Twisted Fables (Gang Wang, Xiang Gao)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
hoody
Posty: 16
Rejestracja: 08 lip 2021, 18:07
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Re: Twisted Fables (Gang Wang, Xiang Gao)

Post autor: hoody »

Obrazek

No wg mnie to działa tak: Zasięg 1. Bazowe obrażenia 3*A. Dodatkowo można dodać X obrażeń jeśli się zmniejszy swoje punkty życia o X. Gdzie:
  • A = wartość dołączonej karty Ataku
  • X <= 3
Czyli efektywnie to daje od 3 (A = 1, bez utraty PŻ) do 12 obrażeń (A = 3, z utratą 3 PŻ).
daemonn
Posty: 4
Rejestracja: 06 wrz 2021, 09:35
Has thanked: 1 time

Re: Twisted Fables (Gang Wang, Xiang Gao)

Post autor: daemonn »

Od dzisiaj jestem posiadaczem swojego egzemplarza gry i rozwiejcie proszę moje wątpliwości dotyczące błędów na kartach. Czy wartości, które wpisałem są poprawne?
1. Talia Alicji: karta nr 220- przeciwnik odkrywa z ręki 3 karty; karty nr 221, 222- przeciwnik odkrywa z ręki 4 karty; karty nr 224, 225, 226- przeciwnik odkrywa z ręki 5 kart.
2. Talia Śpiącej Królewny: karty 194, 195- obrażenia 2 x *; karty 197, 198, 199 - obrażenia 3 x *
ODPOWIEDZ