[W-wa] W poszukiwaniu graczy-Pathfinder Adventure Card Game

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Ludwi$
Posty: 545
Rejestracja: 30 lis 2012, 10:47
Lokalizacja: WaWa -> Białolęka ->Tarchomin

Re: [W-wa] W poszukiwaniu graczy-Pathfinder Adventure Card G

Post autor: Ludwi$ »

Hej,
awawa pisze: W pathfindera chyba można w 5, ale Ludwi$ musiałby to jeszcze potwierdzić.
Nawet w 6 można:).

Pozdro,
Ludwi$
Nearly Almost Dead, but Not Quite
Moje gry
Hakri
Posty: 85
Rejestracja: 16 cze 2004, 22:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: [W-wa] W poszukiwaniu graczy-Pathfinder Adventure Card G

Post autor: Hakri »

Hej,
potwierdzam jutro, będę około 19.00..szkoda, ze nie mogę wcześniej, chętnie bym też zagrał w Arkadię, może innym razem
A ponieważ opcja wcześniejszego powrotu lekko się zmieniła to mogę jutro siedzieć standardowo, więc może uda się skończyć pierwszy adventure pack? :roll:
Sirwei fajnie by było jakbyś dotarł, trzymam kciuki! (i to wcale nie dlatego, ze Barda lub Rangera nam potrzeba :wink: )
Awatar użytkownika
Ludwi$
Posty: 545
Rejestracja: 30 lis 2012, 10:47
Lokalizacja: WaWa -> Białolęka ->Tarchomin

Re: [W-wa] W poszukiwaniu graczy-Pathfinder Adventure Card G

Post autor: Ludwi$ »

Hej,
Hakri pisze:Sirwei fajnie by było jakbyś dotarł, trzymam kciuki! (i to wcale nie dlatego, ze Barda lub Rangera nam potrzeba :wink: )
Nom, jak już z nami zagrasz sirwei to odwrotu nie ma...:)

Pozdro,
Ludwi$
Nearly Almost Dead, but Not Quite
Moje gry
Awatar użytkownika
sirwei
Posty: 1654
Rejestracja: 26 gru 2012, 18:29
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Re: [W-wa] W poszukiwaniu graczy-Pathfinder Adventure Card G

Post autor: sirwei »

Ok wchodzę w to. Chcę być berserkerem :) Lub kimś podobnym ;)
Nobody`s perfect, everybody frytki.

Moja kolekcja
Awatar użytkownika
balif
Posty: 514
Rejestracja: 04 wrz 2010, 21:20
Lokalizacja: Warszawa, Płock

Re: [W-wa] W poszukiwaniu graczy-Pathfinder Adventure Card G

Post autor: balif »

Bede 1740
Awatar użytkownika
sirwei
Posty: 1654
Rejestracja: 26 gru 2012, 18:29
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Re: [W-wa] W poszukiwaniu graczy-Pathfinder Adventure Card G

Post autor: sirwei »

Dzięki za fajne granie. Szczerze to chętnie bym zagrał znowu w Arcadię Quest. Sorry Ludwi$ ;)
Nobody`s perfect, everybody frytki.

Moja kolekcja
Awatar użytkownika
Ludwi$
Posty: 545
Rejestracja: 30 lis 2012, 10:47
Lokalizacja: WaWa -> Białolęka ->Tarchomin

Re: [W-wa] W poszukiwaniu graczy-Pathfinder Adventure Card G

Post autor: Ludwi$ »

"Udają się w stronę obudzonego zła w katakumbach pod ulicami Sandpoint, drużyna spotkała na swojej drodze zakutego w zbroję oraz uzbrojonego w glewię... gnom... . Postanowił on dołączyć do nich z propozycją pomocy przy penetracji podmiejskich ruin. Towarzysze zgodzili się na pomoc "niskiego" wojownik choć nigdy nie widzieli niziołka używającego... broni drzewcowej. Jak się jednak później okazało jego pomoc się przydała...

Wchodząc w mrok - jak się później okazało... świątyni demonicznej bogini Lamasthu oraz ukrytgo laboratorium, grupa bohaterów napotkała zacięty opór ze strony potworów czyhających w cuchnących i wilgotnych kamiennych korytarzach.
Drużyna ledwo uszła z życiem walcząc z głównym "strażnikiem" podziemi. Na szczęście niezastąpiona barbarzynką z pomocą gnoma pokonała głównego przeciwnika jednym, zabójczym pchnięciem oburęcznego miecza.

Nasi bohaterowie zasłużyli w końcu na zasłużony odpoczynek oraz wyleczenie ran. Jednak nie będzie im dane długo być w takim stanie. Mieszkańcy miasteczka organizują kontratak na fort goblinów..." cdn...

