GoT online

Informacje o planszówkach on-line, offline itp.
Awatar użytkownika
Muleq
Posty: 597
Rejestracja: 13 cze 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 162 times
Been thanked: 156 times

GoT online

Post autor: Muleq »

Dla wszystkich miłośników Gry o tron, którzy z powodu epidemii nie mogą się spotkać i zagrać w swoją ulubioną grę polecam tą stronę: http://www.lantsev1981.pro/en/wiki/inde ... f8cf#entry

Program idealnie oddaje klimat gry, a gdy jeszcze wszyscy połączą się przez skypa w zasadzie nie ma różnicy między gra przed ekranem, a nad planszą. Dodatkowo nie da się oszukiwać, przez przypadek oczywiście :wink: , gdyż program nie wybacza błędów.
piwko
Posty: 363
Rejestracja: 05 lut 2019, 12:09
Has thanked: 68 times
Been thanked: 101 times

Re: GoT online

Post autor: piwko »

Ja chętnie bym się podłączył do jakiejś ekipy :)
shuji
Posty: 1280
Rejestracja: 23 kwie 2014, 19:47
Has thanked: 36 times
Been thanked: 219 times

Re: GoT online

Post autor: shuji »

Swojego czasu tłumaczyłem to na polski :) ale jakis czas temu, z tego co widzę aplikacja jest rozwijana i brakuje tam tłumaczeń tych nowych rzeczy. Jak ja tam grałem to byli sami Rosjanie na stolikach - nadal tak to wygląda ?
Awatar użytkownika
Muleq
Posty: 597
Rejestracja: 13 cze 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 162 times
Been thanked: 156 times

Re: GoT online

Post autor: Muleq »

Wciąż Ruskich jest najwięcej ale po nazwach gier domyślam się, że są też inne narodowości. Gra jest w pełni spolszczona więc próg wejścia dla osób, które grały w Gota jest zerowy. Trzeba się tylko przyzwyczaić do kilku rozwiązań jak np mobilizacja, czy zostawianie znaczników po ruchu ale zwykle po pierwszej grze wszystko już jest jasne.

@Piwo08
Jak masz ochotę dołączyć do mojej grupy - jest nas 5- to napisz na priva to podam Ci namiary na maila i skype.
shuji
Posty: 1280
Rejestracja: 23 kwie 2014, 19:47
Has thanked: 36 times
Been thanked: 219 times

Re: GoT online

Post autor: shuji »

Muleq pisze: 21 kwie 2020, 12:11 Wciąż Ruskich jest najwięcej ale po nazwach gier domyślam się, że są też inne narodowości. Gra jest w pełni spolszczona więc próg wejścia dla osób, które grały w Gota jest zerowy. Trzeba się tylko przyzwyczaić do kilku rozwiązań jak np mobilizacja, czy zostawianie znaczników po ruchu ale zwykle po pierwszej grze wszystko już jest jasne.

@Piwo08
Jak masz ochotę dołączyć do mojej grupy - jest nas 5- to napisz na priva to podam Ci namiary na maila i skype.
No wiem, sam ją tłumaczyłem. Może nie być wszystko przetłumaczone bo było to parę lat temu, a aplikacja jest rozwijana.

Chętnie bym dołączył do grupy jeśli gracie :)
Awatar użytkownika
Muleq
Posty: 597
Rejestracja: 13 cze 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 162 times
Been thanked: 156 times

Re: GoT online

Post autor: Muleq »

Przed chwilą skończyliśmy partię na czterech :wink: . Podeślij mi maila na priva do dorzucę Cię do naszej grupy mailowej gdzie ustalamy terminy gier. Średnio raz/dwa w tygodniu, zaczynamy od 21.
szmitek
Posty: 31
Rejestracja: 10 paź 2017, 06:33
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: GoT online

Post autor: szmitek »

Zgłaszam się, gdyby ktoś poszukiwał kompana do wieczornego grania online !
mrozy16
Posty: 292
Rejestracja: 10 paź 2014, 19:01
Has thanked: 11 times
Been thanked: 8 times

Re: GoT online

Post autor: mrozy16 »

Czy wam też wyskakują powiadomienia z tej aplikacji w prawym dolnym rogu? Da się to wyłączyć? I jak długo trwa rozgrywka?
Awatar użytkownika
Muleq
Posty: 597
Rejestracja: 13 cze 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 162 times
Been thanked: 156 times

Re: GoT online

Post autor: Muleq »

Niestety wyskakują, co bardzo irytuje jak akuratnie coś chcesz zobaczyć w tym czasie na mapie. Słyszałem, że ponoć opłacenie wpisowego 400 rubli rozwiązuje ten problem ale sam nie sprawdzałem więc nie jest to informacja w 100% pewna. Rozgrywka trwa mniej więcej tyle co normalnie nad planszą czyli 3-4 godziny w 6 osobowym składzie. Aplikacja znacznie skraca i upraszcza licytacje, bitwy, itp ale za to mobilizacja jest dłuższa bo każdą robi się osobno i nie można zrobić swojej dopóki inny gracz nie skończy.
karol4265
Posty: 22
Rejestracja: 04 lut 2020, 19:37
Has thanked: 39 times

Re: GoT online

Post autor: karol4265 »

Za wpisem na FB Asmodee digital:

"Claim the Iron Throne through treachery, diplomacy and battle! Test out A Game of Thrones: The Board Game - Digital Edition on Steam today in our limited, and closed, Beta test!"

https://account.asmodee.net/en/betatests

Zapisalem sie. Odpalilem ze dwa razy z botem. Niby da sie grać, wyglada naprawde dobrze, ale wiadomo to nie to samo, co emocje nad stolem. Moze komuś podejdzie.
shuji
Posty: 1280
Rejestracja: 23 kwie 2014, 19:47
Has thanked: 36 times
Been thanked: 219 times

Re: GoT online

Post autor: shuji »

Grałem z botami kilkanaście razy. Co prawda jestem mocno ograny w ta grę ale ani razu ogranie botow na hard nie sprawiło mi problemu. Co ciekawe zawierają sojusze i lamia je jak im się opłaca. Niestety w drugą stronę też to działa i zdarzyło mi się że dojechałem gościa ostro i zaproponował mi sojusz :)
Ciekaw jestem jak będzie działało online bo nie ma chatu nawet pisanego. Systemowo jest zawieranie sojuszy, ostrzeganie o niebezpieczeństwie i proszenie o wsparcie.

Są też błędy np. sobie samemu automatycznie daje wsparcie (a nie zawsze chce bo np. chce wykorzystać efekt karty i nie mieć wsparcia albo przegrać)
ODPOWIEDZ