(Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
Shodan
Posty: 1222
Rejestracja: 24 cze 2017, 20:15
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 474 times
Been thanked: 444 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Shodan »

Bardzo przyzwoita cena, pytanie czy brać teraz od wydawcy czy trafi też do sklepów
aspo
Posty: 463
Rejestracja: 27 paź 2011, 14:10
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 17 times
Been thanked: 9 times

Re: Obsesje / Obsession (Dan Hallagan)

Post autor: aspo »

Na fb padła też (parę razy) data premiery 17. listopada. Nie wiem, czy któreś jeszcze wydawnictwo tak pilnuje, by sklepy dostały towar po wysyłce do klientów z przedsprzedaży - słowem: kuszą.
Raffik_San pisze: 24 paź 2023, 10:39 Jaką politykę cenową przedsprzedaży ma Lucrum? Czy późniejsze ceny w innych sklepach są porównywalne czy niższe od tych w ich firmowym sklepie?
Za Brzdęk: Katakumby w sklepie wydawcy z darmową wysyłką zapłaciłem ok. 10 zł mniej niż zapłaciłbym obecnie na 3t mając 6% rabatu. Do tego doszła karta promocyjna (nie ma takich w Obsesjach!). Czyli zysk był głównie na czasie. Co ważne: nie porównywałem cen w innych sklepach! Czy podobnie będzie w przypadku Obsesji - zgadywanka.
_leigam_
Posty: 944
Rejestracja: 25 kwie 2018, 20:19
Has thanked: 112 times
Been thanked: 196 times

Re: Obsesje / Obsession (Dan Hallagan)

Post autor: _leigam_ »

Raffik_San pisze: 24 paź 2023, 10:39 Jaką politykę cenową przedsprzedaży ma Lucrum? Czy późniejsze ceny w innych sklepach są porównywalne czy niższe od tych w ich firmowym sklepie?
Sabika byla w przedsprzedazy u nich niedawno za 199 mozesz sobie porownac jak jest teraz. Dalo sie kupic w innych sklepach ponad 15zl taniej.
Preferuje: średnie/ciężkie euro, rywalizacja. Gram we wszystko :D
Niezwiązany z branżą.


NA SPRZEDAŻ Wyspa dinozaurów i inne
Awatar użytkownika
karmazynowy
Posty: 1017
Rejestracja: 15 lut 2011, 18:26
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 184 times
Been thanked: 427 times

Re: Obsesje / Obsession (Dan Hallagan)

Post autor: karmazynowy »

Raffik_San pisze: 24 paź 2023, 10:39 Jaką politykę cenową przedsprzedaży ma Lucrum? Czy późniejsze ceny w innych sklepach są porównywalne czy niższe od tych w ich firmowym sklepie?
W sklepach jest kilkanaście (10-15zł) taniej - na przykładzie Brzdęka i Sabiki. Od Lucrum masz szybciej no i wysyłka w cenie. Akurat w Obsesjach nie ma żadnego bonusu, więc sam nie wiem. Szkoda tylko, że Lucrum nakręca FOMO, sugerując, że gra może się wyprzedać już w preorderze. Jak tak piszą, to sami zwiększają na to szanse.
Na półce | Na stole | Na sprzedaż i zamianę (Gdynia) | Podzielę się rabatem: Grybezpradu.eu - 5% | Planszostrefa.pl - 11%
_leigam_
Posty: 944
Rejestracja: 25 kwie 2018, 20:19
Has thanked: 112 times
Been thanked: 196 times

Re: Obsesje / Obsession (Dan Hallagan)

Post autor: _leigam_ »

karmazynowy pisze: 24 paź 2023, 10:55
Raffik_San pisze: 24 paź 2023, 10:39 Jaką politykę cenową przedsprzedaży ma Lucrum? Czy późniejsze ceny w innych sklepach są porównywalne czy niższe od tych w ich firmowym sklepie?
W sklepach jest kilkanaście (10-15zł) taniej - na przykładzie Brzdęka i Sabiki. Od Lucrum masz szybciej no i wysyłka w cenie. Akurat w Obsesjach nie ma żadnego bonusu, więc sam nie wiem. Szkoda tylko, że Lucrum nakręca FOMO, sugerując, że gra może się wyprzedać już w preorderze. Jak tak piszą, to sami zwiększają na to szanse.
Tanie granie na niepewności, Lucrum zmierza w stronę Czachy.
Preferuje: średnie/ciężkie euro, rywalizacja. Gram we wszystko :D
Niezwiązany z branżą.


