Awaken Realms

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
EVOCATVS
Posty: 687
Rejestracja: 16 lis 2018, 22:20
Has thanked: 498 times
Been thanked: 155 times

Re: Awaken Realms

Post autor: EVOCATVS »

Nie wiem dokładnie jak to w LoH-u wygląda, ale skoro jest miejsce na coś czego nie ma, to odpowiedź jest, dla mnie, oczywista (tak, okroił). Jeśli ten dodatkowy monument był niemożliwy do zdobycia poza KS, to jest to podwójnie słabe zagranie.
Ogólnie to, exclusivy są spoko pomysłem, dopóki nie wycina się ich z podstawowej wersji.
Casiliasplp
Posty: 580
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:33
Lokalizacja: Żyrardów
Has thanked: 11 times
Been thanked: 43 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Casiliasplp »

No tak ale można było kupić w sklepie dodatek które daje tego 4 boga :D
np. Atlas
Hala Madrid
Awatar użytkownika
walkingdead
Posty: 2047
Rejestracja: 06 lut 2013, 19:57
Has thanked: 123 times
Been thanked: 337 times

Re: Awaken Realms

Post autor: walkingdead »

Casiliasplp pisze: 20 kwie 2020, 21:32 No tak ale można było kupić w sklepie dodatek które daje tego 4 boga :D
np. Atlas
Oczywiście, że można. Po to pojawiają się takie miejsca na planszy w grach, żeby było można kupić dodatkowy element.
Wspomniałam o tym wyłącznie dlatego, że padło stwierdzenie, że CMON okraja gry, a AR nie. A jednak...

Jeśli chodzi o AR to bardzo zniechęciłam się po swojej obecnej przygodzie z Nemesis (a nadal nie zakończyła się jeszcze sprawa braków i błędów w mojej przesyłce). Bardzo szanuję AR za LoH i Nemesis, ale nie wesprę ich kolejnych projektów i z pełną stanowczością będę odradzać to innym. Jako wydawnictwo planujące ogromne kampanie powinni, moim zdaniem, dołożyć większych starań do kwestii logistyki, zarządzania projektem i customer service.

Jeśli kiedykolwiek zdecyduję, że jakikolwiek z ich tytułów jest must have w mojej kolekcji to zakupię go wyłącznie za pośrednictwem sklepu i wyłącznie wtedy, gdy gra będzie już dostępna w sprzedaży.
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8740
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2653 times
Been thanked: 2332 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Curiosity »

EVOCATVS pisze: 20 kwie 2020, 18:19 Nie wiem dokładnie jak to w LoH-u wygląda, ale skoro jest miejsce na coś czego nie ma, to odpowiedź jest, dla mnie, oczywista (tak, okroił). Jeśli ten dodatkowy monument był niemożliwy do zdobycia poza KS, to jest to podwójnie słabe zagranie.
Ogólnie to, exclusivy są spoko pomysłem, dopóki nie wycina się ich z podstawowej wersji.
Tylko "niestety" podejście twórców do LoH jest następujące: "macie kupę dodatków, testowaliśmy je tylko w takim konkretnym układzie, ale jeśli chcecie to możecie sami sprawdzić inne rozwiązanie, może zadzaiała". To jest trochę tak, jakby sukces zbiórki na KS wszystkich przerósł i trzeba było na szybko wymyślić jakieś SG (a że potem nie wiadomo jak to ma ze sobą współgrać, to niech się gracze martwią).
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4473
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1354 times
Been thanked: 848 times
Kontakt:

Re: Awaken Realms

Post autor: Hardkor »

Z ciekawości pytanie do forumowiczów, którzy bardziej obserwują kampanie AR. W okolicy czerwca ma byc kampania dodatku do Nemesis, Great Wall był w listopadzie. Kiedy myślicie można się spodziewać ISS Vanguard. Powoli na grupie podbijają już hype i jestem ciekawy jak bardzo trzeba przygotowywać portfel. Czy spokojnie pare miesiecy po nemesis czy moga chlopaki szybko zrobic
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4081
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Awaken Realms

Post autor: brazylianwisnia »

