Czacha Games

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
wrojka
Posty: 454
Rejestracja: 10 cze 2018, 00:00
Lokalizacja: Gdańsk Wrzeszcz
Has thanked: 224 times
Been thanked: 208 times

Re: Czacha Games

Post autor: wrojka »

Czacha Games pisze: 21 sie 2023, 11:05
wrojka pisze: 18 sie 2023, 13:00 czy macie może jakieś wieści o polskiej wersji Harrow County?
Ale o jakie wieści pytasz? Nic się nie zmieniło i będziemy ją wydawać. Przynajmniej wszystko na to wskazuje :)
Czy ta jesień 2023 jest aktualnym terminem?
Dziś w Planszowych Newsach podali info, że Czacha Games wyda "Harrow County" jesienią 2023.
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: Czacha Games

Post autor: Czacha Games »

Informacja z rana.... ruszyła limitowana przedsprzedaż Black Rose Wars Duel Lex

https://czachagames.pl/black-rose-wars-duel-lex/
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
deryl
Posty: 54
Rejestracja: 11 sie 2005, 19:39
Lokalizacja: Warka
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Czacha Games

Post autor: deryl »

Witam, Czy są jakieś plany na dodruk Klanów Kaledonii? Pozdrawiam
www.kajakPATROL.pl - wypożyczalnia kajaków k Warszawy;
Białobrzegi - Warka
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: Czacha Games

Post autor: Czacha Games »

deryl pisze: 19 wrz 2023, 13:51 Witam, Czy są jakieś plany na dodruk Klanów Kaledonii? Pozdrawiam
Nie ma takich planów.
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4105
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2635 times
Been thanked: 2547 times

Re: Czacha Games

Post autor: Gizmoo »

Drogie Czaszeczki, kilka pytań do ojca prowadzącego:

1. Czy termin wydania Endeavor: Deep Sea i D.E.I. nie uległ zmianie? Doczekamy się jeszcze w tym roku?

2. Dlaczego w katalogu BGG nie umieszczono dodatku Faith & Anarchy do D.E.I.? Oryginalny wydawca śpi, czy mu nie zależy? Przyznam, że jeszcze się nie spotkałem z taką opieszałością, a chętnie już odznaczyłbym ten dodatek w swojej kolekcji, jako "preordered". :lol: (no i oczywiście fajnie by było, gdyby była Wasza polska edycja)

3. Jest w planach jakiś "Czachcon", czy tylko to, co ogłosiliście na FB? Fajnie by było zagrać gdzieś na jakimś evencie w tytuły z Waszej oferty, nawet w prototypy. Planszówki na Narodowym, czy Spodek to średnio przyjazna lokacja na tłumaczenie zasad i spokojną rozgrywkę. :wink: Nie wspominam o tym, że przydałoby się więcej stołów do grania z Waszymi tytułami. ;)
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3352
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 2009 times

Re: Czacha Games

Post autor: Ardel12 »

4. Kiedy startuje przedsprzedaż Hrabstwa Harrow?
Kowal04
Posty: 59
Rejestracja: 01 kwie 2020, 15:38
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Czacha Games

Post autor: Kowal04 »

Gizmoo pisze: 28 wrz 2023, 14:33 2. Dlaczego w katalogu BGG nie umieszczono dodatku Faith & Anarchy do D.E.I.? Oryginalny wydawca śpi, czy mu nie zależy? Przyznam, że jeszcze się nie spotkałem z taką opieszałością, a chętnie już odznaczyłbym ten dodatek w swojej kolekcji, jako "preordered". :lol: (no i oczywiście fajnie by było, gdyby była Wasza polska edycja)
Spokojnie, nie ma również dodatków do BRW:R, Runara i The Breach :wink:
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: Czacha Games

Post autor: Czacha Games »

Zapraszamy na nasz kanał na youtube - podczas ostatnich Pogaduch na Czerwonej Kanapie mówiliśmy o wszystkich naszych zapowiedzianych grach :)

https://youtu.be/VvWZ0KQIUSE
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
Seraphic_Seal
Posty: 831
Rejestracja: 28 lis 2021, 20:44
Has thanked: 288 times
Been thanked: 192 times

