Blood Rage (Eric M. Lang)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
E2MD
Posty: 382
Rejestracja: 11 kwie 2017, 12:42
Lokalizacja: 43-518
Has thanked: 53 times
Been thanked: 135 times

Re: Blood Rage (Eric M. Lang)

Post autor: E2MD »

Mam Geekmoda.
Po pierwsze - dołączona instrukcja składania to jakiś żart, trzeba posiłkować się filmem na stronie. Potem się okazało, że wersja angielska instrukcji jest inna i ona z kolei daje radę.
Po drugie - bardzo łatwo pomylić się przy składaniu i próbować wepchnąć figurkę z podstawką w miejsce gdzie ma być drakkar - skutek - złamany uchwyt (mam już dwa tak złamane)
Po trzecie - dostałem ze sklepu od razu jeden plastik połamany i sklep nie był w stanie od Geekmoda dostać nowego. Dostałem na końcu rabat ze sklepu na kolejne zakupy (oraz jako opcję oddanie insertu)
Po czwarte - jest miejsce na sześć armii
Prócz tego spełnia swoje zadanie bardzo dobrze
Nie przyszedłem tutaj wygrać
Awatar użytkownika
Diserve
Posty: 196
Rejestracja: 05 paź 2021, 08:35
Has thanked: 92 times
Been thanked: 67 times

Re: Blood Rage (Eric M. Lang)

Post autor: Diserve »

Irr3versible pisze: 25 lis 2021, 02:54
Diserve pisze: 24 lis 2021, 21:01 Pytanie o inserty - jaki faktycznie polecacie do wersji retail z retailowymi dodatkami mistycy i 5th player.

Idealny pod względem przechowywania wydaje mi sie towerrex ale cena przewyższająca koszt gry to przesada 😂

Jakie są wasze doświadczenia w tej kwestii? Chodzi o insert, który nie traktuje figurek jak śmieci wrzuconych razem.
Saim labs, powinien spełniać Twoje oczekiwania.
Niestety cena za transport dochodzi, ale możesz poszukać chętnych na grupowym zamówieniu (kiedyś już wysyłał z Włoch kilkadziesiąt insertów, chyba Japanczyk robił zamówienie - głównie pod Nemesisa).
Główny problem jego insertów, to chaos który trzeba opanować na starcie (elementy luzem wycięte). Nie jest to też tak świetnie wyszlifowana sklejka (jak np reDrewno), pomimo posiadam ok 7-8 insertów od niego i jestem zadowolony. Kontakt z Simone via email, płatność PayPal. Ostatnio brałem w kwietniu 6 insertów, 18 EUR dostawa dpd.
Tu link do Blood Rage: SaimLab fb
Też ciekawy - ale nie ma chyba miejsca na Bogów Asgardu?

Na ten moment wychodzi na to, że wygrywa GeekMod (ale trzeba uważać przy składaniu) albo Folded Space :D

dzięki wszystkim za podpowiedzi ;)
Awatar użytkownika
Diserve
Posty: 196
Rejestracja: 05 paź 2021, 08:35
Has thanked: 92 times
Been thanked: 67 times

Re: Blood Rage (Eric M. Lang)

Post autor: Diserve »

Finalnie skończyło sie na insercie TowerRex.

Oh boy jakie to jest dobre, składanie sama przyjemność, wygląda genialnie i mieści wszystko co wyszło w retailu.

Jedynie co to dodałem folie ferromagnetyczna i magnesy pod figurki żeby trzymać grę bokiem na półce.

Polecam bardzo.

