Batman: Gotham City Chronicles (Frédéric Henry)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Probe9
Posty: 2455
Rejestracja: 24 sie 2018, 10:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 153 times
Been thanked: 649 times

Re: Batman: Gotham City Chronicles (Frédéric Henry)

Post autor: Probe9 »

gogovsky pisze: 27 maja 2022, 00:04 Orzeh +1 coś co powinno być za darmo już od sezonu 1 dają teraz za 100 euro, tak ludzi nawet uwe rosenberg nie zdziera i takich idiotów z ludzi nie robi. Jedyny kto bardziej poleciał w wiadomo co, to mythic games i ich 40 euro za aplikacje co wstępy do solomona kane czyta :D
I tak i nie :) Zgoda, że dali ciała z instrukcją i player aidem i one mogłyby być za free. Częściowa zgoda z resztą Batcomputer Files - bo jednak 86 arkuszy każdej postaci trudno wymagać od Core Boxa (w cenie, w której go oferowali). Nie mogę się zgodzić z dodatkiem solo/coop bo w wielu grach jest to oferowane jako add-on. A Ci, którzy kupili Core przy okazji 1 kampanii za te 140$ to chyba nie mogą narzekać, że dostali mało jak na to ile zapłacili.
Rabaty: Rebel = 10%, 3trolle = 7%, planszomania = 10%, planszostrefa = 11%.

Moje gry
gogovsky
Posty: 2210
Rejestracja: 25 sty 2018, 23:48
Has thanked: 464 times
Been thanked: 512 times

Re: Batman: Gotham City Chronicles (Frédéric Henry)

Post autor: gogovsky »

Nawet jeśli nie za darmo to jako wracajacy backer może znizka coś gratis?:D A nie 100$ za coś co w większości powinno być za free.
Firma Rebel niech się zajmie wydaniem gry Domek, bo tylko do tego się nadaje.
Probe9
Posty: 2455
Rejestracja: 24 sie 2018, 10:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 153 times
Been thanked: 649 times

Re: Batman: Gotham City Chronicles (Frédéric Henry)

Post autor: Probe9 »

Tak jak napisałem - z instrukcją i aidem zgoda, z resztą już mniej :) Solo to dodatek, nie ma tego jak podciągnąć pod "naprawianie" błędów, żeby zniżki oczekiwać.
Rabaty: Rebel = 10%, 3trolle = 7%, planszomania = 10%, planszostrefa = 11%.

Moje gry
gogovsky
Posty: 2210
Rejestracja: 25 sty 2018, 23:48
Has thanked: 464 times
Been thanked: 512 times

Re: Batman: Gotham City Chronicles (Frédéric Henry)

Post autor: gogovsky »

Probe9 pisze: 27 maja 2022, 00:46 Tak jak napisałem - z instrukcją i aidem zgoda, z resztą już mniej :) Solo to dodatek, nie ma tego jak podciągnąć pod "naprawianie" błędów, żeby zniżki oczekiwać.
Dobra napiszę to inaczej Probe,
cześć Backerze widzę, że wydałeś u nas prawie 2400 zł na sezon 1 i 2, super siusiak Ci w 4 litery, nie dziękujemy za wsparcie mamy to w poważaniu. Wydaj jakieś kolejne 500 zł żebyśmy łaskawie dali Ci poprawioną instrukcję, karty pomocy i tryb solo/cooperative. Nic za darmo nic jak zrobisz nowy pledge, żadnej zniżki dla nas jesteś plebem z ulicy :) Porównam to Batman Animated series w którym za jakieś 1000 zł dostałem VS mode, cooperative mode i solo mode i tez mam mod dla złych bez łachy (chętnie bym sprzedal Chroniclesy, bo animated lepszy, ale moja małżonka fanka dc lubi w nie grać). Dla mnie to cały monolith już przy sezonie 2 zakrawało na zbrodnie, a teraz to już top 3 dojonko dziesięciolecia.
Nie wiem jak mam Ci to wytłumaczyć, nie chcę wszystkiego za darmo jak ostatni Janusz, ale jakiś bonus za powrót itd.
Firma Rebel niech się zajmie wydaniem gry Domek, bo tylko do tego się nadaje.
Probe9
Posty: 2455
Rejestracja: 24 sie 2018, 10:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 153 times
Been thanked: 649 times