NA SPRZEDAŻ Wyspa dinozaurów i inne
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3382
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: Obsesje / Obsession (Dan Hallagan)

Post autor: psia.kostka »

Ad polityka cenowa.
Mam podobne obserwacje jak karmazynowy, kupilem znajomkom Katakumby i finalnie uwazam, ze przeplacilem. Mozna to podciagnac pod zakup dosc drogiej promki ok 20zl :P (o przygodach z samymi "zakurzonymi mapami" mam update, ale musze wyszukac na to temat :lol: )
Darmowa dostawa dla mnie malo istotna, bo dawno za taka nie placilem w sklepie, o ile da sie wejsc na poziom "dostawa gratis". Mozliwosc gry przed premiera? Wartosc mocno indywidualna.

Jedyne co moge dodac od siebie nowego, to przy Katakumbach jestem prawie pewny, nie bylo podane SCD w trakcie przedsprzedazy. Wiele osob mowilo, ale dobra cena! Ja nie mialem wyczucia w Brzdekach, myslalem tez ze idzie nowe, lepsze, wieksze, to ceny starych moga nie miec znaczenia.
Finalnie przeplacilem, a recenzje jakosci wykonania sa umiarkowane.

Tutaj mamy SCD (400), pewnie tez aby podkrecic hajp. Na palcach policzylem, ze moze za 70%scd uda sie wyrwac w sklepie, czyli 280 (+/- rabaty). No i brak promo kart przy Obsesji, gola gra jak w kazdym sklepie.
//znow sciana tekstu :roll: oh well...
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
Shodan
Posty: 1222
Rejestracja: 24 cze 2017, 20:15
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 474 times
Been thanked: 444 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Shodan »

Może @Leser zrobi przeciek, czy nakład faktycznie jest tak mały, że realne jest wyprzedanie się Obsesji na przedsprzedaży?
Awatar użytkownika
Largo
Posty: 699
Rejestracja: 27 lip 2017, 09:31
Has thanked: 136 times
Been thanked: 107 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Largo »

Trochę słabiutko wygląda takie żerowanie na fomo i to przed startem kampanii z thorgalem :/ chciałem wesprzeć ale chyba muszę przemyśleć temat
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10923
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3357 times
Been thanked: 3217 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: japanczyk »

Czy wy postradaliscie zmysly? Jeden komentarz polzartem pol serio zaraz po uruchomieniu przedsprzedazy, a wy jedziecie z "zerowaniem na FOMO"?

Mam wrazenie, ze ostatnio niektorzy odlatuja
Awatar użytkownika
karmazynowy
Posty: 1017
Rejestracja: 15 lut 2011, 18:26
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 184 times
Been thanked: 427 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: karmazynowy »

Nie no "żerowanie na FOMO" to stwierdzenie na wyrost ale przyznam, że mnie ten komentarz skłonił do zakupu teraz a nie po premierze, gdzieś na koniec listopada. Gra jest dosyć głośna, cena dosyć znośna, nakład nieznany, wcale bym się nie zdziwił gdyby faktycznie zeszła w czasie preorderu. Nawet jeśli całość nie zejdzie a sklepy teoretycznie dostaną jakieś resztki to cena nie będzie niższa.
Na półce | Na stole | Na sprzedaż i zamianę (Gdynia) | Podzielę się rabatem: Grybezpradu.eu - 5% | Planszostrefa.pl - 11%
Awatar użytkownika
Largo
Posty: 699
Rejestracja: 27 lip 2017, 09:31
Has thanked: 136 times
Been thanked: 107 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Largo »

Nie postradałem zmysłów. Może i na wyrost napisałem, ale sam widzisz, że jeden komentarz i już sporo ludzi kupuje tam bo boi się, że później nie będzie
japanczyk pisze: 24 paź 2023, 12:03 Czy wy postradaliscie zmysly? Jeden komentarz polzartem pol serio zaraz po uruchomieniu przedsprzedazy, a wy jedziecie z "zerowaniem na FOMO"?

