Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
crazygandalf
Posty: 426
Rejestracja: 14 lut 2016, 16:25
Has thanked: 78 times
Been thanked: 494 times
Kontakt:

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: crazygandalf »

Jeśli kogoś interesuje dwuosobowa rozgrywką z dodatkiem Norwegowie to zapraszamy:
Uczta dla Odyna + Norwegowie
Awatar użytkownika
Abizaas
Posty: 1046
Rejestracja: 13 wrz 2020, 14:03
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 615 times
Been thanked: 757 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: Abizaas »

Wczoraj partyjka dwuosobowa, grałem bez wyspy (przynajmniej do przedostatniej rundy, w której wziąłem wyspy do celów punktowania) i bez zwierząt. Za pomocą wielorybnictwa udało mi się zapełnić całą podstawową planszetkę w 5 rundzie. To pozwoliło całe dwie ostatnie rundy po prostu mnożyć punkty emigracjami, zapełnianiem długich domów czy właśnie wyspy.

Tak wyglądała główna planszetka po 5 rundzie:
Obrazek


Dało to finalny wynik 197 VP. Branie pojedynczej wyspy w początkowej fazie gry jest okej, ale w żadnym wypadku nie jest to konieczność.

Kolekcja


ninety-percent of everything is crud
ODPOWIEDZ