Hej,

Wczoraj do naszej drużyn dołączył piąty gracz. Witamy na pokładzie sirwei'a, który gra Gnomem wojownikiem z Class Deck'a Tontelizi'm

Dzięki panowie za grą. Była to chyba najbardziej emocjonująca partia "Patha" póki co ever:). Nigdy nie miałem tylu czynników, które mogłyby spowodować przegranie scenariusza.

Propozycja następnej partii: 30.12.2014r. Solec 44 (propozycja awawa). 19:00.

Dzięki również Balif za zapoznanie się z Arcadia Quest. Gra mi się bardzo podobała. Łatwa w ogarnięciu, wymusza pvp no i zwycięzca wyłania się dopiero po kilku partiach (a w trakcie jest kox, kox, kox:]). Z ochota jeszcze zagram (teraz to już chyba nie mam wyboru, nie?:]).

Sirwei, spoko (o ile będziesz z nami grać w Pathfindera;]).

Pozdro,
Ludwi$
Ostatnio zmieniony 22 sty 2015, 10:58 przez Ludwi$, łącznie zmieniany 1 raz.
Nearly Almost Dead, but Not Quite
Moje gry
Awatar użytkownika
sirwei
Posty: 1654
Rejestracja: 26 gru 2012, 18:29
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Re: [W-wa] W poszukiwaniu graczy-Pathfinder Adventure Card G

Post autor: sirwei »

Ludwi$ pisze:"Udają się w stronę obudzonego zła w katakumbach pod ulicami Sandpoint, drużyna spotkała na swojej drodze zakutego w zbroję oraz uzbrojonego w glewię... gnom... . Postanowił on dołączyć do nich z propozycją pomocy przy penetracji podmiejskich ruin. Towarzysze zgodzili się na pomoc "niskiego" wojownik choć nigdy nie widzieli niziołka używającego... broni drzewcowej. Jak się jednak później okazało jego pomoc się przydała...

Wchodząc w mrok - jak się później okazało... świątyni demonicznej bogini Lamasthu oraz ukrytgo laboratorium, grupa bohaterów napotkała zacięty opór ze strony potworów czyhających w cuchnących i wilgotnych kamiennych korytarzach.
Drużyna ledwo uszła z życiem walcząc z głównym "strażnikiem" podziemi. Na szczęście niezastąpiona barbarzynką z pomocą gnoma pokonała głównego przeciwnika jednym, zabójczym pchnięciem oburęcznego miecza.

Nasi bohaterowie zasłużyli w końcu na zasłużony odpoczynek oraz wyleczenie ran. Jednak nie będzie im dane długo być w takim stanie. Mieszkańcy miasteczka organizują kontratak na fort goblinów
No historyjka przednia... Sam kiedyś trochę pisałem, raczej lirykę ale proza też mi się trafiła.
Spoko chętnie jeszcze pogram. Może taki system: wpierw arcadia, potem pathfinder :)
Nobody`s perfect, everybody frytki.

Moja kolekcja
Awatar użytkownika
balif
Posty: 514
Rejestracja: 04 wrz 2010, 21:20
Lokalizacja: Warszawa, Płock

Re: [W-wa] W poszukiwaniu graczy-Pathfinder Adventure Card G

Post autor: balif »

30 mi pasuje choć może mi coś wypaść. System: Arcadia potem Pathfinder mi się podoba :).
Awatar użytkownika
Wintermute
Posty: 945
Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: [W-wa] W poszukiwaniu graczy-Pathfinder Adventure Card G

Post autor: Wintermute »

Na Arcadie macie komplet? Zagralbym, bo chwala to.
Alien Frontiers, Descent 2ed, D&D: Drizzt, Doom, Dreadfleet, Fortune & Glory+Exp, Ghost Stories, High Command, LOTR LCG, Middle-Earth Quest, Sid Meier's Civilization, Space Hulk, Warhammer Quest ACG, War of the Ring + Exp, Warzone, X-Wing
Awatar użytkownika
awawa
Posty: 1101
Rejestracja: 02 paź 2014, 10:28
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 43 times
Been thanked: 38 times

Re: [W-wa] W poszukiwaniu graczy-Pathfinder Adventure Card G

Post autor: awawa »

Ostatnio był komplet. Niestety moja najlepsza postać została pechowo upupiona klątwą, więc jeśli chcesz możesz wystartować za mnie :-] W Pathfinderze uczestniczę bez zmian.
Granie na Bemowie
Hakri
Posty: 85
Rejestracja: 16 cze 2004, 22:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: [W-wa] W poszukiwaniu graczy-Pathfinder Adventure Card G

Post autor: Hakri »

plan jest niezły - Wintermute przychodzi na Arkadie, a potem podstępnie zostaje zatrzymany jako 6-ty do pathfindera :)
mi w sumie ten układ Arkadia a później Pathfinder pasuje, bo z tego co widzę, ja mogę przyjeżdżać najpóźniej wiec się po prostu nie będę spieszył..
i wszyscy będą zadowoleni :D
Awatar użytkownika
Ludwi$
Posty: 545
Rejestracja: 30 lis 2012, 10:47
Lokalizacja: WaWa -> Białolęka ->Tarchomin

