Tiny Epic Zombies (Scott Almes)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
ZeroCool
Posty: 7
Rejestracja: 12 lis 2016, 16:33
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Re: Tiny Epic Zombies (Scott Almes)

Post autor: ZeroCool »

Cześć,
Czy może udało wam (mmag i SinonyBeget) się przetłumaczyć instrukcję?
wilisek
Posty: 10
Rejestracja: 20 lip 2020, 17:09
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: Tiny Epic Zombies (Scott Almes)

Post autor: wilisek »

Podbijam pytanko :) czy prace nad spolszczeniem instrukcji trwaja? Do gry tiny epic quest PL tlumaczenie na bgg jest świetne! :) Mam nadzieję że doczekamy się PL tłumaczenia również do zombiaków ;)
Awatar użytkownika
mmag
Posty: 1147
Rejestracja: 02 lut 2016, 18:08
Has thanked: 413 times
Been thanked: 254 times

Re: Tiny Epic Zombies (Scott Almes)

Post autor: mmag »

Niestety z mojej strony prawie na pewno nic z tego jednak nie będzie - padł mi dysk z plikami i jak to się ładnie mówi: "ludzie dzielą się na tych, którzy robią kopie zapasowe i tych, którzy będą je robili".

Ja nie robiłem :cry:
wilisek
Posty: 10
Rejestracja: 20 lip 2020, 17:09
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: Tiny Epic Zombies (Scott Almes)

Post autor: wilisek »

Szkoda, bo zapowiadało sie graficznie miooodzio :) nigdy nie mów nigdy, może jeszcze kiedyś.... Kogoś najdzie :)
ripperek
Posty: 22
Rejestracja: 15 lut 2015, 12:10
Has thanked: 4 times

Re: Tiny Epic Zombies (Scott Almes)

Post autor: ripperek »

Jeśli zdecydowałbyś się wznowić tłumaczenie z chęcią wrzuciłbym parę złotych do "puszki". Myślę, że inni też coś wrzucą.
wilisek
Posty: 10
Rejestracja: 20 lip 2020, 17:09
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: Tiny Epic Zombies (Scott Almes)

Post autor: wilisek »

W dzisiejszych czasach chyba dość motywujące rozwiązanie :) mmag, zakładać - zrzutka.pl?

Rozważ opcje, bo to też okienko do dalszych tłumaczeń serii Tiny epic, o które planszówkowicze dopytują. Można zrobić zapowiedź a po udanej zbiórce projekt oddasz na spokojnie po nowym roku. Myśle że sama opcja zrzutki to kwestia podlinkowania projektu na pewne grupy planszówkowe i powinno sie udać. Zrób to dla świata gier ;)
wirusman
Posty: 1972
Rejestracja: 08 sty 2014, 19:18
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 83 times
Been thanked: 28 times

Re: Tiny Epic Zombies (Scott Almes)

Post autor: wirusman »

Chyba ktoś zapomniał o prawach autorskich. Dodatkowo jedna firma zaczęła tłumaczyć ta serię. Powinniście na początku ich spytać.
Awatar użytkownika
mmag
Posty: 1147
Rejestracja: 02 lut 2016, 18:08
Has thanked: 413 times
Been thanked: 254 times

Re: Tiny Epic Zombies (Scott Almes)

Post autor: mmag »

Tłumaczenie, jeśli kiedyś miałoby wyjść z mojej strony, nie będzie wymagało żadnych wpłat, czy zbierania do puszki. Ot, darmowe, niekomercyjne fanowskie tłumaczenie jakich jest wiele do różnych gier.

Poza tym - tak jak mówiłem, temat jest raczej martwy, a jego ewentualne ożywienie to nie kwestia finansów lecz wolnego czasu i motywacji by od nowa robić to, co już raz było robione...

I na tym chyba można kończyć ten, bądź co bądź offtop i wrócić do tematu samej gry:)
PanFantomas
Posty: 593
Rejestracja: 02 lut 2019, 08:41
Has thanked: 136 times
Been thanked: 507 times

Re: Tiny Epic Zombies (Scott Almes)

Post autor: PanFantomas »

.
Ostatnio zmieniony 20 lut 2024, 16:50 przez PanFantomas, łącznie zmieniany 1 raz.
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4671
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1216 times
Been thanked: 1419 times

Re: Tiny Epic Zombies (Scott Almes)

Post autor: Mr_Fisq »

W kwietniu powinniśmy się doczekać polskiej wersji.

Źródło: FB Galakty
Sprzedam: Obniżki, nowości: Root, Lanzerath Ridge, Dawn of the Zeds, Etherfields
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
ODPOWIEDZ