Mam wrazenie, ze ostatnio niektorzy odlatuja
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3382
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: psia.kostka »

karmazynowy pisze: 24 paź 2023, 12:18 Gra jest dosyć głośna, cena dosyć znośna, nakład nieznany, wcale bym się nie zdziwił gdyby faktycznie zeszła w czasie preorderu.
Skoro tak, to wydawca chyba by sie na to przygotowal, w koncu to sens tego biznesu. Czy glosna stala sie niedawno, a zamowienia w fabryce byly w ciemno? Albo gra droga, a wydawca nie chcial przeinwestowac lub mial akurat mniejszy wolny kapital? Teoretycznie mogloby tak byc. Ale w sumie po co nas o tym informowac? :P A, bo w przedsprzedazy wiecej zostanie w kasie firmy, niz puszczajac do handlu?
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1738
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 571 times
Been thanked: 1407 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Leser »

Fomo istnieje i owszem dla nas jako wydawnictwa jest korzystne, aby ono wystąpiło. No ale nie przesadzajmy już, błagam, z tym żerowaniem. Sprzedając grę do sklepów zarobimy niewiele mniej, a nakład rzeczywiście jest mały*. Gdybyśmy to przemilczeli, a gra by się wyprzedała, to dopiero leciałby gromy.

*Co oznacza mały? Nie jestem uprawniony do podania liczb, ale mogę napisać, że najmniejszy z realnie możliwych do wydrukowania w obecnych uwarunkowaniach rynkowych.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3382
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: psia.kostka »

Leser pisze: 24 paź 2023, 12:58 Sprzedając grę do sklepów zarobimy niewiele mniej, a nakład rzeczywiście jest mały*.
Dzieki za info.
Gdybyśmy to przemilczeli, a gra by się wyprzedała, to dopiero leciałby gromy.
To zalezy. Jakby sie wyprzedala w przedsprzedazy lub kilku pierwszych dniach ofery sklepowej, to wlasnie bylaby swietna fomo-reklama :P Wystarczy robic dodruk.

Gromy lecialyby, gdyby po tym poszlo info, ze "najblizszy mozliwy dodruk za 9-12miesiecy" i moze wlasnie tak jest, skoro poszedl antygromowy przeciek od wydawnictwa ;)
najmniejszy z realnie możliwych
Kazdy cos juz z tego sobie ukula. Tylko czy realne jest wyprzedanie takiej liczby "ot tak"? To pytanie ogolne, do forum.
Te Obsesje, to jakis Ark Nova killer czy co? :D jestem niedoinformowany w temacie
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10923
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3357 times
Been thanked: 3217 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: japanczyk »

Leser pisze: 24 paź 2023, 12:58 a nakład rzeczywiście jest mały*.
Czy wyprzedaz bedzie oznaczala dodruk + szanse na dodatki?

BTW gdzie Brazil Automa?
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1738
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 571 times
Been thanked: 1407 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Leser »

japanczyk pisze: 24 paź 2023, 13:25
Leser pisze: 24 paź 2023, 12:58 a nakład rzeczywiście jest mały*.
Czy wyprzedaz bedzie oznaczala dodruk + szanse na dodatki?

BTW gdzie Brazil Automa?
Mogę mówić za siebie, nie za całe wydawnictwo. Nie wyobrażam sobie, by w przypadku sukcesu nie było dodruku, nie wyobrażam sobie też, by nie było dodatków.

Brazil Automato zjechał z taśmy i o ile się orientuję miał być już teraz dostępny w naszym sklepiku, tyle że sklep znów nie ruszył (klątwa działa). Tak czy owak jeszcze trochę cierpliwości, naprawdę ostatnia prosta z tym przedłużającym się tematem.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
Awatar użytkownika
Wehr
Posty: 332
Rejestracja: 27 maja 2008, 19:10
Lokalizacja: C.K.S.M.K.Kraków/Zakopane
Has thanked: 12 times
Been thanked: 15 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Wehr »

psia.kostka pisze: 24 paź 2023, 13:17
najmniejszy z realnie możliwych
Kazdy cos juz z tego sobie ukula. Tylko czy realne jest wyprzedanie takiej liczby "ot tak"? To pytanie ogolne, do forum.
Te Obsesje, to jakis Ark Nova killer czy co? :D jestem niedoinformowany w temacie
Obsesja to bardzo dobry worker placement/tableau builder z lekko silniczkowo-karcianym odchyłem. Ark Nova killerem bym tego nie nazwał, zbytnio się różnią.

Jakość wykonania jest obłędna, tematyka świetna (jak ktoś lubi klimaty Austenowe, czy inne Forsythy i Pallisery). Cena bardzo niska jak za tę grę, zdecydowanie więcej wydałem za wersję anglojęzyczną ze dwa lata temu. Cieszę się, że jest szum, liczę na dodatki, które chętnie kupię.
Obecnie: Agricola, Bitwy Westeros, 7 Cudów
Moja kolekcja
A to bym chciał :-P
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1738
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 571 times
Been thanked: 1407 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Leser »

Wcześniej pisałem z telefonu, teraz jestem przy komputerze, więc jeszcze pozwolę się odnieść do tych praktyk marketingowych.

