Herbaceous / Niezłe Ziółka (E. Baraf, S. Finn, K. Matejka)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Harun
Posty: 1099
Rejestracja: 21 sie 2006, 16:48
Lokalizacja: okolice Poznania
Has thanked: 646 times
Been thanked: 523 times

Re: Herbaceous / Niezłe Ziółka (E. Baraf, S. Finn, K. Matejka)

Post autor: Harun »

allagainstyou pisze: 29 wrz 2022, 09:44 Myślicie, że będzie kiedyś dodruk tej gry? Na rynku wtórnym susza...
Kup w Empiku, odbiór w salonie, są dostępne w Warszawie. W razie czego na pewno ktoś z Warszawy Ci pomoże.
Awatar użytkownika
Warrtain
Posty: 139
Rejestracja: 12 cze 2022, 20:50
Has thanked: 174 times
Been thanked: 23 times

Re: Herbaceous / Niezłe Ziółka (E. Baraf, S. Finn, K. Matejka)

Post autor: Warrtain »

Harun pisze: 29 wrz 2022, 11:55
allagainstyou pisze: 29 wrz 2022, 09:44 Myślicie, że będzie kiedyś dodruk tej gry? Na rynku wtórnym susza...
Kup w Empiku, odbiór w salonie, są dostępne w Warszawie. W razie czego na pewno ktoś z Warszawy Ci pomoże.
Nie można zarezerwować a te 2 sklepy które są jako dostępne to z 2 miesiące temu przetrzepałem i nigdzie jej nie znalazłem niestety :(
Awatar użytkownika
konradstpn
Posty: 861
Rejestracja: 22 sie 2017, 12:11
Has thanked: 201 times
Been thanked: 304 times

Re: Herbaceous / Niezłe Ziółka (E. Baraf, S. Finn, K. Matejka)

Post autor: konradstpn »

Warrtain pisze: 29 wrz 2022, 12:00
Harun pisze: 29 wrz 2022, 11:55
allagainstyou pisze: 29 wrz 2022, 09:44 Myślicie, że będzie kiedyś dodruk tej gry? Na rynku wtórnym susza...
Kup w Empiku, odbiór w salonie, są dostępne w Warszawie. W razie czego na pewno ktoś z Warszawy Ci pomoże.
Nie można zarezerwować a te 2 sklepy które są jako dostępne to z 2 miesiące temu przetrzepałem i nigdzie jej nie znalazłem niestety :(
Tu na forum jest jedna oferta . Nie wiem na ile jest to aktualne. Należałoby sprawdzić. Powodzenia.
Gram, więc jestem.
apriori
Posty: 25
Rejestracja: 09 lut 2014, 21:58
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times

Re: Herbaceous / Niezłe Ziółka (E. Baraf, S. Finn, K. Matejka)

Post autor: apriori »

Byłem w Złotych Tarasach i nie mają, pewnie błąd w systemie.
ponika
Posty: 531
Rejestracja: 01 sty 2019, 17:25
Lokalizacja: Zagranica
Has thanked: 232 times
Been thanked: 444 times

Re: Herbaceous / Niezłe Ziółka (E. Baraf, S. Finn, K. Matejka)

Post autor: ponika »

Mi gra się bardzo podoba, ale niestety jestem osamotniona w tym odczuciu i moja kopia idzie na sprzedaż. Liczyłam, że dodatek poprawi odbiór gry w rodzinie, ale niestety, wersja angielska jest niekompatybilna z polską więc i ta opcja przypadła. Szkoda, bo jako lekka gra na wakacje jest super.
ODPOWIEDZ