Nemesis moze byc jeszcze w maju i nie ma wplywu na kampanie ISS. Patrzac na jakim etapie sa z tworzeniem gry mysle ze lipiec - wrzesien z największym prawdopodobienstwem w sierpniu.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2756
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 326 times
Been thanked: 1256 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Yuri »

Ktoś mógłby przybliży troszkę temat i mechanikę "ISS Vanguard"? Szukałem wątku i nie ma, a gry AR jak są dobre wszyscy wiemy, więc chętnie bym się z nią zapoznał bliżej.
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
feniks_ciapek
Posty: 2290
Rejestracja: 09 lut 2018, 11:14
Has thanked: 1596 times
Been thanked: 931 times

Re: Awaken Realms

Post autor: feniks_ciapek »

Yuri pisze: 03 maja 2020, 10:20 Ktoś mógłby przybliży troszkę temat i mechanikę "ISS Vanguard"? Szukałem wątku i nie ma, a gry AR jak są dobre wszyscy wiemy, więc chętnie bym się z nią zapoznał bliżej.
Nie ma wątku, bo gra jest jeszcze w planach.
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2756
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 326 times
Been thanked: 1256 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Yuri »

W porządku to wiem, ale czy nie ma informacji, czy to coś jak space-survival, rozbudowa statku, czy może eksploracja planet itd.? Sci-fi to pojemny temat.
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Scyz
Posty: 56
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:43
Been thanked: 1 time

Re: Awaken Realms

Post autor: Scyz »

Yuri pisze: 03 maja 2020, 11:41 W porządku to wiem, ale czy nie ma informacji, czy to coś jak space-survival, rozbudowa statku, czy może eksploracja planet itd.? Sci-fi to pojemny temat.
Głównym tematem jest eksploracja kosmosu i planet, ale będzie w nim zarządzanie drużyną statku i chyba też jego rozbudowa, rozwój postaci ułatwiający poszczególne elementy eksploracji. Nie pamiętam jak to było tłumaczone w jednym z livestreamów, ale tez coś było o możliwości śmierci postaci, czy o następnych pokoleniach, a postaci samych ma być ze 100, głownie będą się dzielić na archetypy.
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2756
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 326 times
Been thanked: 1256 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Yuri »

Scyz pisze: 03 maja 2020, 12:29
Yuri pisze: 03 maja 2020, 11:41 W porządku to wiem, ale czy nie ma informacji, czy to coś jak space-survival, rozbudowa statku, czy może eksploracja planet itd.? Sci-fi to pojemny temat.
Głównym tematem jest eksploracja kosmosu i planet, ale będzie w nim zarządzanie drużyną statku i chyba też jego rozbudowa, rozwój postaci ułatwiający poszczególne elementy eksploracji. Nie pamiętam jak to było tłumaczone w jednym z livestreamów, ale tez coś było o możliwości śmierci postaci, czy o następnych pokoleniach, a postaci samych ma być ze 100, głownie będą się dzielić na archetypy.
I wszystko jasne, dziekuwencjusz. Jak dla mnie to "Odkrywcy Nowych Światów" na sterydach, wrzucam na radar :)
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4081
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Awaken Realms

Post autor: brazylianwisnia »

Yuri pisze: 03 maja 2020, 11:41 W porządku to wiem, ale czy nie ma informacji, czy to coś jak space-survival, rozbudowa statku, czy może eksploracja planet itd.? Sci-fi to pojemny temat.
Space opera z kampania. Eksploracja, rozwoj statku, postaci, obcy, walka. Z nacikiem na odkrywanie. Podrozujemy statkiem generacyjnym wiec postacie beda sie zmieniać. Mechanika jak zwykle napedzana kartami. Taki zmodyfilowany Mass Effect na planszy.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: Awaken Realms

Post autor: playerator »

Yuri pisze: 03 maja 2020, 10:20 (...) temat i mechanikę "ISS Vanguard" (...)
Trochę jest tutaj.
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8740
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2653 times
Been thanked: 2332 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Curiosity »

Szczerze, to jestem trochę zrozpaczony widząc zapisy do zbiórek AR, które nawet się nie zaczęły. O których nic nie wiemy. Ludzie, serio? Zapisujecie się na miesiąc wcześniej, żeby zapłacić za grę, o której nic nie wiecie? Której ceny nie znacie? Która może być opóźniona o rok, wydanie może być obarczone licznymi błędami? Do którego fix-packi mogą być wysyłane wiele miesięcy po premierze?

