[Grupa Gry Planszowe Warszawa] cykliczne wydarzenia

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Przemek Planszówki
Posty: 9
Rejestracja: 23 sie 2015, 21:41

[Grupa Gry Planszowe Warszawa] cykliczne wydarzenia

Post autor: Przemek Planszówki »

Hej :-)

https://www.facebook.com/events/898771500214625/

Ponieważ powstało wiele komentarzy odnośnie tego, że nie wszyscy mają konto na FB - pozwoliłem sobie na edycję wątku, zachowując jednak jego oryginalną treść - poniżej opisu działalności naszej grupy.

Organizujemy regularne spotkania planszówkowe. Gramy w zaprzyjaźnionych pubach, przynosimy zawsze mnóstwo gier, każdy znajdzie coś dla siebie.
W kolejnych wiadomościach będę Was informował o organizowanych przez nas wydarzeniach.
Z powodów organizacyjnych udział w naszych wydarzeniach wymaga jedynie potwierdzenia.
Są dwa sposoby potwierdzenia do wyboru - gdyż nie wszyscy korzystają z FB:

a) będę przesyłał informacje o nowym wydarzeniu na przesłane do mnie przez Was adresy email, a Wy jeżeli
będziecie chcieli przyjść na wydarzenie to wtedy odeślecie do mnie wiadomość z informacją "będę"
b) dołączenie do wydarzenia w ramach Grupy na FB o nazwie Gry Planszowe Warszawa - poprzez link, który będzie się pojawiał w nowych wiadomościach w ramach tego wątku https://www.facebook.com/events/898771500214625/ - wystarczy kliknąć w button "Wezmę udział"

Pozdrowienia
Przemek

...............................................................................................................................................................................
Hej,

Zapowiada się kolejne już super wydarzenie. Są już 73 osoby, które potwierdziły swój udział w spotkaniu planszówkowym organizowanym 23 września przez Gry Planszowe Warszawa https://www.facebook.com/groups/gryplan ... w/?fref=ts

Dołączajcie!!! https://www.facebook.com/events/995747020446442/

#przelogujsiedorzeczywistosci
Ostatnio zmieniony 29 paź 2015, 22:07 przez Przemek Planszówki, łącznie zmieniany 7 razy.
Awatar użytkownika
nahar
Posty: 1347
Rejestracja: 24 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawa....teraz
Has thanked: 125 times
Been thanked: 86 times

Re: Najlepsze wydarzenie planszówkowe w Polsce już 23 wrześn

Post autor: nahar »

Znowu.....

Czy naprawdę tak ciężko przyjąć do wiadomości, że są ludzie bez konta na twarzoksiążce?
Nie wiem to jakoś boli czy co?

Albo zróbcie to na otwartej stronie (bez konieczności logowania do FB), albo z łaski swojej opisz w temacie, że to tylko jest dla sekty fejsbukowej.

Bo tak to tracisz mój i wielu, tu na g-p.pl osób czas. :evil:
schizofretka
Posty: 4360
Rejestracja: 13 mar 2010, 17:29
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Re: Najlepsze wydarzenie planszówkowe w Polsce już 23 wrześn

Post autor: schizofretka »

Przemek Planszówki pisze:
#przelogujsiedorzeczywistosci
Ironiczne w tym kontekście...


Sent from my awesome mobile I want to brag about. May contain trace elements of tpos.
Ja bym chciał do ciemnej nocki tak układać z wami razem,
Ale dajcie nowe klocki, albo zmieńcie ten obrazek!
Mogę przynieść
Awatar użytkownika
Paskudnik
Posty: 1431
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:49
Lokalizacja: Ergsun-Tuek
Has thanked: 11 times
Been thanked: 3 times

Re: Najlepsze wydarzenie planszówkowe w Polsce już 23 wrześn

Post autor: Paskudnik »

nahar pisze:Znowu.....

Czy naprawdę tak ciężko przyjąć do wiadomości, że są ludzie bez konta na twarzoksiążce?
Nie wiem to jakoś boli czy co?

Albo zróbcie to na otwartej stronie (bez konieczności logowania do FB), albo z łaski swojej opisz w temacie, że to tylko jest dla sekty fejsbukowej.

