Projekt Valkyrie - Descent, Posiadłość Szaleństwa

Nasze home-rules do różnych gier, a także PRZETESTOWANE i ciekawe home-rules znalezione w sieci.
Awatar użytkownika
radsliwa
Posty: 50
Rejestracja: 28 wrz 2012, 16:37
Has thanked: 33 times
Been thanked: 4 times

Projekt Valkyrie - Descent, Posiadłość Szaleństwa

Post autor: radsliwa »

Ostatnio, przy okazji tematu nowego Descenta, ktoś na forum podpowiedział mi temat z bgg dotyczący projektu Valkyrie. Jest to aplikacja rozwijana na PC, android i iOS, która na tę chwilę pozwala na modyfikację i tworzenie nowych scenariuszy do gier takich jak Posiadłość Szaleństwa i Descent 2ed. Pytałem autora aplikacji o to czy planuje wrzucić tam Descent Legendy Mroku, ale nie posiada gry i w najbliższym czasie raczej nie będzie tego robił. Stwierdził jednak, że jest otwarty na to, by ktoś z zewnątrz udoskonalił w ten sposób program.
No i tutaj właśnie pojawia się ten temat i moje pytanie. Czy mamy na forum kogoś, kto dotychczas próbował swoich sił w Valkyrie i mniej więcej wie czym to się je? Idealnym byłoby, gdyby jakiś posiadacz nowego Descenta był na tyle ogarnięty, że wiedziałby w jaki sposób zaimplementować DLM do programu.
Czy znalazłaby się na forum osoba, która byłaby zainteresowana popracować nad tym w wolnej chwili? Zapraszam do dyskusji i liczę na to, że temat spotka się z zainteresowaniem.
Link do tematu na bgg, gdzie znajduje się odnośnik do instalki i część potrzebnych informacji -> click
Zapraszam na Facebooka:
Descent: Legendy Mroku

Kolekcja
ODPOWIEDZ