Re: [W-wa] W poszukiwaniu graczy-Pathfinder Adventure Card G

Post autor: Ludwi$ »

Hej,

Pomysł brzmi dobrze. Teraz pytanie czy Wintermute będzie się chciało grać w Patha:).
Btw. potrzebuję waszych opinii. Jak wam się grało ostatnio Patfindera ułożonego w "słoneczko"?
Nie żebym myślał o podstawce ze sklejki (*pogwizduje*), ale myślałem puki co o macie:).

Heh, co "sesja", to coś nowego przynoszę:). następnym razem będzie tacka na kości (w kształcie symbolu kampanii - żart:)... chociaż... ).

Pozdro
Ludwi$
Nearly Almost Dead, but Not Quite
Moje gry
Hakri
Posty: 85
Rejestracja: 16 cze 2004, 22:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: [W-wa] W poszukiwaniu graczy-Pathfinder Adventure Card G

Post autor: Hakri »

a czy koniecznie musimy go pytać czy chce..? powiemy, ze to cześć arcadia questa ;) wtedy pewnie zagra
i chyba bym nie używał codename "słoneczko" bo co sobie o nas pomyślą..ze niby w pathfindera gramy?... ;)
a serio to nie było źle - sadzę ze przy 5+ graczy taki rozkład się sprawdza bo każdy ma część "planszy" przy sobie..row jest oki przy mniejszej ilości
Awatar użytkownika
balif
Posty: 514
Rejestracja: 04 wrz 2010, 21:20
Lokalizacja: Warszawa, Płock

Re: [W-wa] W poszukiwaniu graczy-Pathfinder Adventure Card G

Post autor: balif »

Hakri pisze: i chyba bym nie używał codename "słoneczko" bo co sobie o nas pomyślą..ze niby w pathfindera gramy?... ;)
Ułożenie w kółeczka :D jest dobre. Też myślę że tym lepiej się sprawdza im więcej graczy.
awawa pisze:Ostatnio był komplet. Niestety moja najlepsza postać została pechowo upupiona klątwą, więc jeśli chcesz możesz wystartować za mnie :-] W Pathfinderze uczestniczę bez zmian.
Awawa chcesz się podmienić na jedną partię czy przekazać ostatecznie dowództwo nad gildią Wintermute :)? Docelowo postacie powinny być draftowane co pozwala lepiej je dobrać. Żeby nie startować od zera możemy zrobić draft i dobrać sprzęt z levelu 1, są specjalne zasady które na to pozwalają.

Klątwą bym się tak nie przejmował, działa tylko przez jeden scenariusz a w poprzednim i tak nie potrzebowałeś tego skilla ;).
Awatar użytkownika
Wintermute
Posty: 945
Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: [W-wa] W poszukiwaniu graczy-Pathfinder Adventure Card G

Post autor: Wintermute »

Hakri pisze:plan jest niezły - Wintermute przychodzi na Arkadie, a potem podstępnie zostaje zatrzymany jako 6-ty do pathfindera :)
mi w sumie ten układ Arkadia a później Pathfinder pasuje, bo z tego co widzę, ja mogę przyjeżdżać najpóźniej wiec się po prostu nie będę spieszył..
i wszyscy będą zadowoleni :D
Moge wyczuc pismo nosem, bo w Pathfindera juz gralem - dzieki uprzejmosci Ludwi$a, ktory szerzy dobre slowo... albo karty:)

30 moge sie zjawic - dajcie tylko znac czy na samego Pathfindera, czy na arcadie tez:)
Alien Frontiers, Descent 2ed, D&D: Drizzt, Doom, Dreadfleet, Fortune & Glory+Exp, Ghost Stories, High Command, LOTR LCG, Middle-Earth Quest, Sid Meier's Civilization, Space Hulk, Warhammer Quest ACG, War of the Ring + Exp, Warzone, X-Wing
Awatar użytkownika
awawa
Posty: 1101
Rejestracja: 02 paź 2014, 10:28
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 43 times
Been thanked: 38 times

Re: [W-wa] W poszukiwaniu graczy-Pathfinder Adventure Card G

Post autor: awawa »

