Dead men tell no tales (Kane Klenko)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Rigidigi
Posty: 704
Rejestracja: 14 gru 2015, 16:31
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Has thanked: 92 times
Been thanked: 93 times

Re: Dead men tell no tales (Kane Klenko)

Post autor: Rigidigi »

KurikDeVolay pisze: 27 mar 2019, 14:07 Podbijam temat, czy ma ktokolwiek informację o polskim wydaniu dodatku? Gra się u mnie zadomowiła, miło by było coś jej dokupić...
Na fejsie mi odpisali kilkanaście dni temu, że dodatek będzie, ale nie są w stanie podać konkretnej daty.
Raffik_San
Posty: 50
Rejestracja: 02 gru 2019, 16:40
Has thanked: 22 times
Been thanked: 40 times

Re: Dead men tell no tales (Kane Klenko)

Post autor: Raffik_San »

Znane są komuś jakieś nowe informacje odnośnie możliwości pojawienia się dodatku Kraken w polskiej wersji? Są szanse że jeszcze go zobaczymy?
Awatar użytkownika
jnowaczy
Posty: 503
Rejestracja: 15 wrz 2005, 20:43
Has thanked: 27 times
Been thanked: 126 times

Re: Dead men tell no tales (Kane Klenko)

Post autor: jnowaczy »

Dodatek fajny, strasznie urozmaica grę, może nie jest to rewolucja ale dodaje jeszcze więcej dobrego do i tak dobrej gry. Ja bez dodatku już Nie siadam do DMTNT. Kupiłem go w chorych pieniądzach ale podstawkę uwielbiam a z dodatku dostałem tyle dobrego, ze nie zaluje
Every single fucking day I get closer to the grave
I am terrified, I fell asleep at the wheel again
Crashed my car just to feel again
Witchma
Posty: 450
Rejestracja: 19 sty 2020, 11:25
Has thanked: 145 times
Been thanked: 85 times

Re: Dead men tell no tales (Kane Klenko)

Post autor: Witchma »

Raffik_San pisze: 21 cze 2020, 23:47 Znane są komuś jakieś nowe informacje odnośnie możliwości pojawienia się dodatku Kraken w polskiej wersji? Są szanse że jeszcze go zobaczymy?
Wydawca ogłosił na FB, że nakład podstawki się skończył i nie planują wydawać dodatku.
ODPOWIEDZ