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
AntBehindLeaf
Posty: 376
Rejestracja: 19 sty 2021, 20:59
Has thanked: 72 times
Been thanked: 137 times

Re: Blood Rage (Eric M. Lang)

Post autor: AntBehindLeaf »

Diserve pisze: 16 gru 2021, 20:59 Finalnie skończyło sie na insercie TowerRex.
Oh boy jakie to jest dobre, składanie sama przyjemność, wygląda genialnie i mieści wszystko co wyszło w retailu.
Wow, robi wrażenie, zazdro :) !
sasquach
Posty: 1827
Rejestracja: 29 cze 2016, 00:59
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 934 times
Been thanked: 585 times

Re: Blood Rage (Eric M. Lang)

Post autor: sasquach »

Diserve pisze: 16 gru 2021, 20:59 Finalnie skończyło sie na insercie TowerRex.
Brałeś przez Etsy czy gdzieś taniej znalazłeś? Bo u siebie sprzedają dużo taniej.
Awatar użytkownika
Diserve
Posty: 196
Rejestracja: 05 paź 2021, 08:35
Has thanked: 92 times
Been thanked: 67 times

Re: Blood Rage (Eric M. Lang)

Post autor: Diserve »

sasquach pisze: 16 gru 2021, 22:28 Brałeś przez Etsy czy gdzieś taniej znalazłeś? Bo u siebie sprzedają dużo taniej.
Jeden z użytkowników forum zamawiał akurat kilka i dołożył jeden dla mnie - wyszło zdecydowanie taniej niż na Etsy

Ale skąd dokładnie tego nie wiem :)
sasquach
Posty: 1827
Rejestracja: 29 cze 2016, 00:59
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 934 times
Been thanked: 585 times

Re: Blood Rage (Eric M. Lang)

Post autor: sasquach »

A możesz podesłać link do zbiórki? Bo nie mogę znaleźć.
shod
Posty: 572
Rejestracja: 01 sie 2017, 10:07
Lokalizacja: Wielkopolska
Has thanked: 266 times
Been thanked: 177 times

Re: Blood Rage (Eric M. Lang)

Post autor: shod »

Jeśli Ktoś ma trochę nietypowy zestaw, taki jak ja [podstawka, dodatki sklepowe (Mistycy z Midgardu i 5 gracz), dodatek Bogowie Asgardu w wersji KS, 2 dodatkowe potwory KS, chce to upchać w jedno pudło a dostępne inserty nie spełniają oczekiwań, to może zainspiruje Go mój pomysł.
Spoiler:
Więcej zdjęć jest tutaj viewtopic.php?f=61&t=51771&start=500
Awatar użytkownika
Furan
Posty: 1532
Rejestracja: 21 mar 2008, 16:41
Lokalizacja: Warszawa, Wola
Has thanked: 9 times
Been thanked: 201 times

Re: Blood Rage (Eric M. Lang)

Post autor: Furan »

Chyba info bardziej do gier online, ale na BoardGameArenie można już grać w BR. :)
jakiCHś - w tym wyrazie jest CH! || lepiej nie używa'ć apostrof'ów w ogóle, niż używa'ć ich w nadmiar'ze!

(S) Temporum
sasquach
Posty: 1827
Rejestracja: 29 cze 2016, 00:59
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 934 times
Been thanked: 585 times

Re: Blood Rage (Eric M. Lang)

Post autor: sasquach »

shod pisze: 20 kwie 2022, 18:31 Jeśli Ktoś ma trochę nietypowy zestaw, taki jak ja [podstawka, dodatki sklepowe (Mistycy z Midgardu i 5 gracz), dodatek Bogowie Asgardu w wersji KS, 2 dodatkowe potwory KS, chce to upchać w jedno pudło a dostępne inserty nie spełniają oczekiwań, to może zainspiruje Go mój pomysł.
Polecam insert folded space: https://www.foldedspace.net/store/blood-rage/. Mieści wszystkie wymienione i wiele więcej, a to wszystko w jednym pudle.
okon
Posty: 508
Rejestracja: 28 kwie 2013, 15:32
Has thanked: 10 times
Been thanked: 3 times

Re: Blood Rage (Eric M. Lang)

Post autor: okon »

Czy ktoś wie gdzie można znaleźć i czy wogole skany bonusowych stworów dostępnych tylko na ks ??
shod
Posty: 572
Rejestracja: 01 sie 2017, 10:07
Lokalizacja: Wielkopolska
Has thanked: 266 times
Been thanked: 177 times

