Karak+ Karak Regent - alternatywne kafle.

Nasze home-rules do różnych gier, a także PRZETESTOWANE i ciekawe home-rules znalezione w sieci.
HoLi
Posty: 690
Rejestracja: 11 lut 2014, 21:37
Lokalizacja: Bydgoszcz
Has thanked: 75 times
Been thanked: 70 times

Karak+ Karak Regent - alternatywne kafle.

Post autor: HoLi »

Po narzekaniach mojej córki, że kafle brzydkie i takie nijakie zrobiłem ostatnio alternatywną ich wersję, którą się tutaj podzielę. Obrazek poglądowy poniżej:

Obrazek

:!: Grafiki wzięte z neta, przerobione oraz udostępnione do własnego użytku. :!:

:arrow: LINK: https://www.dropbox.com/s/hn32wlexj1296 ... e.rar?dl=1

Pozdrawiam

:arrow: PS: Na obrazku poglądowym powyżej pojawił się kafel, którego nie ma w oryginalnej grze. Jest to kafel Pułapki (ten z kolcami) i działa następująco:
> Kiedy gracz odkryje kafelek z Pułapką wykonuje rzut kością jak przy Komnacie z Klątwą Karaka i jeśli nie zda testu, wtedy:
- dla starszych dzieci: postać traci całe życie.
- dla młodszych dzieci: postać traci 1 życie (lub więcej jeśli gracze tak sobie na początku gry ustalą) oraz natychmiast kończy swoją turę.
* W pułapkę można wpaść tylko przy jej odkryciu. Przez już znajdującą się w grze Pułapkę można przechodzić normalnie bez żadnego efektu.
Ostatnio zmieniony 06 gru 2021, 11:53 przez HoLi, łącznie zmieniany 14 razy.
" Wyobraźnia jest początkiem tworzenia. Wyobrażasz sobie to, czego pragniesz, chcesz tego, co sobie wyobraziłeś i w końcu tworzysz to, czego chcesz." - George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: KARAK - alternatywne kafle.

Post autor: playerator »

Mam, dziękuję bardzo. Czy dałoby się zrobić takie same w większej rozdzielczości? :)
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
HoLi
Posty: 690
Rejestracja: 11 lut 2014, 21:37
Lokalizacja: Bydgoszcz
Has thanked: 75 times
Been thanked: 70 times

Re: KARAK - alternatywne kafle.

Post autor: HoLi »

playerator pisze: 03 gru 2021, 14:18 Mam, dziękuję bardzo. Czy dałoby się zrobić takie same w większej rozdzielczości? :)
Nie mogłem znaleźć grafik w większej rozdzielczości, które by były w miarę spójne graficznie. Te się córce spodobały więc zrobiłem z tych i po ich wydrukowaniu wyglądają dobrze :) .

Pozdrawiam
" Wyobraźnia jest początkiem tworzenia. Wyobrażasz sobie to, czego pragniesz, chcesz tego, co sobie wyobraziłeś i w końcu tworzysz to, czego chcesz." - George Bernard Shaw
HoLi
Posty: 690
Rejestracja: 11 lut 2014, 21:37
Lokalizacja: Bydgoszcz
Has thanked: 75 times
Been thanked: 70 times

Re: KARAK + KARAK REGENT - alternatywne kafle.

Post autor: HoLi »

Żeby dopełnić całości zrobiłem także kafle do dodatku Karak Regent :) .

Pozdrawiam
" Wyobraźnia jest początkiem tworzenia. Wyobrażasz sobie to, czego pragniesz, chcesz tego, co sobie wyobraziłeś i w końcu tworzysz to, czego chcesz." - George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 574 times
Been thanked: 1027 times

Re: Karak+ Karak Regent - alternatywne kafle.

Post autor: RUNner »

Fajna sprawa, bo te oryginalne są bardzo mało klimatyczne. Niby to nie jest istotne dla mechaniki, ale trochę cierpi imersja.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
HoLi
Posty: 690
Rejestracja: 11 lut 2014, 21:37
Lokalizacja: Bydgoszcz
Has thanked: 75 times
Been thanked: 70 times

Re: Karak+ Karak Regent - alternatywne kafle.

Post autor: HoLi »

RUNner pisze: 05 gru 2021, 22:35 Fajna sprawa, bo te oryginalne są bardzo mało klimatyczne. Niby to nie jest istotne dla mechaniki, ale trochę cierpi imersja.
Zgadzam się. Dla mnie najważniejsze, że córka zadowolona :) .
" Wyobraźnia jest początkiem tworzenia. Wyobrażasz sobie to, czego pragniesz, chcesz tego, co sobie wyobraziłeś i w końcu tworzysz to, czego chcesz." - George Bernard Shaw
ODPOWIEDZ