Re: Czacha Games

Post autor: Seraphic_Seal »

Czacha Games pisze: 25 paź 2023, 09:59 Zapraszamy na nasz kanał na youtube - podczas ostatnich Pogaduch na Czerwonej Kanapie mówiliśmy o wszystkich naszych zapowiedzianych grach :)

https://youtu.be/VvWZ0KQIUSE
Zdecydowanie przydałoby się przynajmniej podsumowanie w wersji tekstowej. Chociaż i tak super, że są te "etykietki czasowe"
Na forum wchodzę głównie 7-15:30 w dni robocze.
Osoby odpowiedzialne za produkcję i dystrybucję monopoly w 2024r. powinny być osądzone za zbrodnie wojenne. 90 minut bezdecyzyjnego rzucania 2k6.
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4105
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2635 times
Been thanked: 2547 times

Re: Czacha Games

Post autor: Gizmoo »

Czacha Games pisze: 25 paź 2023, 09:59 Zapraszamy na nasz kanał na youtube - podczas ostatnich Pogaduch na Czerwonej Kanapie mówiliśmy o wszystkich naszych zapowiedzianych grach :)
Miesiąc od zadanych pytań i zero odpowiedzi. :? Gdyby nie Facebook i Planszowe Newsy, to bym się nie dowiedział, że WSZYSTKO jest opóźnione.

Szkoda, że olewacie to forum, drogie Czachony. Zasłużona żółta kartka.
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3352
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 2009 times

Re: Czacha Games

Post autor: Ardel12 »

Gizmoo pisze: 25 paź 2023, 12:59
Czacha Games pisze: 25 paź 2023, 09:59 Zapraszamy na nasz kanał na youtube - podczas ostatnich Pogaduch na Czerwonej Kanapie mówiliśmy o wszystkich naszych zapowiedzianych grach :)
Miesiąc od zadanych pytań i zero odpowiedzi. :? Gdyby nie Facebook i Planszowe Newsy, to bym się nie dowiedział, że WSZYSTKO jest opóźnione.

Szkoda, że olewacie to forum, drogie Czachony. Zasłużona żółta kartka.
Tak, na FB po pierwsze odpowiadają, a po drugie są użytkownicy, którzy robią podsumowania w wersji tekstowej, więc można szybko dowiedzieć się co i jak. Niestety większość wieści zła, ale też nie z winy Czachy.

Ja posmutniałem, że Hrabstwo Harrow nie zaliczy premiery w tym roku, pewnie nawet przedsprzedaży.
Awatar użytkownika
nidhog
Posty: 1624
Rejestracja: 08 gru 2018, 22:49
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 21 times
Been thanked: 359 times
Kontakt:

Re: Czacha Games

Post autor: nidhog »

Ardel12 pisze: 25 paź 2023, 17:21 Niestety większość wieści zła, ale też nie z winy Czachy.
Może poza tym, że się obrazili za krytykę tłumaczeń po kolejnych swoich błędach i zabrali dostęp do instrukcji, która się chwalili, że jest świetna ;)
Moje zbiórki: Inventions - Szczegóły: tu
Rabaty: TlamaGames - 6%, Regatuljocurilor - 20%
W dniach 5.11 - 19.11 - nie ma mnie w Polsce. Kontakt może być utrudniony.
Torquemada666
Posty: 787
Rejestracja: 24 sie 2009, 11:08
Has thanked: 250 times
Been thanked: 126 times

Re: Czacha Games

Post autor: Torquemada666 »

Gizmoo pisze: 25 paź 2023, 12:59
Czacha Games pisze: 25 paź 2023, 09:59 Zapraszamy na nasz kanał na youtube - podczas ostatnich Pogaduch na Czerwonej Kanapie mówiliśmy o wszystkich naszych zapowiedzianych grach :)
Miesiąc od zadanych pytań i zero odpowiedzi. :? Gdyby nie Facebook i Planszowe Newsy, to bym się nie dowiedział, że WSZYSTKO jest opóźnione.

