Steampunk Rally / Odlotowy wyścig (Orin Bishop)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5233
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 524 times
Been thanked: 1836 times
Kontakt:

Re: Steampunk Rally

Post autor: Gambit »

rattkin pisze:"Jeśli gra pojawi się w polskich sklepach, bo na razie jej nie widziałem".

Była, widziałem w kilku conajmniej, teraz widzę, że nie ma, ale podejrzewam, że można poprosić o sprowadzenie beż większych ceregieli.
Rozglądałem się w okolicach kręcenia materiału i było pusto. Fakt, że szukałem przez i-szop więc nie zobaczyłem sklepów, które miały, ale im wyszło.
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 929 times

Re: Steampunk Rally

Post autor: rattkin »

Chodzi mi o to, że może akurat jest dziura, ale jeśli ktoś pragnie nabyć tę świetną grę, to niech popyta po sklepach i powinien dostać. Zacząłbym od planszostrefy, bo tam pamiętam, że widziałem na pewno.
GFP
Posty: 1610
Rejestracja: 19 paź 2013, 20:41
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Steampunk Rally

Post autor: GFP »

rattkin pisze:Chodzi mi o to, że może akurat jest dziura, ale jeśli ktoś pragnie nabyć tę świetną grę, to niech popyta po sklepach i powinien dostać. Zacząłbym od planszostrefy, bo tam pamiętam, że widziałem na pewno.

A dla tych którym się nie spieszy- jest takie małe wydawnictwo z Krakowa, które jest bardzo zainteresowane wydaniem tej gry. Jeszcze nic pewnego, ale rozmawiamy.
Kampanie:

Aktualna: Dodatki do Najeźdźców z Północy - http://www.wspieram.to/najezdzcydodatki
Archiwalne: https://wspieram.to/profil/GamesFactoryPublishing
Awatar użytkownika
JareQ
Posty: 36
Rejestracja: 25 sty 2015, 16:53
Lokalizacja: Stalowa Wola
Been thanked: 1 time

Re: Steampunk Rally

Post autor: JareQ »

Piettrucha pisze:
rattkin pisze:Chodzi mi o to, że może akurat jest dziura, ale jeśli ktoś pragnie nabyć tę świetną grę, to niech popyta po sklepach i powinien dostać. Zacząłbym od planszostrefy, bo tam pamiętam, że widziałem na pewno.

A dla tych którym się nie spieszy- jest takie małe wydawnictwo z Krakowa, które jest bardzo zainteresowane wydaniem tej gry. Jeszcze nic pewnego, ale rozmawiamy.
Ooo to ja czekam na jakieś większe info.
Napaliłem się na tą grę, ale wolałbym jednak wersję w ojczystym języku.
pawelacb
Posty: 231
Rejestracja: 01 sty 2014, 11:53
Been thanked: 4 times

Re: Steampunk Rally

Post autor: pawelacb »

Prośba!!!

Może ktoś ma i może udostępnić do celów własnych przetłumaczoną instrukcję do gry Steampunk Rally oraz przetłumaczone karty boosterów?
Najbardziej zależy mi na kartach ponieważ muszę je przetłumaczyć dla dziecka i wydrukować. Jeżeli ktoś już to zrobił to być może będzie na tyle życzliwy i wspomoże. Nie ma sensu robić tego samego dwukrotnie.

Z góry dziękuję za pomoc.
pawelacb
Posty: 231
Rejestracja: 01 sty 2014, 11:53
Been thanked: 4 times

Re: Steampunk Rally

Post autor: pawelacb »

Skoro nikt niestety nie dysponował plikiem z przetłumaczonymi kartami musiałem na własną rękę wykonać tłumaczenie. Oczywiście udostępniam, może komuś się przyda.

https://drive.google.com/file/d/0BydB8E ... sp=sharing

To jest przerobiony plik Tellima z BGG, sporo pozmieniałem i przetłumaczyłem efekty kart. Jeżeli przeglądając plik znajdziecie błąd ortograficzny lub błąd w samym tłumaczeniu to proszę o info, wprowadzę poprawki. Plik w JPG bo nie ogarniam konwersji do pdf :)

pawelacb
Awatar użytkownika
Marx
Posty: 2420
Rejestracja: 24 sty 2016, 10:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 52 times
Been thanked: 17 times

Re: Steampunk Rally

Post autor: Marx »

Piettrucha,

Fajne promki wyszły do Steampunk Rally m.in. doc Brown (Braun) z Back to the Future jak nowy wynalazca. Fantastyczna sprawa na SG do waszej kampanii ;-)
Ostatnio zmieniony 22 mar 2016, 09:36 przez Marx, łącznie zmieniany 1 raz.
Waiting is the hardest part.