Re: Blood Rage (Eric M. Lang)

Post autor: shod »

sasquach pisze: 20 kwie 2022, 21:21
shod pisze: 20 kwie 2022, 18:31 Jeśli Ktoś ma trochę nietypowy zestaw, taki jak ja [podstawka, dodatki sklepowe (Mistycy z Midgardu i 5 gracz), dodatek Bogowie Asgardu w wersji KS, 2 dodatkowe potwory KS, chce to upchać w jedno pudło a dostępne inserty nie spełniają oczekiwań, to może zainspiruje Go mój pomysł.
Polecam insert folded space: https://www.foldedspace.net/store/blood-rage/. Mieści wszystkie wymienione i wiele więcej, a to wszystko w jednym pudle.
Jak byłbym skazany na jakiś zakup, to pewnie byłby to właśnie ten insert, ale....ciekawy jestem jak sobie radzą pomalowane figurki przechowywane w ten sposób.
Awatar użytkownika
AnlAir
Posty: 214
Rejestracja: 18 lut 2020, 22:05
Lokalizacja: 3sity
Has thanked: 51 times
Been thanked: 89 times

Re: Blood Rage (Eric M. Lang)

Post autor: AnlAir »

okon pisze: 22 kwie 2022, 11:49 Czy ktoś wie gdzie można znaleźć i czy wogole skany bonusowych stworów dostępnych tylko na ks ??
Tutaj znajdziesz wszystko czego szukasz plus całą MASĘ więcej.
Polecam fanowski dodatek bogowie i wydarzenia , zastępuje marnych Bogów Asgardu i świetnie odświeża/urozmaica rozgrywkę.
okon
Posty: 508
Rejestracja: 28 kwie 2013, 15:32
Has thanked: 10 times
Been thanked: 3 times

Re: Blood Rage (Eric M. Lang)

Post autor: okon »

dzięks :P a czy istnieją gdzieś jakieś pliki projektów figurek dla drukarek 3D tych potworów z ks ?? Bo nie mogę nic znaleźć .
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8740
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2651 times
Been thanked: 2332 times

Re: Blood Rage (Eric M. Lang)

Post autor: Curiosity »

okon pisze: 23 kwie 2022, 10:37 dzięks :P a czy istnieją gdzieś jakieś pliki projektów figurek dla drukarek 3D tych potworów z ks ?? Bo nie mogę nic znaleźć .
Wątpię, żeby takie projekty były darmowe. Jeśli w ogóle jakieś powstały, to bym szukał bardziej po patronite`ach. Tylko to oznacza wspieranie przez kilka miesięcy, bo tego się nie wypuszcza w miesiąc, tylko raczej w pół roku.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
sasquach
Posty: 1827
Rejestracja: 29 cze 2016, 00:59
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 934 times
Been thanked: 585 times

Re: Blood Rage (Eric M. Lang)

Post autor: sasquach »

Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8740
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2651 times
Been thanked: 2332 times

Re: Blood Rage (Eric M. Lang)

Post autor: Curiosity »

sasquach pisze: 23 kwie 2022, 11:29 Proszę, do wyboru, do koloru: https://www.thingiverse.com/search?q=bl ... t=relevant
No ale to są proxy, różniące się znacznie od oryginałów. Mam wrażenie, że autor pytał o takie jak w grze.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 574 times
Been thanked: 1027 times

Re: Blood Rage (Eric M. Lang)

Post autor: RUNner »

sasquach pisze: 23 kwie 2022, 11:29 Proszę, do wyboru, do koloru: https://www.thingiverse.com/search?q=bl ... t=relevant
Jeszcze tylko znaleźć w miarę tanią opcję druku 3d i można działać.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
sasquach
Posty: 1827
Rejestracja: 29 cze 2016, 00:59
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 934 times
Been thanked: 585 times

Re: Blood Rage (Eric M. Lang)

Post autor: sasquach »

