Mezo (John Clowdus)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
xtomashx
Posty: 319
Rejestracja: 25 lis 2017, 00:19
Has thanked: 58 times
Been thanked: 46 times

Re: Mezo (John Clowdus)

Post autor: xtomashx »

Myślałem, że bonusy w postaci piramid szybciej znikną ze sklepu Portalu. Ja tym czasem jestem strasznie nakręcony na tą grę i domówiłem właśnie kolejny dodatek 😁

Nie wiecie jak z jakością figurek w oryginalnej wersji? Bo gdzieś przeczytałem, że szału nie ma.
Awatar użytkownika
kieszen
Posty: 61
Rejestracja: 08 sty 2018, 16:07
Lokalizacja: łódź
Has thanked: 7 times
Been thanked: 14 times

Re: Mezo (John Clowdus)

Post autor: kieszen »

Jeżeli rzeczywiście okaże się, że gra nie spełniła oczekiwań, to cieszę się, że zapewne będzie sprzedawana znacznie taniej :D
Inis/TerraMystica/NaSkrzydłach/Mare Nostrum/Piwo
Awatar użytkownika
Arachion
Posty: 413
Rejestracja: 18 wrz 2016, 15:33
Has thanked: 409 times
Been thanked: 204 times

Re: Mezo (John Clowdus)

Post autor: Arachion »

Niby nie ma prawa działać na dwóch... macie jakieś wnioski, przemyślenia w tym temacie?

W ogóle jest już przybliżona data premiery?
Sucharzysta
Atk
Posty: 1399
Rejestracja: 01 kwie 2020, 16:33
Has thanked: 495 times
Been thanked: 285 times

Re: Mezo (John Clowdus)

Post autor: Atk »

A nie jest zapowiedziana na sztywno na 21 luty czy jakoś tak? Chyba u Aśki w newboard było
Awatar użytkownika
ixi24
Posty: 477
Rejestracja: 03 lut 2015, 00:23
Has thanked: 109 times
Been thanked: 41 times

Re: Mezo (John Clowdus)

Post autor: ixi24 »

Czy ta gra jest podobna do Szoguna, albo Rising Sun lub INIS, które posiadam ?
Sprzedam Kupie IG

Zniżki: 3% ALEplanszowki
Awatar użytkownika
XLR8
Posty: 1677
Rejestracja: 16 lis 2020, 18:11
Has thanked: 279 times
Been thanked: 876 times

Re: Mezo (John Clowdus)

Post autor: XLR8 »

ixi24 pisze: 17 sty 2021, 18:34 Czy ta gra jest podobna do Szoguna, albo Rising Sun lub INIS, które posiadam ?
Niby tak, ale wszystkie recenzje jakie widziałem jednoznacznie wskazują, że Mezo to totalny crap.
Awatar użytkownika
Namurenai
Posty: 566
Rejestracja: 03 sty 2017, 12:17
Lokalizacja: Warszawa (Mokotów)
Has thanked: 378 times
Been thanked: 214 times

Re: Mezo (John Clowdus)

Post autor: Namurenai »

XLR8 pisze: 17 sty 2021, 20:07
ixi24 pisze: 17 sty 2021, 18:34 Czy ta gra jest podobna do Szoguna, albo Rising Sun lub INIS, które posiadam ?
Niby tak, ale wszystkie recenzje jakie widziałem jednoznacznie wskazują, że Mezo to totalny crap.
Nie grałem jeszcze, więc na temat gry się nie wypowiem, ale...
Możesz proszę podlinkować te wszystkie recenzje?
Zakładam, że nie mówisz o jakichś randomowych opiniach, na które się natknąłeś (bo te na BGG z tego co widzę też są przeważająco pozytywne).
Pytam, bo w dziale Text Reviews na BGG wszystkie (trzy) wpisy są albo lekko pozytywne albo bardzo pozytywne, więc po prostu jestem ciekaw skąd czerpiesz wiedzę.
Awatar użytkownika
XLR8
Posty: 1677
Rejestracja: 16 lis 2020, 18:11
Has thanked: 279 times
Been thanked: 876 times

Re: Mezo (John Clowdus)

Post autor: XLR8 »