Bo tak to tracisz mój i wielu, tu na g-p.pl osób czas. :evil:
+1000! - początkowo, gdy wydarzenie było zamknięte, po prostu zamknąłem wątek.


BTW, zdjęcie główne wydarzenia bardzo pasuje do planszówkowego klimatu, jak również do #przelogujsiedorzeczywistosci. Czy to jakaś makówa, z której usunięto jabłko? :twisted: :twisted: :twisted:
Nie gram w gry, których nie lubię a lubię tylko te gry, w które już grałem :P
burzykovski
Posty: 90
Rejestracja: 29 sie 2015, 13:54

Re: Najlepsze wydarzenie planszówkowe w Polsce już 23 wrześn

Post autor: burzykovski »

Ktoś jeszcze nie ma Facebooka? Nikt nikomu nie każe na nim siedzieć, ale już z samego światka planszowkowego się dużo traci, do tego inne eventy...

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
badziej
Posty: 42
Rejestracja: 12 cze 2012, 17:09

Re: Najlepsze wydarzenie planszówkowe w Polsce już 23 wrześn

Post autor: badziej »

burzykovski pisze:Ktoś jeszcze nie ma Facebooka? Nikt nikomu nie każe na nim siedzieć, ale już z samego światka planszowkowego się dużo traci, do tego inne eventy...

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
Może raczej "kto JUŻ nie ma fb". Użytkownicy odpływają. Twarzoksiążka daaaawno utraciła swoje pierwotne założenia i stała się miniaturką internetu w najgorszym wydaniu.

Jak ci wszyscy biedni ludzie sobie poradzą, jak już ten serwis szlag trafi..? ;)
Awatar użytkownika
lacki2000
Posty: 4068
Rejestracja: 30 maja 2012, 00:09
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 281 times
Been thanked: 168 times

Re: Najlepsze wydarzenie planszówkowe w Polsce już 23 wrześn

Post autor: lacki2000 »

za tytuł rodem z onetu należy się ban albo dwa :P
Nie dajcie gnuśnieć umysłom, grajcie w Go! - Konfucjusz (Kǒng Fūzǐ, 551-479 p.n.e.)
:: Moja kolekcja (BGG) :: Chciałbym do kolekcji (BGG) :: Chętnie kupię (BGG) ::
schizofretka
Posty: 4360
Rejestracja: 13 mar 2010, 17:29
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Re: Najlepsze wydarzenie planszówkowe w Polsce już 23 wrześn

Post autor: schizofretka »

burzykovski pisze:Ktoś jeszcze nie ma Facebooka? Nikt nikomu nie każe na nim siedzieć, ale już z samego światka planszowkowego się dużo traci, do tego inne eventy...

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
No tak się składa, że miłośnicy gier tradycyjnych dają sobie świetnie radę z umawianiem się na nie w sposoby bardziej tradycyjne. Może powiedz graczom go, że bez fejsa tracą eventy...

Ludzie świetnie dawali sobie radę przed fb i będą dawać, gdy pozostaną na nim już tylko emeryci. A sprzeciw przeciwko niemu nie musi wynikać z zacofania technologicznego, ani pogardzania wczorajszą modą, po prostu nie wszyscy lubią, jak każdy, sklep spożywczy jego dziadka i ich prywatny online marketer wrzucają im spam na ścianę. FB dzisiaj jest jak telewizja polsat 20 lat temu.

Mam nadzieję, że pomogłem.


Sent from my awesome mobile I want to brag about. May contain trace elements of tpos.
Ja bym chciał do ciemnej nocki tak układać z wami razem,
Ale dajcie nowe klocki, albo zmieńcie ten obrazek!
Mogę przynieść
Awatar użytkownika
karawanken
Posty: 2361
Rejestracja: 28 wrz 2014, 19:53
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 75 times
Been thanked: 96 times

Re: Najlepsze wydarzenie planszówkowe w Polsce już 23 wrześn

Post autor: karawanken »

burzykovski pisze:Ktoś jeszcze nie ma Facebooka? Nikt nikomu nie każe na nim siedzieć, ale już z samego światka planszowkowego się dużo traci, do tego inne eventy...

