Mythic Battles (Benoit Vogt)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
panda_09
Posty: 180
Rejestracja: 27 sty 2014, 11:12
Lokalizacja: b-stok
Been thanked: 3 times

Re: Mythic Battles

Post autor: panda_09 »

Porchpeople pisze:A teraz jeszcze na horyzoncie pojawił się Feniks! Najbardziej okazała figurka moim zdaniem :)
Trochę przymała aby nazywać ją "najbardziej okazałą figurką" ;)
3trolle -7.00% (chętnie pomogę ;)
olsszak
Posty: 1821
Rejestracja: 05 lip 2015, 23:51
Lokalizacja: GDAŃSK
Has thanked: 19 times
Been thanked: 37 times

Re: Mythic Battles

Post autor: olsszak »

W kontekscie figurek KS exclusives w expansion boxes:
"Dear Erwann,
maybe I rephrase my question. Let's do it on the example of "Rise of the Titans". On the visualization of the game expansion box there is also graphic presenting Enceladus who is Kickstarter exclusive figure. I know that the "KS exclusive label" s for items not availiable in retail but i wonder how do you solve that:
1) The final graphic will be changed and the additional mini will be added to the box with SG's or in a small separate box?
2) There will be to boxes - one for retail one for KS - one will be with Enceladus on the box cover and in the box, and one will be only with three titans in box and on the cover?

3) Anything else?

Best regards,
Krzysztof"


"2) :)"

Czyli mamy odpowiedz :)
Rabaty:
Planszostrefa - 11%
3Trolle - 7%
Mepel - 5%
Fancy but Functional - 10%
Awatar użytkownika
Marx
Posty: 2420
Rejestracja: 24 sty 2016, 10:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 52 times
Been thanked: 17 times

Re: Mythic Battles

Post autor: Marx »

Jedyna słuszna odpowiedź. Końcówka kampanii nieeeezwykle ciekawa i dynamiczna, zacne sg, a suma zadeklarowanych kwot przebiła pułap 2,3 mln usd. Szkoda, że tak małe szanse są na pandorra box.
Waiting is the hardest part.

Z nimi przychodzi mi się pożegnać
Porchpeople
Posty: 299
Rejestracja: 28 sty 2015, 12:17
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 17 times
Been thanked: 3 times

Re: Mythic Battles

Post autor: Porchpeople »

panda_09 pisze:
Porchpeople pisze:A teraz jeszcze na horyzoncie pojawił się Feniks! Najbardziej okazała figurka moim zdaniem :)
Trochę przymała aby nazywać ją "najbardziej okazałą figurką" ;)
Okazały wcale nie musi być olbrzymi :)
Wg słownika: " odznaczający się przepychem; wspaniały, wystawny, świetny, bogaty". Dla mnie do feniksa pasuje idealnie! Moja ulubiona figurka :)
olsszak
Posty: 1821
Rejestracja: 05 lip 2015, 23:51
Lokalizacja: GDAŃSK
Has thanked: 19 times
Been thanked: 37 times

Re: Mythic Battles

Post autor: olsszak »

Marx pisze:Jedyna słuszna odpowiedź. Końcówka kampanii nieeeezwykle ciekawa i dynamiczna, zacne sg, a suma zadeklarowanych kwot przebiła pułap 2,3 mln usd. Szkoda, że tak małe szanse są na pandorra box.
a co to miało byc Pandora box?
Rabaty:
Planszostrefa - 11%
3Trolle - 7%
Mepel - 5%
Fancy but Functional - 10%
Awatar użytkownika
Marx
Posty: 2420
Rejestracja: 24 sty 2016, 10:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 52 times
Been thanked: 17 times

Re: Mythic Battles

Post autor: Marx »

Oddzielne ekskluzywne pudło na wszystkie stretch goale, także ten...
Waiting is the hardest part.

Z nimi przychodzi mi się pożegnać
Awatar użytkownika
mmag
Posty: 1147
Rejestracja: 02 lut 2016, 18:08
Has thanked: 413 times
Been thanked: 254 times

Re: Mythic Battles

Post autor: mmag »

a co to miało byc Pandora box?
Pudło do przechowywania wszystkich odblokowanych SG - analogiczne do pudła z podstawową grą. Z tym że, jeżeli się nie mylę to i tak mamy je dostać. Ewentualny SG miał dotyczyć poprawy jakości materiałów pudełka.

Mnie osobiście brakuje bardziej tych znanych postaci z mitologii, które zostały pominięte i najpewniej już się nie ukażą: Dedal, Ariadna, Dionizos itd...
Awatar użytkownika
Marx
Posty: 2420
Rejestracja: 24 sty 2016, 10:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 52 times
Been thanked: 17 times

Re: Mythic Battles

Post autor: Marx »

We wczorajszym podcaście Leo dodał, że przygotowane SG, które nie zostaną ufundowane być może trafią do sprzedaży detaliczne. Nie traćmy nadziei.
Waiting is the hardest part.