Namurenai pisze: 17 sty 2021, 21:09
XLR8 pisze: 17 sty 2021, 20:07
ixi24 pisze: 17 sty 2021, 18:34 Czy ta gra jest podobna do Szoguna, albo Rising Sun lub INIS, które posiadam ?
Niby tak, ale wszystkie recenzje jakie widziałem jednoznacznie wskazują, że Mezo to totalny crap.
Nie grałem jeszcze, więc na temat gry się nie wypowiem, ale...
Możesz proszę podlinkować te wszystkie recenzje?
Zakładam, że nie mówisz o jakichś randomowych opiniach, na które się natknąłeś (bo te na BGG z tego co widzę też są przeważająco pozytywne).
Pytam, bo w dziale Text Reviews na BGG wszystkie (trzy) wpisy są albo lekko pozytywne albo bardzo pozytywne, więc po prostu jestem ciekaw skąd czerpiesz wiedzę.
Czytam tylko recenzje w komentarzach do oceny na bgg. Od 2 lat praktycznie jest to moje jedyne źródło recenzji i jest zdecydowanie najlepsze.
Awatar użytkownika
Szewa
Posty: 866
Rejestracja: 10 sie 2016, 12:33
Has thanked: 353 times
Been thanked: 501 times

Re: Mezo (John Clowdus)

Post autor: Szewa »

Przejrzalem te oceny i jednak dużo wiecej jest pozytywnych niż negatywnych. A nawet pisza, ze to solidny miks br, rs i el grande :D

Obejrzalem przykladowe rozgrywki na YouTube i gra wyglada bardzo dobrze, mechanicznie ma to co lubie czyli licytacje, area control i asymetrie rozwijana podczas gry.
Top10:
1. A Song of Ice & Fire 2. Wojna o pierścień 3. Dominant Species 4. Brass: Birmingham 5. A Game of Thrones 2ed 6.Pax Renaissance 2ed 7. Tyrants of the Underdark 8. Zombicide:2nd 9. Empires: Age of Discovery
Honorowa: Lotr LCG
Awatar użytkownika
Neoptolemos
Posty: 1967
Rejestracja: 09 sty 2014, 18:30
Has thanked: 191 times
Been thanked: 853 times

Re: Mezo (John Clowdus)

Post autor: Neoptolemos »

XLR8 przegląda komentarze do ocen na BGG, ale tych pozytywnych nie zauważa. To jest talent! ;)
Aczkolwiek śmieszki śmieszkami, a 7.4 na tym etapie "życia" gry na BGG raczej nie oznacza nic wybitnego, raczej górne stany średnie. U mnie Mezo na wishlistę nie trafiło ani na chwilę (Chaos i świeżo kupiony Blood Rage, w ostateczności Cyklady powinny wystarczająco zaspokajać moje potrzeby w tym segmencie), ale jak będzie okazja, to zagram.
Game developer w Lucky Duck Games
Autor bloga Karta - stół!
Redaktor Board Times
Awatar użytkownika
Namurenai
Posty: 566
Rejestracja: 03 sty 2017, 12:17
Lokalizacja: Warszawa (Mokotów)
Has thanked: 378 times
Been thanked: 214 times

Re: Mezo (John Clowdus)

Post autor: Namurenai »

XLR8 pisze: 17 sty 2021, 21:39
Namurenai pisze: 17 sty 2021, 21:09
XLR8 pisze: 17 sty 2021, 20:07
Niby tak, ale wszystkie recenzje jakie widziałem jednoznacznie wskazują, że Mezo to totalny crap.
Nie grałem jeszcze, więc na temat gry się nie wypowiem, ale...
Możesz proszę podlinkować te wszystkie recenzje?
Zakładam, że nie mówisz o jakichś randomowych opiniach, na które się natknąłeś (bo te na BGG z tego co widzę też są przeważająco pozytywne).
Pytam, bo w dziale Text Reviews na BGG wszystkie (trzy) wpisy są albo lekko pozytywne albo bardzo pozytywne, więc po prostu jestem ciekaw skąd czerpiesz wiedzę.
Czytam tylko recenzje w komentarzach do oceny na bgg. Od 2 lat praktycznie jest to moje jedyne źródło recenzji i jest zdecydowanie najlepsze.
Nie traktuj tego proszę ad personam, ale któryś już raz zauważam w Twoich wypowiedziach tendencje opiniotwórcze i takie bardzo... Autorytatywne.
"to źródło jest zdecydowanie najlepsze...", bo?
Osoby, które często pod wpływem emocji, więc na szybko (w przeciwieństwie do dłuższych recenzji, z reguły wypunktowujących i uzasadniających opinię recenzenta) to lepsze źródło informacji (tych, których szukasz w recenzjach) o grze (w którą nie grałeś) niż chociażby instrukcja czy nawet gameplaye?