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
Nie mam TwarzoKsiążki i wcale nie czuję się wyłączony ze społeczeństwa. Jak widzę do czego portal jest wykorzystywany to odechciewa się zakładania konta.
Awatar użytkownika
kolderek
Posty: 1368
Rejestracja: 15 paź 2007, 17:25
Lokalizacja: Tychy
Been thanked: 1 time

Re: Najlepsze wydarzenie planszówkowe w Polsce już 23 wrześn

Post autor: kolderek »

ja też już jakiś czas temu usunąłem TO.
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1309 times

Re: Najlepsze wydarzenie planszówkowe w Polsce już 23 wrześn

Post autor: rastula »

zrobił się koło zawiedzionych FB ... wspaniale , ale czy to powód żeby się dzielić z tym na innej platformie internetowej... całkiem prawdopodobne, że nie posiadanie konta na FB nie czyni was gorszymi...ale wybrańcami też na pewno nie.

ktoś sobie wybrał taki sposób dotarcia i to jego sprawa, nie ma sposobu aby efektywnie dostać się do wszystkich potencjalnych "klientów", więc wybiera się ten optymalny ( na dziś można uznać za takowy FB)...

ale pojęczeć zawsze można :)


ps.

natomiast "styl" ogłoszenia po prostu sprawia że oczy bolą, więc mimo tego że jestem "słabiakiem" co konto na FB ma, nawet nie mam ochoty kliknąć :P
Przemek Planszówki
Posty: 9
Rejestracja: 23 sie 2015, 21:41

Re: Najlepsze wydarzenie planszówkowe w Polsce już 23 wrześn

Post autor: Przemek Planszówki »

Hej,

Dzięki za Wasze komentarze.
Nasze wydarzenie jest organizowane dla wszystkich. Zarówno mających konto na FB, jak i tych którzy go nie posiadają.
Promując wydarzenie na FB nikogo nie wykluczamy. Zapraszam Was do świetnej zabawy!
Proponuję stworzenie listy mailingowej. Każdy kto chciałby z nami zagrać a nie ma konta na FB niech prześle mi swój adres mailowy i w ten sposób będziemy Was informować o nadchodzącym wydarzeniu. Po prostu będę Was tylko prosił z powodów czysto organizacyjnych o potwierdzenie mailowe czy będziecie na danym wydarzeniu.

Dajcie znać jeśli chcielibyście być informowani w ten sposób lub prześlijcie proszę inne pomysły.

Pozdrowienia
Przemek
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8756
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2669 times
Been thanked: 2353 times

Re: Najlepsze wydarzenie planszówkowe w Polsce już 23 wrześn

Post autor: Curiosity »

To jeszcze napisz czemu to wydarzenie jest najlepsze w Polsce?
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
nahar
Posty: 1347
Rejestracja: 24 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawa....teraz
Has thanked: 125 times
Been thanked: 86 times

Re: Najlepsze wydarzenie planszówkowe w Polsce już 23 wrześn

Post autor: nahar »

Mam, miałem FB - nieważne.

Ważne, żeby dobrze opisać temat - np [FB] Super spotkania. I jasne, że jak nie mam/nie lubię FB to nie będę tam zaglądał.
Tyle i aż tyle. :mrgreen:
Awatar użytkownika
lacki2000
Posty: 4068
Rejestracja: 30 maja 2012, 00:09
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 281 times
Been thanked: 168 times

Re: Najlepsze wydarzenie planszówkowe w Polsce już 23 wrześn

Post autor: lacki2000 »

Curiosity pisze:To jeszcze napisz czemu to wydarzenie jest najlepsze w Polsce?
Może gołe babeczki serwują tam darmowe zimne piwo? W takim przypadku nawet sobie konto na FB założę :P
Nie dajcie gnuśnieć umysłom, grajcie w Go! - Konfucjusz (Kǒng Fūzǐ, 551-479 p.n.e.)
:: Moja kolekcja (BGG) :: Chciałbym do kolekcji (BGG) :: Chętnie kupię (BGG) ::
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8756
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2669 times
Been thanked: 2353 times

