Clank! / Brzdęk! Nie drażnij smoka - pytania i wątpliwości

Masz wątpliwości w sprawie zasad jakiejś gry? Zamiast pisać na forum ogólnym, wyszukaj dedykowany wątek na tym podforum i w nim zadaj pytanie.
mk_1984
Posty: 10
Rejestracja: 19 sty 2020, 05:05
Has thanked: 1 time

Re: Clank! / Brzdęk! Nie drażnij smoka - pytania i wątpliwości

Post autor: mk_1984 »

Witam. Mam pytanie po alkoholu i rozegranych około 200 partii 😂😂😂 karty można zagrywa w dowolnej kolejności 😁 ale czy dół karty np. Wydaj 1 brzdęka i dalej jeśli wydałeś 2 brzdęki (a był tylko jeden) to dobierz 2 karty. Można wykorzystać tylko cześć tej kart tj. Dobrać najpierw 2 karty i liczy, że trafi się kolejny brzdęk? Kłócę się z żoną... Że dół trzeba zrobić w całości, a nie tylko część 🤪 proszę o szybką odpowiedź 😁
Awatar użytkownika
seki
Moderator
Posty: 3358
Rejestracja: 04 gru 2016, 12:51
Lokalizacja: Czapury/Poznań
Has thanked: 1115 times
Been thanked: 1282 times

Re: Clank! / Brzdęk! Nie drażnij smoka - pytania i wątpliwości

Post autor: seki »

mk_1984 pisze: 16 paź 2023, 22:17 Witam. Mam pytanie po alkoholu i rozegranych około 200 partii 😂😂😂 karty można zagrywa w dowolnej kolejności 😁 ale czy dół karty np. Wydaj 1 brzdęka i dalej jeśli wydałeś 2 brzdęki (a był tylko jeden) to dobierz 2 karty. Można wykorzystać tylko cześć tej kart tj. Dobrać najpierw 2 karty i liczy, że trafi się kolejny brzdęk? Kłócę się z żoną... Że dół trzeba zrobić w całości, a nie tylko część 🤪 proszę o szybką odpowiedź 😁
Nie jestem pewny czy rozumiem powyższe pytanie. Masz kartę, którego kosztem jest wydanie 2 brzdękow a efektem dobranie 2 kart. Dobierasz te karty TYLKO jeśli spełniasz w całości koszt. Nie ma takiej opcji, że najpierw dobierasz karty a potem liczysz na to, że trafi Ci się brzdęk.
mk_1984
Posty: 10
Rejestracja: 19 sty 2020, 05:05
Has thanked: 1 time

Re: Clank! / Brzdęk! Nie drażnij smoka - pytania i wątpliwości

Post autor: mk_1984 »

Errata. Jeśli na karcie jest - 2brzedki i dobierz 2 karty. Posiadam zero brzdęków... Ale po dobraniu 2 kart trafiły się +2 brzdęki! To nadal mogę usunąć 2 brzdęki? Czy zagrana karta już była wykorzystana? Dzięki
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1738
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 571 times
Been thanked: 1407 times

Re: Clank! / Brzdęk! Nie drażnij smoka - pytania i wątpliwości

Post autor: Leser »

mk_1984 pisze: 16 paź 2023, 23:11 Errata. Jeśli na karcie jest - 2brzedki i dobierz 2 karty. Posiadam zero brzdęków... Ale po dobraniu 2 kart trafiły się +2 brzdęki! To nadal mogę usunąć 2 brzdęki? Czy zagrana karta już była wykorzystana? Dzięki
Ujemne brzdęki działają do końca tury.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
ODPOWIEDZ