Neuroshima HEX w CD-Action

Informacje o stronach WWW nt. planszówek, adresy stron producentów, miłośników, linki do artykułów o grach planszowych w mediach, itp.
Awatar użytkownika
Neurocide
Posty: 565
Rejestracja: 14 sie 2004, 11:19
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Neuroshima HEX w CD-Action

Post autor: Neurocide »

Mam w rękach najnowszy numer 1/2007 - i patrze, przecieram oczy. Recenzja NS Hex. Dali jej 9/10 i uznaja, ze najlepszą z dotąd recenzowanych gier (za Game of Thrones). Gratuluję M. Oraczowi i I. Trzewikowi. :wink:
Sprzedam: Arkham Horror - edycja PL - Cena: 130 pln
bb.bartosz
Posty: 217
Rejestracja: 17 cze 2006, 10:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: bb.bartosz »

miło że cd-action wzięło się za gry planszowe:)
Dani
Posty: 329
Rejestracja: 19 mar 2006, 19:27

Post autor: Dani »

Był już też WarCraft (oczywiście planszowy, żeby nie było nieporozumień) w numerze 12/2006 i dostał ocene 8/10.
Awatar użytkownika
Neurocide
Posty: 565
Rejestracja: 14 sie 2004, 11:19
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Post autor: Neurocide »

Było tego znacznie więcej: Wiochmen, Na sygnale, Game of Thrones, Memoir'44 - te co teraz pamiętam. Na uwage zasługuje fakt, że bardzo dobrze wypowiadają się o NS Hex - jak pisze sam recenzet, to najlepsza polsak gra, jaką recenzował do tej pory, to materiał na towar eksportowy. Wiecej piszę o tym tu: http://boardgix.blogspot.com/2006/12/ne ... ction.html
Sprzedam: Arkham Horror - edycja PL - Cena: 130 pln
kosa
Posty: 39
Rejestracja: 21 gru 2006, 17:05
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: kosa »

Szkoda tylko jednego- taki żółtodziób ( planszówkowy) przeczyta, stwierdzi, że ma ochotę kupić Hexa. Idzie do Empiku a tu ZONK. Jest Dungeoner, Osadnicy z Cattanu, Piraci Córka Gubernatora, Runebound. A Hexa jak nie było tak nie ma.
Dani
Posty: 329
Rejestracja: 19 mar 2006, 19:27

Post autor: Dani »

Neurocide pisze:Było tego znacznie więcej: Wiochmen, Na sygnale, Game of Thrones, Memoir'44 - te co teraz pamiętam.
Nie kupuję regularnie pisma. Nie zawsze są fajne gry. ;)
kosa pisze:Szkoda tylko jednego- taki żółtodziób ( planszówkowy) przeczyta, stwierdzi, że ma ochotę kupić Hexa. Idzie do Empiku a tu ZONK.
Coż pozostaje mu tylko internet. Biorąc też pod uwagę, że Neuroshima nie jest pakowana w folie to w Empiku zdążyli by rozkraść całą zawartość. ;)
Awatar użytkownika
mrowka
Posty: 163
Rejestracja: 11 lis 2006, 14:16
Lokalizacja: Tychy

Post autor: mrowka »

Opakowanie w folie to zaden problem i wcale nie taki duzy koszt. Nie chce mi sie wierzyc, zeby tylko to stanowilo problem w umieszczeniu NX w Empikach.
Tak czy inaczej: tez gratuluje goraco i IT i MO. CD-Action ma jednak spory wiekszy zasieg oddzialywania :D, a im wiecej osob kupi gre tym szybciej beda sie ukazywaly dodatki :wink:
"Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobię myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie mysleć i tyle samo bym wymyślił"
---
Amber i in. - armie do Neuroshima Hex!
bb.bartosz
Posty: 217
Rejestracja: 17 cze 2006, 10:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: bb.bartosz »

Opakowanie w folie to zaden problem i wcale nie taki duzy koszt.
widziałem w empiku inny patent-chociaż dotyczył samochodu na baterie nie pakowanego w folie- pudełko opięte żyłkami, zbiegającymi się w plombie-alarmie- który zacznie piszczeć jeśli ktoś będzie majstrował przy żyłkach.

A foliowanie w dużych sklepach jest tanie i nieproblematyczne - przypomina mi się afera mediaMArkt, gdzie pracownicy mogli pożyczać filmy dvd, potem były one foliowane i wystawiane jako nowe :)
trzewik

Post autor: trzewik »

W grudniu zaczęliśmy foliować HEXy, wszystkie HEXy, które trafiły do sklepów w grudniu były już pofoliowane.
Awatar użytkownika
AvantaR
Posty: 1071
Rejestracja: 11 sty 2006, 14:27
Lokalizacja: Łaziska Górne
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: AvantaR »

trzewik pisze:W grudniu zaczęliśmy foliować HEXy, wszystkie HEXy, które trafiły do sklepów w grudniu były już pofoliowane.
Nareszcie, zastanawia mnie dlaczego wczesniej tego nie robilscie? Wzgledy finansowe, czy po prostu zwykle niedopatrzenie?
Gór mi mało i trzeba mi więcej
trzewik

Post autor: trzewik »

Kwestie organizacyjno-technologiczne :twisted:
Awatar użytkownika
mrowka
Posty: 163
Rejestracja: 11 lis 2006, 14:16
Lokalizacja: Tychy

Post autor: mrowka »

I znakomicie, ze teraz sa foliowane :) i proponuje sie dluzej nie rozwodzic i nie nekac Wydawcy :wink:
...w tej sprawie, bo w innej: to ja bym chcial dodatki do NX :oops:
"Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobię myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie mysleć i tyle samo bym wymyślił"
---
Amber i in. - armie do Neuroshima Hex!
ODPOWIEDZ