Szkoda, że olewacie to forum, drogie Czachony. Zasłużona żółta kartka.
https://czachagames.pl/aktualizacje/
Awatar użytkownika
8janek8
Blokada konta
Posty: 900
Rejestracja: 08 mar 2010, 21:08
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 14 times
Been thanked: 28 times

Re: Czacha Games

Post autor: 8janek8 »

Dako pisze: 25 paź 2023, 17:33 Tak humorystycznie i trochę nie na temat ale który wydawca chciałby tu na forum cokolwiek napisać?
Portal, Lucrum, LDG i każdy inny uczciwy wydawca?
Collection
Sprzedam
Kupię dodatki do: Runewars (Banners of War), Warhammer: Inwazja (Ukryte Królestwa), Battle Star Galactica (Świt), Revolution! (The Palace), Fresco, Scoville
Awatar użytkownika
Dako
Posty: 873
Rejestracja: 13 paź 2021, 18:37
Has thanked: 272 times
Been thanked: 255 times

Re: Czacha Games

Post autor: Dako »

8janek8 pisze: 25 paź 2023, 18:47
Dako pisze: 25 paź 2023, 17:33 Tak humorystycznie i trochę nie na temat ale który wydawca chciałby tu na forum cokolwiek napisać?
Portal, Lucrum, LDG i każdy inny uczciwy wydawca?
Zdefiniuj proszę definicję "uczciwy" wydawca.
PS
Zadziwiające, że wygodnie pominięta została dalsza część i kontekst mojego postu ;)
Awatar użytkownika
8janek8
Blokada konta
Posty: 900
Rejestracja: 08 mar 2010, 21:08
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 14 times
Been thanked: 28 times

Re: Czacha Games

Post autor: 8janek8 »

1. «rzetelny w postępowaniu, szanujący cudzą własność, niezdolny do oszustwa; też: świadczący o takich cechach»
2. «zgodny z przyjętymi zasadami lub prawem»
3. «zgodny z rzeczywistością lub prawdą»
4. pot. «taki jak należy»

Do wyboru do koloru.
Czego jakikolwiek wydawca ma tu oczekiwać?
Obecnie trwa "dyskusja" o Go On Board, marudzenie na przedsprzedaż Obsesje od Lucrum Games i to wszystko z ostatniego tygodnia.
Sorry, ale nie wiem ocb.
Collection
Sprzedam
Kupię dodatki do: Runewars (Banners of War), Warhammer: Inwazja (Ukryte Królestwa), Battle Star Galactica (Świt), Revolution! (The Palace), Fresco, Scoville
Awatar użytkownika
Dako
Posty: 873
Rejestracja: 13 paź 2021, 18:37
Has thanked: 272 times
Been thanked: 255 times

Re: Czacha Games

Post autor: Dako »

8janek8 pisze: 25 paź 2023, 19:26 1. «rzetelny w postępowaniu, szanujący cudzą własność, niezdolny do oszustwa; też: świadczący o takich cechach»
2. «zgodny z przyjętymi zasadami lub prawem»
3. «zgodny z rzeczywistością lub prawdą»
4. pot. «taki jak należy»

Do wyboru do koloru.
Czego jakikolwiek wydawca ma tu oczekiwać?
Obecnie trwa "dyskusja" o Go On Board, marudzenie na przedsprzedaż Obsesje od Lucrum Games i to wszystko z ostatniego tygodnia.
Sorry, ale nie wiem ocb.
Również nic nie wnosząc do dyskusji napiszę:
1. W internety też potrafię i wujka Google też znam.
2. Wszystko jest na forum. Zawsze można doczytać.
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3352
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 2009 times

Re: Czacha Games

Post autor: Ardel12 »

Nastawienie forumowiczór jest 0/1 albo wydawnictwo udziela się w pełni i wrzuca tutaj newsy albo zlewa je totalnie jasno to sygnalizując(vide Rebel). A tak zadaje się pytania, które wiszą i pozostają bez odpowiedzi. Nie każdy chce śledzić dane wydawnictwo na FB czy YT. W kontaktach z klientem trzeba mieć grubą skórę i twardą dupę. Tym bardziej z anonimowym klientem(na FB jednak sporo ma swoje dane i czasem zdjęcie).

