Dice Tower Podcast dobiega końca

Informacje o stronach WWW nt. planszówek, adresy stron producentów, miłośników, linki do artykułów o grach planszowych w mediach, itp.
Awatar użytkownika
donmakaron
Posty: 3523
Rejestracja: 16 kwie 2009, 09:33
Has thanked: 198 times
Been thanked: 646 times

Dice Tower Podcast dobiega końca

Post autor: donmakaron »

Po przeszło 16 latach kończy się jeden z najważniejszych podcastów o grach planszowych - Dice Tower Podcast. Zostało jeszcze 10 odcinków i słuchowisko zakończy się na siedemset pięćdziesiątej (sic!) odsłonie.
Zostaje kanał youtube, kickstartery, konwenty i retreaty, ale łezka mi się w oku kręci, że nie będzie już DT w takiej formie.

Szczegóły na koniec 740 odninka.
azazelmo
Posty: 897
Rejestracja: 12 sie 2019, 10:49
Has thanked: 150 times
Been thanked: 281 times

Re: Dice Tower Podcast dobiega końca

Post autor: azazelmo »

O. Bad news.
Masz jakieś ulubione/sztandarowe odcinki, które możesz polecić? Ze dwa razy próbowałem się wkręcić, ale odbiłem się od tej serii. Sam nie wiem czemu.
Samemu słucham tylko SU&SD podcaslte i top topów: Gradania. Ale za to ci ostatni nie dają rady w youtubach, kickstarterach i innych ;)

Inne podcasty planszówkowe jakoś mi nie podeszły.
Awatar użytkownika
donmakaron
Posty: 3523
Rejestracja: 16 kwie 2009, 09:33
Has thanked: 198 times
Been thanked: 646 times

Re: Dice Tower Podcast dobiega końca

Post autor: donmakaron »

Może któryś z live'ów? 644 był całkiem zabawny. Ale chyba za dużo ich przesłuchałem w tym roku, żeby któryś mógł mi mocno zapaść w pamięć.
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 416 times
Kontakt:

Re: Dice Tower Podcast dobiega końca

Post autor: kwiatosz »

O kurczę, a ja właśnie wróciłem do słuchania i okolo 720 odcinka mówili że nawet jak będą mieli po 70 lat to pewnie będą nagrywać. Idę słuchać co tam wymyślili :(
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Awatar użytkownika
kaszkiet
Posty: 2807
Rejestracja: 03 maja 2013, 13:06
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 308 times
Been thanked: 525 times

Re: Dice Tower Podcast dobiega końca

Post autor: kaszkiet »

azazelmo pisze: 14 gru 2021, 16:18 O. Bad news.
Masz jakieś ulubione/sztandarowe odcinki, które możesz polecić? Ze dwa razy próbowałem się wkręcić, ale odbiłem się od tej serii. Sam nie wiem czemu.
Samemu słucham tylko SU&SD podcaslte i top topów: Gradania. Ale za to ci ostatni nie dają rady w youtubach, kickstarterach i innych ;)

Inne podcasty planszówkowe jakoś mi nie podeszły.
Nie słuchałem tego podcastu poza jednym wyjątkiem, który mogę polecić.
Niestety nie mam pojęcia który to odcinek, ale jest w nim przezabawna historia o rozgrywce w Cosmic Encounter, w której jeden z graczy przez całą grę oszukiwał, bo pozwalała mu na to karta Flare jednej z frakcji.
ODPOWIEDZ