On topic:
Mnie gra intryguje, bo obiecuje się wprowadzać coś trochę... innego niż większość area control, z którymi się spotykam od jakiegoś czasu.
Niespotykana często tematyka i atrakcyjne wykonanie również na plus.

I tak - przyjęcie jest bardziej pozytywne niż nie.
A mieszane (mimo wszystko) opinie - poza faktem, że ludzie mogli dostać coś innego niż się spodziewali - oznaczają dla mnie jedno: warto spróbować i samemu wyrobić sobie zdanie.
Awatar użytkownika
XLR8
Posty: 1677
Rejestracja: 16 lis 2020, 18:11
Has thanked: 279 times
Been thanked: 876 times

Re: Mezo (John Clowdus)

Post autor: XLR8 »

Namurenai pisze: 17 sty 2021, 22:13
XLR8 pisze: 17 sty 2021, 21:39
Namurenai pisze: 17 sty 2021, 21:09 Nie grałem jeszcze, więc na temat gry się nie wypowiem, ale...
Możesz proszę podlinkować te wszystkie recenzje?
Zakładam, że nie mówisz o jakichś randomowych opiniach, na które się natknąłeś (bo te na BGG z tego co widzę też są przeważająco pozytywne).
Pytam, bo w dziale Text Reviews na BGG wszystkie (trzy) wpisy są albo lekko pozytywne albo bardzo pozytywne, więc po prostu jestem ciekaw skąd czerpiesz wiedzę.
Czytam tylko recenzje w komentarzach do oceny na bgg. Od 2 lat praktycznie jest to moje jedyne źródło recenzji i jest zdecydowanie najlepsze.
Nie traktuj tego proszę ad personam, ale któryś już raz zauważam w Twoich wypowiedziach tendencje opiniotwórcze i takie bardzo... Autorytatywne.
"to źródło jest zdecydowanie najlepsze...", bo?
Osoby, które często pod wpływem emocji, więc na szybko (w przeciwieństwie do dłuższych recenzji, z reguły wypunktowujących i uzasadniających opinię recenzenta) to lepsze źródło informacji (tych, których szukasz w recenzjach) o grze (w którą nie grałeś) niż chociażby instrukcja czy nawet gameplaye?

On topic:
Mnie gra intryguje, bo obiecuje się wprowadzać coś trochę... innego niż większość area control, z którymi się spotykam od jakiegoś czasu.
Niespotykana często tematyka i atrakcyjne wykonanie również na plus.

I tak - przyjęcie jest bardziej pozytywne niż nie.
A mieszane (mimo wszystko) opinie - poza faktem, że ludzie mogli dostać coś innego niż się spodziewali - oznaczają dla mnie jedno: warto spróbować i samemu wyrobić sobie zdanie.
Nie traktuję tego jako wycieczkę osobistą. Formułując moje posty dokładnie wiem jak mogą zostać one odebrane.
Przez ponad 4 lata grania próbowałem znaleźć jedno, najlepsze źródło opinii o grach planszowych i dwa lata temu mi się udało. Są to wyżej wymienione komentarze do ocen na bgg. Praktycznie wszystkie jakie do tej pory czytałem są bardzo zgodne z moją opinią o danym tytule. Nawet jeśli ludzie wymieniają daną cechę jako wadę lub zaletę. Niestety żaden recenzent nie jest w stanie się z tym poziomem równać.
dwaduzepe
Posty: 687
Rejestracja: 27 maja 2020, 14:27
Has thanked: 125 times
Been thanked: 254 times

Re: Mezo (John Clowdus)

Post autor: dwaduzepe »

Im blizej premiery tym coraz bardziej sie zastanawiam czy gra jest warta tych 500 zl ze wszystkimi dodatkami:) Wszystkie opinie jakie znalazlem na youtube sa pozytywne, ale ogolnie malo slychac o tej grze.
Awatar użytkownika
Szewa
Posty: 866
Rejestracja: 10 sie 2016, 12:33
Has thanked: 353 times
Been thanked: 501 times

Re: Mezo (John Clowdus)

