakiet albo nic? 🧐
Dokladnie, aczkolwiek juz raczej po temacie

Tymczasem dzisiaj mail o dostawie, wiec bedzie pewnie lada dzien po niedzieli :)
Awatar użytkownika
wrojka
Posty: 454
Rejestracja: 10 cze 2018, 00:00
Lokalizacja: Gdańsk Wrzeszcz
Has thanked: 224 times
Been thanked: 208 times

Re: Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: wrojka »

japanczyk pisze: 09 sty 2024, 09:36 Tymczasem dzisiaj mail o dostawie, wiec bedzie pewnie lada dzien po niedzieli :)
Łooo kurcze, też dostałem właśnie mail że w końcu się ruszyło.

Ubolewam trochę nad tym, że do wydania deluxe nie ma żadnego sensownego insertu, który pomieściłby zakoszulkowane karty (razem z tym mini-dodatkiem) czy base ringi. Gdyby ktoś szukał to podobno najsensowniejsze są te 2

https://www.thingiverse.com/thing:5471632
https://www.etsy.com/pl/listing/1285687 ... -organizer
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4671
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1216 times
Been thanked: 1419 times

Re: Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: Mr_Fisq »

Galakta zapowiedziała premierę na marzec.

Źródło: FB Galakty
Sprzedam: Obniżki, nowości: Root, Lanzerath Ridge, Dawn of the Zeds, Etherfields
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
Awatar użytkownika
Atamán
Posty: 1342
Rejestracja: 13 kwie 2010, 12:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 552 times
Been thanked: 281 times

Re: Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: Atamán »

Kocia pisze: 15 lut 2023, 22:41 Miałam wersję retail zakapslowaną, ale ostatecznie postanowiłam zamienić na deluxe. Żetony w kapslach 25 mm z Aliexpress mieściły się idealnie. Fajnie się nimi grało.
Dzięki za polecenie, zamówiłem.

A są jakieś inserty pasujące do wersji retail, ale z żetonami w kapsułach? :)
MowMiStefan
Posty: 636
Rejestracja: 17 sie 2020, 15:09
Lokalizacja: Warszawa/Tychy
Has thanked: 68 times
Been thanked: 162 times

Re: Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: MowMiStefan »

Atamán pisze: 08 lut 2024, 12:36 A są jakieś inserty pasujące do wersji retail, ale z żetonami w kapsułach? :)
Ja mogę ten polecić: https://www.etsy.com/listing/1548016605 ... zer-retail
Wady/niedogodnosci:
1. karty questów nie wchodzą mi w koszulkach - brakuje pewnie z 1mm - ale ukosem ulozone leżą
2. chipy Wonderlandianinów są w parami w pionie i bez oznakowania - jak nie grasz często, to będziesz szukał w której przegródce (ale nadal jest to 1 tray i 12 przegródek więc nei jest to wielki problem)
3. nie wszystkie standy Wonderlandianinów mieszczą sie z podstawką (więc tak z 5 podstawek trzeba rozłączyć).

Ostatnio dostałem w końcu moje Deluxe-Chipy i szczerze nie wiem czy nie zostane przy kapslach. Deluxe są średnicą zbieżne z kartonowym chipem, wiec w tym insercie mają dużo luzu. Całe pudełko deluxe nie mieści się w podstawce Retalil (ma taki rozmiar, że mogę je położyć na dolnej części i założyć pokrywę i mam lid lift po prostu) i co najgorsze - pudełko jest otwierane zamachowo z jednej strony - wiec I TAK nie położe go na stole, żeby każdy wybierał - jakby zrobili z obu stron magnes i możliwość odłączenia pokrywki byłoby zajebiście, a tak... meh (wiem, że mogę wyjąć tackę, ale mi się nie chce). Chipy fajne, funkcjonalnie tak sobie. Ostatnio mam wrażenie, że GameTrayz w ogóle nie patrzą na ergonomię gry, tylko na bycie sorterem/insertem.
Moja półka - chetnie umówię się na partyjkę (Tychy i okolice).

Sprzedam / Kupię
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4472
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1354 times
Been thanked: 848 times
Kontakt:

Re: Wojna w Krainie Czarów / Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: Hardkor »

Parę dni temu dotarła moja kopia deluxe. Muszę przyznać, że wykonanie naprawdę super. W życiu chyba grubszych kart nie miałem w rękach.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
Kocia
Posty: 101
Rejestracja: 12 sty 2021, 17:55
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 39 times
Been thanked: 61 times
Kontakt:

Re: Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: Kocia »

Kocia pisze: 10 gru 2023, 10:27
apriori pisze: 04 gru 2023, 08:35 A myślisz, że zakup takich meeple z naklejkami upiększy grę?
https://www.etsy.com/pl/listing/1272274 ... _active_22
Zamówiłam same naklejki, więc za jakiś czas będę mogła podzielić się wrażeniami. 🙂 Jak się wrzuci do koszyka i wyjdzie, po jakimś czasie dorzucają rabat 10% by zachęcić do zakupu. 😉
Meeple obklejone i powiem szczerze, że takie upiększenie gry podoba mi się chyba nawet bardziej niż żetony deluxe - te zakapslowane kartonowe też fajnie dawały radę.

Obrazek
khuba
Posty: 983
Rejestracja: 15 cze 2017, 11:36
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 308 times
Been thanked: 277 times

Re: Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: khuba »

Kocia pisze: 08 lut 2024, 21:31
Meeple obklejone i powiem szczerze, że takie upiększenie gry podoba mi się chyba nawet bardziej niż żetony deluxe - te zakapslowane kartonowe też fajnie dawały radę.
Jak trzymają się te naklejki? zamówiłem kiedyś od nich zestaw do Res Arcana ale poodchodziły (może na słabą partię trafiłem...)
Sprzedam:
Cerebria, Miasteczka, Weather Machine - metalowe zębatki
Awatar użytkownika
Kocia
Posty: 101
Rejestracja: 12 sty 2021, 17:55
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 39 times
Been thanked: 61 times
Kontakt:

Re: Wojna w Krainie Czarów / Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: Kocia »

Dobrze się trzymają, mam też od nich naklejki do Flamecrafta i również jest w porządku. Jestem zadowolona. Nie wiem tylko, czy te nie mają nieco fajniejszych grafik: https://www.etsy.com/pl/listing/1231972 ... pgrade-kit . Wcześniej je przegapiłam.
ODPOWIEDZ