Drogie forumowiczki, drodzy forumowicze. Wszyscy kochamy gry, ale umówmy się. Mamy ich wiele i kolejna nie jest nam niezbędna do podtrzymania egzystencji. Tak, gra w sklepach, znając życie, będzie ciut tańsza - oczywiście nie wiem tego na pewno, bo ceny ustalają te sklepy, a nie wydawnictwo. Chcecie mieć grę już teraz i na pewno, to kupujcie w przedsprzedaży - być może dołożycie dychę wspierając firmę, która być może Waszym zdaniem robi fajne rzeczy. Nie chcecie dokładać, poczekajcie na sklepy. Jeżeli gra tam nie dotrze, to znaczy, że odniosła super sukces, a to z kolei oznacza, że dodruk jest nieomal nieunikniony.

No i fomo. Tak, nie ma naprawdę sensu ukrywać i nie wiem, czemu miałbym to robić. Wydajemy gry zarobkowo. Możemy mieć świra na punkcie planszówek, ale zajmując się tym zawodowo musimy z tego wyżyć. Przedsprzedaż to dla nas naprawdę pomijalnie większy zysk, ale niepomijalnie SZYBSZY, co ma ogromne znaczenie w działalności małego przedsiębiorstwa (kasa teraz a nie za miesiąc przy założeniu, że faktury zostałyby popłacone w terminie). Przedsprzedaż to też jakaś przystawka do budowania wiernej społeczności wokół wydawnictwa, choćby po to, aby móc sensownie promować gry, które sami chcemy wydawać (patrz: Thorgal Gra karciana). Oczywiście te działania powinny być znacznie szerzej zakrojone, ale cóż, duch ochoczy, ale moce przerobowe słabe.

Czy w przedsprzedaży Katakumb nie było podane SCD. Możliwe, nie pamiętam. Zawsze w taki przypadku można zapytać, choćby i tutaj: "hej, leser, a jakie jest SCD?" Grzecznie odpowiem i nawet poproszę, żeby taka informacja pojawiła się w sklepie. To nie są żadne "szczwane triki". Nikt w wydawnictwie nie siedzi i nie kmini jak ogolić frajerów. Pracują tam normalni ludzie, czy też gracze, mają sporo roboty i nie zawsze wszystko dopną na ostatni guzik.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3382
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: psia.kostka »

Leser pisze: 24 paź 2023, 14:21 Czy w przedsprzedaży Katakumb nie było podane SCD. Możliwe, nie pamiętam. Zawsze w taki przypadku można zapytać, choćby i tutaj: "hej, leser, a jakie jest SCD?" Grzecznie odpowiem i nawet poproszę, żeby taka informacja pojawiła się w sklepie. To nie są żadne "szczwane triki".
Odniose sie do tego, bo to ja przyszedlem z informacja o braku scd Katakumb.
Kompletnie nie mialem na mysli, ze bylo to chytre. Chodzilo mi tylko, ze nie jestem w stanie zrobic bezposredniego porownania z przedsprzedaza Obsesji.

Katakumby: cena sklep= A ; cena przedsprzedaz= B; cena scd= C???
Obsesje: cena sklep= ??? ; cena przedsprzedaz= 250; cena scd= 400

Tzn teraz, po premierze, pewnie te cene "C" z katalogu moge pozyskac, podstawic i rozwiazac to rownanie z proporcjami :) i domyslic sie ceny sklepowej Obsesji, ale w chwili przedsprzedazy nie mialem tych danych do rozwazan i w chwili pisania dzis o polityce cenowej tez nie wpadlem na to, ze dostep do info sie zmienil.

W sumie nawet nie przyszlo mi do glowy, by wtedy tej ceny szukac lub pytac. Moze troche zalozylem, ze to tajemnica handlowa itp Nie bylem zagniewany, jedynie niedoinformowany ;)

Jedyny "trik" jaki widze i moze wypunktowalem, to przekreslenie scd 400 i danie 250. Nie da sie ukryc, ze to dziala na kupujacych.

A czy stosunek B/C jest taki sam, jak 250/400 czy tez mniej korzystny i czy moglo to miec wplyw na niewyswietlenie "C" w ofercie? Nie wiem, moze. Ale az do tego momentu o tym nie myslalem :D Biore tez pod uwage, ze rozne półki cenowe, moge miec rozne stosunki A/B/C.