Serio, tracę wiarę w ludzkość. Co Wam da fakt, że zaklepiecie sobie wcześniej miejsce w kolejce? Jakby ktoś nie zauważył, to mamy epidemię, gospodarka jest w fatalnym stanie, a ludzie tracą pracę z dnia na dzień. No chyba, że tu sami prywatni przedsiębiorcy zbijający fortunę na maseczkach, to w takim razie sorry.

To jest takie bezrefleksyjne, że aż nie wiem co o tym myśleć.

Żeby było jasne: podejrzewam, że zakupię Lockdown. Ale nie będę tego robił na łeb na szyję, najpierw zapoznam się z kampanią, rzucę okiem na instrukcję, gameplaye i jeśli gra mi się spodoba to... zamówię w sklepie. Pieniądze przeleję jak gra będzie już w Polsce, a jak pojawią się błędy czy braki (a na bank się pojawią), to zamienniki załatwi dla mnie sklep.

Oczywiście każdy zrobi jak uważa, ale zaczekajcie może chociaż z wydawaniem pieniędzy aż kampania wystartuje na KS, ok?
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10924
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3357 times
Been thanked: 3217 times

Re: Awaken Realms

Post autor: japanczyk »

Curiosity pisze: 06 maja 2020, 22:59 Szczerze, to jestem trochę zrozpaczony widząc zapisy do zbiórek AR, które nawet się nie zaczęły. O których nic nie wiemy. Ludzie, serio? Zapisujecie się na miesiąc wcześniej, żeby zapłacić za grę, o której nic nie wiecie? Której ceny nie znacie? Która może być opóźniona o rok, wydanie może być obarczone licznymi błędami? Do którego fix-packi mogą być wysyłane wiele miesięcy po premierze?

Serio, tracę wiarę w ludzkość. Co Wam da fakt, że zaklepiecie sobie wcześniej miejsce w kolejce? Jakby ktoś nie zauważył, to mamy epidemię, gospodarka jest w fatalnym stanie, a ludzie tracą pracę z dnia na dzień. No chyba, że tu sami prywatni przedsiębiorcy zbijający fortunę na maseczkach, to w takim razie sorry.

To jest takie bezrefleksyjne, że aż nie wiem co o tym myśleć.

Żeby było jasne: podejrzewam, że zakupię Lockdown. Ale nie będę tego robił na łeb na szyję, najpierw zapoznam się z kampanią, rzucę okiem na instrukcję, gameplaye i jeśli gra mi się spodoba to... zamówię w sklepie. Pieniądze przeleję jak gra będzie już w Polsce, a jak pojawią się błędy czy braki (a na bank się pojawią), to zamienniki załatwi dla mnie sklep.

Oczywiście każdy zrobi jak uważa, ale zaczekajcie może chociaż z wydawaniem pieniędzy aż kampania wystartuje na KS, ok?
Absolutnie się z Tobą zgadzam, ale i tak zrobię sobie zbiorke - dlaczego? Dlatego że lubię mieć kontrolę nad tym co i jak zamawiam, a w momencie jak sie przed kampania zrobi x takich zbiórek, to... cóż, nie będę miał wspomnianej kontroli, będę musiał się z kimś dogadywać jeśli zdecyduje się wziąć jedno pudełko więcej i tak dalej.

Nemesisa i tak kupię, nie ma sensu się oszukiwac że nie. Jest to zbyt chodliwy towar, wiwc nawet jeśli teraz rzucić się x więcej osób, to wciąż wsparcie grupowe powinno się opłacać.