Udzielanie się na tym forum to miły ukłon w naszą stronę, ale jak dla mnie spokojnie mogliby to odpuścić. Przez to, że i tak jest tylko część wydawnictw na forum to i tak należy szukać informacji gdzie indziej, a z nią często dostaję paczkę zawierającą też te forumowe.

W dodatku trzeba zauważyć, że problem ma tylko jakiś niewielki odsetek, który rozkręca dramę na forum(jak się posprawdza tematy, to jest to zwykle kilku użytkowników, a spora część broni wydawnictwa.).
Awatar użytkownika
nidhog
Posty: 1624
Rejestracja: 08 gru 2018, 22:49
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 21 times
Been thanked: 359 times
Kontakt:

Re: Czacha Games

Post autor: nidhog »

Ardel12 pisze: 25 paź 2023, 19:49 Nastawienie forumowiczór jest 0/1 albo wydawnictwo udziela się w pełni i wrzuca tutaj newsy albo zlewa je totalnie jasno to sygnalizując(vide Rebel). A tak zadaje się pytania, które wiszą i pozostają bez odpowiedzi. Nie każdy chce śledzić dane wydawnictwo na FB czy YT. W kontaktach z klientem trzeba mieć grubą skórę i twardą dupę. Tym bardziej z anonimowym klientem(na FB jednak sporo ma swoje dane i czasem zdjęcie).

Udzielanie się na tym forum to miły ukłon w naszą stronę, ale jak dla mnie spokojnie mogliby to odpuścić. Przez to, że i tak jest tylko część wydawnictw na forum to i tak należy szukać informacji gdzie indziej, a z nią często dostaję paczkę zawierającą też te forumowe.

W dodatku trzeba zauważyć, że problem ma tylko jakiś niewielki odsetek, który rozkręca dramę na forum(jak się posprawdza tematy, to jest to zwykle kilku użytkowników, a spora część broni wydawnictwa.).
To nie nastawienie zero jedynkowe, a raczej odzywają się ludzie, którzy chcą chwalić lub tacy którzy ganią. Przy czym natura ludzka sprawia, że łatwiej coś negatywnego napisać. No i co maja napisać CI pomiędzy: " W sumie nie mam zdania?".

Ja się mogę bez bicia przyznać, że jestem z tych co więcej marudzą na Czachę. Mam pewne żale z dalekiej przeszłości, ale dając drugą szansę się trochę przeprosiłem z wydawnictwem. Niestety wciąż mają dużych wad, których poprawy nie ma i nie widać by tam zmierzali.

Szkoda, podoba mi się po części to co robią. Są w czołówce, jeśli chodzi o gry, które wydają. Procentowo chyba najwięcej tytułów, które mam lub kupię w stosunku do wydanych. Są to w większości droższe gry,
Nie interesują mnie Oryszalk czy Northgard, bo nie jestem ich targetem. Ale rozumiem, potrzebę posiadania ich w portfolio. Potrzebne gry do sprzedaży masowej, bo to one bardziej napędzają finanse wydawnictwa. Łatwiej też pewnie zrobić dodruk

Co mi się podoba i nie podoba? Postaram się konstruktywnie to przekazać.

1. Błędy w tłumaczeniu. A najbardziej to, ze są mega konsekwentni w tym. Czy nie lepiej posłuchać tych marudzeń i konstruktywnej krytyki ( czasem się zdarzy). I zrobić coś z tym. Sorki, ale ludzie są przewrażliwieni już. Szczególnie, że to gry droższe, które mają bardzo wymagających klientów. I wszyscy wiedzą, że się ktoś będzie czepiać. To po co samemu dawać argumenty przeciwko samemu sobie. Moje osobiste zdanie jest takie, ze Czacha sama sobie tu kręci niepotrzebnie bat. A jedna poprawna instrukcja, którą się chwalili ( czyli BRW Duel) nie zakończy tematu, jeśli chwile po wjeżdżają babole.