Curiosity pisze: 23 kwie 2022, 12:29
sasquach pisze: 23 kwie 2022, 11:29 Proszę, do wyboru, do koloru: https://www.thingiverse.com/search?q=bl ... t=relevant
No ale to są proxy, różniące się znacznie od oryginałów. Mam wrażenie, że autor pytał o takie jak w grze.
Założyłem, że wie o czymś takim jak prawa autorskie i nie szuka kopii 1:1.
okon
Posty: 508
Rejestracja: 28 kwie 2013, 15:32
Has thanked: 10 times
Been thanked: 3 times

Re: Blood Rage (Eric M. Lang)

Post autor: okon »

Dzięki chodziło o coś co może orginalne figsy zastąpić nie o idealne kopie
Haisenberg83
Posty: 126
Rejestracja: 12 wrz 2021, 20:36
Has thanked: 142 times
Been thanked: 27 times

Re: Blood Rage (Eric M. Lang)

Post autor: Haisenberg83 »

Witam
Czy jeśli kupię teraz podstawę BR to już na pewno powinienem trafić najnowsze, poprawione,wydanie z prawidłowo przetłumaczonymi kartami, czy jest jeszcze możliwość trafić starą wersję? Mówię o nowej grze. Na portal games jest za około 330 PLN i zapewne jest najnowsze ale w innych sklepach można kupić za około 270 PLN więc jest różnica w cenie.
Awatar użytkownika
JimmyPL
Posty: 263
Rejestracja: 30 sty 2013, 19:11
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Has thanked: 53 times
Been thanked: 51 times

Re: Blood Rage (Eric M. Lang)

Post autor: JimmyPL »

Haisenberg83 pisze: 10 wrz 2022, 10:11 Witam
Czy jeśli kupię teraz podstawę BR to już na pewno powinienem trafić najnowsze, poprawione,wydanie z prawidłowo przetłumaczonymi kartami, czy jest jeszcze możliwość trafić starą wersję? Mówię o nowej grze. Na portal games jest za około 330 PLN i zapewne jest najnowsze ale w innych sklepach można kupić za około 270 PLN więc jest różnica w cenie.
Kupując nową nie masz szans trafić na karty z błędami - to już któryś dodruk
Awatar użytkownika
itsthisguyagain
Posty: 491
Rejestracja: 04 lut 2020, 22:27
Has thanked: 218 times
Been thanked: 345 times

Re: Blood Rage (Eric M. Lang)

Post autor: itsthisguyagain »

okon pisze: 23 kwie 2022, 10:37 dzięks :P a czy istnieją gdzieś jakieś pliki projektów figurek dla drukarek 3D tych potworów z ks ?? Bo nie mogę nic znaleźć .
A po co ci figurka dokładnie taka jak oryginalna? Nie lepiej dopasować jakiś model z jednego z tryliona bitewniaków? Pytam za kolegę.
Haisenberg83
Posty: 126
Rejestracja: 12 wrz 2021, 20:36
Has thanked: 142 times
Been thanked: 27 times

Re: Blood Rage (Eric M. Lang)

Post autor: Haisenberg83 »

Jakie są wymiary planszy po rozłożeniu? Jeśli pudełko ma 31x31 to mogę założyć że plansza będzie miała 62x62 no może 60x60 cm? Trochę szukałem takiej informacji i nigdzie nie znalazłem.
omas
Posty: 166
Rejestracja: 25 lut 2019, 08:47
Has thanked: 437 times
Been thanked: 30 times

Re: Blood Rage (Eric M. Lang)

Post autor: omas »

Haisenberg83 pisze: 11 wrz 2022, 07:43 Jakie są wymiary planszy po rozłożeniu? Jeśli pudełko ma 31x31 to mogę założyć że plansza będzie miała 62x62 no może 60x60 cm? Trochę szukałem takiej informacji i nigdzie nie znalazłem.
Nie. Plansza po złożeniu jest mniejsza od pudełka.
ODPOWIEDZ