Aczkolwiek totalnie zgadzam się z sytuacją :)
Arius
Posty: 1413
Rejestracja: 30 mar 2016, 16:31
Has thanked: 297 times
Been thanked: 159 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Arius »

Curiosity pisze: 06 maja 2020, 22:59 Szczerze, to jestem trochę zrozpaczony widząc zapisy do zbiórek AR, które nawet się nie zaczęły. O których nic nie wiemy. Ludzie, serio? Zapisujecie się na miesiąc wcześniej, żeby zapłacić za grę, o której nic nie wiecie? Której ceny nie znacie? Która może być opóźniona o rok, wydanie może być obarczone licznymi błędami? Do którego fix-packi mogą być wysyłane wiele miesięcy po premierze?
Szczerze jestem zaskoczony i zrozpaczony czytając to co piszesz. Jedna kwestia. Zapisanie się na zbiórkę to nie jest równoznaczne z tym, że już wydajemy pieniądze. Nie jest. Ja zapisuje się by mieć pewność , że jeśli już wystartuje kampania i po jej przejrzeniu zapali mi się zielone światło, to będę miał pewność, że się na fajne grupowe złapie (Japańczyk wyrobił sobie już marka solidnego grupowicza).
A jak mi się nie spodoba, to napisze do niego sorki, ale odpadam i nie obrazi się na mnie.
Może są na tej liście ludzie, którzy bezrefleksyjnie wejdą, ale nie można jednoznacznie wnioskować tak jak piszesz.
A dodam, że nie raz widziałem osoby, które się spóźniały z zapisami ( W tym raz ja).
To tak jak z ludźmi wychodzącymi za dolara w KSa by ewentualnie w PMie się zdecydować.
Awatar użytkownika
dispe
Posty: 347
Rejestracja: 03 gru 2019, 12:42
Lokalizacja: WWA
Has thanked: 259 times
Been thanked: 109 times

Re: Awaken Realms

Post autor: dispe »

Raczej wiadomo czego się spodziewać po Lockdown, rozwinięcie i przeniesienie gry do bazy na Marsie, Nemesis odniósł duży sukces i chcemy więcej, proste, dlatego zapis do zbiórki z dobrą zniżką nie powinien dziwić. Decyzję o wsparciu każdy i tak podejmie po odpaleniu kampanii, to chyba jasne.
Curiosity pisze: 06 maja 2020, 22:59 Jakby ktoś nie zauważył, to mamy epidemię, gospodarka jest w fatalnym stanie, a ludzie tracą pracę z dnia na dzień. No chyba, że tu sami prywatni przedsiębiorcy zbijający fortunę na maseczkach, to w takim razie sorry.
wydatek ok. 400 zł? (strzelam) który można zaplanować z wyprzedzeniem, to nie jest jakieś nie wiadomo jakie szaleństwo, nie każdy stracił pracę.
Curiosity pisze: 06 maja 2020, 22:59 jeśli gra mi się spodoba to... zamówię w sklepie. Pieniądze przeleję jak gra będzie już w Polsce, a jak pojawią się błędy czy braki (a na bank się pojawią), to zamienniki załatwi dla mnie sklep.
wtedy możesz zapłacić zdecydowanie więcej i zagrać znacznie później niż wspierający, fix paki to nie tragedia, zostały wysłane w drugiej fali do wszystkich z automatu, ewentualnie trzeba było założyć ticket na żetony silników czy źle odlane figurki z pierwszej partii bodajże angielskiej edycji, ale tak samo musisz pisać do sklepu jak i my do AR.
SuCHaR
Posty: 269
Rejestracja: 25 mar 2015, 22:29
Has thanked: 29 times
Been thanked: 40 times

Re: Awaken Realms

Post autor: SuCHaR »

Curiosity pisze: 06 maja 2020, 22:59 Szczerze, to jestem trochę zrozpaczony(...)

Serio, tracę wiarę w ludzkość. Co Wam da fakt, że zaklepiecie sobie wcześniej miejsce w kolejce? Jakby ktoś nie zauważył, to mamy epidemię, gospodarka jest w fatalnym stanie, a ludzie tracą pracę z dnia na dzień. No chyba, że tu sami prywatni przedsiębiorcy zbijający fortunę na maseczkach, to w takim razie sorry.