2. Forma sprzedaży - ja rozumiem skąd się biorą np. 2 przedsprzedaże. To model znany nam z KS. LMS robi kampanię - Czacha też - LMS ma PM, Czacha też.
Ale jak po tych przedsprzedażach się pojawia kolejna, a potem zaraz wyprzedaż ( nawet jeśli to było 20 sztuk). I w międzyczasie są teksty o ekskluzywności, a potem da się kupić to samo taniej w sklepie typu Aleplanszówki i to taniej ( nieważne ze z rabatem i kodem - dzięki forum każdy ma dostęp do tego - sam kilku osobom coś kupowałem). To jak się potem dziwić, ze przedsprzedaże na ich gry się kończą czasem, a nie wyczerpaniem stanu? Skoro ludzie są zawiedzeni niespełnionymi obietnicami.

3. Festiwale i konwenty – fajnie, że się pokazują i jeżdżą z grami. Kontakt z ludźmi jest mega ważny. Ale tu też mam jedno duże zastrzeżenie. Czacha jeśli chodzi o skład jest mały wydawnictwem bez rotacji członków. To nie są ludzie z łapanki jak ma Portal na swoich stanowiskach, ale regularni pracownicy wydawnictwa. Przyjeżdżają na konwent reklamować i pokazać kilka gier. I to wszystko składa się na jedną ważna rzecz. Muszą znać te gry od podstawki. Bo jest ich mało i własne. A tymczasem regularnie słyszę, o tym, że czegoś nie wiedzą.
Tu od razu dodam, że nie widziałem tych zdarzeń, o których piszę osobiście, ale od osób mi znajomych i wiarygodnych. OMG Wrocław. Dei słabo z zasadami. Bez instrukcji, by się nie udało. Darkest doom w ogóle tragedia. Nauka zasad z instrukcji na kolanach. Ja wiem, że Pani była w wydawnictwie nowa, ale też podobno została wyznaczona na managera produktu. Jednego. Wypadałoby znać zasady w całości tego co się prezentuje.
Na ostatniej Gratislavii też zostali zaskoczeni pytaniem co do BRW Duel. I musieli szukać w instrukcji.
I nie chodzi, by obudzonym o 3 w noc odpowiedzieć na każde pytanie, ale na konwencie jak się coś prezentuje i z tego żyje to moim zdaniem powinno być wykute na blachę.
A jak tak to wygląda, to buduje się zły obraz o wydawnictwie. Że własnych gier nie znają.

4. Naprawdę robią dobrą robotę, jeśli chodzi o selekcję i ceny gier. Oferując je w świetnych cenach. Nierzadko dużo taniej niż obcojęzyczne wersje. To bardzo cenię. I tym bardziej mi żal, że tak trwonią ten potencjał. Świetnym przykładem jest nowy Endevour. Wersja deluxe w takiej cenie? To perełka. Powinno się rozejść na pniu. A sprzedało się 303 z 750, czyli tez nie jakiegoś ogromnego nakładu. Jestem więcej niż pewny, że to kombinacja trzech punktów powyżej.

Tyle lat to wydawnictwo istnieje. Naprawdę – niech przestaną się obrażać, wyciągną wnioski z błędów. I wtedy naprawdę będzie super.
Moje zbiórki: Inventions - Szczegóły: tu
Rabaty: TlamaGames - 6%, Regatuljocurilor - 20%
W dniach 5.11 - 19.11 - nie ma mnie w Polsce. Kontakt może być utrudniony.
bartekb8
Posty: 574
Rejestracja: 10 paź 2011, 11:03
Has thanked: 66 times
Been thanked: 59 times

Re: Czacha Games

Post autor: bartekb8 »

Póki wydają dobre gry, będzie dobrze, nabywcy się zawsze znajdą. Cenię to że dzięki Czacha games dostajemy kickstartery po polsku(byle bez błędów). I też zdziwiło mnie połowiczne zaciekawienie nowym Endeavorem, zwłaszcza że wydanie deluxe naprawdę robi wrażenie. Może gra była słabo rozreklamowana?
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4105
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2635 times
Been thanked: 2547 times