@balif, na początku myślałem że można użyć broni jako 'zasięgowej' w sensie, że nie narażę się wtedy na kontratak...o pomyśle autorów aby używać 'zardzewiałego miecza +3' jako łuku +3, który siecze przez całą plansze i wraca dowiedziałem się pod koniec rozgrywki ;-) Generalnie pierwszy etap polegał na zdobywaniu przedmiotów i przekazywanie ich postaci +5 zdrowia, która na tym etapie była praktycznie nie do skilowania. OK, później jak pojawia się mocniejsze bronie, pewnie się to zmieni. Gra jest prosta, przyjemna i szybka (zaliczyłem tylko jednego downtima) ale po prostu...chyba za dużo ducha mangi jak dla mnie ;-) Wintermute, przejmuj dowodzenie :-D
Granie na Bemowie
Awatar użytkownika
Ludwi$
Posty: 545
Rejestracja: 30 lis 2012, 10:47
Lokalizacja: WaWa -> Białolęka ->Tarchomin

Re: [W-wa] W poszukiwaniu graczy-Pathfinder Adventure Card G

Post autor: Ludwi$ »

Hej,

Będziemy musieli przenieść nasze przedsylwestrowe spotkanie na styczeń. Trochę chory jestem i nie wiem czy do jutra się lepiej poczuję, a nie chcę was trzymać w niepewności czy damy radę się spotkać.

Proponuję się spotkać 07.01.2015r. (środa) Solec 44 (propozycja awawa). 19:00. Chyba, że chcecie się w inny dzień spotkać, to wtedy wysłucham waszych propozycji:).

Pozdro,
Ludwi$
Nearly Almost Dead, but Not Quite
Moje gry
Awatar użytkownika
balif
Posty: 514
Rejestracja: 04 wrz 2010, 21:20
Lokalizacja: Warszawa, Płock

Re: [W-wa] W poszukiwaniu graczy-Pathfinder Adventure Card G

Post autor: balif »

Ludwi$ pisze:Hej,

Będziemy musieli przenieść nasze przedsylwestrowe spotkanie na styczeń. Trochę chory jestem i nie wiem czy do jutra się lepiej poczuję, a nie chcę was trzymać w niepewności czy damy radę się spotkać.
.

Ja mogę z decyzją o tym czy gramy poczekać do jutra, jak odwołam jutro o 15 to dla mnie ok ;).

W nowym roku wyjeżdżam i wracam 12.01. Więc może ustalmy na 14 stycznia.
Hakri
Posty: 85
Rejestracja: 16 cze 2004, 22:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: [W-wa] W poszukiwaniu graczy-Pathfinder Adventure Card G

Post autor: Hakri »

mi 14.01 pasuje..wstępnie ofkors bo to "za rok" i możne siie jeszcze sporo zdarzyć ;)
Awatar użytkownika
Ludwi$
Posty: 545
Rejestracja: 30 lis 2012, 10:47
Lokalizacja: WaWa -> Białolęka ->Tarchomin

Re: [W-wa] W poszukiwaniu graczy-Pathfinder Adventure Card G

Post autor: Ludwi$ »

Hej,

Sorki za brak odp. Choróbsko + brak internetu robi swoje.

Ok to w takim razie umówmy się na 14.01.:)

Życzę wam Szczęśliwego Nowego Roku i dobrego Loot'a w Pathfinderze ACG:).

Pozdro,
Ludwi$
Nearly Almost Dead, but Not Quite
Moje gry
Awatar użytkownika
Ludwi$
Posty: 545
Rejestracja: 30 lis 2012, 10:47
Lokalizacja: WaWa -> Białolęka ->Tarchomin

Re: [W-wa] W poszukiwaniu graczy-Pathfinder Adventure Card G

Post autor: Ludwi$ »

Hej,

Nowy Rok, nowe przygody, nowy loot:).

Czy 14.01 wam cały czas pasuje (Solec 44 lub Paradox godzina 18)?

Pozdro,
Ludwi$
Nearly Almost Dead, but Not Quite
Moje gry
Awatar użytkownika
balif
Posty: 514
Rejestracja: 04 wrz 2010, 21:20
Lokalizacja: Warszawa, Płock

Re: [W-wa] W poszukiwaniu graczy-Pathfinder Adventure Card G

Post autor: balif »

Nowy rok nowe miejsce, głosuje za Solec 44. Może 17.30 żeby przypomnieć zasady do Arcadii na spokojnie?
Awatar użytkownika
awawa
Posty: 1101
Rejestracja: 02 paź 2014, 10:28
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 43 times
Been thanked: 38 times

Re: [W-wa] W poszukiwaniu graczy-Pathfinder Adventure Card G

Post autor: awawa »

Ja na pewno będę na Pathfinderze, który tak jak poprzednio zaczynamy po Arkadii? Wintermute miał dołączyć, ewentualnie mogę być rezerwowym gdyby kogoś zabrakło.
Granie na Bemowie
Hakri
Posty: 85
Rejestracja: 16 cze 2004, 22:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: [W-wa] W poszukiwaniu graczy-Pathfinder Adventure Card G

Post autor: Hakri »

Potwierdzam środę...skoro zaczniecie od Arkadii to celuje na 19.15-19.30
ODPOWIEDZ