Lords of Xidit

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
rulki
Posty: 3
Rejestracja: 09 lis 2014, 16:05

Lords of Xidit

Post autor: rulki »

Witam

Chciałbym uzyskać opinię na temat Lordsów, czy gra jest warta swojej ceny? Obejrzałem już kilka filmów z recenzjami, ale nadal nie wiem czy będzie to dobra gra pod choinkę. Mam już w swojej kolekcji Wikingowie-władcy północy, Robinsona, Agricolę, Grę o Tron, Ticket to Ride oraz SmallWorld. Chciałbym teraz kupić grę przygodową, która będzie stosunkowo łatwa i przyjemna ale też regrywalna. Lordsami zainteresowałem się dlatego, że są ładnie wydani, a to ma duże znaczenie ze względu na moją drugą połówkę. Równocześnie zastanawiam się czy nie lepszym wyborem będą Magnaci, wiem że to inny kaliber, ale może lepiej skusić się właśnie na magnatów? Czy ktoś może opisać swoje odczucia odnośnie Lordsów albo polecić jakąś inną grę przygodową godną uwagi.
viagrom
Posty: 44
Rejestracja: 15 gru 2014, 11:17
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Lords of Xidit

Post autor: viagrom »

Lords of Xidit poza tematem ma niewiele wspólnego z gra przygodową. Tu programujesz ruchy i przenosisz surowce z jednego pola na drugie. Jeśl ijednak nie szukasz gry przygodowej, to LoX jak najbardziej godna polecenia.
ODPOWIEDZ