Re: Czacha Games

Post autor: Gizmoo »

nidhog pisze: 25 paź 2023, 21:21 Tyle lat to wydawnictwo istnieje. Naprawdę – niech przestaną się obrażać, wyciągną wnioski z błędów. I wtedy naprawdę będzie super.
+Milion. Serio wszystko, czego do szczęścia brakuje, to... Dojrzałość. Dojrzałość w komunikacji i dojrzałość w przyznawaniu się do błędów. Ja rozumiem, że "hejt" jest bolesny, ale tutaj można to skwitować stwierdzeniem "taki lajf". Wielokrotnie w swoim życiu zawodowym, spotkałem się nie tyle z krytyką, co z całkowitą "zjebką" i jakbym nie wyciągał wniosków dla siebie i obrażał się na odbiorców i pracodawców, to pewnie teraz klepałbym biedę. Tak to już jest, że często (a nie czasami) trzeba przyjąć krytykę na klatę i... Podziękować za nią. Nawet z "hejtu" można wyciągnąć coś konstruktywnego dla siebie. ;)

I ja nie jestem w tej materii obiektywny, bo kibicuję Czachom bardzo. I to od samego początku i pomimo fakapów z Klanami Kaledonii, które w ogólnym rozrachunku - ogarnęli. Wydają świetne, oryginalne tytuły i serio brakuje niewiele do wybitności. Ale by ta wybitność była - to komunikacja z klientem jest niezbędna.

To forum to potencjalnie 57 722 klientów!
bartekb8 pisze: 25 paź 2023, 23:21 Może gra była słabo rozreklamowana?
Zdecydowanie tak. Zresztą problemem było to, że nie reklamowano tego jako całkowicie nowego produktu! Moim zdaniem tu zawinił oryginalny wydawca. Bo nagle posiadacze oryginalnego Endeavora pomyśleli sobie - "a po co mi taka sama gra na półce". A tutaj zmian w rozgrywce jest tyle, że to w zasadzie całkowicie nowy produkt. Bez sensu była ta kreacja marki, której zresztą świadomość w środowisku jest niewielka. Ja wiem, że zmieszczę w kolekcji i Wiek Żagli i Deep Sea, ale dla nowych klientów marka "Endeavor" nic nie znaczy, a dla posiadaczy Wieku Żagli to kiepską zachęta jest posiadanie podobnych mechanicznie gier (choć w rzeczywistości to Deep Sea będzie miało mocno inne wrażenia z rozgrywki).

Anyways... Byłoby lepiej dla nas wszystkich, jakby to forum nie było traktowane przez wydawców po macoszemu. W końcu to największe, jak nie jedyne w Polsce, forum dotykające planszówkowej branży.
bartekb8
Posty: 574
Rejestracja: 10 paź 2011, 11:03
Has thanked: 66 times
Been thanked: 59 times

Re: Czacha Games

Post autor: bartekb8 »

Gizmoo pisze: 26 paź 2023, 00:05 W końcu to największe, jak nie jedyne w Polsce, forum dotykające planszówkowej branży.
Niestety tak.

Co do samej gry to tak jak mówisz, wielu ludków mogło pomyśleć że to tylko taki remaster ze zmienioną szatą graficzną (i ze zmienionym tematem - uciekli od niewygodnego tematu niewolnictwa, który nie wszystkim się podobał).
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: Czacha Games

Post autor: Czacha Games »

Seraphic_Seal pisze: 25 paź 2023, 12:22
Czacha Games pisze: 25 paź 2023, 09:59 Zapraszamy na nasz kanał na youtube - podczas ostatnich Pogaduch na Czerwonej Kanapie mówiliśmy o wszystkich naszych zapowiedzianych grach :)

https://youtu.be/VvWZ0KQIUSE
Zdecydowanie przydałoby się przynajmniej podsumowanie w wersji tekstowej. Chociaż i tak super, że są te "etykietki czasowe"
podsumowanie tekstowe znajdziesz na naszej grupie CzachaGamesSquad. Pozdrawiamy
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
feniks_ciapek
Posty: 2290
Rejestracja: 09 lut 2018, 11:14
Has thanked: 1596 times
Been thanked: 931 times

Re: Czacha Games

Post autor: feniks_ciapek »

Jak wygląda temat Big Boxa do D.E.I?
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4472
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1354 times
Been thanked: 848 times
Kontakt:

Re: Czacha Games

Post autor: Hardkor »

Co tu taka cisza? Tyle gier zapowiedzianych na nastepny rok :)
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
ODPOWIEDZ