Wild Space (Joachim Thôme)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
kurdzio
Posty: 798
Rejestracja: 26 paź 2019, 13:18
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 122 times
Been thanked: 378 times

Re: Wild Space (Joachim Thôme)

Post autor: kurdzio »

samuraj1369 pisze: 20 mar 2024, 12:30 Tak namawialiście, że aż kupiłem. Pytanko, czy dokupować od razu dodatek Aliens? Czy jest to dodatek w stylu "pograsz w podstawkę, spodoba się, dokupisz, nie jest must have"?
Przeczytałem instrukcję od Aliens i pod moim kątem grania w 2 osoby zrezygnowałem z zakupu, odnoszę wrażenie że fajniej to działa na więcej graczy. Podstawka i Space Base daje mi wystarczająco dużo radości :) Widzę też że skoczyła cena Aliens na Amazonie, dlatego jak już to jednak wolałbym poczekać na te okolice 40 zł a nie 60.
Gramy głównie w 2 osoby, służę radą :)
Awatar użytkownika
Tringa
Posty: 1490
Rejestracja: 03 cze 2018, 13:23
Has thanked: 305 times
Been thanked: 315 times

Re: Wild Space (Joachim Thôme)

Post autor: Tringa »

Dla mnie must have, zwłaszcza w tej cenie :)
"Czasami lepiej jest użyć miotacza ognia niż narzekać na ciemność." - Terry Pratchett – Zbrojni

Moje zbiórki: CLICK
Moje gry: CLICK
samuraj1369
Posty: 421
Rejestracja: 23 cze 2023, 22:11
Lokalizacja: Białystok
Has thanked: 146 times
Been thanked: 148 times

Re: Wild Space (Joachim Thôme)

Post autor: samuraj1369 »

Czy jest jakaś opcja czy też szansa na dostanie jeszcze promo statków do Wild Space?
Awatar użytkownika
Tringa
Posty: 1490
Rejestracja: 03 cze 2018, 13:23
Has thanked: 305 times
Been thanked: 315 times

Re: Wild Space (Joachim Thôme)

Post autor: Tringa »

Tak, są cały czas dostępne w sklepie wydawnictwa: https://catchupgames.com/produit/vaisse ... ild-space/
"Czasami lepiej jest użyć miotacza ognia niż narzekać na ciemność." - Terry Pratchett – Zbrojni

Moje zbiórki: CLICK
Moje gry: CLICK
samuraj1369
Posty: 421
Rejestracja: 23 cze 2023, 22:11
Lokalizacja: Białystok
Has thanked: 146 times
Been thanked: 148 times

Re: Wild Space (Joachim Thôme)

Post autor: samuraj1369 »

Tringa pisze: 23 kwie 2024, 17:30 Tak, są cały czas dostępne w sklepie wydawnictwa: https://catchupgames.com/produit/vaisse ... ild-space/
Niestety wysyłka tylko do Francji :/
oli_37
Posty: 106
Rejestracja: 02 gru 2019, 17:35
Been thanked: 23 times

Re: Wild Space (Joachim Thôme)

Post autor: oli_37 »

Jeżeli to kogoś zainteresuje to jest dostępny dodatek do gry https://planszostrefa.pl/pl/p/Wild-Spac ... ecka/15309
ODPOWIEDZ