[PnP] Harry Potter: Walka o Hogwart -> fanowskie dodatki po polsku

Nasze home-rules do różnych gier, a także PRZETESTOWANE i ciekawe home-rules znalezione w sieci.
dnorus
Posty: 13
Rejestracja: 17 lut 2020, 09:39
Has thanked: 9 times
Been thanked: 3 times

[PnP] Harry Potter: Walka o Hogwart -> fanowskie dodatki po polsku

Post autor: dnorus »

Stworzyłem kilka własnych dodatków do https://www.rebel.pl/product.php/1,1379 ... attle.html
Znajdziecie je tutaj: https://drive.google.com/drive/folders/ ... qS8CJPgPY4
tam znajdziecie grafiki i reguły :)
Chyba najciekawszy wg mnie to dodatek Ginny (jest na bgg oryginalnie po ang) oraz nowy Voldemort, który może wezwać wsparcie :)
Dla świętego spokoju pisałem do wydawcy "the op games" ale jakoś bez odzewu, mam nadzieje że za bardzo żadnych praw autorskich nie naruszam, ale też tego w sumie nie sprzedaje.

Co do wydruku: nie jest to w pełni profesjonalnie! tj bez spadów itp. na moje domowe potrzeby po okoszulkowaniu jest w porzadku :) problem jest z rewersem kart żeby był dobrze dobrany. Na różnych drukarkach wychodziły mi różne kolory, więc trzeba się pobawić. Jakby ktoś drukował i miał pytania to dajcie znać.
LoganOn
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2020, 23:09

Re: [PnP] Harry Potter: Walka o Hogwart -> fanowskie dodatki po polsku

Post autor: LoganOn »

Hej super sprawa ! Dzięki wielkie za nowe karty :)
Nie łamiesz praw bo fanowskie dodatki można robić nawet na ich szablonach bo szablony nie mają prawa autorskich tylko cały produkt :) a po drugie takie rzeczy napędzają sprzedaż gry ;)

Planujesz coś jeszcze wydać ????
dnorus
Posty: 13
Rejestracja: 17 lut 2020, 09:39
Has thanked: 9 times
Been thanked: 3 times

Re: [PnP] Harry Potter: Walka o Hogwart -> fanowskie dodatki po polsku

Post autor: dnorus »

do Harrego już nie, zresztą ten nowy dodatek z eliksirami chyba fajnie zmodyfikował gre :) teraz czekam na okazje na ogranie moich tworów i ew. doszlifowanie, aczkolwiek odezwał się do mnie jeden gość na bgg i razem może stworzymy wersje po angielsku - może z tego się coś dalej urodzi.
w międzyczasie jak ktoś chce to zrobiłem nową rase do small world of warcraft :P
loganplatinum
Posty: 17
Rejestracja: 25 lip 2019, 13:26
Been thanked: 1 time

Re: [PnP] Harry Potter: Walka o Hogwart -> fanowskie dodatki po polsku

Post autor: loganplatinum »

Ale wersję po Angielsku jakiegoś nowego scenariusza ??
loganplatinum
Posty: 17
Rejestracja: 25 lip 2019, 13:26
Been thanked: 1 time

Re: [PnP] Harry Potter: Walka o Hogwart -> fanowskie dodatki po polsku

Post autor: loganplatinum »

Robisz kawał dobrej roboty szkoda by było z tego rezygnować masa ludzi za jakiś czas zacznie grać w HP a dodatki tak często nie będą się pojawiać jak np. do Arkham Horror :)
Więc będzie niedosyt tylko tacy bohaterowie jak Ty będą ratować fanów w potrzebie :P
ODPOWIEDZ