Post autor: Szewa »

dwaduzepe pisze: 21 sty 2021, 19:23 Im blizej premiery tym coraz bardziej sie zastanawiam czy gra jest warta tych 500 zl ze wszystkimi dodatkami:) Wszystkie opinie jakie znalazlem na youtube sa pozytywne, ale ogolnie malo slychac o tej grze.
O grze Mysthea także mało słychać, a gra jest fenomenalna ;)
Mogliby podać jakas datę już...
Top10:
1. A Song of Ice & Fire 2. Wojna o pierścień 3. Dominant Species 4. Brass: Birmingham 5. A Game of Thrones 2ed 6.Pax Renaissance 2ed 7. Tyrants of the Underdark 8. Zombicide:2nd 9. Empires: Age of Discovery
Honorowa: Lotr LCG
dwaduzepe
Posty: 687
Rejestracja: 27 maja 2020, 14:27
Has thanked: 125 times
Been thanked: 254 times

Re: Mezo (John Clowdus)

Post autor: dwaduzepe »

Szewa pisze: 21 sty 2021, 20:21
dwaduzepe pisze: 21 sty 2021, 19:23 Im blizej premiery tym coraz bardziej sie zastanawiam czy gra jest warta tych 500 zl ze wszystkimi dodatkami:) Wszystkie opinie jakie znalazlem na youtube sa pozytywne, ale ogolnie malo slychac o tej grze.
O grze Mysthea także mało słychać, a gra jest fenomenalna ;)
Mogliby podać jakas datę już...
ja Mysthea skipnalem, bo wydala mi sie Blood Ragem lekko zmodyfikowanym
Awatar użytkownika
Szewa
Posty: 866
Rejestracja: 10 sie 2016, 12:33
Has thanked: 353 times
Been thanked: 501 times

Re: Mezo (John Clowdus)

Post autor: Szewa »

dwaduzepe pisze: 21 sty 2021, 20:25
Szewa pisze: 21 sty 2021, 20:21
dwaduzepe pisze: 21 sty 2021, 19:23 Im blizej premiery tym coraz bardziej sie zastanawiam czy gra jest warta tych 500 zl ze wszystkimi dodatkami:) Wszystkie opinie jakie znalazlem na youtube sa pozytywne, ale ogolnie malo slychac o tej grze.
O grze Mysthea także mało słychać, a gra jest fenomenalna ;)
Mogliby podać jakas datę już...
ja Mysthea skipnalem, bo wydala mi sie Blood Ragem lekko zmodyfikowanym
Tak, to taki BR na sterydach. Tyle, że tu umieranie nie jest strategia wygrywającą ;)
Top10:
1. A Song of Ice & Fire 2. Wojna o pierścień 3. Dominant Species 4. Brass: Birmingham 5. A Game of Thrones 2ed 6.Pax Renaissance 2ed 7. Tyrants of the Underdark 8. Zombicide:2nd 9. Empires: Age of Discovery
Honorowa: Lotr LCG
Awatar użytkownika
xtomashx
Posty: 319
Rejestracja: 25 lis 2017, 00:19
Has thanked: 58 times
Been thanked: 46 times

Re: Mezo (John Clowdus)

Post autor: xtomashx »

Szewa pisze: 21 sty 2021, 20:21 Mogliby podać jakas datę już...
Na ostatnich planszówkach TV leciały reklamy i tam było napisane 11 luty.
Awatar użytkownika
xtomashx
Posty: 319
Rejestracja: 25 lis 2017, 00:19
Has thanked: 58 times
Been thanked: 46 times

Re: Mezo (John Clowdus)

Post autor: xtomashx »

Prezes powiedział, że jest duża szansa na wysyłkę już w przyszłym tygodniu. Oczywiście pierwszeństwo będą mieli Ci którzy kupili u nich w sklepie (Ja :D )
Awatar użytkownika
XLR8
Posty: 1677
Rejestracja: 16 lis 2020, 18:11
Has thanked: 279 times
Been thanked: 876 times

Re: Mezo (John Clowdus)

Post autor: XLR8 »

Sprawdziłem Mezo i to naprawdę zwykły średniak. Od grafik (WIDZĘ BŁOTO WSZĘDZIE) po gameplay. Najgorsze jest to, że co epokę resetuje się wszystko praktycznie i nie ma jakiegoś wielkiego odczucia progresu. Niby robimy więcej, chopki mają większą siłę ale w ogóle tego nie czuć. Do tego odczucia po rozgrywce są podobne do El Grande (usuwanie, wypychanie itd) jednak EG jest szybsze i bardziej eleganckie. Jestem bardzo rozczarowany. :(
dwaduzepe
Posty: 687
Rejestracja: 27 maja 2020, 14:27
Has thanked: 125 times
Been thanked: 254 times