(...)
Jestem zrozpaczony czytając to co piszesz... A co ci do tego kto kiedy i ile zamawia, ile ma pieniędzy czy stracił prace albo zbił fortune?
Ja prdl ja nawet nie zauważyłem, że jest taka zbiórka... Ludzie zdecydowanie macie za dużo wolnego przez to siedzenie w domu skoro
macie czas na takie pierdoły jak zaglądanie co kto komu gdzie i za ile...
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8740
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2653 times
Been thanked: 2332 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Curiosity »

SuCHaR pisze: 07 maja 2020, 08:33 macie czas na takie pierdoły jak zaglądanie co kto komu gdzie i za ile...
Akurat wybrałeś z mojej dłuższej wypowiedzi najmniejszy fragment, do reszty się w ogóle nie odnosząc. Nie, nie interesuje mnie ile kto ma w kieszeni. Dla swojej przyjemności możesz sobie nawet wytapetować mieszkanie instrukcjami do Lockdawnu. Kupuj ile chcesz. Mnie ciekawi po co to bezrefleksyjne zapisywanie się do grupówek na miesiąc (albo i dłużej?) przed startem kampanii. Nie wiedząc zupełnie nic o danym tytule. Przecież dla nikogo nie zabraknie. A AR już za dużo nawywijał, żeby dawać im wsparcie w ciemno.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4081
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Awaken Realms

Post autor: brazylianwisnia »

Chcialbym tylko zauwazyc ze problemy z AR jakie wspomniales nie wyklaruja sie w trakcie kampanii bo dotycza momentu gdy gra jest dostarczana/dostarczona. Tez mnie dziwi ze ludzie się zbieraja a nawet nie wiadomo jaka bedzie oferta.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Awatar użytkownika
Trawus
Posty: 192
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:06
Lokalizacja: Ostrołęka
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Trawus »

Curiosity pisze: 07 maja 2020, 09:27
Mnie ciekawi po co to bezrefleksyjne zapisywanie się do grupówek na miesiąc (albo i dłużej?) przed startem kampanii.
Wydaję mi się, że na pierwsze pytanie padła odpowiedź:
Arius pisze: 06 maja 2020, 23:18 A dodam, że nie raz widziałem osoby, które się spóźniały z zapisami ( W tym raz ja).
To tak jak z ludźmi wychodzącymi za dolara w KSa by ewentualnie w PMie się zdecydować.
I ja się pod tym podpisuję.
Curiosity pisze: 07 maja 2020, 09:27
Nie wiedząc zupełnie nic o danym tytule. Przecież dla nikogo nie zabraknie. A AR już za dużo nawywijał, żeby dawać im wsparcie w ciemno.
W jaki sposób nic nie wiemy o tytule? Ma to być Nemesis 2.0. Czyli druga część świetnej gry. Mam w swojej kolekcji od AR oprócz Nemesisa LoHa, który jest równie dobrą grą. Do tego czekam na dobrze oceniany za granicą Tainted Grail. Awekeni dużo obiecują? I co z tego jak w większości spełniają oczekiwania. Trzeba czekać na KS? Są błędy? W której kampanii kickstartera tego nie ma?

Tak jak koledzy wyżej nie rozumiem czemu wchodzisz z butami w czyjeś decyzje. Czy mnie interesuje gdzie mieszkasz i czym jeździsz? Nie chcesz się zapisywać, to się nie zapisuj i odpuść sobie zbędne komentarze żebyśmy poczekali do kampanii. Nikt Tobie nie dyktuje co masz robić więc nie rób tego też nam. Każdy ma prawo do swoich decyzji.
Awatar użytkownika
Mankoslaw
Posty: 92
Rejestracja: 30 sie 2017, 09:43
Lokalizacja: Pszczyna
Has thanked: 187 times
Been thanked: 29 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Mankoslaw »

