Scythe (Jamey Stegmaier)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
sopel82
Posty: 472
Rejestracja: 17 lis 2022, 11:07
Has thanked: 154 times
Been thanked: 157 times

Re: Scythe (Jamey Stegmaier)

Post autor: sopel82 »

litk pisze: 08 mar 2024, 10:00 (...) zastanawiam się czy warto tyle kasy wydawać, za "księgę" w sprężynce, bo jak patrzę na filmach to angielska wersja to prawdziwa księga z grubą okładką, bo z tej od Phalanx to wcześniej czy później zrobi się szmata. Jak myślicie?
Angielska wyszła w 2 wersjach, w grubej okładce oraz w sprężynce. Producent obu jest ten sam, więc jakość powinna być dobra.

Ogólnie z reguły rzeczy na licencjach raczej polscy wydawcy nie robią sami, tylko zamawiają u oryginalnego publishera i on robi to w tej samej fabryce.
sprzedam / bgg contribs / “an’ it harm none, do what ye will”
Pomnik
Posty: 308
Rejestracja: 31 mar 2022, 00:05
Has thanked: 149 times
Been thanked: 103 times

Re: Scythe (Jamey Stegmaier)

Post autor: Pomnik »

Szczerze mówiąc, jakby Phalanx wydawał to tylko w twardej okładce to kompletnie olałbym temat.
Ja wiem ze grafiki ładne ale instrukcja ma raczej pełnić funkcję niż wyglądać :D
"Real darkness have love for a face. The first death is in the heart, Harry."
litk
Posty: 847
Rejestracja: 30 lip 2018, 14:14
Has thanked: 177 times
Been thanked: 125 times

Re: Scythe (Jamey Stegmaier)

Post autor: litk »

Pomnik pisze: 08 mar 2024, 14:01 Szczerze mówiąc, jakby Phalanx wydawał to tylko w twardej okładce to kompletnie olałbym temat.
Ja wiem ze grafiki ładne ale instrukcja ma raczej pełnić funkcję niż wyglądać :D
Tak a po co te wszystkie upiększenia? Surowce, monety itp?
Pomnik
Posty: 308
Rejestracja: 31 mar 2022, 00:05
Has thanked: 149 times
Been thanked: 103 times

Re: Scythe (Jamey Stegmaier)

Post autor: Pomnik »

litk pisze: 08 mar 2024, 17:33 Tak a po co te wszystkie upiększenia? Surowce, monety itp?
A co to ma do tematu formy w jakiej WKZ jest wydana? xD
Ale skoro pytasz - do upiększenia. Niezbyt widzę w którym momencie monety tracą funkcjonalność kiedy zamiast kartonu użyjemy metalu. Podobnie z surowcami.
Instrukcja za to w twardej oprawie jest imho mniej funkcjonalna niż sprężynkowa.
"Real darkness have love for a face. The first death is in the heart, Harry."
ODPOWIEDZ