Re: Mezo (John Clowdus)

Post autor: dwaduzepe »

XLR8 pisze: 23 sty 2021, 16:36 Sprawdziłem Mezo i to naprawdę zwykły średniak. Od grafik (WIDZĘ BŁOTO WSZĘDZIE) po gameplay. Najgorsze jest to, że co epokę resetuje się wszystko praktycznie i nie ma jakiegoś wielkiego odczucia progresu. Niby robimy więcej, chopki mają większą siłę ale w ogóle tego nie czuć. Do tego odczucia po rozgrywce są podobne do El Grande (usuwanie, wypychanie itd) jednak EG jest szybsze i bardziej eleganckie. Jestem bardzo rozczarowany. :(
a jakie gry area control lubisz, tak zeby porownac czy mamy podobny gust?
Awatar użytkownika
XLR8
Posty: 1677
Rejestracja: 16 lis 2020, 18:11
Has thanked: 279 times
Been thanked: 876 times

Re: Mezo (John Clowdus)

Post autor: XLR8 »

dwaduzepe pisze: 24 sty 2021, 00:22
XLR8 pisze: 23 sty 2021, 16:36 Sprawdziłem Mezo i to naprawdę zwykły średniak. Od grafik (WIDZĘ BŁOTO WSZĘDZIE) po gameplay. Najgorsze jest to, że co epokę resetuje się wszystko praktycznie i nie ma jakiegoś wielkiego odczucia progresu. Niby robimy więcej, chopki mają większą siłę ale w ogóle tego nie czuć. Do tego odczucia po rozgrywce są podobne do El Grande (usuwanie, wypychanie itd) jednak EG jest szybsze i bardziej eleganckie. Jestem bardzo rozczarowany. :(
a jakie gry area control lubisz, tak zeby porownac czy mamy podobny gust?
Nie lubię gier area control za wyjątkiem Kemeta, RS i El Grande. Ten pierwszy nie próbuje udawać, że jest czymś więcej niż euro. Do tego ma świetny aspekt budowania swojej własnej asymetrii zamiast narzucać ją odgórnie.

RS znowu zastępuje mi TI4 jeśli chodzi o grę nad stołem, bo może dużo częściej trafiać na stół. Przy okazji ma chore kombosy kart i klanów co sprawia, że każda partia jest inna. Najważniejszy jest system walki jednak. Najlepszy i najgenialniejszy jaki do tej pory spotkałem.

El Grande trzymam na półce tylko dlatego, że to fajna wypychanka w którą można zagrać w 80min na 5 graczy.

Testowaliśmy większość gier na rynku np LoH, BR, Scythe, Root, DS, PP 2nd, Inis itd
Ostatnio zmieniony 24 sty 2021, 10:19 przez japanczyk, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: brakujacy ]
dwaduzepe
Posty: 687
Rejestracja: 27 maja 2020, 14:27
Has thanked: 125 times
Been thanked: 254 times

Re: Mezo (John Clowdus)

Post autor: dwaduzepe »

XLR8 pisze: 24 sty 2021, 09:33
dwaduzepe pisze: 24 sty 2021, 00:22
XLR8 pisze: 23 sty 2021, 16:36 Sprawdziłem Mezo i to naprawdę zwykły średniak. Od grafik (WIDZĘ BŁOTO WSZĘDZIE) po gameplay. Najgorsze jest to, że co epokę resetuje się wszystko praktycznie i nie ma jakiegoś wielkiego odczucia progresu. Niby robimy więcej, chopki mają większą siłę ale w ogóle tego nie czuć. Do tego odczucia po rozgrywce są podobne do El Grande (usuwanie, wypychanie itd) jednak EG jest szybsze i bardziej eleganckie. Jestem bardzo rozczarowany. :(
a jakie gry area control lubisz, tak zeby porownac czy mamy podobny gust?
Nie lubię gier area control za wyjątkiem Kemeta, RS i El Grande. Ten pierwszy nie próbuje udawać, że jest czymś więcej niż euro. Do tego ma świetny aspekt budowania swojej własnej asymetrii zamiast narzucać ją odgórnie.

RS znowu zastępuje mi TI4 jeśli chodzi o grę nad stołem, bo może dużo częściej trafiać na stół. Przy okazji ma chore kombosy kart i klanów co sprawia, że każda partia jest inna. Najważniejszy jest system walki jednak. Najlepszy i najgenialniejszy jaki do tej pory spotkałem.