Trawus pisze: 07 maja 2020, 09:55 Tak jak koledzy wyżej nie rozumiem czemu wchodzisz z butami w czyjeś decyzje. Czy mnie interesuje gdzie mieszkasz i czym jeździsz? Nie chcesz się zapisywać, to się nie zapisuj i odpuść sobie zbędne komentarze żebyśmy poczekali do kampanii. Nikt Tobie nie dyktuje co masz robić więc nie rób tego też nam. Każdy ma prawo do swoich decyzji.
uwielbiam jak ktoś za przeproszeniem ma kij w tyłku i nie potrafi zrozumieć drugiej strony... najlepiej jakbyś sam odpuścił sobie takie komentarze które są zbędne... bo z tego co czytałem i czego najpewniej nie umiesz zrozumieć to to że Curiosity nikomu niczego nie narzucał tylko zastanawia się nad pewnym "procesem", na który niektórzy potrafili udzielić konkretnych odpowiedzi...
Curiosity pisze: 06 maja 2020, 22:59 Mnie ciekawi po co to bezrefleksyjne zapisywanie się do grupówek na miesiąc (albo i dłużej?) przed startem kampanii.
Więc to teraz Ty Trawus w sumie narzucasz mu swoje zdanie żeby odpuścił sobie jak napisałeś "zbędne komentarze" a właśnie po to forum jest żeby rozmawiać, debatować, spierać się ale chyba o tym dużo osób na tym forum nie wie :/ najlepiej jest kazać komuś siedzieć cicho więc po co istnieje to forum...
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8740
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2653 times
Been thanked: 2332 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Curiosity »

Trawus pisze: 07 maja 2020, 09:55 nie rozumiem czemu wchodzisz z butami w czyjeś decyzje.
Oj, chyba kogoś mocno zapiekło. Widzę, że strasznie osobiście do tego podchodzisz. "Z butami" to byś mógł napisać jakbym wchodził w Wasze tematy zbiórkowe i tam pisał nie na temat, wtedy pełna zgoda. Czego nie robię, więc trafiłeś kulą w płot.

Zadałem proste pytanie, dostałem prostą odpowiedź, którą zresztą zaplusowałem. Równie dobrze ktoś mógłby odpisać: "bo mogę". I guzik mi do tego. Dla mnie EOT.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
Trawus
Posty: 192
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:06
Lokalizacja: Ostrołęka
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Trawus »

Mankoslaw pisze: 07 maja 2020, 11:27 bo z tego co czytałem i czego najpewniej nie umiesz zrozumieć to to że Curiosity nikomu niczego nie narzucał tylko zastanawia się nad pewnym "procesem", na który niektórzy potrafili udzielić konkretnych odpowiedzi...
Może to źle zrozumiałem ale:
Curiosity pisze: 06 maja 2020, 22:59 Oczywiście każdy zrobi jak uważa, ale zaczekajcie może chociaż z wydawaniem pieniędzy aż kampania wystartuje na KS, ok?
Co do reszty:
Curiosity pisze: 07 maja 2020, 11:28 Oj, chyba kogoś mocno zapiekło. Widzę, że strasznie osobiście do tego podchodzisz. "Z butami" to byś mógł napisać jakbym wchodził w Wasze tematy zbiórkowe i tam pisał nie na temat, wtedy pełna zgoda. Czego nie robię, więc trafiłeś kulą w płot.
Zadałem proste pytanie, dostałem prostą odpowiedź, którą zresztą zaplusowałem. Równie dobrze ktoś mógłby odpisać: "bo mogę". I guzik mi do tego. Dla mnie EOT.
Może trochę za ostro napisałem swój komentarz. Nie jest tak, ze odebrałem to osobiście. Po prostu wkurza mnie trochę jak ktoś pisze innym co powinni zrobić. Moim zamiarem nie było też w żaden sposób obrazić Ciebie. Jeżeli tak to odebrałeś to przepraszam.

Tak czy inaczej u mnie AR ma kredyt zaufania, bo według mnie robią dobre gry, naprawiają to co popsuli i do tego nie ma u nich problemu z reklamacją, a reklamowałem figurki przy Nemesis i LoH. Wiem, że wielu osobom nie podoba się ile czasu trzeba czekać na grę z ks, ale my tak naprawdę wspieramy pomysł, a nie kupujemy zrobiony produkt.
Awatar użytkownika
Goldberg
Posty: 1511
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 83 times
Been thanked: 173 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Goldberg »

Tak spytam ktos wie kiedy II fala TG po polsku?
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"
ODPOWIEDZ