Re: Najlepsze wydarzenie planszówkowe w Polsce już 23 wrześn

Post autor: Curiosity »

lacki2000 pisze:
Curiosity pisze:To jeszcze napisz czemu to wydarzenie jest najlepsze w Polsce?
Może gołe babeczki serwują tam darmowe zimne piwo? W takim przypadku nawet sobie konto na FB założę :P
A ja wezmę Urlop na Żądanie i przyjadę :)
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
MichalStajszczak
Posty: 9461
Rejestracja: 31 sty 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 506 times
Been thanked: 1445 times
Kontakt:

Re: Najlepsze wydarzenie planszówkowe w Polsce już 23 wrześn

Post autor: MichalStajszczak »

Curiosity pisze:To jeszcze napisz czemu to wydarzenie jest najlepsze w Polsce?
Albo: Na czym polega najlepszość tego wydarzenia?
Awatar użytkownika
Paskudnik
Posty: 1431
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:49
Lokalizacja: Ergsun-Tuek
Has thanked: 11 times
Been thanked: 3 times

Re: Najlepsze wydarzenie planszówkowe w Polsce już 23 wrześn

Post autor: Paskudnik »

Ach wy złośliwcy i ignoranci, jesteście tacy nieeklektyczni i niecampowi. :evil:
Nie gram w gry, których nie lubię a lubię tylko te gry, w które już grałem :P
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8756
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2669 times
Been thanked: 2353 times

Re: Najlepsze wydarzenie planszówkowe w Polsce już 23 wrześn

Post autor: Curiosity »

Paskudnik pisze:Ach wy złośliwcy i ignoranci, jesteście tacy nieeklektyczni i niecampowi. :evil:
Jeśli to naprawdę miałoby być najlepsze wydarzenie planszówkowe w Polsce, to grzechem byłoby je przegapić. Po co sobie później pluć w brodę, że ominęły cię niespotykane nigdzie indziej atrakcje? Chciałbym się tego dowiedzieć i ustawić pod to plan dnia.

No bo chyba nie uważasz, że autor topiku rzucił z czapy frazesem, licząc na naiwność ludzi z forum?
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
Wintermute
Posty: 945
Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Najlepsze wydarzenie planszówkowe w Polsce już 23 wrześn

Post autor: Wintermute »

A jest w ogole jakas planszowka na 73 osoby?...

:D

Juz wiem - moze magia i miecz?
Alien Frontiers, Descent 2ed, D&D: Drizzt, Doom, Dreadfleet, Fortune & Glory+Exp, Ghost Stories, High Command, LOTR LCG, Middle-Earth Quest, Sid Meier's Civilization, Space Hulk, Warhammer Quest ACG, War of the Ring + Exp, Warzone, X-Wing
Awatar użytkownika
nahar
Posty: 1347
Rejestracja: 24 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawa....teraz
Has thanked: 125 times
Been thanked: 86 times

Re: Najlepsze wydarzenie planszówkowe w Polsce już 23 wrześn

Post autor: nahar »

Zajrzałem.

Z całym szacunkiem, ale nie kminię po co ta grupa ma być. Jest tam 1000 osób. Naraz jakoś będziecie grali? Nawet jak 1/10 przyjdzie to zwykły pub/kawiarnia nie wystarczy.

Obecnie widzę tylko jeden cel tej działalności. Można napisać do rebel.pl: Hej mamy taką grupę na FB. Jest 1000 osób. Dajcie nam grę do potestowania. :lol: :lol:

Ale pewnie jestem paskudną cyniczną świnią, która podejrzewa bliźnich o jak najgorsze intencje..... :oops:

Fajnie, że powstał temat - znowu mamy gdzie popisać złośliwe komentarze.
burzykovski pisze:Ktoś jeszcze nie ma Facebooka? Nikt nikomu nie każe na nim siedzieć, ale już z samego światka planszowkowego się dużo traci, do tego inne eventy...

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
Hę? A co niby tracę? Mam forum, telefon (tak można go używać do dzwonienia i umawiania się na granie!) i maila.