El Grande trzymam na półce tylko dlatego, że to fajna wypychanka w którą można zagrać w 80min na 5 graczy.

Testowaliśmy większość gier na rynku np LoH, BR, Scythe, Root, DS, PP 2nd, Inis itd
a to jak nie lubisz area controli to moze dlatego Mezo ci nie podchodzi?
Awatar użytkownika
XLR8
Posty: 1677
Rejestracja: 16 lis 2020, 18:11
Has thanked: 279 times
Been thanked: 876 times

Re: Mezo (John Clowdus)

Post autor: XLR8 »

dwaduzepe pisze: 24 sty 2021, 11:02
XLR8 pisze: 24 sty 2021, 09:33
dwaduzepe pisze: 24 sty 2021, 00:22

a jakie gry area control lubisz, tak zeby porownac czy mamy podobny gust?
Nie lubię gier area control za wyjątkiem Kemeta, RS i El Grande. Ten pierwszy nie próbuje udawać, że jest czymś więcej niż euro. Do tego ma świetny aspekt budowania swojej własnej asymetrii zamiast narzucać ją odgórnie.

RS znowu zastępuje mi TI4 jeśli chodzi o grę nad stołem, bo może dużo częściej trafiać na stół. Przy okazji ma chore kombosy kart i klanów co sprawia, że każda partia jest inna. Najważniejszy jest system walki jednak. Najlepszy i najgenialniejszy jaki do tej pory spotkałem.

El Grande trzymam na półce tylko dlatego, że to fajna wypychanka w którą można zagrać w 80min na 5 graczy.

Testowaliśmy większość gier na rynku np LoH, BR, Scythe, Root, DS, PP 2nd, Inis itd
a to jak nie lubisz area controli to moze dlatego Mezo ci nie podchodzi?
Nie podchodzi mi, bo w mojej opinii to po prostu nijaki średniak. Niedługo będziemy testować Mysthea, choć to też bardziej euro niż typowy area control jak RS. :)
Awatar użytkownika
Szewa
Posty: 866
Rejestracja: 10 sie 2016, 12:33
Has thanked: 353 times
Been thanked: 501 times

Re: Mezo (John Clowdus)

Post autor: Szewa »

XLR8 pisze: 22 sty 2021, 18:04 Byłem niegdyś ogromnym fanem bgg ale niestety od jakiegoś czasu nie ma już dla mnie wartości. :(
XLR8 pisze: 17 sty 2021, 21:39 Czytam tylko recenzje w komentarzach do oceny na bgg. Od 2 lat praktycznie jest to moje jedyne źródło recenzji i jest zdecydowanie najlepsze.
Wybacz, ale XLR8 Twoje opinie dla mnie maja małą wartość, szczególnie gdy piszesz dwie tak różne rzeczy w krótkim odstępie czasu. Dodatkowo na dobra wypowiedź z argumentami odpisujesz jednym zdaniem atakując autora postu.
dwaduzepe pisze: 24 sty 2021, 11:36 kurcze zastanawiam sie teraz czy tych 500 zl na mezo z dodatkami jednak nie przerzucic na cos innego hmm
Zagraj samemu, sprawdź czy Ci sie podoba, nie bazuj swojej opinii na wypowiedzi jednego gracza (chyba, że znacie się jak łyse konie i macie podobny gust). Ludzie są różni, coś dla kogoś śmieciem dla innego skarbem (czy jakoś tak to leciało).
Top10:
1. A Song of Ice & Fire 2. Wojna o pierścień 3. Dominant Species 4. Brass: Birmingham 5. A Game of Thrones 2ed 6.Pax Renaissance 2ed 7. Tyrants of the Underdark 8. Zombicide:2nd 9. Empires: Age of Discovery
Honorowa: Lotr LCG
Awatar użytkownika
raj
Administrator
Posty: 5194
Rejestracja: 01 lis 2006, 11:22
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 267 times
Been thanked: 878 times
Kontakt:

Re: Mezo (John Clowdus)

Post autor: raj »

Wydzieliłem posty o alternatywach do działu Co kupić, to jest wątek o grze Mezo.
viewtopic.php?f=43&t=70172
"Jest to gra planszowa. Każdy gracz ma planszę i lutuje nią przeciwnika." - cytat za "7 krasnoludków - historia prawdziwa."

Szukajcie recenzji planszówek na GamesFanatic.pl
ODPOWIEDZ