Z nimi przychodzi mi się pożegnać
olsszak
Posty: 1821
Rejestracja: 05 lip 2015, 23:51
Lokalizacja: GDAŃSK
Has thanked: 19 times
Been thanked: 37 times

Re: Mythic Battles

Post autor: olsszak »

Marx pisze:We wczorajszym podcaście Leo dodał, że przygotowane SG, które nie zostaną ufundowane być może trafią do sprzedaży detaliczne. Nie traćmy nadziei.
a wiadomo ile jeszcze mają w zanadrzu ?;)
Rabaty:
Planszostrefa - 11%
3Trolle - 7%
Mepel - 5%
Fancy but Functional - 10%
Awatar użytkownika
mmag
Posty: 1147
Rejestracja: 02 lut 2016, 18:08
Has thanked: 413 times
Been thanked: 254 times

Re: Mythic Battles

Post autor: mmag »

olsszak pisze:
Marx pisze:We wczorajszym podcaście Leo dodał, że przygotowane SG, które nie zostaną ufundowane być może trafią do sprzedaży detaliczne. Nie traćmy nadziei.
a wiadomo ile jeszcze mają w zanadrzu ?;)
Na pewno mają przygotowanego już gryfa i Pytona, wspominali też o Charonie, być może kilku bohaterach...
Awatar użytkownika
costi
Posty: 3416
Rejestracja: 09 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 7 times
Been thanked: 3 times

Re: Mythic Battles

Post autor: costi »

Podparłem ich dolarem, będę się zastanawiał jak PM otworzą ;)
trochę człowieka i technika się gubi
Moja kolekcja
Awatar użytkownika
mmag
Posty: 1147
Rejestracja: 02 lut 2016, 18:08
Has thanked: 413 times
Been thanked: 254 times

Re: Mythic Battles

Post autor: mmag »

Skoro już o gryfie mowa...

Obrazek

...i niestety obawiam się, że będzie to ostatni (wersja optymistyczna: przedostatni) SG jaki dostaniemy
Awatar użytkownika
Marx
Posty: 2420
Rejestracja: 24 sty 2016, 10:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 52 times
Been thanked: 17 times

Re: Mythic Battles

Post autor: Marx »

Ten może się ufunduje, ale następny ujawniony już nie.
Waiting is the hardest part.

Z nimi przychodzi mi się pożegnać
Awatar użytkownika
Bardok
Posty: 607
Rejestracja: 23 mar 2010, 18:42
Has thanked: 40 times
Been thanked: 111 times

Re: Mythic Battles

Post autor: Bardok »

Już nawet Gryffin będzie ciężki... na następny bym nie liczył.

Nic to - i tak najlepsza kampania ever! Nic nie przebije jej zawartości względem podstawowego pledgea!!!

Obrazek
When they kick out your front door, How you gonna come? With your hands on your head or on the trigger of your gun!?

______Moja kolekcja______Wymienię/sprzedam______
Awatar użytkownika
costi
Posty: 3416
Rejestracja: 09 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 7 times
Been thanked: 3 times

Re: Mythic Battles

Post autor: costi »

Gryf pękł ;)
trochę człowieka i technika się gubi
Moja kolekcja
Awatar użytkownika
mmag
Posty: 1147
Rejestracja: 02 lut 2016, 18:08
Has thanked: 413 times
Been thanked: 254 times

Re: Mythic Battles

Post autor: mmag »

130k w półtorej godziny? To było by coś...

Obrazek
Awatar użytkownika
pan_satyros
Posty: 6127
Rejestracja: 18 maja 2010, 15:29
Lokalizacja: Siemianowice
Has thanked: 642 times
Been thanked: 507 times
Kontakt:

Re: Mythic Battles

Post autor: pan_satyros »

mmag pisze:130k w półtorej godziny? To było by coś...

Obrazek
byłoby może realne gdyby to był chaoron lub inna znana postać (tanatos lub hypnos chociażby)
Awatar użytkownika
costi
Posty: 3416
Rejestracja: 09 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 7 times
Been thanked: 3 times

Re: Mythic Battles

Post autor: costi »

Ta, wypasiony wonsz to nie jest raczej to, na co ludzie liczyli ;)
trochę człowieka i technika się gubi
Moja kolekcja
Awatar użytkownika
mmag
Posty: 1147
Rejestracja: 02 lut 2016, 18:08
Has thanked: 413 times
Been thanked: 254 times

Re: Mythic Battles

Post autor: mmag »

byłoby może realne gdyby to był chaoron lub inna znana postać (tanatos lub hypnos chociażby)
Ta, wypasiony wonsz to nie jest raczej to, na co ludzie liczyli ;)
A mnie tam się podoba, jestem ciekaw jak zdołali by oddać tą "drapieżność" z grafiki, która moim zdaniem jak na "po prostu zwykłego węża" wyszła im bardzo fajnie.