Wysłane z mojego DELL VOSTRO 270 I5-3470 przy pomocy klawiatury (czarnej) też DELL nr seryjny CN-0C644N-71616-32O-0C8Z-A00. Ale monitor mam innej firmy niż DELL. Nie napiszę jakiej bo się wstydzę.
Awatar użytkownika
cezner
Posty: 3072
Rejestracja: 30 wrz 2005, 20:26
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 8 times
Been thanked: 89 times

Re: Najlepsze wydarzenie planszówkowe w Polsce już 23 wrześn

Post autor: cezner »

Polska to jednak rzeczywiście dziwny kraj.
Ktoś organizuje spotkanie, stara się to jakoś rozpropagowac.
No ok 'najlepsze wydarzenie' oczywiscie jest mocno na wyrost (chyba). Ale grunt do dobry marketing.
A czemu na FB? A może FB to najprostrza metoda na reklamę? Nie trzeba tworzyć strony www, nie trzeba znac sie na tworzeniu stron, nie trzeba placic za miejsce na serwerze itd itp. Mamy prostą platformę do wykorzystania. I prosta platforma do komunikacji.
A że nie chcesz korzystać z FB? Mozesz też wyłączyc telefon, internet, tv i wyjechać w Bieszczady. Nikt ci nie broni.
Przemek Planszówki
Posty: 9
Rejestracja: 23 sie 2015, 21:41

Re: Ciekawe wydarzenie planszówkowe w Polsce już 23 września

Post autor: Przemek Planszówki »

Hej Witajcie :-)
Po przeczytanych komentarzach zmieniłem temat z "Najlepsze" na "Ciekawe" gdyż zdałem sobie po tym fakcie sprawę, że moja subiektywna opinia może być krzywdząca dla innych osób, które tak jak my starają się organizować podobne wydarzenia.
Nie zmienia to faktu, że zapraszam Was do przyjścia na organizowane przez nas wydarzenia, niezależnie od nieprzychylnych niektórych komentarzy - wynikających z większości z wpisanego przeze mnie słowa "Najlepsze".
Warto wyrobić sobie własne zdanie przychodząc na wydarzenie.

Powtórzę może to co napisałem wcześniej.
Promując wydarzenie na FB nikogo nie wykluczamy. Zapraszam Was do świetnej zabawy!
Proponuję stworzenie listy mailingowej. Każdy kto chciałby z nami zagrać a nie ma konta na FB niech prześle mi swój adres mailowy i w ten sposób będziemy Was informować o nadchodzącym wydarzeniu. Po prostu będę Was tylko prosił z powodów czysto organizacyjnych o potwierdzenie mailowe czy będziecie na danym wydarzeniu.

Kolejne wydarzenie odbędzie się w klubokawiarni Jaś & Małgosia 30 września - start 18:30 (róg Jana Pawła II i Anielewicza), gdzie dostępne będziemy mieli 2 sale: boczną oraz piwniczną .

Dajcie znać jeśli chcielibyście być informowani o naszych wydarzeniach - podając mi swój adres mailowy.

Pozdrowienia
Przemek
Awatar użytkownika
lacki2000
Posty: 4068
Rejestracja: 30 maja 2012, 00:09
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 281 times
Been thanked: 168 times

Re: Ciekawe wydarzenie planszówkowe w Polsce już 23 września

Post autor: lacki2000 »

no, dobrze, że się nie obraziłeś na nasze hejtowanie :) To jak już temat nie jest tak subiektywnie opisowy to jeszcze proponuję dodać w nawiasach kwadratowych o jakie miasto chodzi, bo tak łatwiej skupić uwagę ludzi z okolicy. Bo dla mnie to za daleko jednak. Zagrajcie w coś za mnie! :P
Nie dajcie gnuśnieć umysłom, grajcie w Go! - Konfucjusz (Kǒng Fūzǐ, 551-479 p.n.e.)
:: Moja kolekcja (BGG) :: Chciałbym do kolekcji (BGG) :: Chętnie kupię (BGG) ::
Awatar użytkownika
dustptb
Posty: 133
Rejestracja: 26 lut 2012, 20:37

Re: Ciekawe wydarzenie planszówkowe w Polsce już 23 września

Post autor: dustptb »

Tylko nie rozumiem dlaczego nie można o wszystkim informować tu na forum (jest sporo takich wątków wydarzeń) tylko trzeba się zapisać na FB lub podać maila? Pewnie mocno przesadzam ale to po części dane osobowe a przede wszystkim miejsca na potencjalny spam (reklamy)...
ODPOWIEDZ