Robin Hood and the Merry Men - fanowskie tłumaczenie instrukcji

Nasze home-rules do różnych gier, a także PRZETESTOWANE i ciekawe home-rules znalezione w sieci.
xhejnshow@interia.pl
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2020, 19:55

Re: Robin Hood and the Merry Men - fanowskie tłumaczenie instrukcji

Post autor: xhejnshow@interia.pl »

Dzięki za polską wersje instrukcji.
Pliki wylądowały w końcu na BGG? Szukałem tam w plikach przy grze ale nie widziałem, dopiero google pomogło trafić tu.
Awatar użytkownika
trooper
Posty: 20
Rejestracja: 27 cze 2015, 12:16
Lokalizacja: Wrocaw
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: Robin Hood and the Merry Men - fanowskie tłumaczenie instrukcji

Post autor: trooper »

xhejnshow@interia.pl pisze: 08 lut 2020, 20:53 Dzięki za polską wersje instrukcji.
Pliki wylądowały w końcu na BGG? Szukałem tam w plikach przy grze ale nie widziałem, dopiero google pomogło trafić tu.
Nie wrzucił. Dzisiaj sprawdzałem i dalej ich tam nie ma :) a szkoda, kawał dobrej roboty i dobrej gry.
shod
Posty: 572
Rejestracja: 01 sie 2017, 10:07
Lokalizacja: Wielkopolska
Has thanked: 266 times
Been thanked: 177 times

Re: Robin Hood and the Merry Men - fanowskie tłumaczenie instrukcji

Post autor: shod »

trooper pisze: 25 lis 2021, 09:35
xhejnshow@interia.pl pisze: 08 lut 2020, 20:53 Dzięki za polską wersje instrukcji.
Pliki wylądowały w końcu na BGG? Szukałem tam w plikach przy grze ale nie widziałem, dopiero google pomogło trafić tu.
Nie wrzucił. Dzisiaj sprawdzałem i dalej ich tam nie ma :) a szkoda, kawał dobrej roboty i dobrej gry.
Nie wrzucił [choć dostał zgodę od Final Frontier Games], bo...jakiś czas temu była szansa na oficjalne polskie wydanie i nie chciał psuć rynku ;). Ostatecznie chyba jednak wydawca odpuścił.
ODPOWIEDZ