Osobiście podejrzewam, że twórcy gry zadbają o dobry PR i okażą wspierającym serce - czy to odblokowując SG, czy dając gratis pandora's box - tym bardziej, że nieśmiało zapowiadali jeszcze jakieś niespodzianki - tak na dzisiejszy finalny Leo Live! jak i w PM.
Awatar użytkownika
karawanken
Posty: 2360
Rejestracja: 28 wrz 2014, 19:53
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 75 times
Been thanked: 96 times

Re: Mythic Battles

Post autor: karawanken »

Początkowo nawet nie zaglądałem do tego wątku. Zerknąłem tylko na ceny i stwierdziłem, że to tylko kolejna gra z gatunku 100$ i workiem figurek. Ale kampania trwała i coraz bardziej byłem zainteresowany. Nie tyle tym workiem darmowych figurek bo podejrzewam, że i bez tego rozgrywka była by ciekawa, ale właśnie samym sposobem rozgrywki. Normalnie właśnie takiej gry szukałem od dawna. Ciekawego i klimatycznego skirmisha z fajnymi figurkami. Mam nadzieję, że do lutego uda mi się uzbierać na grę i wysyłkę bo będę żałował a widząc ile można było dostać na KS, wersji sklepowej na pewno nie kupie.
Awatar użytkownika
Bardok
Posty: 607
Rejestracja: 23 mar 2010, 18:42
Has thanked: 40 times
Been thanked: 111 times

Re: Mythic Battles

Post autor: Bardok »

karawanken pisze:Początkowo nawet nie zaglądałem do tego wątku. Zerknąłem tylko na ceny i stwierdziłem, że to tylko kolejna gra z gatunku 100$ i workiem figurek. Ale kampania trwała i coraz bardziej byłem zainteresowany. Nie tyle tym workiem darmowych figurek bo podejrzewam, że i bez tego rozgrywka była by ciekawa, ale właśnie samym sposobem rozgrywki. Normalnie właśnie takiej gry szukałem od dawna. Ciekawego i klimatycznego skirmisha z fajnymi figurkami. Mam nadzieję, że do lutego uda mi się uzbierać na grę i wysyłkę bo będę żałował a widząc ile można było dostać na KS, wersji sklepowej na pewno nie kupie.
No to jest największy ból - jeżeli ktoś nie kupi wersji KS to lepiej niech zapomni o tej grze! Potem kupując w sklepie i widząc ile figurek tutaj było "za darmo" - idzie się załamać :( Dlatego KSa nie lubię :P

Godzina do końca! Zaraz Live z Leo, a godzinę po skończonej kampanii drugi live i świętowanie. Mają dla nas niepodziankę, więc liczę na Pandoras Box! :)
When they kick out your front door, How you gonna come? With your hands on your head or on the trigger of your gun!?

______Moja kolekcja______Wymienię/sprzedam______
Awatar użytkownika
mmag
Posty: 1147
Rejestracja: 02 lut 2016, 18:08
Has thanked: 413 times
Been thanked: 254 times

Re: Mythic Battles

Post autor: mmag »

Dlatego mimo wszystko wolę KS, które w ramach "wynagrodzenia" dla wspierających dają nie tyle ekskluzywną zawartość, niedostępną później w sklepach, co po prostu znacznie atrakcyjniejsze ceny, darmowe dodatki itp. Wspierasz na KS - płacisz dużo mniej, ale w razie czego możesz później, po premierze gry kupić wszystko w sklepach.
Awatar użytkownika
karawanken
Posty: 2360
Rejestracja: 28 wrz 2014, 19:53
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 75 times
Been thanked: 96 times

Re: Mythic Battles

Post autor: karawanken »

Też wolę jak KS walczy o wspieranie ceną a nie ekskluzywną zawartością. Potem odechciewa się kupić taką grę w sklepie.
Awatar użytkownika
mmag
Posty: 1147
Rejestracja: 02 lut 2016, 18:08
Has thanked: 413 times
Been thanked: 254 times

Re: Mythic Battles

Post autor: mmag »

Dobre wieści;) Pandora's box dostaną wszyscy w prezencie
Awatar użytkownika
Marx
Posty: 2420
Rejestracja: 24 sty 2016, 10:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 52 times
Been thanked: 17 times

Re: Mythic Battles

Post autor: Marx »

mmag pisze:Dobre wieści;) Pandora's box dostaną wszyscy w prezencie
Wspaniały news!

Co do Waszej wcześniejszej myśli, pozwolę sobie trochę polemizować. Oczywiście, aż serce boli brać grę podstawową w sklepie bez tych wszystkich pysznych, soczystych stretch goali. Ale IMHO mechanicznie jest to na tyle dopracowana gra i sam podstawowy zestaw (w cenie 50$ nie 100$ na KS) pozwala na świetną zabawę i dobre partię via. Beasts of War. Warren i bodajże Justin grali również podstawowym setem, a i tak wybrali część bóstw, bohaterów, potworów i troopsów, a ich pojedynek był wspaniały. Wersję zwykłą retail wciąż można urozmaicić addonami, które również będą w sprzedaży. Dodam, że Mythic Games i Monolith przygotowywali się 1,5 roku do kampanii, ale wiele z tych sg powstawało w jej trakcie. Świetna kampania, świetny marketing, fantastyczna pozytywna atmosfera i podejście do wspierających. Wysoko postawiona poprzeczka i oby standard dla kolejnych kampanii innych wydawców.
Waiting is the hardest part.

Z nimi przychodzi mi się pożegnać
ODPOWIEDZ