Z nimi przychodzi mi się pożegnać
pattom
Posty: 1428
Rejestracja: 23 sty 2010, 14:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Steampunk Rally

Post autor: pattom »

Piettrucha pisze:
rattkin pisze:Chodzi mi o to, że może akurat jest dziura, ale jeśli ktoś pragnie nabyć tę świetną grę, to niech popyta po sklepach i powinien dostać. Zacząłbym od planszostrefy, bo tam pamiętam, że widziałem na pewno.

A dla tych którym się nie spieszy- jest takie małe wydawnictwo z Krakowa, które jest bardzo zainteresowane wydaniem tej gry. Jeszcze nic pewnego, ale rozmawiamy.
Tylko proszę o kryształowe kostki. :-)
GFP
Posty: 1610
Rejestracja: 19 paź 2013, 20:41
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Steampunk Rally

Post autor: GFP »

Marx pisze:Piettrucha,

Fajne promki wyszły do Steampunk Rally m.in. doc Brown (Braun) jak nowy wynalazca. Fantastyczna sprawa na SG do waszej kampanii ;-)
Dzięki za cynk! Już piszę do Roxley :)
pattom pisze:
Piettrucha pisze:
rattkin pisze:Chodzi mi o to, że może akurat jest dziura, ale jeśli ktoś pragnie nabyć tę świetną grę, to niech popyta po sklepach i powinien dostać. Zacząłbym od planszostrefy, bo tam pamiętam, że widziałem na pewno.

A dla tych którym się nie spieszy- jest takie małe wydawnictwo z Krakowa, które jest bardzo zainteresowane wydaniem tej gry. Jeszcze nic pewnego, ale rozmawiamy.
Tylko proszę o kryształowe kostki. :-)
Wszystko będzie zależeć od was. ;)
Kampanie:

Aktualna: Dodatki do Najeźdźców z Północy - http://www.wspieram.to/najezdzcydodatki
Archiwalne: https://wspieram.to/profil/GamesFactoryPublishing
Awatar użytkownika
8janek8
Blokada konta
Posty: 900
Rejestracja: 08 mar 2010, 21:08
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 14 times
Been thanked: 28 times

Re: Steampunk Rally

Post autor: 8janek8 »

I metalowe cogsy:)
Collection
Sprzedam
Kupię dodatki do: Runewars (Banners of War), Warhammer: Inwazja (Ukryte Królestwa), Battle Star Galactica (Świt), Revolution! (The Palace), Fresco, Scoville
GFP
Posty: 1610
Rejestracja: 19 paź 2013, 20:41
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Steampunk Rally

Post autor: GFP »

8janek8 pisze:I metalowe cogsy:)
Rozmawiamy z Roxley o możliwości produkcji. :)
Kampanie:

Aktualna: Dodatki do Najeźdźców z Północy - http://www.wspieram.to/najezdzcydodatki
Archiwalne: https://wspieram.to/profil/GamesFactoryPublishing
pattom
Posty: 1428
Rejestracja: 23 sty 2010, 14:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Steampunk Rally

Post autor: pattom »

8janek8 pisze:I metalowe cogsy:)
Te moim zdaniem średnio się sprawdzają, czasami można się pomylić ale fakt ładnie wyglądają :-)
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8740
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2653 times
Been thanked: 2332 times

Re: Steampunk Rally

Post autor: Curiosity »

Dokładnie. Wyjąłem je z torebki, obejrzałem i włożyłem z powrotem. Ani razu z nimi nie grałem, bo te kartonowe zębatki się po prostu lepiej sprawdzają.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
warran
Posty: 253
Rejestracja: 25 sty 2015, 23:35
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time

Re: Steampunk Rally

Post autor: warran »

A co jest z nimi nie tak? Moze po prostu maja zly kolor?
Awatar użytkownika
kudlacz135
Posty: 645
Rejestracja: 15 sie 2013, 21:39
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Re: Steampunk Rally

Post autor: kudlacz135 »

E tam, gadanie... Są ładne, są ciężkie, są ładne i klimatyczne, i wyglądają super. Wystarczy, że na każdą patrzy się jak na wartość "1" i tyle :) Jakby się ufundowały, to się nie pogniewam. Chociaż Doc i Goldberg mogliby być wcześniejszymi stretchami ;)
Awatar użytkownika
kaszkiet
Posty: 2807
Rejestracja: 03 maja 2013, 13:06
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 308 times
Been thanked: 525 times