Re: Batman: Gotham City Chronicles (Frédéric Henry)

Post autor: Probe9 »

Spoiler:
Ale to chyba piszemy o dwóch różnych rzeczach. Generalnie raczej rzadko spotykam się na wspieraczkach z sytuacją, żeby firma dawała jakieś bonusy dla osób, które wspierały ich poprzednie projekty. W tym przypadku, tak jak napisałem - powinni ogarnąć instrukcję nową po kosztach albo za darmo (np. jak AR z Great Wall - ale innych bonusów czy trybów też przecież nie dawali). Ale dawanie jakichś dodatkowych zniżek dla powracających to raczej mało spotykana praktyka. Nie widziałem tego ani u AR ani CMON itd.
Rabaty: Rebel = 10%, 3trolle = 7%, planszomania = 10%, planszostrefa = 11%.

Moje gry
gogovsky
Posty: 2210
Rejestracja: 25 sty 2018, 23:48
Has thanked: 464 times
Been thanked: 512 times

Re: Batman: Gotham City Chronicles (Frédéric Henry)

Post autor: gogovsky »

A kiedy AR/CMON wydało grę do której dorzucało karty pomoc do gier do których być powinny, a ich nie dali od razu?:) Szanuję Twoje zdanie po prostu skrajnie się z nim nie zgadzam, Monolith moim zdaniem zupełnie nie ma pomysłu już na tę serię, ale prawa wykupił i robi dojonko od początku 2 sezonu :) Pamiętam jak pisał, że pick zone z drugiego sezonu figurka za parę dolców to dla Twojej wygody :D Dolan plox.
Firma Rebel niech się zajmie wydaniem gry Domek, bo tylko do tego się nadaje.
Probe9
Posty: 2455
Rejestracja: 24 sie 2018, 10:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 153 times
Been thanked: 649 times

Re: Batman: Gotham City Chronicles (Frédéric Henry)

Post autor: Probe9 »

gogovsky pisze: 27 maja 2022, 09:15 A kiedy AR/CMON wydało grę do której dorzucało karty pomoc do gier do których być powinny, a ich nie dali od razu?:) Szanuję Twoje zdanie po prostu skrajnie się z nim nie zgadzam, Monolith moim zdaniem zupełnie nie ma pomysłu już na tę serię, ale prawa wykupił i robi dojonko od początku 2 sezonu :) Pamiętam jak pisał, że pick zone z drugiego sezonu figurka za parę dolców to dla Twojej wygody :D Dolan plox.
Ale ja od samego początku przecież piszę, że w kwestii kart pomocy czy instrukcji się zgadzam z Tobą. To z czym się nie do końca zgadzam to kwestia bonusów z racji wspierania wcześniejszych projektów, bo to zwyczajnie nie jest praktykowane.
Rabaty: Rebel = 10%, 3trolle = 7%, planszomania = 10%, planszostrefa = 11%.

Moje gry
hachi35
Posty: 181
Rejestracja: 16 sty 2018, 17:29
Lokalizacja: Jaworzno
Been thanked: 5 times

Re: Batman: Gotham City Chronicles (Frédéric Henry)

Post autor: hachi35 »

Trochę dziwne że na kampanii nie pokazują modeli figurek (tylko art jak np Batman Azrael a chciałbym żeby pokazano jak Anarcha model i karta ... ) mało tego dają i nie maja nawet przygotowanych modeli?.... czy ktoś doczytał czy dadzą poprawioną instrukcję i ewent inne rzeczy w pdf za free?

czy poza figurkami ( na razie chyba 3 Anarch , Bat Azrael i pies... do sez 3 sa jakieś sg ? )

a tu ciekawy filmik :)

https://www.youtube.com/watch?v=Fc8H87IRBZE
ODPOWIEDZ