Udanej premiery Obsesji! Zycze wielu dodrukow, a graczom samych udanych rozgrywek!

Moze sobie kupie, skoro ladne i jakosciowe. Zajrzalem tu, bo oczywiscie znajomki juz mnie prosza o zakupy 8)
Mala lyzke dziegciu wpisze chyba w temacie promek, choc nie wiem czy psuc powietrze :?
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1738
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 571 times
Been thanked: 1407 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Leser »

Nikomu nie przypisuję jakichś niewyrażonych oskarżeń. Po prostu "mówię jak jest", że pozwolę sobie zaczerpnąć z klasyka.

Czy przekreślenie 400 to trik? No nie. O ile się orientuję, mogę być w błędzie, nigdy tego nie weryfikowałem, w takich Stanach w wielu sklepach faktycznie sprzedaje się gry w SCD. W Polsce mityczna niewidzialna ręka rynku "zarządziła", że jest to w zasadzie abstrakcyjna jednostka obrachunkowa. Sklepy dostaną tę samą cenę wyjściową i stosowny rabat właśnie od niej wyliczony, po czym ustalą swoją cenę, która w realiach twardej konkurencji będzie sporo od tego SCD niższa. Jej podawanie na etapie przedsprzedaży pozwala zatem jakoś oszacować, ile gra może kosztować w sklepach. Trzeba rzecz jasna wiedzieć jak to działa, ale sporo osób jednak to wie. Nie jest to też żadna tajemnica, można się pytać, a zapewne uzyska się odpowiedź. Z drugiej strony jej brak może tak samo zostać odebrany jako próba zamaskowania "realnej wartości rynkowej" (właśnie przez osoby, które z grubsza orientują się, jakie są praktyki rynkowe). Jak się nie ustawisz i tak od kogoś oberwiesz.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3382
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: psia.kostka »

Leser pisze: 24 paź 2023, 17:08 Czy przekreślenie 400 to trik? No nie.
Dlatego byl cudzyslow :)
W sensie, ze to jedyny zabieg marketingowy jaki tam widze. I moze wygenerowac myslenie, o to spora obnizka od scd. Przy Katakumbach nie mialem takiego wrazenia, bylem zagubiony w prozni. I tyle.

Male pitu pitu:
Spoiler:
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
Propi
Posty: 1151
Rejestracja: 04 sty 2019, 19:06
Has thanked: 504 times
Been thanked: 333 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Propi »

psia.kostka pisze: 24 paź 2023, 17:53 Mamy: 145-150/160/250
Obsesje: xxx/250/400

160/250 ~= 250/400

Obsesje w twoim sklepie ~= (25/16)*(Katakumby w twoim sklepie)= 1.5625*(K)

O ile wystarczy towaru dla sklepu :lol:
A czy możesz taki sam wzór zaproponować na wyliczenie objętości pierwszego druku? ;) Czy zostają nam spekulacje i domysły? :)
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3382
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: psia.kostka »

Propi pisze: 25 paź 2023, 09:15 A czy możesz taki sam wzór zaproponować na wyliczenie objętości pierwszego druku? ;)
Nie, bo kompletnie nie mam danych. Nie jestem insiderem.
Czy zostają nam spekulacje i domysły? :)
Tak, a imie jego 1000-1500

PS w moim przypadku parametr "O" ~=220
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
karmazynowy
Posty: 1017
Rejestracja: 15 lut 2011, 18:26
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 184 times
Been thanked: 427 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: karmazynowy »

Kiedy miała być ta premiera Obsesji? Bo dostałem info z GLS, że już nadana... Hmmm.
Na półce | Na stole | Na sprzedaż i zamianę (Gdynia) | Podzielę się rabatem: Grybezpradu.eu - 5% | Planszostrefa.pl - 11%
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1738
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 571 times
Been thanked: 1407 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Leser »

karmazynowy pisze: 25 paź 2023, 18:05 Kiedy miała być ta premiera Obsesji? Bo dostałem info z GLS, że już nadana... Hmmm.
Mamy teraz lekki chaos ze względu na przygotowania do otwarcia kampanii Thorgala i targi książki w Krakowie. Jeżeli nic się nie zmieniło, to premiera będzie 17 listopada. Natomiast wysyłka jak najbardziej planowa - taki koncept przedsprzedaży, że kupujący dostają grę jeszcze przed premierą.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
ODPOWIEDZ