Re: Steampunk Rally

Post autor: kaszkiet »

Metalowe trybiki są bardzo ładne, ale mało praktyczne. Przerost formy nad treścią moim zdaniem.
Za to przezroczyste kostki to super sprawa.
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 929 times

Re: Steampunk Rally

Post autor: rattkin »

Są ciężkie, nieporęczne i zbędne. Jak ktoś będzie mial 15 w grze, to zrozumie. Co do kostek, ja akurat wolę matowe (pełne kolory bardziej pasują do designu gry), ale to już co tam kto lubi.
pattom
Posty: 1428
Rejestracja: 23 sty 2010, 14:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Steampunk Rally

Post autor: pattom »

rattkin pisze:Są ciężkie, nieporęczne i zbędne. Jak ktoś będzie mial 15 w grze, to zrozumie. Co do kostek, ja akurat wolę matowe (pełne kolory bardziej pasują do designu gry), ale to już co tam kto lubi.
A mi przeźroczyste bardziej pasują :-)
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8740
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2653 times
Been thanked: 2332 times

Re: Steampunk Rally

Post autor: Curiosity »

pattom pisze:
rattkin pisze: Co do kostek, ja akurat wolę matowe (pełne kolory bardziej pasują do designu gry), ale to już co tam kto lubi.
A mi przeźroczyste bardziej pasują :-)
Mi dla odmiany też :)
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
JareQ
Posty: 36
Rejestracja: 25 sty 2015, 16:53
Lokalizacja: Stalowa Wola
Been thanked: 1 time

Re: Steampunk Rally

Post autor: JareQ »

Curiosity pisze:
pattom pisze:
rattkin pisze: Co do kostek, ja akurat wolę matowe (pełne kolory bardziej pasują do designu gry), ale to już co tam kto lubi.
A mi przeźroczyste bardziej pasują :-)
Mi dla odmiany też :)
Oczywiście że przeźroczyste :)
Metalowe trybiki natomiast chyba by tylko niepotrzebnie zwiększyły cenę gry.
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 929 times

Re: Steampunk Rally

Post autor: rattkin »

Jak ktoś chce, może sobie do podstawowej edycji dokupić :) - http://www.spielematerial.de/en/6-sided ... -dice.html
Wincenty Jan
Posty: 1862
Rejestracja: 24 cze 2015, 08:57
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Steampunk Rally

Post autor: Wincenty Jan »

Jak myślicie , jaka może być cena EB podczas ewentualnej kampanii? Pytam bo moje finanse dzięki wspieram.to delikatnie mówiąc kuleją.... :evil:
TTR_1983
Posty: 3932
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 88 times
Kontakt:

Re: Steampunk Rally

Post autor: TTR_1983 »

Wincenty Jan pisze:Jak myślicie , jaka może być cena EB podczas ewentualnej kampanii? Pytam bo moje finanse dzięki wspieram.to delikatnie mówiąc kuleją.... :evil:
To i tak pewnie druga połowa roku, jeśli w ogóle 2016. nie pękaj :)
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8740
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2653 times
Been thanked: 2332 times

Re: Steampunk Rally

Post autor: Curiosity »

Wincenty Jan pisze:Jak myślicie , jaka może być cena EB podczas ewentualnej kampanii? Pytam bo moje finanse dzięki wspieram.to delikatnie mówiąc kuleją.... :evil:
Obstawiam, że 50zł, bo wszyscy wiedzą, że w grach są najdroższe figurki, a przecież ta gra nie ma żadnych figurek. Czyli płacić się będzie tylko za kostki, bo karty można sobie samemu w pracy za darmo wydrukować, albo u szwagra za browar.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Mikanit
Posty: 147
Rejestracja: 09 mar 2015, 16:20
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: Steampunk Rally

Post autor: Mikanit »

Curiosity pisze:
Wincenty Jan pisze:Jak myślicie , jaka może być cena EB podczas ewentualnej kampanii? Pytam bo moje finanse dzięki wspieram.to delikatnie mówiąc kuleją.... :evil:
Obstawiam, że 50zł, bo wszyscy wiedzą, że w grach są najdroższe figurki, a przecież ta gra nie ma żadnych figurek. Czyli płacić się będzie tylko za kostki, bo karty można sobie samemu w pracy za darmo wydrukować, albo u szwagra za browar.
Moim zdaniem 60 bo doloza pewnie woreczki strunowe
Rumia
ODPOWIEDZ